#1 2008-08-11 12:47

38Vikte
Narys
Registravosi: 2008-03-22
Žinutės: 70

tegul savaitgalis neuzkerta kelio dietai ;)

dazniausiai musu dietos pabaigos priezastimi tampa savaitgaliai. ju metu atvaziuoja sveciai, vyktame i gamta, svenciame esant kokiai progai ar tiesiog ja susigalvojame..
kur suklystam? netenkam valios, pasiduodam, nepatogu parodyti draugams ar giminems, jog laikomes dietos, nes susirupinom savo svoriu?
galbut butu naudinga pasidalinti mintimis, kaip istverti tas 3dienas, kad toliau be kliuciu galetume testi kelia i mazesnes apimtis? wink
sis savaitgalis man tapo isbandymu, kai 5dieni nusprendziau laikytis menulio iskrovos,o jau ryte suzinojau, jog atvaziuoja sveciu visam savaitgaliui. nieko tokio, pagalvojau, todel ramiai laukiau atvykeliu. atejus vakarienes metui, visi susedome prie stalo, visu lekstese puikavosi kepsniai, o manojoje-supjaustyti agurgai su sauksteliu medaus big_smile ir man buvo nesvarbu, ka jie mano cool sestadieni vel visi krimto kad papuola: svieziu bandeliu, sokolado, traskuciu, picu, o as- agurgu, obuoliu smile sekm vel tas pats- puikiai atsilaikiau pries visas pagundas, o ir 1 orkaiteje keptas sumustinis 5val nepablogino padeties, nes po jo- nieko i burna.. todel sis savaitgalis leido man suprasti, jog kai norim, tikrai galim smile


http://www.mamosdienorastis.lt/liniuote2/JmRpZW5hMT0wMDAwMDAwMCZ0MT0mem1vZzE9TURfRElFXzA5LnBuZyZzazE9MCZsaW49TURfTEtOXzAwMy5wbmcma2F0PXN2b3JpbyZiZz0wJnZ2c2s9MSZzdjE9NjYmc3YyPTYzJnN2Mz01NQ--/1.gif

Neprisijungęs

 

#2 2008-08-11 13:03

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: tegul savaitgalis neuzkerta kelio dietai ;)

Aš ir taip sakau..
Pavyzdžiui aš, tai kas savaitgalį važiuoju pas močiutę ir močiutė liepia valgyt. Sako numirsi jei nevalgysi ir prišeria.. Bet aš nevalgau. Sakau prieš išvažiuodama pavalgiau. Aišku dar močiutė siūlo visokių čiulpenkių ir panašiai. Sakasu močiute nenoriu..
Ir atsilaikau...
O po to grįžtu kitą savaitgalį į kaimą ir močiutė sako:
-kokia sukūdus, apmenkus graži...
Man šypsena iki pat ausų.. smile


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#3 2009-03-17 17:14

mikato
Narys
Registravosi: 2008-05-07
Žinutės: 300

Re: tegul savaitgalis neuzkerta kelio dietai ;)

va buten , savaitgali baigesi mano visos dietos, visas sveikas gyvenimo budas. ir kiekviena kart prisiekiu kad savaitgali  nekimsiu visko is eiles, aham... butu gerai. kazkoks uzburtas ratas.  ir kaip jus  su tuo kovojat? :}


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_68_cu_65_ta_58_t_v_text_.gif
Pirmiausia padaryk tai, kas būtina, paskui – kas įmanoma, ir netikėtai tau pavyks tai, kas neįmanoma.Šv. Pranciškus Asyžietis

Neprisijungęs

 

#4 2009-03-17 17:21

LOve
Narys
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 26

Re: tegul savaitgalis neuzkerta kelio dietai ;)

Cia manau labiausiai padetu uzsispyrimas, ir didelis noras laikytis to ka sau zadejai big_smile

na bet ir man tai nevisada pavyksta, ypac kai gryztu namo pas tevus.....duoda visokio naminio maisto, bulviu kosiu (kai bulviu nevalgau tris savaites beveik), tai koki guliasa isverda..nu ir aisku, kaip namuose nebus saldumynu....visada ju pilna big_smile
sunku atsilaikyti, bet jei uzsispiriu, tikrai iskenciu big_smile

ir si savaitgali man reiks tokio uzsispyrimo smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1filmP_1ballG_62_62_55_abs.png

Neprisijungęs

 

#5 2009-03-18 20:05

prasmes_ieskotoja
Narys
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 220

Re: tegul savaitgalis neuzkerta kelio dietai ;)

man tai irgi sunkiausia savaitgaliai smile ir ne valgymo prasme, o nieko negurksnoti, kai i kokius klubelius iseini smile visi kokteiliukus, o as vandeni? big_smile

Neprisijungęs

 

#6 2010-07-17 12:52

zemuogele
Narys
Registravosi: 2010-07-17
Žinutės: 13
Tinklapis

Re: tegul savaitgalis neuzkerta kelio dietai ;)

Reikia daug noro ir uzsispyrimo smile kai pasidaro sunku ir jauciu kad neatsispirsiu pagundai, tuomet pagalvoju apie gera rezultata jeigu atsispirsiu ir buna lengva smile

Neprisijungęs

 

#7 2018-05-16 14:32

Irena7705
Narys
Registravosi: 2018-05-15
Žinutės: 30

Re: tegul savaitgalis neuzkerta kelio dietai ;)

O aš pasidžiauksiu!!! smile) Jau ketverius savaitgalius atsilaikiau su savo dieta t.y. sveika mityba ir užsisakysiu naujas kelnes internetu moterims . Pagaliau jaučiuosi savim patenkinta, nes jau įlipau į S dydį!!!

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson