#1961 2009-02-05 10:08

Margyte
Aktyvus narys
Registravosi: 2007-11-13
Žinutės: 2161

Re: Dziuli dienoraštis

Dziulyte, negalima liudeti, juolab tokiai graziai panelei big_smile Cia netik mano nuomone apie grozi wink

Neprisijungęs

 

#1962 2009-07-08 17:13

Dziuli
Narys
Registravosi: 2007-05-06
Žinutės: 3219

Re: Dziuli dienoraštis

labutis smile*

stai ir as paklydele smile tikrai Rutuliukas teisi visai jus apleidau, bet nepamirsau smile
na o kai sekas man.... sekas siuo metu neblogai manau, ne tik su tuo svoriu bet ir siaip smile na o kartais kaip paziuresi, gali atrodyti labai blogai, o kartais viskas gerai, ziurint kaip paziuresi, tuo ir stengiuosiu vadovautis kuo dazniau smile
Jeigu ziurint grynai nuo ziemos, tai palengvejau beveik 6 kg. sveriu 62, neneigsiu del to jauciuosi zymiai geriau ir laisviau smile o tuo metu t.y ziema kai sveriau 68 net. kai rubai jau susiverze ir tas nesmagus jausmas kankino labai ... hmm apsileidus buvau ne del to kad ziema ir norisi valgyt daugiau, o del to kad sirdeleje negera buvo, todel laimes ieskojau kitut - maiste. kankino matyt viskas kas gali but, ir rupesciu turejau nemazu ir sirdeleje tustuma buvo, tiesiog nebuvo noro sypsotis. taciau supratau kad niekas nepasikeis jei nesistengsiu, emiau klausytis saves, spresti problemas kurios mane kankino smile kad ir dabar visko buna, bet toks yra gyvenimas, nesistengiu paguodos ieskoti maiste, o dazniau buti su draugais, su gerais draugais smile tad pati nespastebejau kaip pamazu viskas emesi tvarkytis ir tik i gera ir sirdeleje jau plasdena kazkas big_smile ir svarbiausia nenumeciau as tu 6 kg, nei per savaite nei per menesi, o per keleta menesiu, todel nesikankinu ir  kudinuos ir toliau smile
ka veikiu dabar ? sekmingai baigiau pirma kursa, mokydamasi tenais jauciuosi savose rogese smile siuo metu dirbu kaip jau minejau saldainiu parduotuveje ir liekneju big_smileD
nelogiskai skamba sakysit big_smile aisku nevalgau saldainiu saujom, man kaip tik reikejo butinai tokios veiklos vasarai kad nesedeciau namie smile sau visada leidziu visko, tik proto ribose, nereikia nieko atsisakyti tik valgyti tiek kiek reikia istikro o ne kiek nori akys smile
nepildau savo dienorascio daznai, nes supratau kad toks daznas snaisiojimas ties siuo reikalu mane tik vargina, todel tiek kartu gryzdavau atgal, o ne eidavau i prieki smile
taip pat pasilgau jusu visu labai jau smile

Paskutinis taisė Dziuli (2009-07-08 17:18)

Neprisijungęs

 

#1963 2009-07-08 22:15

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Dziuli dienoraštis

smagu, kad užsukai tongue
džiaugiuos, kad viskas taip neblogai klostos smile šaunuolė. Džiaugtis gyvenimu reikia, taip..

Neprisijungęs

 

#1964 2009-07-09 15:55

Lourdes
Narys
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 2124

Re: Dziuli dienoraštis

Šaunuolė. ;] džiaugiuosi už tave, kad atradai tinkamą kelią ir būdą... smile nevargini ir nakankini savęs, o gyveni, džiaugiesi gyvenimu ir net pati nepastebi kaip tie kg tirpsta. Sėkmės tau! wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i90P_73_64,9_55_abs.png
168cm.

Neprisijungęs

 

#1965 2009-07-09 16:17

Dziuli
Narys
Registravosi: 2007-05-06
Žinutės: 3219

Re: Dziuli dienoraštis

visko buna, visko pasitaiko, svarbiausia manau nenukabint nosies ilgam ir viskas klostysis tik i gera smile ir kaip sakoma reikia tiketi, nes tai didele jega smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson