#81 2009-07-07 18:03

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

Ponia.BigAss rašė:

o ka daryt, kad isploniont plaukus? kvailas noras, bet pas amne ju siaubingai daug- padaryciau 3perukus ir dar sau liktu is mano kupetos.. o taip norisi nusikirpt kare stiliumi, bet su tokiais plaukais nera jokiu sansu hmm

Kai kuriose kirpyklose išskuta ruožais. Šiaip, kuo ilgesni plaukai, tuo mažiau jų atrodo.


Dar į temą kai ką parašysiu. Plaukus augint padeda aliejaus kaukės, į kurias galima įlašint eterinio aliejaus. Kaip pagrindinį aliejų galima naudoti praktiškai bet kurį nerafinuotą arba mišinį, bet geriausi plaukams yra linų, kanapių sėklų, varnalėšų, kokosų ir kt. Eteriniai geriausi rozmarinų, levandų, čiobrelių (kokybiškas būna brangus brangus), taip pat eukaliptų, cinamono, arbatmedžio, greipfrutų ir kt. Prieš naudojant eterinius aliejus būtina perskaityti informacinį lapelį ir naudoti kaip nurodyta, nes tai stiprios koncentracijos produktas. Dar plaukus stiprina bespalvė chna (kaip ir spalvota, bet ji dažo plaukus), medus, riebalavimąsi mažina žalias molis. taip pat plaukus galima skalauti žolelėm, ypač jei brangu pirkti kokį eterinį aliejų, galima to augalo arbata. dar plaukams gerai čemeryčių vanduo, bet jis spirito pagrindu padarytas. Visą tai jei negreitina plaukų augimo, tai bent ataugina plaukus ir juos stiprina beveik visiems. jei plaukai viską išbandžius neauga, tai tubūt todėl, kad trūksta keratino.
Dar truputį apie vitaminus. Beveik visi vitaminai įeina į plaukų augimo procesus, tiek, kad jei trūksta, pavyzdžiui, kalcio, visų pirma, pradės tupėti dantys, nagai ir kaulai, o vėliau plaukai, Žodžiu, atsiras kitų požymių. Jei norit sužinoti ko jums trūksta, galit tiesiog paieškoti kitų organizmo negalavimų. Vitaminai, kurių vienas pirmų požymių yra plaukų slinkimas, tai geležis, B grupės vitaminai, nedidelis kitų mineralų, vit. A, sieros trūkumas. Visų vitaminų galima gauti su maistu, nebent žmogus laikosi kokios nors griežtos dietos. Pavyzdžiui, aš niekad vitaminų negeriu, o valgau labai mažai, esu vegetarė, mergina, bet man nieko netrūksta, nes valgau vertingą, sveiką, įvairų maistą. Tai va, kam tuos vitaminus valgyt, bet apie tai plačiau čia turbūt nereikia.
Žodžiu, tiek žinau, o apie pirktinius dalykus nieko nežinau, nes pati naudoju tik natūralias ir dažniausiai savo pagamintas priemones. Sėkmės auginant kasas. wink

Neprisijungęs

 

#82 2009-07-07 20:35

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Plauku augimas.

o ka daryt, jei mano plaukai negyvi vienoj vietoj? nuolatos, ty kiekviena karta jie vis toj pat vietoj kaip siaudiniai-skilineja, luzineja, sakojasi. sukandi dantis, nusikerpi plaukus iki peciu, bet ir vel- praejo menuo, plaukai vel ten pat sakojasi... visi sveiki, slidus, ispuoseleti, nervai net ima kirpt plaukus del tos nelemtos vietos......


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#83 2009-07-07 21:09

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

Šiaip, reikėtų pasakyti šeimos gydytojui, kuris išrašytų siuntimą pas dermatologą, bet tai greičiausiai neduos naudos, nes daugumai jų vienodai ir jie tik pasakys, kad būna ir blogiau. O jūs bandėt darytis aliejaus kaukes? Į nerafinuotą aliejų galima įlašinti kokio eterinio, arba galima naudoti vieną ar sumaišytą su kitais baziniais aliejais. Įtrinti į galvą ir palaikyti kuo ilgiau,geriausia per naktį. Tada išplauti šampūnu, tik greičiausiai reikės plauti kelis kartus, bet išsiplauna ir nesiriebaluoja. Tai pamaitintų galvos odą, be to, dar ir aprūpintų naudingom medžiagom. Taip pat labai gerai drėkina  alavijas. Jis kartus ir jo šakelėse mažai sulčių, bet vistiek labai naudinga. Jo būna įvairų veislių. Tikrojo alavijo šakelėse mažai sulčių, bet yra ir su mėsingesnėm šakom irgi naudingų. Bet kuriuo atveju, jei vienoje vietoje, daug nereikės. Taip tai nenormalu, kad plaukai vienoj vietoj plaukai tokie. Manau, jūs turite teisę prašyti siuntimo pas dermatologą, bet nežinau, ar iš to bus daug naudos. Jeigu nuspręstumėt nuvažiuot, tai ten reikia apsišarvuot kantrybe.

Neprisijungęs

 

#84 2009-07-07 21:15

Svelni
zaneta
Nuo: Sakiai
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 1135

Re: Plauku augimas.

barbytee rašė:

gal gali pateikti pavyzdiu koki sveika maista pradejai valgyti kad tau jie paaugo?smile;)na ir aisku sveikesni tapo:)

Na pav,mano valgerasti dauguma ieina pieno produktu o juose yra kalcio del to manau paaugo,ir valgau salotu su ivairiais vaisiais,darzovem,vandens geriu per diena maziausia 8stiklines. Kiausiniai virti,juose ir yra tu reikalingu vitaminu plaukam smile


"/tmp/upload/5ac13b9e05e1333d058f744b00664caaa9fb1204e815b7429975b31ae9cb31ee1/lrg-306-athletic.gif"

Neprisijungęs

 

#85 2009-07-07 21:24

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Plauku augimas.

tai kad kantrybes neber- norisi ilgu plauku, bet kokie dar ilgi plaukai, kai sviecia issisakoje galiukai?
suprasciau, kad kankinciau plaukus, bet dabar ne dziovintuvo nenaudoju, slapiu nesukuoju, svelnius sampunus naudoju, iviariausius balzamus ir kremukus, ir vis tiek jie sau sakojas mad
naudoju siaip roziu alieju, alyvuogiu kaukes- pasaka pastarosios plaukams, nesveikai minstuciai palieka smile deja


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#86 2009-07-07 22:29

burbuliuke1
Narys
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 30

Re: Plauku augimas.

O as cia noreciau paklausti del to Dzinatrs,ar kaip jsi ten tepaliuko.Kakzuri saket,jog per du menesius atauga gan ilgi plaukai.O issitepi ,palaikai. O i kirpiklele uzsukti pasikirpt galiuiu,kad greiciau augtu?O ypac per pilnati (sakoma,kad greiciau auga) big_smilebig_smile Aciu,uz atsakyma

Neprisijungęs

 

#87 2009-07-08 13:45

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

burbuliuke1 rašė:

O as cia noreciau paklausti del to Dzinatrs,ar kaip jsi ten tepaliuko.Kakzuri saket,jog per du menesius atauga gan ilgi plaukai.O issitepi ,palaikai. O i kirpiklele uzsukti pasikirpt galiuiu,kad greiciau augtu?O ypac per pilnati (sakoma,kad greiciau auga) big_smilebig_smile Aciu,uz atsakyma

niekada per toki trumpa laika neatauga plaukai big_smilebig_smile jie tiesiog augt greiciau pradeda

Neprisijungęs

 

#88 2009-07-08 17:48

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: Plauku augimas.

na aisku tada:)aciu uz atsakyma;)

Neprisijungęs

 

#89 2009-07-08 18:04

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

Ponia.BigAss rašė:

tai kad kantrybes neber- norisi ilgu plauku, bet kokie dar ilgi plaukai, kai sviecia issisakoje galiukai?
suprasciau, kad kankinciau plaukus, bet dabar ne dziovintuvo nenaudoju, slapiu nesukuoju, svelnius sampunus naudoju, iviariausius balzamus ir kremukus, ir vis tiek jie sau sakojas mad
naudoju siaip roziu alieju, alyvuogiu kaukes- pasaka pastarosios plaukams, nesveikai minstuciai palieka smile deja

Galams galima naudoti aliejų po plovimo, tik reikia labai nedaug ir kai kam nepatinka riebaluotumas. Aš tai išsitirčiau skydliaukę ar šiaip gydytojai užsiminčiau.

Neprisijungęs

 

#90 2009-07-08 18:16

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Plauku augimas.

gal nuo sampuno sakau?
galva plaunu palenkus galva- visas sampunas tenka pakausiui, ten kur sakojas, bet argi taip galetu pakenkti?

anyway, siandien plaukus nusniojo, kai vel ataugs, tada gal kreipsiuos patarimo i daktara.
beje, del skydliaukes nuolatos vazinejuos profilaktiskai- kazka ji ten gamina, kad save naikint, bet hormonu veikla nesutrikus, kraujas kaip pas arkli, sveikas ir stiprus


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#91 2009-07-08 19:57

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

Jei kraują darėtės tik hemoglobinui, tai tas tyrimas parodo tik geležį ir B12, man atrodo. Plaukų augimo procesuose dalyvauja beveik visi vitaminai, bet jei vienoj vietoj šakojasi plaukai, tikriausiai nieko netrūksta.
Nuo šampūno tikrai gali taip būti. Juk šampūnas, tai šarmas, o ypač su sls labai alina plaukus net gerai išplautas. Gal reikėtų pakeisti šampūną į ekologišką, jei yra noro ir tikrai reikia labai kruopščiai išplauti plaukus. Dar plaukus nuo šampūno gerai išplauna rūgštys, dažniausiai naudojamos ir sveikiausios yra citrinų sultys, bet jos sausina plaukus.

Neprisijungęs

 

#92 2009-07-08 20:36

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: Plauku augimas.

o kaip naturaliai issiplaut plaukus? zinau, plaudavo kiausiniais, bet kazko bijau ilgai reiktu terliotis, perliedavo ramineliu, ajeru, dilgeliu nuovirais, kuom dar galima butu is gamtos pasinaudot? smile


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#93 2009-07-08 20:54

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

Geriausias dalykas, manau, miltai. Tik reikia rinktis jokiu būdu ne baltus miltus, o rupius arba sojų. Galima plauti sušlapinus miltus arba sausus. Man sausus paprasčiau. Tereikia dėti miltus ant šaknų, nes plaukų ilgis nesiriebaluoja ir paskui kruopščiai išplauti stipria vandens srove. Dar galima plauti tuo skysčiu nuo duonos, bet aš nebandžiau, nežinau ar gerai plauna. Taip pat geras dalykas yra plauti smėliu ar dumblu, kai kur ežere nėra šampūno, nes šampūną pilt į ežerą yra šlykštu. Tai irgi gerai plauna. Taip pat riebalų perteklių sugeria žalias molis, jis ir rekomenduojamas kaip priemonė riebiems plaukams, bet juo plauti jau gausis brangiau, negu kitom priemonėm.
Visi, kas naudojo tokias priemones, sako, kad plaukams gerai, ilgainiui jie atgauna, o minusas tas, kad kai kurios priemonės sunkiau išsiplauna. Būnant ežere jokių problemų -  panėrus viskas išsiplauna, o po dušu tam reikia kirti daugiau dėmesio ir laiko.

Neprisijungęs

 

#94 2009-07-09 23:53

burbuliuke1
Narys
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 30

Re: Plauku augimas.

Labas vakaras/naktele big_smile Miegas neima,galvoju ogi cia parasyt reiktu. Hm ,na ir?Noreciau jusu to paties klausimelio. (biskutii ne i tema) ;D Del tu plauku augimo....Kokie geriausi produktai/kaip priziureti plaukus/kas kiek laiko pakirpti juos reiktu..?Gal kurios bandete koki dalykeli kuris paspartintu plauku augima,ir juos sustiprintu.Mat atsirado noras plaukucius augint big_smile

Neprisijungęs

 

#95 2009-07-10 15:24

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: Plauku augimas.

Aš čia ne apie plaukų augimą, bet mano plaukai dažyti šviesiai(ne visi, bet sruogom) Ir aš noriu juyos kažkaip natūraliai pašviesint, gal galit ką patart?


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#96 2009-07-10 19:31

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

sampunais skirtiems spicialiai sviesiems plaukams, arba yra sampunu kurie dazo, jie nekenksmingi, bet padeda.Ramuneliu nuoviru smile

Neprisijungęs

 

#97 2009-07-11 22:02

burbuliuke1
Narys
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 30

Re: Plauku augimas.

Na dabar ir vel as atakuoju big_smile Gal paklausiu kiek kvailo klausimo,bet...Kiek mazdaug centimetru plaukai atauga per metus?

Neprisijungęs

 

#98 2009-07-11 22:24

barbytee
Narys
Registravosi: 2009-07-02
Žinutės: 67

Re: Plauku augimas.

na galbut ir as kazkiek nusikalbesiu,bet kiek zinau ir teko girdeti tai kas menesi plaukai paauga 1centimetra tai per metus tada 12centimetru turetu paaugti,na manau kaip kam priklauso nuo hormonu,kitom gali per menesi ir2centimetrai paaugt,bet dar karteli pasikartosiu seip tai tik 1 centimetra:)jeigu pasakiau klaidinga informacija,pataisykit;)big_smile

Neprisijungęs

 

#99 2009-07-11 22:34

Sliver
Narys
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 26

Re: Plauku augimas.

barbytee rašė:

na galbut ir as kazkiek nusikalbesiu,bet kiek zinau ir teko girdeti tai kas menesi plaukai paauga 1centimetra tai per metus tada 12centimetru turetu paaugti,na manau kaip kam priklauso nuo hormonu,kitom gali per menesi ir2centimetrai paaugt,bet dar karteli pasikartosiu seip tai tik 1 centimetra:)jeigu pasakiau klaidinga informacija,pataisykit;)big_smile

Tiksliai taip, o pas ką auga daugiau nei tiek, auga greitai. Kiek esu sutikusi, greičiausiai augantys plaukai buvo 4cm per mėnesį (pas mane ir vieną moterį taip augo), kad būtų daugiau, pas nieką negirdėjau.

Neprisijungęs

 

#100 2009-07-12 00:24

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Plauku augimas.

Sliver rašė:

barbytee rašė:

na galbut ir as kazkiek nusikalbesiu,bet kiek zinau ir teko girdeti tai kas menesi plaukai paauga 1centimetra tai per metus tada 12centimetru turetu paaugti,na manau kaip kam priklauso nuo hormonu,kitom gali per menesi ir2centimetrai paaugt,bet dar karteli pasikartosiu seip tai tik 1 centimetra:)jeigu pasakiau klaidinga informacija,pataisykit;)big_smile

Tiksliai taip, o pas ką auga daugiau nei tiek, auga greitai. Kiek esu sutikusi, greičiausiai augantys plaukai buvo 4cm per mėnesį (pas mane ir vieną moterį taip augo), kad būtų daugiau, pas nieką negirdėjau.

OHo, ka darai, kad taip greitai auga plaukai?smile skAitau ka parasai ir matau, kad nusimanai:) tai gal zinai ar veiksmingas digeliu sampunas? jis paprastas, maximoj ar kitam prekybos centre kainuoja 3 litus. Man jis patinka ir tinka:) geresnio neradau, na bet noreciau rusisko, bet niekur nemaciau. O rasos ar kokios lt firmos yra sampunas, kur su kiausiniu tryniu, alaus mielem, man jis netinka labai sausina plaukus( ploviau alaus mielem, gal digeliu geras, nebandziau). Siai visada ploviau londos sampunais:)

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson