#41 2009-03-08 15:41

pink_flowerx
Narys
Registravosi: 2008-09-03
Žinutės: 3655

Re: Plauku augimas.

tada suprantama roll
as tai lauksiu kol man vel atsius, nes LT tai neuzmaciau.. roll


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/52668/.png

reikia dėkoti likimui už tai, ką praradome, nes taip mums gyvenimas suteikia šansą viską pradėti iš naujo, o besiremiant ankstesne patirtimi, galime viską padaryti kur kas geriau...

Neprisijungęs

 

#42 2009-03-25 16:25

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

pink_flowerx rašė:

tada suprantama roll
as tai lauksiu kol man vel atsius, nes LT tai neuzmaciau.. roll

o gal galima man paprasyti, kad kaip tausius , kad ir man atsiustu? big_smile
buciau labai dekinga smile

Neprisijungęs

 

#43 2009-04-01 19:55

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Plauku augimas.

gal zinot, kas gali su plaukais- jau antrakart plaukai nusiure, issasuseje, issisakoje ir skilineja vienoj tik vietoj- plaukai zemutiniai, ty ties pakausiu. visi sveikuciai, zvilgantys, ne vieno issisakojusio plauko- o tenais- kaip nuo kitos galvos..... dziovintuvo nenaudoju, ranksluosciu netrinu, slapiu nesukuoju, kondicionierius bvlazamus naudoju, o ir vel toj pat vietoj sausra.. pirmakart nepagailejau ir nusikirpau visus mirusius plaukus, sikart jau gaila.... madroll


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#44 2009-06-06 07:59

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

sveikos, visoms tokia didele beda su plaukais, o dabar dar trukumas vitaminu smile turiu gera patarima, gerti silicio balzama, labai geras dalykas, gerti tris menesius smile ir pamatysit kaip pades, as geriau menesi, man iskarto poveikis pasirode:)
truputis info :
Maisto papildas su silicio dioksidu

Silicio dioksido sudėtinė dalis silicis suteikia struktūrą visoms gyvoms būtybėms, augalijos ir gyvūnijos pasauliui. Jis yra būtinas žmogaus organizmui; aptinkamas plaučiuose, žarnyne, kraujyje. Silicis suteikia tvirtumą bei stiprina nagus, plaukus, odą, jungiamąjį audinį, sausgysles ir raiščius.  Original Silicea Balsam yra natūralaus silicio dioksido koloidinis preparatas, puikus silicio šaltinis, kuriame mikroskopinės silicio dioksido dalelytės smulkiai pasiskirsčiusios vandenyje ir sudaro gelį. Original Silicea Balsam pagamintas iš kvarco kristalų ir suteikia silicio dioksidui gryniausią ir stipriausiai veikiančią formą.
Koloidiniame preparate (į gelį panašiame tirpale) silicio rūgštis dėl vykstančių specifinių procesų vandenyje pasiskirsto tolygiai ir švelniai.
Toks preparato paruošimo metodas užtikrina tolygų homogeninį pasiskirstymą, sumažėja molekulių junginių susidarymas. Tuomet labai mažos silicio rūgšties molekulės gali lengvai prasiskverbti pro žarnų sienelę ir jų pakankamas kiekis kaupiasi jungiamajame audinyje, įvairiose, pirmiausia greitai augančiose, ląstelėse, kurios labai svarbios odos, plaukų ir nagų struktūrai.
Senėjant organizmo aprūpinimas silicio rūgštimi tampa lemiamu faktoriumi.
Sumažėjus silicio, oda, kolagenas, arterijų jungiamasis audinys, kaulai ir kremzlės tampa trapesniais. Siekiant tai pašalinti, būtina pastoviai atstatyti silicio kiekį organizme. Todėl maisto papildymas siliciu yra labai svarbus.

Vartojimas
Gerti po vieną matuojamą šaukštą (15 ml) atskiedus su vandeniu arba sultimis ilgą laikotarpį.
yrimo rezultatų santrauka:
Rezultatas: Žymus plaukų apimties padidėjimas. Po 3 mėnesių 8%, po 6 mėnesių 13%.
Taigi, rezultatai patvirtina, jog plaukų apimtis padidėja ir tiriamųjų jaučiami nepatogumai dėl plonų plaukų sumažinami per 6 mėnesių silicea gydymo ciklą.
Įvertinant ypatingai gerą Original Silicea Balsam toleravimą, preparatas gali būti vartojamas be išlygų efektyviam plonų plaukų gydymui. Taigi, galima daryti išvadą, jog gydymas gali padėti išvengti trapių, silpnų plaukų.
jo uztenka visam menesiui, kaina kazkur 50 virs 50 dabar gal jau smile
Sekmes, kas gersit smile Pades!

Neprisijungęs

 

#45 2009-06-06 08:01

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

na sita tema gerokai jau pasenus, bet gal kas dar uzeinat smile

Neprisijungęs

 

#46 2009-06-14 14:27

Gabriele0
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-06-12
Žinutės: 11

Re: Plauku augimas.

Labai yra gera Priemonė tj Dzintars aliejus smile jis sustiprina šaknis ir tikrai pagreitina plauku augima.Dar gera priemonė Varnalėšų aliejus..Naudodama šias priemones tikrai likau patenkinta ir net pradėjo stebėtis draugės..winksmile

Neprisijungęs

 

#47 2009-06-14 16:21

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

Gabriele0 rašė:

Labai yra gera Priemonė tj Dzintars aliejus smile jis sustiprina šaknis ir tikrai pagreitina plauku augima.Dar gera priemonė Varnalėšų aliejus..Naudodama šias priemones tikrai likau patenkinta ir net pradėjo stebėtis draugės..winksmile

Ilgai naudojai? smile ir visa galva tryniai abu vienu metu? ar kaip?;]

Neprisijungęs

 

#48 2009-06-14 16:51

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Plauku augimas.

siuo metu naudoju bancure krema galiukams, elvital purskala geltona, alyvuogiu kaule ir svelnesnius sampunus- nezinau, man atrodo kad isskeldeje galiukai pasidare kietesni, stangresni, bet gal tik man taip atrodo lol


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#49 2009-06-14 20:08

Gabriele0
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-06-12
Žinutės: 11

Re: Plauku augimas.

jYnaj rašė:

Gabriele0 rašė:

Labai yra gera Priemonė tj Dzintars aliejus smile jis sustiprina šaknis ir tikrai pagreitina plauku augima.Dar gera priemonė Varnalėšų aliejus..Naudodama šias priemones tikrai likau patenkinta ir net pradėjo stebėtis draugės..winksmile

Ilgai naudojai? smile ir visa galva tryniai abu vienu metu? ar kaip?;]

Tiesiok ta Dzintars alieju naudojau 2 mėnesius įtryniau šaknis ir palaikydavau kokia 1h ir tada gerai perskalaudavau smile tikrai greičiau pradėjo augti nežinau kaip kitiems bet man buvo liuxas big_smile O dėl varnalėšų aliejaus tai naudojau po Dzintars aliejaus irgi įtrindavau gerai šaknis irgi buvo liuxas smile  db turiu plaukus iki liemens , o anksiau vos siekdavo pečius smile

Neprisijungęs

 

#50 2009-06-14 22:02

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

gabriele,
nu pas mane dabar tokia pati situacijA IR MAN REIKIA big_smile kur galima nusipirkti ta dzintars alieju? vaistiniai buvau - nera ;s big_smile nes noriu atsiauginti plaukus, nes kazkada ir turejau tokius big_smile

Neprisijungęs

 

#51 2009-06-14 22:24

Gabriele0
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-06-12
Žinutės: 11

Re: Plauku augimas.

jYnaj,
kaip tu gyveni vilniui tai Hm.. net nežinau gal kokioi maximoi rastum prie kokiu rusišku priemoniu gal butu padeta latvisku smile
Gal kokioi kosmodoi yra lyg sakė smile
As tai kaip kaune gyvenu pirkau švaros prekėse smile

Neprisijungęs

 

#52 2009-06-14 22:28

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

zinai as kaip nesidomejau tokiomis prekemis, tai ir neiskojau tai ri nezinau big_smile ryt eisiu i droga;]

Paskutinis taisė jYnaj (2009-06-14 22:29)

Neprisijungęs

 

#53 2009-06-14 23:37

Lilian
Narys
Registravosi: 2009-06-04
Žinutės: 126

Re: Plauku augimas.

Kai man kirpeja nucirino toki gera gabaliuka plauku, nors prasiau kad tik galiukus pakirptu, nuejau i vaistine ir nusipirkau sampuna ir seruma, kad skatintu plauku augima, vadinasi jeigu neklystu cutrin vadinosi uz viska mokejau kazkur apie 70 lt roll


http://www.mamosdienorastis.lt/liniuote2/JmRpZW5hMT0wMDAwMDAwMCZ0MT0mem1vZzE9TURfRElFXzA4LnBuZyZzazE9MSZsaW49TURfTEtOXzAxMS5wbmcma2F0PXN2b3JpbyZiZz0wJnZ2c2s9MSZzdjE9OTAmc3YyPTc4JnN2Mz02NQ--/1.gif

Neprisijungęs

 

#54 2009-06-15 16:59

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

Gabriele0 rašė:

jYnaj,
kaip tu gyveni vilniui tai Hm.. net nežinau gal kokioi maximoi rastum prie kokiu rusišku priemoniu gal butu padeta latvisku smile
Gal kokioi kosmodoi yra lyg sakė smile
As tai kaip kaune gyvenu pirkau švaros prekėse smile

Nusipirkau ir alieju ir purskikly, pries plovima - aliejus, po povimo - purskiklis smile tos pacios firmos ..  ir varnalesiu alieju big_smile tikiuosi pades:D

Neprisijungęs

 

#55 2009-06-15 19:00

Gabriele0
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-06-12
Žinutės: 11

Re: Plauku augimas.

jYnaj rašė:

Gabriele0 rašė:

jYnaj,
kaip tu gyveni vilniui tai Hm.. net nežinau gal kokioi maximoi rastum prie kokiu rusišku priemoniu gal butu padeta latvisku smile
Gal kokioi kosmodoi yra lyg sakė smile
As tai kaip kaune gyvenu pirkau švaros prekėse smile

Nusipirkau ir alieju ir purskikly, pries plovima - aliejus, po povimo - purskiklis smile tos pacios firmos ..  ir varnalesiu alieju big_smile tikiuosi pades:D

Linkiu Sekmės, man padėjo smile

Neprisijungęs

 

#56 2009-06-16 22:24

maye
Narys
Nuo: Sauletoji kopa
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 214

Re: Plauku augimas.

jYnaj rašė:

Gabriele0 rašė:

jYnaj,
kaip tu gyveni vilniui tai Hm.. net nežinau gal kokioi maximoi rastum prie kokiu rusišku priemoniu gal butu padeta latvisku smile
Gal kokioi kosmodoi yra lyg sakė smile
As tai kaip kaune gyvenu pirkau švaros prekėse smile

Nusipirkau ir alieju ir purskikly, pries plovima - aliejus, po povimo - purskiklis smile tos pacios firmos ..  ir varnalesiu alieju big_smile tikiuosi pades:D

jei koki is Drogo nusipirkai, nieko nepades mad


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_62_cu_60_ta_56_t_v_text_Jau.gif

Kalanetika + Chazanas
[1] 2009/11/02 - 2009/12/

Neprisijungęs

 

#57 2009-06-16 22:31

maye
Narys
Nuo: Sauletoji kopa
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 214

Re: Plauku augimas.

pati esu isbandziusi ne viena metoda, ir zinau kas veiksminga..
nes esu atsiauginus ilgas sveikas, tvirtas garbanas, nors pas mane jos balintos...

Pirkite rusiskus naturalius (! - zinau sakysit kodel??? todel kad jose maziau visokiu Š.) arba profesionalius (kirpejos dazniausiai pasiulo ispilstytus po tam tikra doze) priemones.
antra, balzamas kaskart plaunant galva, geriausiai butu kur vitaminas B- tai dazniausi visokie grudai buna sudetyje.
Trecia, kas antra savaite, savaitgali  isitrinu galva pasirinktinai : alyvuogiu, linu semenu, varnalesu aliejais. Uzsidegu maiseli, kepuraite- ir vaikstau minimum 4 valandas. Viskas puikaiia siisplauna sampunu.

Dar patarciau vasara, deginantis, idega ne musus kunas, bet dega ir plaukai. tai nusipirkit papaarsto gazuoto vandens ir praskalaukine plaukus. Deguonis plaukams irgi reikalingas!!!!


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_62_cu_60_ta_56_t_v_text_Jau.gif

Kalanetika + Chazanas
[1] 2009/11/02 - 2009/12/

Neprisijungęs

 

#58 2009-06-16 22:40

Gabriele0
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-06-12
Žinutės: 11

Re: Plauku augimas.

Jokiu neturiu priekaištu ir ant Latvišku "Dzintars" aliejaus jis tikrai padeda jis yra pagamintas is naturaliu produktas , aisku jo kvapas ne is geriausiu bet jis yrodo kad neprikista jokiu kvapiuju medziagu .. Ir tuo pačiu ir ant rusišku nes pati turiu rusiška varnalėšu alieju liux;] ir dar naudoju šampuna su deguonimi..

Neprisijungęs

 

#59 2009-06-17 09:03

maye
Narys
Nuo: Sauletoji kopa
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 214

Re: Plauku augimas.

Aktualu blondinėms !!!!

man kirpeja patare, baltas garbanas atgaivinti( t.y. atgaivinti spalva), issiplovus galva sampunu, istrinti plaukucius tomatu pasta paliakyti 15 min o poto pagal programa eina balzamas, ir tikrai sruogos paisdaro daug baltesnes zilesnes big_smilebig_smilebig_smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_62_cu_60_ta_56_t_v_text_Jau.gif

Kalanetika + Chazanas
[1] 2009/11/02 - 2009/12/

Neprisijungęs

 

#60 2009-06-17 11:21

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

maye rašė:

jYnaj rašė:

Gabriele0 rašė:

jYnaj,
kaip tu gyveni vilniui tai Hm.. net nežinau gal kokioi maximoi rastum prie kokiu rusišku priemoniu gal butu padeta latvisku smile
Gal kokioi kosmodoi yra lyg sakė smile
As tai kaip kaune gyvenu pirkau švaros prekėse smile

Nusipirkau ir alieju ir purskikly, pries plovima - aliejus, po povimo - purskiklis smile tos pacios firmos ..  ir varnalesiu alieju big_smile tikiuosi pades:D

jei koki is Drogo nusipirkai, nieko nepades mad

ne is drogo smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson