#1 2007-01-30 23:07

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Trintos sriubos

Labai mėgstame įvairias trintas sriubas (dažniausiai įvairių daržovių). Tad gal žinote savo pačių išmėgintų sriubų receptukus ir galite pasidalinti? smile 
Kaloringumas ir ingriedientai nesvarbu. Svarbu, kad būtų skanios ir pačių išmėgintos  big_smile

Neprisijungęs

 

#2 2007-01-31 11:50

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Trintos sriubos

Viena sriuba esu virusi kelis kartus,tai
                             Zirneliu piure su krienais ir krevetemis

Reikia:500g saldytu zaliuju zirneliu,
900 ml vandens,
1 sauksto miltu,
2 vistienos sultinio kubeliu,
1 sauksto smulkiai sukapoto svoguno,
2 saukstu grietineles,
apie 200 g kreveciu,trupucio krienu.

Uzvirti puse l vandens,suberti saldytus zirnelius ir pavirti 5 min.Nupilti vandeni,taciau jo pasilikti.Zirnelius sutrinti,miltus isplakti su trupuciu vandens.
400 ml vandens uzvirti kartu su vistienos sultinio kubeliais ir miltu tyrele.Pavirti,kol sutirstes,nuolat maisydami.Sukresti zirneliu piure,ideti smulkinta svoguna.Jei kiek per tirsta,atskiesti vandeniu,kuriame vire zirneliai.
Ilekste pilti piure,deti po sauksta grietineles,keleta kreveciu ir po ziupsneli krienu.
(cia 4 asmenims).
Skanaus!

Neprisijungęs

 

#3 2007-01-31 14:10

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Trintos sriubos

SRIUBYTĖ

Morką ir bulves nuskusti, smulkokai supjaustyti ir virti mėgstamame sultinyje.
Keptuvėje pakepiname ( aliejuje arba svieste ) svogūniuką ir papriką, sudedame į puodą. Kai viskas išverda, sutriname, supilame skystį, kuriame virė, užkaitinam ir valgom su grietine. Labai tinka žalumynai.
Kadangi mano vyrui geriausia daržovė - mėsos gabalas,    smile   ar jam atskirai pakepinu kumpio ar rūkytos dešros, ir įdedu į sriubą.
Tiesa, vieną kartą į daržoves įdėjau smulkintos vištienos. Irgi labai skanu buvo.


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#4 2007-01-31 19:31

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Trintos sriubos

SVOGŪNŲ IR SŪRELIO SRIUBA

3 svogūnus supjaustome ir kepiname svieste, kol gražiai pagels. Tada pertriname, užviriname sultinį, sudedame svogūnus, 1 lydytą sūrelį "Mildutė" ar kitą, tik be priedų, pakaitiname iki užvirimo. Gardiname grietine ir žalumynais. Prie jo labai tinka riekelė, duoniukas arba skrebutis.


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#5 2007-01-31 19:33

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Trintos sriubos

BROKOLIŲ SRIUBA

Brokolius išverdame mėgstamame sultinyje ( apie 20 minučių ), tada išgriebiame ir pertriname, supilame atgal į sultinį, įberiame muskato, įdedame grietinės ir tarkuoto lydyto sūrio. Valgome su skrebučiu arba riekele.


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#6 2007-01-31 19:34

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Trintos sriubos

Labai panašiai galima pagaminti ir kalafiorų sriubą, tik aš dar dedu morką arba saliero gabalą.


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#7 2007-02-01 14:00

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Trintos sriubos

VIŠTIENOS SRIUBA SU SKREBUČIAIS

Į sultinį įdedame vištienos gabaliukus, pjaustytą morką ir nedidelę bulvę ( nebūtina ). Verdame apie 20 - 25 minutes. Per tą laiką pakepiname svogūną svieste arba aliejuje ir pasiruošiame mažučius skrebučius.
Svogūną supilame į sriubą. Mikseriu sutriname puodo turinuką, užbaliname grietinėle. Galima įberti žalumynų.
Sriubą įpylus lėkštėn, įdedame skrebučių.


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#8 2007-02-02 08:54

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Trintos sriubos

O kuriuo mikseriu jūs trinate tas sriubas? Tuo, kur su 2 ar 3 besisukančiais strypais, ar tuo tokiu su ilga rankena, kur apačioj sukasi ratukas?

Aš kartą pamėginau trinti su kokteilių plaktuvu (jetus, jau baigiu susipainioti pavadinimuose, nežinau tiksliai, kaip jis ten vadinasi, bet kur aukštas indas pasistato ant stovo, į jį supili, uždengi ir įjungus plaki), tai kai man karštas skystis šovė į viršų - visa laimė, kad nenusiplikiau yikes Bet sienoms tai gerai kliuvo... Paskui aš tą aparatą apskritai bijojau įjungti... Nors vyras dar kartą ledų kokteilį po to plakė, tai suplakė gerai, sakė, ten matyt taip įvyko, nes karšto jame plakti nieko negalima...

Neprisijungęs

 

#9 2007-02-02 11:14

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Trintos sriubos

As supilu i kokteiliu plakykle,uzstatau ir suplaka.wink

Neprisijungęs

 

#10 2007-02-02 12:03

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Trintos sriubos

O pili karštą ar jau kiek pravėsusią sriubą?
Gali būti, kad aš ten gal dangtelį kaip nors blogai uždariau, ar ką...

Neprisijungęs

 

#11 2007-02-02 16:45

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Trintos sriubos

Aš trinu su mikseriu arba  su šaukštu ( jei tik sau ).  O dėl to "šūvio", tai tikrai neuždarei dangtelio, nes man taip yra buvę su pieno kokteiliuku, ir ne kartą   hmm


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#12 2007-02-02 21:44

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Trintos sriubos

Anksčiau plakdavau su Coridos minimu plaktuvu, vienintelis nepatogumas - tai perpilynėjimai ir plovimai. Po to, kai įsigijau blenderį, kurį myliu tiesiogine prasme roll , nes nerealus patogumas, sriubas trinu tik su juo.

Jei trinat plaktuve, tai negalima pilti verdančios sriubos, reikia šiek tiek atvėsinti.
Tas pats galioja ir blenderiams. Negalima iš karto kišti į verdantį puodą, nes peiliai šimpa. Geriausia šiek tiek atvėsinti ir tada plakti, trinti wink

Neprisijungęs

 

#13 2007-02-03 15:31

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Trintos sriubos

Aš šiandien neapsikentusi irgi įsigijau blenderį cool Trinta sriubytė šeimynai jau paruošta, ragavau - super big_smile
O savo tą plaktuvą šveičiau į šiukšliadėžę be pasikailėjimo. Po to šūvio ėmiau jo tiesiog paniškai bijoti. O ir atrodo jau kažkaip neestetiškai - ten, kur varikliukas, risinešė visokių nešvarumų, o plauti irgi bijau, ens kai paskutinį kartą ten su vandeniu sąžiningai paploviau, po to įjungus į elektrą jis net kibirkščiuoti kažkaip buvo ėmęs. Po to susitvarkė viskas, bet plauti ten jau nebeploviau. tikrai nepatogus rakandas - nei išplausi normaliai, o dar jei ir fontanais grasinasi, tai išvis mad

Užtai pirmasis darbelis su blenderiu tiesiog puikus. tiesa, nuėjau į parduotuvę ketindama kokį popigiai nusipirkti, nemaniau, kad taip patogu viską plakti, bet pardavėja taip ūkiškai mane paauklėjo, kad teko šimtinę už "Brauną" pakloti. Pagal tai, kaip puikiai suplakė sriubytę, manau, naudosiu jį itin dažnai smile

Neprisijungęs

 

#14 2007-02-03 19:05

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Re: Trintos sriubos

Čia gal tas pats, kurį gyriau kitame forume? roll Sveikinu su puikiu pirkiniu big_smile Ten ne tik sriubas, bet ir tešlas, padažus ir kt smulkinimus darysi. Daro daug gerų dalykų, kas mėgsta gaminti, gali naudoti vos ne kasdien..

Neprisijungęs

 

#15 2007-02-03 22:38

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Trintos sriubos

Tiesą sakant, neskaičiau tavo rekomendacijų kitame forume... Pirkti jį sugalvojau gana spontaniškai, išėjusi pasivaikščioti į lauką su dukra cool

Mano "Braun", geltonos spalvos - tiesiog blenderis su rankena, prie jo dar plastikinis puodelis buvo...
Beje, kaip skaniai prie kavos šiandien tą mažesnio riebumo grietinėlę suplakė cool Vyrui visą taurę jos prikroviau, o sau - tik keletą šaukštelių, vaisių salotoms pagardinti... bet jau dabar planuoju dar ir trintų vaisių kokteilių prisigaminti...

Vienintelė bėda - kad metaliniais peiliukais prasikošus vitamino C ten visai nebeliks sad

Neprisijungęs

 

#16 2007-02-04 08:31

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Trintos sriubos

Corida rašė:

Vienintelė bėda - kad metaliniais peiliukais prasikošus vitamino C ten visai nebeliks sad

Nenoriu apgaudinėti,   hmm   bet kažkur skaičiau, kad tokių prietaisų metalinėms detalėms gaminti yra naudojama spec. lydinys, kuris nenaikina vitaminų ir visisškai nekenkia sveikatai.   tongue   Tikėkis, kad ir tavo Brauniukas tokia plaka  wink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#17 2007-02-04 14:29

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Trintos sriubos

Tiesiog nezinau tu pavadinimu:|:ar blenderiu vadinamas toks trintuvas:vienas stovas,apacioj apvalus galas ir ten metaliniai peiliukai?:/Jeigu tas,tai man karta trinant nuluzo peiliukas.sad

Neprisijungęs

 

#18 2007-06-02 18:06

icibici
Narys
Nuo: Utena
Registravosi: 2007-06-02
Žinutės: 19

Re: Trintos sriubos

kazkaip niekada nedariau trintu sriubu, kuo toliau skaitai tuo idomiau man darosi siame forume, dabar zinosiu kur kreiptis


http://s.rimg.info/f858b78682672d6099b90d0dc032ffb5.gif

Neprisijungęs

 

#19 2007-09-21 18:29

Missy
Narys
Registravosi: 2007-09-21
Žinutės: 3

Re: Trintos sriubos

o gal zinot trintu sriubu kurios butu nekaloringos? nes as jas laaaaabai megstu , bet mano klubai nelabai big_smile


http://www.3fatchicks.net/img/bar-retro5/cartoonorange01/kg/79/68/75/.png

Neprisijungęs

 

#20 2007-09-22 08:39

afrodita
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 2078

Re: Trintos sriubos

As tai jau senei verdu sriuba ne su mesa ar ten kaulais ar su kuo ten dar-tesiog verdu darzoves ir idedu Maggi sultinio kubeliais-man skanu ir kcal nedaug-gali nors visa puoda sriubos suvalgyti-ir vistiek nepririnksi daug kcal.


http://line.romanticcollection.ru/oth/23_25_4648BFC0_LLLaLiLkLaLuLsLiPLdLiLeLtLoLs_16.gif
http://www.3fatchicks.net/img/purpvinebar/slider-hearts/kg/0/10/10/.png
        *jaigu atrodo,kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok*

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson