#121 2009-07-21 20:48

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

jYnaj rašė:

Sliver rašė:

barbytee rašė:

na galbut ir as kazkiek nusikalbesiu,bet kiek zinau ir teko girdeti tai kas menesi plaukai paauga 1centimetra tai per metus tada 12centimetru turetu paaugti,na manau kaip kam priklauso nuo hormonu,kitom gali per menesi ir2centimetrai paaugt,bet dar karteli pasikartosiu seip tai tik 1 centimetra:)jeigu pasakiau klaidinga informacija,pataisykit;)big_smile

Tiksliai taip, o pas ką auga daugiau nei tiek, auga greitai. Kiek esu sutikusi, greičiausiai augantys plaukai buvo 4cm per mėnesį (pas mane ir vieną moterį taip augo), kad būtų daugiau, pas nieką negirdėjau.

OHo, ka darai, kad taip greitai auga plaukai?smile skAitau ka parasai ir matau, kad nusimanai:) tai gal zinai ar veiksmingas digeliu sampunas? jis paprastas, maximoj ar kitam prekybos centre kainuoja 3 litus. Man jis patinka ir tinka:) geresnio neradau, na bet noreciau rusisko, bet niekur nemaciau. O rasos ar kokios lt firmos yra sampunas, kur su kiausiniu tryniu, alaus mielem, man jis netinka labai sausina plaukus( ploviau alaus mielem, gal digeliu geras, nebandziau). Siai visada ploviau londos sampunais:)

Kad nežinau, ką ir parašyt, nes mano gyvensena truputį kitokia negu daugelio žmonių. Bendrai pasakius, tai dariau tik tai, kad turi kokį nors, bent mažiausią arba žmonių patirtimi, arba mokslu paremtą pagrindą. Vadinasi, persiskaitau visų galimų produktų veikliųjų medžiagų maistingųjų medžiagų sudėti arba kitus veikliuosius komponentus ir remdamasi savo patirtimi, močiučių pasakojimais, ar kokia literatūra, išsirenku tai, kas man geriausiai tinka. Tada išsirenku kokybiškiausią produkciją pagal galimybes. Tiek apie kosmetika ir išorinę priežiūrą. Pagal šitą logiką mano prioritetas yra natūralumas, gaunasi, kad šampūną visų pirma aš rinkčiausi ekologišką. Paprastai galvą iš viso plaunu ne šampūnu, o miltais ar kažkuo panašiu. Tai tą kartą bandžiau viską, kas gali skatinti plaukų augimą, tai yra alavijas, čiobreliai, rozmarinai (eterinis), visokios žolelės, kartais aliejaus kaukės. Taip pat, man niekad netrūksta vitaminų, todėl papildų gėrimas būtų beprasmiškas. Aš iš viso jų niekad negerčiau, bet tai, kad papildai juos geriant padeda daugeliui moterų rodo, kad daugeliui žmonių trūksta po nedaug visų maistingų medžiagų. Į tai aš atkreipčiau ypač didelį dėmesį. Taip pat valgiau daug baltymų, iš ko gaminasi keratinas. Greičiausiai dėl baltymų pertekliaus ir stiprios kraujotakos tie plaukai ir augo, kaip išprotėję.


Dėl šampūno, tai dilgėles yra labai geras dalykas. Tikrai veiksmingai stiprina plaukus. Iš kitos pusės aš pagalvočiau apie patį šampūną. Jūs mokat už tas dilgėles daug didesnę sumą, negu mokėtumėt jų susipirkus atskirai ir paskui skalautumėt plaukus. Dažnai žmonės sako, kad jie labai norėtų pikti kokybišką ekologišką produkciją, bet nėra pinigų. Visokios žolelės ir yra tas būdas, kur žmogus gali sutaupyti. Tarkim, nusipirktumėt per mugę, (nes dabar jau vėlu rinkt), ar kur kitur, kur jos kokybiškos ir nebrangios (nes vaistinėj brangios ir nelabai kokybiškos), išsivirtumėt stiprios koncentracijos arbatos ir plautumėt plaukus. Visų pirma, veikliosios medžiagos bus daug daugiau negu šampūne (greičiausiai), antra, produktas liks ant plaukų iki kito plovimo, o ne kelias minutes, kol šampūnas yra ant plaukų ir trečia, žinotumėt kas ir kaip daryta ir sutaupytumėt pinigų. Paskui už sutaupytus pinigus nusipirktumėt gerą šampūną, pavyzdžiui Urtekram, kur pusė litro kainuoja apie 33 lt ekologiško, Ecocert sertifikuoto ir su eteriniais arba yra ir bekvapio be priedų. Taip pat ir kitus piedus galima pačiai pasidaryt, pavyzdžiui, mieles apie 70 ct kainuoja ir jose yra 100 proc. mielių. Dar kada kokio medaus, tarkuoto agurko sulčių ir gausit 100 proc. natūralų produktą, kuriame bus 100 proc. veikliosios medžiagos.

Viskas priklauso nuo prioritetų. Man asmeniškai sveikata be natūralumo nesuprantama, bet jeigu jūs perkat šampūną su dilgelėm, ne su kokiom super formulėm ir silikonu, vadinasi, jums vien iš finansinės pusės apsimoka pirkti atskirai dilgėles.

Neprisijungęs

 

#122 2009-07-22 13:12

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

na as dilgeliu sampunu plaunu o digeliu nuoviru perplaunu. Kur galima isigyti Urtrecan sampuna?

Neprisijungęs

 

#123 2009-07-22 22:26

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

Ekologiškų prekių parduotuvėse. Pavyzdžiui, Kaune "Sveikuose produktuose". Jis pigesnis negu dauguma kitų ekologiškų šampūnų ir sertifikuotas Ecocert. Tie šampūnai lengvi, tai jei labai pūsis plaukai, yra specialiai sausiems plaukams. Plovimo geba normali, man atrodo, kad jis vienas geriausių šampūnų.

Va, kaip jis atrodo.

http://www.imunitetas.lt/eparduotuve.ph … rekid=1000

Yra du dydžiai. Didesnį labiau apsimoka pirkti. Be to, kadangi jis tinka ir alergiškiems, jautriems, mažiems žmonėms, tai juo galima dalintis ir su vaikais, o bekvapis tai turbūt aplamai visiems tinka.

Neprisijungęs

 

#124 2009-07-23 12:46

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

aciu smile reikes nusipirkti smile

Neprisijungęs

 

#125 2009-07-23 12:54

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

O tu pato plauni situo sampunu, ar man kaip pavyzdi parodei? smile

Neprisijungęs

 

#126 2009-07-23 22:07

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

Plaunu, kai darau aliejaus kaukes. Ir daugiau žmonių žinau, kurie šitą šampūną naudoja, ir visi patenkinti. smile

Neprisijungęs

 

#127 2009-07-24 12:07

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

O ka tu manai apie dzinstars firmos alieju kuris skatina plauku augima:)? jis irgi naturalus smile

Neprisijungęs

 

#128 2009-07-25 00:30

burbuliuke1
Narys
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 30

Re: Plauku augimas.

jYnaj,o taip,as irgi apie ji noriu kuo skubiau suzinot!Kok yra buteliukas,jo? labai reikiaaa suzinot!hmm

Neprisijungęs

 

#129 2009-07-25 10:12

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

as jy jau naudojau, bet tik menesi, labai sunku rasti ji. Mama vaziuoja i ryga, tai paprasiau, kad parvestu.

Neprisijungęs

 

#130 2009-07-25 11:58

burbuliuke1
Narys
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 30

Re: Plauku augimas.

kaip jis atrodo tas buteliukas?google jo pilna,bet visi skirtingi...

Neprisijungęs

 

#131 2009-07-25 12:41

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

nu kur jau skirtingi :DDD baltas

Neprisijungęs

 

#132 2009-07-25 12:44

burbuliuke1
Narys
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 30

Re: Plauku augimas.

koks buteliuko kamstukas?apvalus,panasus i dezodoranta buteliukas?

Neprisijungęs

 

#133 2009-07-25 12:53

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

kiek tau metu burbuliuke?
i google ivedi "dzistars plauku aliejus" ir ismes, kamstukas kaip rutuliukas

Neprisijungęs

 

#134 2009-07-25 13:38

burbuliuke1
Narys
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 30

Re: Plauku augimas.

ivedziau ir man ismeta tris.nieko negaliu padaryt:)

Neprisijungęs

 

#135 2009-07-25 17:14

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

nu man kazkodel viena

Neprisijungęs

 

#136 2009-07-29 21:08

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

jYnaj rašė:

O ka tu manai apie dzinstars firmos alieju kuris skatina plauku augima:)? jis irgi naturalus smile

Jeigu čia klausimas man, tai aš jo nenaudojau, bet mačiau sudėtį. Nežinau, kaip neveikliosios medžiagos, t.y. tai į ką tos žolelės supiltos, bet veikliųjų medžiagų gan lengva gaut. Ricinos aliejaus yra vaistinėj, mano manimu, už jį yra daug geresnių, bet kai kurių kaina skiriasi. Šiaip ricinos aliejus yra vienas iš paprastesnių. Varnalėšų, jų aliejaus yra pirkti vaistinėse. Galima tą aliejų pasidaryti pačioms arba jomis skalauti plaukus. Neaišku, koks kaštonas ir neaišku į ką ekstraktuotas, gali būti, kad į alkoholį. Na, o arbatmedžio eterinio aliejaus galima gauti įvairių kokybių ir kainų įvairiose vietose ir jį maišyti reikia su alkoholiu arba su aliejumi (kitur netirpsta). Aplamai, nemanau, kad tų medžiagų kokybė yra gera, bet lyginant su daugeliu kitų kaukių, tokių kaip garnier sudėtį, sudėtis yra žymiai geresnė.

Čia kalbėjau apie šitą.

http://www.svarosprekes.lt/product_info … s_id=28818

Jei yra koks kitas, jo sudėtį taip pat galima peržiūrėti, bet aplamai jis nei sertifikuotas, nei ant jo užrašyta, į ką darytas ekstraktas, nei pirkėjas kada gali žinoti, kiek veikliosios medžiagos yra.

O jei klausimas buvo ne man, tai ką jau - bus dar viena nuomonė. roll

Neprisijungęs

 

#137 2009-07-29 22:53

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: Plauku augimas.

o tu sliver gal esi naudojusi si produkta?jei taip tai gal gali papasakoti kaip jis tau padejo teigiamai ar neigiamai?winkhmm

Neprisijungęs

 

#138 2009-07-30 13:35

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

Sliver rašė:

jYnaj rašė:

O ka tu manai apie dzinstars firmos alieju kuris skatina plauku augima:)? jis irgi naturalus smile

Jeigu čia klausimas man, tai aš jo nenaudojau, bet mačiau sudėtį. Nežinau, kaip neveikliosios medžiagos, t.y. tai į ką tos žolelės supiltos, bet veikliųjų medžiagų gan lengva gaut. Ricinos aliejaus yra vaistinėj, mano manimu, už jį yra daug geresnių, bet kai kurių kaina skiriasi. Šiaip ricinos aliejus yra vienas iš paprastesnių. Varnalėšų, jų aliejaus yra pirkti vaistinėse. Galima tą aliejų pasidaryti pačioms arba jomis skalauti plaukus. Neaišku, koks kaštonas ir neaišku į ką ekstraktuotas, gali būti, kad į alkoholį. Na, o arbatmedžio eterinio aliejaus galima gauti įvairių kokybių ir kainų įvairiose vietose ir jį maišyti reikia su alkoholiu arba su aliejumi (kitur netirpsta). Aplamai, nemanau, kad tų medžiagų kokybė yra gera, bet lyginant su daugeliu kitų kaukių, tokių kaip garnier sudėtį, sudėtis yra žymiai geresnė.

Čia kalbėjau apie šitą.

http://www.svarosprekes.lt/product_info … s_id=28818

Jei yra koks kitas, jo sudėtį taip pat galima peržiūrėti, bet aplamai jis nei sertifikuotas, nei ant jo užrašyta, į ką darytas ekstraktas, nei pirkėjas kada gali žinoti, kiek veikliosios medžiagos yra.

O jei klausimas buvo ne man, tai ką jau - bus dar viena nuomonė. roll

na taip apie sita:)
man ricinu aliejus labai issausino plaukus, tepiau tik saknis, bet nukentejo galiukai, tiksliau jau ten visi galai, nusiuro, nors ant ju netepiau smile o varnalesu aliejus, as jo neisploviau, plaukuose liko iki keliu plovimu:DDD o tas dzinstars puikiai issiplove:) siuo metu jokiu kaukiu, alieju nenaudoju iskyrus galiukams. Bet noriu pradeti, nors mano plaukai sveiki grazus, blizgantys, tik neilgi. Pradeti noriu tik del to, kad man jie pradetu greiciau augti smile

Neprisijungęs

 

#139 2009-07-30 13:37

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

barbytee rašė:

o tu sliver gal esi naudojusi si produkta?jei taip tai gal gali papasakoti kaip jis tau padejo teigiamai ar neigiamai?winkhmm

laba:}
as ji naudojau, bet tik menesi, o ji reikai naudoti maziausiai du menesius:} po to menesio plaukai greiciau augti nepradejo:) nes trbt neuzteko to menesio:} dar siektiek truko big_smile

Neprisijungęs

 

#140 2009-07-31 01:42

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

dar norwjau palakusti ka manai apie sampuna Pregaine?
ir vitaminu gerima? :} pvz nakvisu aliejaus kapsules:}

Paskutinis taisė jYnaj (2009-07-31 01:49)

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson