#21 2009-02-11 18:36

Simbootia
Narys
Nuo: Jonava
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 13

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

niu matot mergytes... labai labai sunku karta paragavus atsispirti antra trecia ir tuomet jau visos dietos nueina suniui ant uodegos, tai as geriau is vis ne neragausiu.. o va tie medejos blynai is grikiu (maltu su kavamale) mane suintrigavo... pameginsiu pasidaryti... idomu kas gausis... smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_78_cu_69_ta_65_t_s_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#22 2009-02-11 18:43

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

as tai taip ir atpratau nuo blynu. nevalgiau ir viskas. ir jau du metus nebenoriu. na nebent jei kur sveciuose tenka tai tenka, bet vat kad pati uzsimanyciau, tai ne smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#23 2009-02-11 18:50

Blondy
Narys
Registravosi: 2009-02-08
Žinutės: 346

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

Tu sakai ,kad tų dietinių nelabai sau leistum,juk ten tik vienas kiaušinis ir vienas šaukštas miltų,gali ir be uogienės valgyt,o va grikiniai kaloringesni žymiai wink bet aš tau irgi pritariu,aš jau geriau iš vis neragaučiau maisto,nes kai paragauji,tai ir susto negali,arba labai sunkiai ;D

Neprisijungęs

 

#24 2009-02-11 21:10

Simbootia
Narys
Nuo: Jonava
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 13

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

idomu ka cia dar susimascius nekaloringo ir skanaus... sotaus...hmmwink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_78_cu_69_ta_65_t_s_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#25 2009-02-11 21:58

Blondy
Narys
Registravosi: 2009-02-08
Žinutės: 346

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

Brangioji,jeigu būtų nekaloringo,skaunaus ir sotaus maisto,tai jis būtų viskas urmu išpirktas,ir visas pas mane ;D

Neprisijungęs

 

#26 2009-02-11 22:08

Simbootia
Narys
Nuo: Jonava
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 13

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

roll o as va masciau ir sumasciau:P cia tinka ne visoms, nes kiek zinau ne visi gali ji gerti.. kalbu apie bulijona:D sotu, maistinga, nekaloringa..tonguewink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_78_cu_69_ta_65_t_s_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#27 2009-02-11 22:25

Blondy
Narys
Registravosi: 2009-02-08
Žinutės: 346

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

Kodėl ne visi?

Neprisijungęs

 

#28 2009-02-12 12:18

Simbootia
Narys
Nuo: Jonava
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 13

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

Blondy rašė:

Kodėl ne visi?

nes va tarkime mano sese net nuo kvapo pykina... sako ji nesupranta kaip ji galima gerti... ir draugas nepakencia sultinio..hmm


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_78_cu_69_ta_65_t_s_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#29 2009-02-12 15:10

Blondy
Narys
Registravosi: 2009-02-08
Žinutės: 346

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

Ai nu tai čia kas mėgsta kas ne ;D yra laimingų žmonių,kurių ir šokoladas netraukia,nors nesuprantu jų ;D

Neprisijungęs

 

#30 2009-03-28 09:36

koriux
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-02-21
Žinutės: 1935

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

NAMINIS JOGURTAS

Reikės :

1litro nenugriebto arba 2proc. riebumo pieno
1-2šaukštai natūralaus jogurto arba 1-2 šaukštai pirktinio jogurto be priedų (parduotuvėse yra berods "bio's",ekologiškas jogurtas)

Gamyba:

1.Ant vidutinės ar mažos ugnies prikaistuvyje šildykite pieną, kol pakraščiuose pasirodys burbuliukai ir nuo paviršiaus pradės kilti garai.

2.Pašildytą pieną supilkite į didelį dubenį, kad atvėstų maždaug iki 45laipsnių.Jei termometro neturite, darykite taip:
temperatūra yra tinkama,jei rodomąjį pirštą piene galite išlaikyti 20sekundžių.

3.Jogurtą arba jogurto kultūros raugą sudėkite į nedidelį dubenėlį, įpilkite šiek tiek pašildyto pieno ir gerai išmaišykite.Gautą mišinį pilkite atgal į didelį dubenį - po trečdalį vienu kartu, po kiekvieno karto kruopščiai išmaišydama.Visą supylusi pamaišykite dar , kad viskas būtų tikrai gerai susimaišę.Uždenkite storu rankšluoščiu ir šiltai palaikykite 6-8 valandas arba, geriausiai per naktį. (tiks ir dujinė orkaitė kurioje nuolat dega liepsnelė,arba galite į orkaitę įdėti prikaistuvį su karštu vandeniu,kad pakeltų temperatūrą, jei jūsų namuose nėra pakankamai šilta).
Asmeniškai mano mama tiesiog suverčia visą tą mažulytį jogurto indelį į atvėsintą pieną ir gerai gerai išmaišo,o puodą palieka virtuvėje per naktį. big_smile

3. Kai jogurtas susistovės, dubenį uždenkite celofanu ir prieš patiekiant 8val. palaikykite šaldytuve.Jei pageidaujate, kad jogurtas būtų tirštesnis, atšaldytą jogurtą supilkite į muslino maišelį (?) ar marlę, kokią naudotumėte spausti sūriui, pakabinkite virš dubens ir nusunkite.

Pats jogurtas yra gan rūgštokas, bet įsimaišius šaukštą uogienės (aišku į atskirą porciją, o ne į visą bliūdą  ) pasidaro liaaabai skanu. wink
Šis jogurtas - puikus pakaitalas desertui. smile
Skanaus !

P.S. Vasarą kaime, kai mama darydavo šį jogurtą, nesugedęs jis šaldytuve išlaikė apie dvi savaites.  wink
Gal būtų išlaikęs ir daugiau, tik kad buvo suvalgytas... smilesmile


                                                   

100g - 54,2kcal. wink 
+- priklausomai nuo ingridientų kalorijų. Asmeniškai aš naudojau 54kcal 2,5proc. riebumo pieną ir 78kcal jogurtą.

Paskutinis taisė koriux (2009-05-12 21:56)


Gyvenk taip, kad dėl nieko nesigailėtum.

Neprisijungęs

 

#31 2009-03-28 17:29

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

nju as tai tokiais dalykais lb tingiu uzsiiminet, tai liesu pasuku nusiperku beveik tas pats gaunas smile tik kad jos ner rugscios (bent man)


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#32 2009-03-28 17:41

koriux
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-02-21
Žinutės: 1935

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

ooo fu fufu. kaip nemėgstų jų big_smilebig_smile


Gyvenk taip, kad dėl nieko nesigailėtum.

Neprisijungęs

 

#33 2009-04-05 19:06

Yourga
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 975

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

man tai asmeniskai paprastas liesas jogurtas be nieko tai nekaip ir atrodo ir valgyt neina... kazkaip jokio skonio nejauciu sad


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tatzenP_BMONKEY1G_72_67_62_abs.png

Tu gali būti bet kuo, kuo nusipelnei, kad būtum...

Neprisijungęs

 

#34 2009-04-05 20:51

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

Aš atsimenu pirmą kartą paragavau naturalaus liktais ,,Activia" jogurto,tai tooks neskanus pasirode,kad prisidėjau pilną obuolių tyrės,kad bent skonis būtų big_smile nes ten kaip grietinė buvo.Bet dabar pripratau ir visai skanu smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#35 2009-04-06 12:25

Yourga
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 975

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

siaip joa i juos primetuskokiu priedu tai jie gan skanus buna, ir vistiek maziau riebalu turi nei pirktas su priedais big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tatzenP_BMONKEY1G_72_67_62_abs.png

Tu gali būti bet kuo, kuo nusipelnei, kad būtum...

Neprisijungęs

 

#36 2009-04-06 12:48

koriux
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-02-21
Žinutės: 1935

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

o man be priedų tas jogurtas niaaamu  niamu lol
Galėčiau 2litrus suvartot per dieną turbūt , jei ne daugiau big_smilebig_smile


Gyvenk taip, kad dėl nieko nesigailėtum.

Neprisijungęs

 

#37 2009-04-06 14:51

Yourga
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 975

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

jauciu reiks man tada ta tavo jogurtuka pasigamint, neskitaip nieko apie ji pasakyt labai negaliu, reiks bandyt ragaut lol


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tatzenP_BMONKEY1G_72_67_62_abs.png

Tu gali būti bet kuo, kuo nusipelnei, kad būtum...

Neprisijungęs

 

#38 2009-06-04 19:14

Lilian
Narys
Registravosi: 2009-06-04
Žinutės: 126

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

Sveikutės turiu savo ypatingą patiekalą, kurį mane išmokė daryti sesuo, labai skanios salotos su vištiena. O štai salotų receptas:

Reikės:  salotų lapų (geriausia aisbergo), vištienos filė, majonezo, raudonųjų krienų ( rūžavos spalvos), alyvuogių aliejaus su baziliku ( yra pirkti specialaus arba galite pačios pasidaryti sumaišyti alyvuogių aliejaus su džiovintu baziliku).

Kaip daryti:

Visų pirma pasidarome padažiuką:

Į atskirą indelį įpilam 2,5 didelio valgomojo šaukšto alyvuogių aliejaus su baziliku. Po to dedame 2 gerus didesnius valgomuosius šaukštus majonezo ir įdedame mažą šaukštuką krienų (nepilną). Ir viską sumaišome į vieną masę. Šiaip padažą galima darytis pagal skonį jei ko trūksta dadedame. Kiekvienam pagal skonį wink

Vištienos file supjaustome gabaliukais bet ne smulkiai o kaip tik stambiau ir kepame ją keptuvėje tol kol gražiai auksine spalva apskrus. Dažniausiai ją kepu ant paprasto alyvuogių aliejaus, o kepant vištieną jo reikia nedaug wink
Salotų lapus nuplauname ir supjaustome ją gabaliukais. Į salotų lapus sudedame apkepintą vištieną ir padažą viską sumaišome ir skanaus  smile

Labai sočios salotos, aš jas valgau vienas be duonos, ir labai skanu ir sveika ir beto labai sočios. Tinka ir pusryčiam kas mėgsta sočiai pavalgyti ir pietums:) tik padažiuko skonis biški savotiško skonio yra ne visi mėgsta, tačiau pamėginti tikrai verta wink


http://www.mamosdienorastis.lt/liniuote2/JmRpZW5hMT0wMDAwMDAwMCZ0MT0mem1vZzE9TURfRElFXzA4LnBuZyZzazE9MSZsaW49TURfTEtOXzAxMS5wbmcma2F0PXN2b3JpbyZiZz0wJnZ2c2s9MSZzdjE9OTAmc3YyPTc4JnN2Mz02NQ--/1.gif

Neprisijungęs

 

#39 2010-01-23 15:30

tealover
Narys
Registravosi: 2010-01-23
Žinutės: 10

Re: Tik dietiniai receptai!o gal kas turite tokių susikūrusios pačios?

aš turiu sau susikūrusį tokį troškinio receptėlį. svarbiausia greit paruošiama ir iki 150kcal (dažniausiai man gaunas 80-100kcal), jautiesi tikrai soti smile
prisipjaustot visokių daržovių (išvis kad gautųsi 1-2 stiklinės), na, aš dažniausiai dedu pomidorą, papriką, morkytės, pievagrybių, na bet jau čia kiekvienam pagal savo pasirinkimą. tada viską susidedam į dubenėlį (nediduką, kur valgot sriubytę), užpilam puse stiklinės vandens, ant viršaus uždedam du šaukštus pomidorų padažo, dar galima prieskonių (labiausiai mėgstu čili big_smile), išmaišom ir įdedam į mikrobangę 3-4 minutėm. gaunasi skanus troškinukas smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson