#1 2006-11-16 09:11

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Naujas produktas - naujas pirkinys?

Ar jus veikia reklamos ir nauji kompanijų produktai? Ar išbandote visus naujus siūlomus kremus? Ar vistik renkatės pagal tam tikrus kriterijus: vardas, kaina, sėkminga draugių patirtis?

Neprisijungęs

 

#2 2006-11-16 09:19

Nefirtiti
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 119

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

as tai rekosi pagal varda. manes reklamos neveike


http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_450EFAC0_RmoeIPmaSinePuZe_8.gif

Neprisijungęs

 

#3 2006-11-16 09:35

šypsena
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-11-14
Žinutės: 310

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

aš tai draugių patirtimi naudojuos arba pati mėginuką išreikalauju parduotuwėje ir tada nusprendžiu kas man geriau ... Reklama manęs irgi nesudomina tongue


Moterys be vyrų draugystės vysta, o vyrai be moterų - kvailėja

Neprisijungęs

 

#4 2006-11-16 16:04

veriti
Narys
Nuo: londonas
Registravosi: 2006-11-13
Žinutės: 28

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

as irgi visada tik is draugiu patyrimu bandau ant saves wink beje, girdejau, kad yra labai geras lumene anticeliulitinis serumas - sake, sakes, koks geras. Bet butent ne kremas ar gelis, o serumas. Gal kuri bandet?

Neprisijungęs

 

#5 2006-11-16 18:00

Nefirtiti
Narys
Registravosi: 2006-11-09
Žinutės: 119

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

be anticiliulitinio masazo galvoju joks gelis nepades


http://line.romanticcollection.ru/au/4_1av_450EFAC0_RmoeIPmaSinePuZe_8.gif

Neprisijungęs

 

#6 2006-11-17 00:43

veriti
Narys
Nuo: londonas
Registravosi: 2006-11-13
Žinutės: 28

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

o gal bandei tuos masazus kur siulo grozio salonai? as tai turiu ta paprastuti masazuokli, tai vis pasimasazuoju pries krema itrinant, bet jauciu, dar ilgai ir nuobodziai teks masazuotis lol

Neprisijungęs

 

#7 2006-11-21 18:52

jura
Narys
Registravosi: 2006-11-15
Žinutės: 128

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

siandien kosmetologe pasiule man nauja krema "Neoglis", tai susigundziau. Gal kas naudojote ar siaip zinote ka apie sia kosmetika? Intike radau apie si krema, tai atsiliepimai neblogi, bet gal ir jus ka zinot? hmm

Neprisijungęs

 

#8 2007-02-13 16:21

degora
Narys
Registravosi: 2007-02-05
Žinutės: 3

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

veriti rašė:

as irgi visada tik is draugiu patyrimu bandau ant saves wink beje, girdejau, kad yra labai geras lumene anticeliulitinis serumas - sake, sakes, koks geras. Bet butent ne kremas ar gelis, o serumas. Gal kuri bandet?

Na veriti tikrai teisingai girdejo, kad tas lumene serumas neblogas - dar tik 3 savaite kaip juo tepuosi, o rezultata pakankamai zenklu matau:D. Kiek teko naudoti ivairiu kremu ir geliu nuo celiulito, sis kol kas vienintelis, kuris prilygo Loreal'iui (tik va, kad ir kainos ne ka tenusileidzia viena kitai roll)

Neprisijungęs

 

#9 2007-04-28 12:59

natasarib
Narys
Registravosi: 2007-04-27
Žinutės: 43

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

dabar as jums pasakysiu toki nerealu dalyka.nuo kokiu 19 m.turejau celiulita su metais jis didejo ir baisejo:mad:
siemet uzejus lieknejimo manijai ir po keliu mylimojo komentaru nesprendziau kazka daryt.nuvariau i tokia disova parde nusipirkau toki gaidi geli nuo celiulito uz 9 ar 10lt.pradejau juo terliotis kiekviena diena,ten buvo parasyta tipo teptis 1-2kartus per diena.tai as tepiausi karta per diena .4tubeles sunaudojau bet saziningai kasdien.tuo pat metu laikiausi dietos .tai rezultate ziuriu kad jo jau nebesimato na veigu nagrinesi ten koju kiekviena lopineli tai rasi bet siaip nesimato.tai ir nezinau ar cia man tas gaidys delis padejo ar dieta ar tai kad abu kartu sudejau ir saziningai kasdien terliojausi.lol


http://www.3fatchicks.net/img/bar067/slider-lion/kg/75/55/63/.png

Neprisijungęs

 

#10 2007-06-04 09:11

afrodita
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 2078

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

natasarib rašė:

dabar as jums pasakysiu toki nerealu dalyka.nuo kokiu 19 m.turejau celiulita su metais jis didejo ir baisejo:mad:
siemet uzejus lieknejimo manijai ir po keliu mylimojo komentaru nesprendziau kazka daryt.nuvariau i tokia disova parde nusipirkau toki gaidi geli nuo celiulito uz 9 ar 10lt.pradejau juo terliotis kiekviena diena,ten buvo parasyta tipo teptis 1-2kartus per diena.tai as tepiausi karta per diena .4tubeles sunaudojau bet saziningai kasdien.tuo pat metu laikiausi dietos .tai rezultate ziuriu kad jo jau nebesimato na veigu nagrinesi ten koju kiekviena lopineli tai rasi bet siaip nesimato.tai ir nezinau ar cia man tas gaidys delis padejo ar dieta ar tai kad abu kartu sudejau ir saziningai kasdien terliojausi.lol

Turbut tikrai prisidejo vienas prie kito-kai buvau numetus svori tai celiulito irgi buvo kaip ir nematit,o dabar priaugau-ir stai,prasau,jau "kabo"


http://line.romanticcollection.ru/oth/23_25_4648BFC0_LLLaLiLkLaLuLsLiPLdLiLeLtLoLs_16.gif
http://www.3fatchicks.net/img/purpvinebar/slider-hearts/kg/0/10/10/.png
        *jaigu atrodo,kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok*

Neprisijungęs

 

#11 2009-02-04 19:51

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

Mane tai veikia ne tiek reklamos, kiek naujoves smile dazniausiai stengiuosi naujus produktus isbandyti smile

Neprisijungęs

 

#12 2009-03-05 14:36

prasmes_ieskotoja
Narys
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 220

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

maciau tavo kitus pasisakymus, supratau, kad turi problemine oda smile ar tas rasos kremas gelis padeda? as irgi ji turiu, tai man puikiai nueme veido blizgesi, spuogeliu irgi apmazejo. Gal bandei ka nors dar is tos linijos? prausiklio tik meginuka turejau,  bet pirksiu tada , kai senasis baigsis:)

Neprisijungęs

 

#13 2009-03-14 12:34

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

kremas gelis tai man labai patinka, ypac jo pakuote, kad neturi salycio su mokrobais, turiu omeny, kad tiesiai ant rankos tam tikra doze reikia isspaust smile o odyte po ilgo laiko tikrai apsitvarke, kaip sakei, apmazejo veido blizgesys, bet oda sudrekinta, poru neuzkemsa. ir dar gerai, kad jokio kvapo neturi, nes nesu kvapu megeja smile

Neprisijungęs

 

#14 2009-12-21 23:58

najna
Narys
Registravosi: 2009-12-21
Žinutės: 5

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

aš galėčiau vadintis reklamos auka:lol:. Dažnai prigaunu save, kad vos nauja reklama aš jau planuoju kada čia baigsis turimas koks kremukas ir galėsiu pabandyti naująjį. Su kremukais gal dar geresnė padėtis, nes svarbu ir odos tipas, turima problema, bet va su blakstienų tušais.......big_smile Juokiasi draugės, kad Langorios blakstienos reklamoje atrodo kaip iš geros vietelės, o man knieti pabandyt: gal bus stebuklas;DDD ech..kaip dažnai tenka save peikti .Žinoma, atrandu ir gerų dalykųsmile


Gyvenimas vinguriuoja tarp likimo ir pačių susikurtų išbandymųsmile

Neprisijungęs

 

#15 2010-03-26 19:43

Gervuogė
Narys
Registravosi: 2010-03-25
Žinutės: 255

Re: Naujas produktas - naujas pirkinys?

Aš esu en tiek reklamos, kiek naujų, dar neandytų prekių auka, ir dažnai pati dėl to nukenčiu - atrodo, turiu kažkokią gerą, idealiai tinaknčių priemonę, bet kitąkart vietoj jos vis tiek pirksiu ką nors naujo smile

prasmes_ieskotoja rašė:

ar tas rasos kremas gelis padeda? as irgi ji turiu, tai man puikiai nueme veido blizgesi, spuogeliu irgi apmazejo. Gal bandei ka nors dar is tos linijos? prausiklio tik meginuka turejau,  bet pirksiu tada , kai senasis baigsis:)

Rasos kremas probleminei odai man irgi pakankamai patiko, bet prausiklis kažkoks per skystas ir per 2 sav. pasibaigia...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson