#1 2009-01-25 09:55

pukuotas
Narys
Registravosi: 2009-01-24
Žinutės: 1

kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

Ar teko girdėti apie svetainę www.manodrabužiai.lt ?
Neseniai ją aptikau ir tapau beveik priklausoma nuo jos smile kiekvieną rytą užsuku pasižiūrėti, kokių naujų drabužių atsirado smile
Svetainės esmė tokia - visi turintys nebenešiojamų drabužių gali juos keisti, parduoti arba dovanoti kitiems portalo nariams. Pati jau esu išfotografavusi savo spintą ir maždaug 10 drabužių jau pavyko parduoti arba iškeisti.
Ir, žinoma, neatsilaikiusi, dar nusipirkau porą originalių dalykų iš kitų narių smile  žinot, kaip būna, sunku atsispirti tongue

Tai mano klausimėlis būtų toks: ar teko kada lankytis joje, ką manote apie tokį būdą atsisveikinti su savo nebenešiojamais drabužiais ir ar pačios tą darytumėte?

Neprisijungęs

 

#2 2009-01-25 20:07

kristi
Narys
Registravosi: 2007-05-11
Žinutės: 842

Re: kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

pukuotas rašė:

Ar teko girdėti apie svetainę www.manodrabužiai.lt ?
Neseniai ją aptikau ir tapau beveik priklausoma nuo jos smile kiekvieną rytą užsuku pasižiūrėti, kokių naujų drabužių atsirado smile
Svetainės esmė tokia - visi turintys nebenešiojamų drabužių gali juos keisti, parduoti arba dovanoti kitiems portalo nariams. Pati jau esu išfotografavusi savo spintą ir maždaug 10 drabužių jau pavyko parduoti arba iškeisti.
Ir, žinoma, neatsilaikiusi, dar nusipirkau porą originalių dalykų iš kitų narių smile  žinot, kaip būna, sunku atsispirti tongue

Tai mano klausimėlis būtų toks: ar teko kada lankytis joje, ką manote apie tokį būdą atsisveikinti su savo nebenešiojamais drabužiais ir ar pačios tą darytumėte?

tai dabar per visus forumus eisi ir reklamuosi ar ne?


Laikysiuosi taisyklės: ryte valgysiu kaip karaliene, dieną – kaip princese, vakare – kaip skurdžius.

Neprisijungęs

 

#3 2009-06-29 10:42

prasmes_ieskotoja
Narys
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 220

Re: kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

Nebenesiojami rubai gali suteikti naudos kitam zmogui. Nezinau ar jums teko girdeti, bet vilniuje gedimino 9 buvo surengta akcija "rubu spinta", kurios metu galima buvo atiduoti nereikalingus rubus motinos ir vaiko pensionui. pati dalyvavau sioje socialineje akcijoje ir nei kiek nesigailejau, nes rubai, kuriu nebenesioji jau metus nebenesiosi ir veliau.

Neprisijungęs

 

#4 2009-06-29 13:51

Svelni
zaneta
Nuo: Sakiai
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 1135

Re: kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

As tai savo rubus modeliuoju pati susisivu,o ka nunesioju tai tik ismest:D


"/tmp/upload/5ac13b9e05e1333d058f744b00664caaa9fb1204e815b7429975b31ae9cb31ee1/lrg-306-athletic.gif"

Neprisijungęs

 

#5 2009-06-30 18:15

prasmes_ieskotoja
Narys
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 220

Re: kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

Man regis, kad siais laikais musu rubu spinta luzta nuo nenesiojamu rubu gausos, o mes verkiam ziuredamos i ta begale ir vistiek neturim kuo apsirengti smile Gal per daug priklausomi nuo rubu pasidarem? gal reiketu dazniau nenesiojamus rubus isrinkti ir atiduoti i kokias labdaras?

Neprisijungęs

 

#6 2009-07-13 13:38

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

as tau visiskai pritariu,mano rubu spintoj tikrai yra daug gdraziu rubu,kai kurie net nenesioti,dzinsus perku kas menesi ir kaskart vis dejuojiu kad neturiu ka apsirenkt,tad manau kad tikrai esu priklausoma nuo rubu...hmm:rolleyes:tikrai reikia ivertinti ka turime...arba tikrai padovanoti tam,kam istikruju ju reikia...

Neprisijungęs

 

#7 2009-08-27 11:02

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

Siek tiek senoka tema, bet vel reiketu ja atgaivinti apie nebenesiojamus rubus. Is tiesu visai neseniai suzinojau apie gedimino 9 rubu spintos akcija, o dbr pamaciau, kad cia apie buvo kalbeta. As taip pat noriu prisideti prie sios akcijos ir kartu paraginti visas moteris/merginas sudalyvauti sioje akcijoje ir padovanoti rubeliu ar kitokiu daikteliu, kuriu jus nebenaudojate, bet ju prireiks kitiems, salia esantiems. http://gedimino9.lt/naujienos/antroji_s … bu_spinta_

Neprisijungęs

 

#8 2009-08-27 18:51

Unella
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-08-08
Žinutės: 554

Re: kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

su mielu noru atiduočiau. bet vat kad negyvenu vilniuje sad

Neprisijungęs

 

#9 2009-08-27 19:04

honey
Narys
Registravosi: 2009-06-21
Žinutės: 2169

Re: kaip gauti naudos iš nebenešiojamų drabužių

aš tai sukraunu į maišus ir tetai atiduodu,o teta į kaimą nuveža,ten atiduoda vaikiukam smile vieną kartą kai buvau kaime ėjo mergaitė su broliu tai toč toč,kai mes su broliu maži,nes nuo galvos iki kojų su mūsų rūbais buvo big_smile taip gera pasidarė juos pamačius smile vis neišmesti rūbai veltui smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_63,6_62,2_57_dif.png


Akimirka prie lūpų,amžinybė ant klubų

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson