#1 2009-06-08 18:25

vabalelis
Narys
Registravosi: 2009-05-23
Žinutės: 17

Apie duona ir Dziuvesius!

smile
Ka manote apie siuos produktus?
Ar jie tinka zmonems laikantiems dietos?


smile))))))))))

Neprisijungęs

 

#2 2009-06-12 18:33

cukrine
dietoms ne!
Registravosi: 2009-05-20
Žinutės: 611

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

dziuvesiai mano manymu tikrai ne...jug tai vistiek baltu miltu gaminys tai koks skirtumas batonas cia ar dziuvesis? o duona yra gerai juoda,pwz kaip buna formine balta duona-as tokiu nepripazystu kad jos turi teise vadintis duonomis. Teta dirbo kepykloj sako tas pats batonas tik formoi kitoj. taigi duona ir tas pats dziuvesis yra mitybos piramides apacioje-vadinasi sveika,bet balti kepiniai tikrai tukina wink

Neprisijungęs

 

#3 2009-06-14 16:08

gabidar
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2007-08-04
Žinutės: 1171

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

cukrine rašė:

dziuvesiai mano manymu tikrai ne...jug tai vistiek baltu miltu gaminys tai koks skirtumas batonas cia ar dziuvesis? o duona yra gerai juoda,pwz kaip buna formine balta duona-as tokiu nepripazystu kad jos turi teise vadintis duonomis. Teta dirbo kepykloj sako tas pats batonas tik formoi kitoj. taigi duona ir tas pats dziuvesis yra mitybos piramides apacioje-vadinasi sveika,bet balti kepiniai tikrai tukina wink

Netukina, jei normaliai valgoma. Mano draugė sveria 45 kg (as manau, kad per mažai), bet valgo tik batona. Kasdien.


https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wSJteo4/weight.png
Ūgis 160 cm

Neprisijungęs

 

#4 2009-06-14 19:26

vabalelis
Narys
Registravosi: 2009-05-23
Žinutės: 17

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

gabidar rašė:

cukrine rašė:

dziuvesiai mano manymu tikrai ne...jug tai vistiek baltu miltu gaminys tai koks skirtumas batonas cia ar dziuvesis? o duona yra gerai juoda,pwz kaip buna formine balta duona-as tokiu nepripazystu kad jos turi teise vadintis duonomis. Teta dirbo kepykloj sako tas pats batonas tik formoi kitoj. taigi duona ir tas pats dziuvesis yra mitybos piramides apacioje-vadinasi sveika,bet balti kepiniai tikrai tukina wink

Netukina, jei normaliai valgoma. Mano draugė sveria 45 kg (as manau, kad per mažai), bet valgo tik batona. Kasdien.

O kiek tavo draugei metu?!
Ir ugis koks jos?
Ir idetu ji laikosi?!
O seip tai as ir manau kad dziuvesiai yra dietinis maistas na tikrai daug kartu geriau negu batonas smile.


smile))))))))))

Neprisijungęs

 

#5 2009-06-14 19:29

gabidar
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2007-08-04
Žinutės: 1171

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

vabalelis rašė:

gabidar rašė:

cukrine rašė:

dziuvesiai mano manymu tikrai ne...jug tai vistiek baltu miltu gaminys tai koks skirtumas batonas cia ar dziuvesis? o duona yra gerai juoda,pwz kaip buna formine balta duona-as tokiu nepripazystu kad jos turi teise vadintis duonomis. Teta dirbo kepykloj sako tas pats batonas tik formoi kitoj. taigi duona ir tas pats dziuvesis yra mitybos piramides apacioje-vadinasi sveika,bet balti kepiniai tikrai tukina wink

Netukina, jei normaliai valgoma. Mano draugė sveria 45 kg (as manau, kad per mažai), bet valgo tik batona. Kasdien.

O kiek tavo draugei metu?!
Ir ugis koks jos?
Ir idetu ji laikosi?!
O seip tai as ir manau kad dziuvesiai yra dietinis maistas na tikrai daug kartu geriau negu batonas smile.

Mano draugei 35. Ugis 168. Todėl ir sakau jai, kad per mažai valgo. Jos pavyzdys rodo, kad nesvarbu, ka valgai. Svarbu kiekiai. O dėl dietos nežinau. Nesakė, kad laikosi kokios nors konkrečios dietos. Aiškino, kad savaime taip svoris nukrito. Pasakaiau jai, kad mano nuomone ji atrodo baisiai ir valgo per mažai. Bet bijau, kad mano žodžiai jos nepasiekė.


https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wSJteo4/weight.png
Ūgis 160 cm

Neprisijungęs

 

#6 2009-06-14 19:33

vabalelis
Narys
Registravosi: 2009-05-23
Žinutės: 17

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

gabidar rašė:

vabalelis rašė:

gabidar rašė:


Netukina, jei normaliai valgoma. Mano draugė sveria 45 kg (as manau, kad per mažai), bet valgo tik batona. Kasdien.

O kiek tavo draugei metu?!
Ir ugis koks jos?
Ir idetu ji laikosi?!
O seip tai as ir manau kad dziuvesiai yra dietinis maistas na tikrai daug kartu geriau negu batonas smile.

Mano draugei 35. Ugis 168. Todėl ir sakau jai, kad per mažai valgo. Jos pavyzdys rodo, kad nesvarbu, ka valgai. Svarbu kiekiai. O dėl dietos nežinau. Nesakė, kad laikosi kokios nors konkrečios dietos. Aiškino, kad savaime taip svoris nukrito. Pasakaiau jai, kad mano nuomone ji atrodo baisiai ir valgo per mažai. Bet bijau, kad mano žodžiai jos nepasiekė.

Vat Vat as ir taip manau kad svarbiausia kiekiai ....
Bet kad nesigauna...
Jai paismiu poka dziuvesiu tai ir suvalgysiu visa...
Ziauru....
neutral


smile))))))))))

Neprisijungęs

 

#7 2010-02-14 16:25

Majame.
Narys
Registravosi: 2010-01-27
Žinutės: 255

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

Radau duoną, kurioje 100G tik 188kcl. Šakės kaip apsidžiaugus buvau, be to duona ši be jokių E ir be priedų tai šiaip manau pati naturaliausia duona kokią tik esu radus. Tik va ją radau tik vienoje parduotuvėje, o dižiosiose tokios neteko matyti. Jeigu neklystų tai čia Rokiškio rajono, Lašų kepykla. smile Žodžiu reiks eit ir vėl žiūrėt ar neišpirko, nes būtų gaila nerasti vėl tokios duonikės.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris6-CC0066.gif_beg_svoris_slank7.gif_bf_77_cu_65_ta_58_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#8 2010-02-17 19:59

pinkClarin
Narys
Registravosi: 2010-02-17
Žinutės: 9

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

beto , džiūvėsėliai tik atrodo nekaloringas maistelis . tačiau ... 100 gr turi ~350 kcal , o pakelyje yra 200 gr. taigi ... gaunasi nemažai kalorijų ...

Neprisijungęs

 

#9 2010-02-17 21:50

klora
Narys
Registravosi: 2010-02-17
Žinutės: 2

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

sweikos,  as manau jai valgytume vien tik dziuvesius ne manau kad nenumestumem svorio, nes dziuvesiai yra lengvas maistas,kodel daktarai liepe apsinuodijus skrandi valgyti arbata ir dziuvesius... cia mano nuomone:)
     Beje, o ka manote apie ryziu duona: man teko savaite laiko valgyti liesa jogurta su  ryziu duona visai nieko:)smilesmile

Neprisijungęs

 

#10 2010-05-22 16:51

shine
more and less
Registravosi: 2009-06-15
Žinutės: 419

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

^ Džiūvesėliai tinka, jei apsinuodijai skrandį, bet tikrai netinka, kai meti svori wink
O ryžių duona nežinau, kiek turi kalorijų, bet galbūt daugiau nei paprasta, tad nemanau, kad būtų koks rezultatas..


http://i48.tinypic.com/1265r2t.jpg
Life is short, break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably, and never regret anything that made you smile.

Neprisijungęs

 

#11 2011-02-15 19:05

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Apie duona ir Dziuvesius!

Sveiki,
ką manote apie juodą duoną su razinomis ir saulėgrąžomis? Ar ji tinka norint sveikai maitintis ir nepriaugti kg? roll


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson