#21 2008-08-29 16:23

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

jo.. Bet vat tokio būdo. O šeip net nežinau.. Kai fyfa iš aprangos tai gal ir gražu, bet jeigu fyfa iš proto tai padėk dieve., O beje daug kjas sako, jeigu jau blondinės ti vadinasi fyfos.. O kiek yra emo blondinų ir blondinių?


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#22 2009-02-19 20:20

Erica
Narys
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 5

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Manau fyfu nemegsta nes jos tikrai daug dazosi, ir rengiasi visai neskoningai ..
O forsai sustrekai, jiems tik prisigert ir kanors sudauzyt roll
Darau isvada kad geriau fyfos:Djos bent jau nk blogo nedaro aplinkiniams roll Juk daug geriau daug rozines spalvos nei daug juodos su baltais dryzeliais big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 

#23 2009-02-19 20:22

Erica
Narys
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 5

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Liddy rašė:

jo.. Bet vat tokio būdo. O šeip net nežinau.. Kai fyfa iš aprangos tai gal ir gražu, bet jeigu fyfa iš proto tai padėk dieve., O beje daug kjas sako, jeigu jau blondinės ti vadinasi fyfos.. O kiek yra emo blondinų ir blondinių?

O as esu maciusi ir juodaplaukiu fyfu ir rudaplaukiu big_smile

Neprisijungęs

 

#24 2009-02-19 20:59

Blondy
Narys
Registravosi: 2009-02-08
Žinutės: 346

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Kiekviena mergina,kuri kažkiek prisižiūri,derina rūbus ir domisi madom iš karto yra priskiriama fyfom,tas užknisa,bet aš fyfa ir man negėda ir px ką kiti galvoja ar sako. ;D

Neprisijungęs

 

#25 2009-02-19 21:25

pink_flowerx
Narys
Registravosi: 2008-09-03
Žinutės: 3655

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Blondy rašė:

Kiekviena mergina,kuri kažkiek prisižiūri,derina rūbus ir domisi madom iš karto yra priskiriama fyfom,tas užknisa,bet aš fyfa ir man negėda ir px ką kiti galvoja ar sako. ;D

ne tik isore, bet ir protu..


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/52668/.png

reikia dėkoti likimui už tai, ką praradome, nes taip mums gyvenimas suteikia šansą viską pradėti iš naujo, o besiremiant ankstesne patirtimi, galime viską padaryti kur kas geriau...

Neprisijungęs

 

#26 2009-03-02 20:42

Simsiuke
Narys
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 20

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Sutinku su tavo nuomone Blondy.. Kiekviena pana kuri graziau atrodo, savimi rupinasi, prisiziuri is karto priskiriama fyfom...tai yra didziausia nesamone, nesakau yra panu kurios persistengia ir veidrodis pasidaro visos dienos uzsiemimu, bet kaip tik manau kad tokios panos jaucia kazkoki saves nepasitenkinima...manau tos kurios savimi nepasitiki, ar yra nepatenkintos savimi pradeda savo pykti lieti ant "fyfu", kiek yra paneliu ir kudu ir nesidazanciu bet visvien jos priskiriamos fyfoms vien del to kad su aukstakulniais, ir megsta paplepeti apie vaikinus?merginos kurios normalios esame visos kalbame apie vaikinus o ne apie merginas, tai prie ko cia fyfa?manau vienos dazosi, kitos knygas kremta, dar kitos kitoki pomegi turi ir tai nereiskia kad tai fyfos...geriau paklauskite viduje saves del ko istikruju atsiranda tas pyktis tom panelems kurios grazesnes, ar labiau prisiziuri savim..manau tai problema yra paciose jumyse o ne kitose...tai mano nuomone ir tikiuosi neizeidziau nei vienos nes tikrai to nesiekiau;)

Neprisijungęs

 

#27 2009-03-24 21:02

faralemo
Narys
Registravosi: 2008-10-02
Žinutės: 104

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

fyfos apibrėžimas dar neišaiškintas:lol: nei simpatizuoju, nei nekenčiu smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_1okG_64_61_54_abs.png
167cm   Dabar susiėmiau rimtai.

Neprisijungęs

 

#28 2009-03-24 21:06

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Kas pikčiausia,tai jeigu eina pana,ir jis būna su aukštakulniais,ilgais palaidais (neduok dieve blondiniškais) plaukais,ilgais nagais ir akiniais,tai iš karto jai priklijuojama fyfos etiketė big_smile kitas nervina,manęs ne big_smile aš-fyfa,ir man negėda,man dzin ką kiti sako,nesu debilė ir kekšė (persiprašau labai už žodį),kaip yra realizuojamos fyfos ir man gerai.Aš žinau,kokia aš iš tikro,mano išorė fyfiška,stilius rubū taip pat,patinka rožinė spalva belenkaip,pukučiai rožiniai,bet charakteriu nesu fyfa ir neklykiu dėl nulūžusio nago big_smile klykiu greičiau jau nuo suvalgyto riebaus maisto big_smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#29 2009-04-05 15:13

koriux
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-02-21
Žinutės: 1935

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Liddy rašė:

jo.. Bet vat tokio būdo. O šeip net nežinau.. Kai fyfa iš aprangos tai gal ir gražu, bet jeigu fyfa iš proto tai padėk dieve., O beje daug kjas sako, jeigu jau blondinės ti vadinasi fyfos.. O kiek yra emo blondinų ir blondinių?

Paskaičius galima pagalvot, kad emo yra lygis.
Jau senai padariau išvadą,kad emo - tos fyfos, kurios iš visų jėgų stengiasi nebūti fyfomis.Bet taip jau yra, kad jeigu tu psichologinė fyfa - rūbai čia nepadės.

Paprastos fyfos man netrugdo, jeigu pernelyg nelenda.

TOs vadinamos "ledinės" - padėk dieve. Kartais tenka ir kokį kandų žodelį tokioms pametėti, ar kokią zbitką padaryti.. wink

Bet blogiausia kultūra išpopuliarėjusi šiais laikais, yra neabejotinai tecktonik. Švelniai tariant suvimdo pamačius..

Žinau, kad esu kategoriška, neteiskit. :} Tiesiog čia - laisva erdvė,ir visi turim teisę į savo nuomonę. smile


Gyvenk taip, kad dėl nieko nesigailėtum.

Neprisijungęs

 

#30 2009-05-11 21:23

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

koriux rašė:

Liddy rašė:

jo.. Bet vat tokio būdo. O šeip net nežinau.. Kai fyfa iš aprangos tai gal ir gražu, bet jeigu fyfa iš proto tai padėk dieve., O beje daug kjas sako, jeigu jau blondinės ti vadinasi fyfos.. O kiek yra emo blondinų ir blondinių?

Paskaičius galima pagalvot, kad emo yra lygis.
Jau senai padariau išvadą,kad emo - tos fyfos, kurios iš visų jėgų stengiasi nebūti fyfomis.Bet taip jau yra, kad jeigu tu psichologinė fyfa - rūbai čia nepadės.

Paprastos fyfos man netrugdo, jeigu pernelyg nelenda.

TOs vadinamos "ledinės" - padėk dieve. Kartais tenka ir kokį kandų žodelį tokioms pametėti, ar kokią zbitką padaryti.. wink

Bet blogiausia kultūra išpopuliarėjusi šiais laikais, yra neabejotinai tecktonik. Švelniai tariant suvimdo pamačius..

Žinau, kad esu kategoriška, neteiskit. :} Tiesiog čia - laisva erdvė,ir visi turim teisę į savo nuomonę. smile

koriukai, Tu manęs nesupratai. Juk emo rengiasi visai kitaip nei fyfos, o yra ir blondinų, tad nebūtina priskirti blondinų prie fyfų...


O man tecktonik patinka ir pati jau metus šoku. Tiesiog tecktonik yra šokis, kuris yra labai normalus kaip ir visi kiti šokiai, o visai kas kita yra tie „sexiukai“ tecktonikai...

Taip, kad jeigu manai, kad tu dėl tų „sexiukų“, tai patikėk, tai yra du atskiri dalykai, o jeigu tau pats šokis nepatinka tai skonio reikalas.


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#31 2009-05-13 00:52

miangel
Narys
Nuo: Cork, Ireland
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 206
Tinklapis

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

oj kAip as pritRiu liddy. Tu, mergyt visada turi gera
Nuomone...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/waLoVEY/weight.png

Pesimistai apsidžiaugė supratę, kad šioje žemėje džiaugsmo nėra

Neprisijungęs

 

#32 2009-08-03 19:02

nirvana
Narys
Registravosi: 2009-08-03
Žinutės: 6

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Hmm, aš jauna, paauglė, keisis mano požiūris ir stilius, dabar esu prie pankų, ir šiaip nėra, kad nemėgčiau fyfų, čia taip sako, kad nekenčia fyfų ir forsų, nes yra toks žmonių tipas labiau, nei stilius. Fyfos - praeis specialiai kąnors negražaus ant tavęs pasakys, jei tavo stilius kitoks, iš pavydo taip pat negražiai ką pasakys, ir šiaip mėgsta kabinėtis, jaunos paauglės, mano metų, fyfos, tos kurios tiesiog yra naglos panos, mėgsta pasimušti ir šiaip, tiesiog labiausiai tinka, kad priekabios, mėgsta pasišaipyti. Forsai - irgi mėgsta kabinėtis, jų už tai ir nemėgsta, jiems tik keiktis, muštis, gerti, svaigintis. Tai ir tiek. Man asmeniškai ir mano draugams nėra, kad nekestų fyfų iš rūbų, kaip rengiasi normalios moterys, merginos, tas fyfumas priklauso nuo būdo. Taip pat, ne forsai, o dauguma kytų vyrų, vaikinų nemėgsta merginų su 1cm pūdros ant veido , kurios mėgsta padauginti kosmetikos, jas taip pat taip vadina.
Turiu draugių fyfų, na iš rūbų, ir jos yra labai fainos, geros, mes visiškai nepanašios, bet puikiai sutariame.

na šiaip mano išvada rūbai dar nereiškia, jog esi fyfa, nors dauguma kažkaip įprato taip sakyti. Man fyfos - naglos, kandžios panos.

Paskutinis taisė nirvana (2009-08-03 19:05)

Neprisijungęs

 

#33 2009-08-03 20:36

Svelni
zaneta
Nuo: Sakiai
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 1135

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Fyfu ir protelis :Dhmm bukas teko toke pazinot,tai oi dieve toke drauge turet,jai visur prastai,turi kaip pasakyt lygis visuos auksto lygio baliukuos,nu zodziu jai pamato pana paprastai apsirengus na dzinsiukai,kedukai koke bliuskyte tai toke vadina skarmale ir t.t. Nu man jos tai nepatinka tos fyfos, emo,pankai,ar rapo zmones man netrugdo:)


"/tmp/upload/5ac13b9e05e1333d058f744b00664caaa9fb1204e815b7429975b31ae9cb31ee1/lrg-306-athletic.gif"

Neprisijungęs

 

#34 2009-08-04 08:40

nirvana
Narys
Registravosi: 2009-08-03
Žinutės: 6

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

va aš pastebėjau jei žmogus ir neformalas - pankas, gotas, metalistas, tai jį mėgsta pravardžiuoti smerkti, nors jie žmonėms nieko visiškai nedaro, net nekreipia dėmesio, žiūri kaip ir į visus normalius žmones. Bet tos vat fyfos kaip Svelni pasakė, tai pasibaisėtinos.

Neprisijungęs

 

#35 2009-08-04 10:58

honey
Narys
Registravosi: 2009-06-21
Žinutės: 2169

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

aš ačiū dievui išaugau iš to amžiaus,kai žmones skirščiau pagal jų rūbus big_smile dabar aš pati turbūt fyfa esu,vaikštau į soliariumą,dažausi,prisižiūriu,mėgstu prisiimt moterišką rolę,bet tai man netrukdo turėti pažįstamų neformalų,forsų,visiškai paprastų/pilkų žmonių smile nebevertinu pagal išvaizda,tiesiog jei man malonu bendraut su žmogum - tai super,bendrauju smile o jau kaip jis atrodo čia jo asmeninis reikalas,nors ir nuogas tegu vaikšto,jei man su juo įdomuu,tai aš ir bendrausiu smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_63,6_62,2_57_dif.png


Akimirka prie lūpų,amžinybė ant klubų

Neprisijungęs

 

#36 2009-08-10 13:22

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

facebook.com/inbox/readmessage.php?t=1206201359231&f=1&mbox_pos=0
va cia pilna tikru fyfu, kur nei proto nei stiliaus.
siaubingas dalykas.

Neprisijungęs

 

#37 2009-08-10 13:24

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

atsiprasau, gal netoks linkas. facebook.com/group.php?gid=86611652634&ref=share stai. roll

Neprisijungęs

 

#38 2009-08-13 10:54

Adzelka
Narys
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 28

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

o dieve giedrusia, tikrai geras linkas. tikros pupytes olia lia fyfos.


viskas galima, kai labai nori

Neprisijungęs

 

#39 2009-08-13 10:58

Adzelka
Narys
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 28

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

ogo ten ir labai mazu vaiku yra....as savo vaikam niekada neleisiu i interneta eit.


viskas galima, kai labai nori

Neprisijungęs

 

#40 2009-08-13 11:56

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Dėmesio: FYFOS!:D

Adzelka rašė:

ogo ten ir labai mazu vaiku yra....as savo vaikam niekada neleisiu i interneta eit.

grazuoles.lt - va ten tai baisumai. mergaites- ne krutine neprasikalus, o jau zargstos ir kraipos kaip tikros chmmm!


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson