#1 2009-03-06 22:29

zivilioke
Narys
Registravosi: 2009-03-06
Žinutės: 6

badas!!!!!

Sveikutes. Na,pavasarine depresija leme mano apsisprendima griebtis bado.Siand.jau 4-ta diena, kai nieko burnoj neturejau,iskyrus,aisku, arbata ir kava. Planuoju dar 3 d.pratempt, o tada dietos laikysiuos, kur yra skaiciuojami taskai. Esu bandzius, man labai tiko.Mazdaug pries 5 metus irgi badavau-kilogramai negrizo,net, kai pradejau valgyt- per savaite dar 1.5 kg nukrito,o valgiau net ir torto.Man patinka, kad kankintis tereikia 3 dienas,po to maistas-buves nebuves.O kg krenta ypatingai-kas diena po 1 kg. Aisku, daug ka palaikys mane kvaila, bet man reikia greitu rezultatu:rolleyes:

Neprisijungęs

 

#2 2009-03-06 22:35

Blondy
Narys
Registravosi: 2009-02-08
Žinutės: 346

Re: badas!!!!!

Tu mastai kaip aš ;D yes! radau bendraminteę ;D nors man neėst išeina tik geriant lidą...Aš max. 2 dienas galiu ištvert vien su vandeniu ,arbata ir kava...po to jau nelabai...geležinė tavo valia,šaunuolė wink

Neprisijungęs

 

#3 2009-03-07 15:37

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: badas!!!!!

nu tiek dar reikia ir istvert smile
sveikinu smile

Neprisijungęs

 

#4 2009-03-08 14:22

prasmes_ieskotoja
Narys
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 220

Re: badas!!!!!

oi, as tai tikriausiai negaleciau badaut, neturiu tiek valios. O labai lenda spuogeliai po tokiu issivalymo dienu?

Neprisijungęs

 

#5 2009-03-08 15:38

viloone
Narys
Registravosi: 2009-03-08
Žinutės: 1

Re: badas!!!!!

svejka, tu minejai kazkokia tasku dieta,taj kas ji per tokia ir kajp jos rejkia lajkytis:]

Neprisijungęs

 

#6 2009-03-11 22:14

zivilioke
Narys
Registravosi: 2009-03-06
Žinutės: 6

Re: badas!!!!!

Na, per keturias dienas netekau net 3 kg, buvau gana patenkinta, taciau ketvirta diena darbe teko pasinervinti(policija,vagyste ir t.t.),tai grizus po darbo,jame atidirbus 24 val.,man nepavyko uzmigti,"mano dienos"priedo prasidejo yikes ,silpnai sirdele pasijuto, tad neisvengiamai gavau uzvalgyti.Stengiaus nepadauginti,per savo 3 iseigines nepriaugau nei kilogramo wink nors del to turejau valgyt kaip coliuke,mat puikiai zinau,kad 1.5kg iskarto priaugs,kai tik skrandi pasieks maistas.Tam man reiktu numesti dar tris kg, kad buciau tokia,kokia noriu.Taigi,pailsejusi, vel griebiaus tesinio.Siand.  vel antra diena,kai nevalgau,tikslas arti,liko tik siand jau eiti miegoti, ir rytoj,o rytoj bus lengviau.bet is ryto tikrai nera sunku,jei kas taip galvoja.Isiminkite,jei planuosite badauti-tereikia istverti 3 dienas, paskui,nebera sunku.Ir tuo paciu nesinori tiek istverus suvalgyti ka nors.NIEKO nevalgyti,reiskia, isvis NIEKO. big_smile ir tuo paciu matai akivaizdziai,kaip tavo formos keiciasi,malonu (1 diena-1 kg).Dziaugiuosi tik,kad man daug numesti nereikia, bet pries 5metus teko atsikratyt 25 kg.Tada sirdziai nieko bloga nesidare, turejau nemaza riebalu sluoksni, kuri badavimas ir degino.I savaite valgydavau viena karta.Tik tam,kad skrandis prisimintu,kad jam reikia atlikineti savo funkcijas.na,finisas nebetoli big_smile

Paskutinis taisė zivilioke (2009-03-11 22:16)

Neprisijungęs

 

#7 2009-03-11 22:17

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: badas!!!!!

taip ziauriai skamba,valgymas viena kart i savaite lol
labai zavi,kai per savaite gali netekt 5 ar daugiau kilu,bet.. smile

Neprisijungęs

 

#8 2009-03-11 22:20

pierla
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 5615

Re: badas!!!!!

wow va cia tai extrymas yikesyikesyikes
as netekau amo perskaicius "viena kart i savaite"...


https://swlf.lilyslim.com/CgbRp3.png


Ūgis 175cm

Neprisijungęs

 

#9 2009-03-11 22:36

zivilioke
Narys
Registravosi: 2009-03-06
Žinutės: 6

Re: badas!!!!!

Tasku dieta-dieta pagal produktui suteiktus taskus.Svarbiausias jo privalumas-nereikia grieztai laikytis tam tikro valgiarascio ir gaminti imantrius mazai kaloringus patiekalus smile Zmonems,norintiems suliekneti ,rekomenduojama neperzengti 40 tasku ribos per diena. Toliau seka sarasas produktu, pagal kuri pvz.:Virtu ryziu 250g-44 t.,Saldainis-9, apelsinas -2 t.,varskes 100g-3 t.,Pieniska desrele-1 t., virtas kiausinis-1 t., be druskos virtos zuvies, liesos jautienos-0 t.ir t.t.(39 punktai is viso)Labiausiai man patikdavo, kad galejau pasidaryt kruva salotu su majonezu ir desrele arba dvi suvalgyt,arba pora kiausiniu. wink Atrodo,iprastas maitinimasis,deja,truksta saldumynu,bulviu, duonos.Uztat mityba gana ivairi. smile

Neprisijungęs

 

#10 2009-03-11 22:43

zivilioke
Narys
Registravosi: 2009-03-06
Žinutės: 6

Re: badas!!!!!

na, man neiprasta lasinius nesiot, todel,kai tik galejau, puoliau imtis priemoniu, pati jauciau ko man reikia, nors mamai netiko,sake, kad susigadinsiu sveikata...Bet man gal geriau zinot,kaip mano savijauta.Idomu,kai pasakau zmonems,jie apstulbsta,kai tai buni patyres,atrodo,ko cia stebetis.as pati jauciaus kaip niekur nieko,nesikankinau, o pasiekusi savo mazas pergales dar ir laiminga pasidarydavau smile

Neprisijungęs

 

#11 2009-03-11 23:04

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: badas!!!!!

sveikinu,saunuole,kad tiek valios turi smile

Neprisijungęs

 

#12 2009-03-12 18:55

chilli
Narys
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 2

Re: badas!!!!!

Jega tai butu! Noreciau ir as;D o kaip tau po to pavyksta neataugt?

Neprisijungęs

 

#13 2009-03-12 19:02

koriux
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-02-21
Žinutės: 1935

Re: badas!!!!!

na, nesu už visišką badą,bet man taip pat geriausia greiti rezultatai.kam kankint save kitokiom dietom ir kalorijų skaičiavimais,jei gali pasiekt norimą svorį per mėnesį ar kelias savaites, o tuomet jau jį tik laikyti, kad nepabėgtų nuo tavęs smile


Gyvenk taip, kad dėl nieko nesigailėtum.

Neprisijungęs

 

#14 2009-03-13 15:59

zivilioke
Narys
Registravosi: 2009-03-06
Žinutės: 6

Re: badas!!!!!

Neataugu,matyt, del to,kad taip reikia mano organizmui.Speju,nes specialiai nieko nedarau smile paskutini karta dietos laikiaus pries 3 metus, per ta laika priaugau  5 kg.Na, paskutiniu metu daugiausia ir priaugo, nes seslesni gyvenimo buda pradejau gyvent, pripratau darbe, pradejau daugiau su masina vazinet, baigiau mokytis,nebereikejo lakstyt po visur. hmm

Paskutinis taisė zivilioke (2009-03-13 16:06)

Neprisijungęs

 

#15 2009-03-24 20:19

paule
Narys
Registravosi: 2008-12-06
Žinutės: 21

Re: badas!!!!!

na merginos skaitau jusu pasisakymus ir pritariu... asmeniskai man taip pat badas yra priimtinesnis nei dietos, ir dwi dienas isbadauju laiswai... tdl bandysiu didinti laikotarpi, nes tai sweika ne tik kunui, bei ir aplamai sweikatai...wink

Neprisijungęs

 

#16 2009-03-24 20:30

faralemo
Narys
Registravosi: 2008-10-02
Žinutės: 104

Re: badas!!!!!

ojėzauuuu, savaitę nieko nevalgyt gi baisu... nesusigadink šitaip sveikatos, jau kažkur rašiau, kad nuo tokių extremalių dietų pažįstama vėžį pasigavo...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_1okG_64_61_54_abs.png
167cm   Dabar susiėmiau rimtai.

Neprisijungęs

 

#17 2009-03-24 20:33

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: badas!!!!!

Nesąmonė dėl vėžio hmm jezau,viskas dabar vėžį jau sukelia:televizoriu ir kompiuterių radiacija,telefonų ten kažkokei spinduliai,tipo lida,dar tipo indai kažkokie pavojingi,kažkokios medžiagos plasmasės pavojingos,maistas sukelia vėžį,rūkymas ir dar daaaug daug dalykų...nu jezus kiek galima žmones gasdint? big_smile va dar ir badas aceit....jis kaip tik gyvenimą prailgina,nes organizmas nesidėvi smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#18 2009-03-24 20:58

faralemo
Narys
Registravosi: 2008-10-02
Žinutės: 104

Re: badas!!!!!

dėl vėžio tai tikrai ne nesąmonė, visą laiką mergina buvo labai apkūni, o po mėnesio tapo smilga, organizmas baisiausiai nusilpo, nekalbant ir apie kitas ligas...
o dėl badavimo tai taip, vieni badaudami pasveiksta, kiti suserga, juk kiekvieno organizmas individualus ir į viską kitaip reaguoja....


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_1okG_64_61_54_abs.png
167cm   Dabar susiėmiau rimtai.

Neprisijungęs

 

#19 2009-03-24 21:08

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: badas!!!!!

Nu manau tada priklauso nuo badavimo laiko hmm ir net būna,kad daktarai skiria tam tikrą badą...dėl sveikatos ir panašiai.


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#20 2009-03-24 21:12

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: badas!!!!!

zivilioke rašė:

Na, per keturias dienas netekau net 3 kg, buvau gana patenkinta, taciau ketvirta diena darbe teko pasinervinti(policija,vagyste ir t.t.),tai grizus po darbo,jame atidirbus 24 val.,man nepavyko uzmigti,"mano dienos"priedo prasidejo yikes ,silpnai sirdele pasijuto, tad neisvengiamai gavau uzvalgyti.Stengiaus nepadauginti,per savo 3 iseigines nepriaugau nei kilogramo wink nors del to turejau valgyt kaip coliuke,mat puikiai zinau,kad 1.5kg iskarto priaugs,kai tik skrandi pasieks maistas.Tam man reiktu numesti dar tris kg, kad buciau tokia,kokia noriu.Taigi,pailsejusi, vel griebiaus tesinio.Siand.  vel antra diena,kai nevalgau,tikslas arti,liko tik siand jau eiti miegoti, ir rytoj,o rytoj bus lengviau.bet is ryto tikrai nera sunku,jei kas taip galvoja.Isiminkite,jei planuosite badauti-tereikia istverti 3 dienas, paskui,nebera sunku.Ir tuo paciu nesinori tiek istverus suvalgyti ka nors.NIEKO nevalgyti,reiskia, isvis NIEKO. big_smile ir tuo paciu matai akivaizdziai,kaip tavo formos keiciasi,malonu (1 diena-1 kg).Dziaugiuosi tik,kad man daug numesti nereikia, bet pries 5metus teko atsikratyt 25 kg.Tada sirdziai nieko bloga nesidare, turejau nemaza riebalu sluoksni, kuri badavimas ir degino.I savaite valgydavau viena karta.Tik tam,kad skrandis prisimintu,kad jam reikia atlikineti savo funkcijas.na,finisas nebetoli big_smile

Ką gerdavai per badavimo dienas?
beje reikia žinau,gerti vandens daug,nes jeigu mažai skysčių gersi,tai žarnynas visas sulips...Mama pasakojo,kad jos draugės sesei taip buvo.Savaitę niko nevalgė,bet gėrė vandenį,paskuo dar gal kelias savaites ar net savaitę net negėrė...Paskui kažko daug užvalgė ir mirė.Nes žarnynas buvo sulipęs ir tiesiog neįmanoma maistui buvo pro žarnas praeiti...Baisu šiaip :\ Todėl po ilgo badavimo reikia pradėti valgyti labai labai po truputį.Net nebūtinai po ilgo,kad ir po kelių dienų 2 ar 3-ijų,vis tiek pirmą dieną po bado reikia nedaug valgyti. smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson