#1 2007-01-30 23:05

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Sudėtinga dieta

Kokia dieta jums atrodo sudėtinga? Ar ta, kurios laikantis reikia kasdien valgyti labai įvairių produktų? Ar ta, kuri trunka gan ilgą laikotarpį.

Ar kiti kriterijai, kurie apibūdintų jūsų manymu sudėtingos dietos rūšį?

Neprisijungęs

 

#2 2007-01-31 09:28

Korale
Narys
Registravosi: 2006-12-07
Žinutės: 41

Re: Sudėtinga dieta

man tai sunku laikyti  ilgu dietu, nes vis pasitaiko kokiu baliuku per kuriuos persivalgai
taip pat sunku ir ivairiu produktu dietos laikytis nes cia jau reikia ivairiu produktu nestis i darba valgyti
na manau lengvu dietu nera lol

Neprisijungęs

 

#3 2007-01-31 09:32

Doppleganger
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 23

Re: Sudėtinga dieta

Man sudetinga dieta ta, kurios meniu sudarytas is tu produktu, kurie man neskanus arba kurie reikalauja daug laiko ir pastangu pagaminti. Geriausia dieta - mano pacios susidaryta dieta pagal kkal skaiciu. Niekada net nekilo mintis man laikytis jau kazkieno sudarytos dietos..

Neprisijungęs

 

#4 2007-01-31 11:18

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Sudėtinga dieta

Man sudetingos tokios dietos,kur reikia ivairiu produktu,jeigu reikia grieztai pagal valandas valgyt,ir jeigu ilgai reikia laikytis.Nors gal butu ne taip sudetinga,kuri susideda is ivairesniu produktu,negu pvz.vaikules dieta.Cia reiktu isbandyt,kitaip sunku pasakyt.hmm
Kai paskaiciau chezano dieta,pasirode labai sudetinga,o gal is tikruju nera tokia sudetinga.Jau issigandau pamaciusi toki ilga aprasyma.madsmile

Neprisijungęs

 

#5 2007-02-19 11:28

sleepingbeuty
Narys
Registravosi: 2007-02-13
Žinutės: 4

Re: Sudėtinga dieta

man irgi sudetinga dieta ta kur reik visko ivairaus ir tam tikru metu valgyti...as megstu trumpas dietas kur nereik daug atsiminti...galiu ir visa savaite vien vandeniu gyventi man tai nesudetinga, svarbu kad nereiktu to ka megstu valgyti tik truputi...geriau tada nieko i burna neideti smile

Neprisijungęs

 

#6 2007-02-19 21:09

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Sudėtinga dieta

Kažkaip pagalvojau, kad galbūt sudėtingos dietos, kur daug ingriedientų, yra daug sveikesnės, visapusiškesnės mūsų organizmams? roll Juk gaunami įvairesni mikroelementai, maistinės medžiagos ir vitaminai.  Kaitaliojami angliavandeniai ir baltymai.

Neprisijungęs

 

#7 2007-02-20 12:31

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Sudėtinga dieta

Dieta rašė:

Kažkaip pagalvojau, kad galbūt sudėtingos dietos, kur daug ingriedientų, yra daug sveikesnės, visapusiškesnės mūsų organizmams? roll Juk gaunami įvairesni mikroelementai, maistinės medžiagos ir vitaminai.  Kaitaliojami angliavandeniai ir baltymai.

Sutinku su Tavim. Bet labai jau sunku laikytis tokios dietos...


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson