#1 2008-10-15 17:43

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Tema - nuomonė

Sveikos dar kartelį smile Ar žinojot, kad merginos, siekdamos sulieknėti ir nuolat kalbėdamos ir galvodamos kaip tai padaryti, ką valgyti/nevalgyti daro sau meškos paslaugą? smile Juk kuo daugiau žinom, tuo sunkiau viskam paklusti ir kartais net elementariausių dalykų, tokių kaip nevalgyti naktimis mes neįgyvendiname smile Štai kodėl sumaniau užvesti tokią temą, kur šnekėtume NE apie dietas, o pasisakytume tam tikra tema smile Tikiuos jūsų palaikymo, vystykim pokalbį big_smile

Šiandienos tema - kaip manot, kodėl žmonėm taip sunku pakeisti susidarytą pirmą įspūdį apie kitą? Ką galit pasakyti iš savo patirties? roll

Gal pirmas blynas (pirmoji tema) nebus labai prisvilęs smile

Neprisijungęs

 

#2 2008-10-15 20:41

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Tema - nuomonė

turbūt teks man su savim padiskutuot big_smile Gyviau, merginos, negi niekam be dietų nėra apie ką kitką ko pakalbėt? smile

Neprisijungęs

 

#3 2008-10-15 20:50

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Tema - nuomonė

aš džiauugiuos, kad yra žmonių, kurie gali pasikalbėti ne tik apie dietas. Čia, šitoj vietoj.
Na, turiu savotišką požiūrį. Jei iš pirmo žvilgsnio susidarau kažkokią nuomonę, tai man tikrai nėra sunku ją pakeisti, ypač žinant, kad pirmas įspūdis, kad ir svarbus, bet tikrai ne visada teisingas.

Neprisijungęs

 

#4 2008-10-16 08:56

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Tema - nuomonė

Man tai dažniausiai nutinka taip, kad būna sunku pakeisti susiformavusią nuomonę apie kitą, o paskui labai didelis siurprizas pasirodo, kai paaiškėja, kad tas žmogus visai nėra toks geras, nuoširdus, kaip aš apie jį maniau... Dažniausiai pernelyg idealizuoju žmones smile Ir niekada neperimu kitų nuomonės apie žmogų, dažniausiai priešingai big_smile Jei kiti apie žmogų blogai šneka, man jis geras, mielas ir draugiškas pasirodo, o jei giria ir "populiarina", man tas žmogus atrodo paviršutiniškas, pasipūtęs ir pan. roll Aišku, būna ir išimčių smile

Neprisijungęs

 

#5 2008-10-16 09:07

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Tema - nuomonė

smagu kai atsiranda truputėlį kitokių temų ir tokių pakankamai įdomių ir rimtų wink šaunuolė Pasaka smile

labai įvairiai būna, man dažnai pirminis  įspūdis apie žmogų būna gan teisingas. o kartais ne, bet tam paprastai būna priežastis (pvz sutikau merginą labai panašią į savo seniai matytą draugę ir iškart pradėjau įsivaizduoti kad jinai į ją panaši charakteriu). na ir šiaip moterys kartais susikuria žmogaus įvaizdį o paskui nusivilia... aš aišku kaRTAIS IR PAISMAUNU PER GERAI GALVODAMA PAIE ŽMONES. TARKIM BUVO TAIP KAD SUTIKAU VAIKINĄ KURIS MAN DĖL KELIŲ PRIEŽASČIŲ LABAI PATIKO ir dar sakydavau "ooo koks jo originalus humoro jausmas wow". op tada paaiškėjo kad tai ne humoro jausmas o jis iš tikro toks yra, kas galvojau yra tik pokštavimas. ojojoj big_smile

bet kartais jei esu nusistačius tai gan sunku pakeisti nuomonę... bet šiaip turiu savo nuomonę dažnai, kuri irgi dažnai būna kitokia nei visi kalba big_smile na man pvz patinka originalūs žmonės, neformališki, kurių dažnai niekas nesupranta ir laiko trenktais big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#6 2008-10-16 09:29

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Tema - nuomonė

Zalia_boruze, tie originalūs neformališki žmonės tikrai tokie įdomūs ir patrauklūs atrodo būtent todėl, kad jie yra tokie, kokie yra ir nesistengia įtikti visuomenei smile Čia jau psichologijos dėsniai veikia roll Jie mums atrodo laisvi nevaržomi, tvirtai besilaikantys savo nuomonės, o ne pilka masė smile

O nauja tema - koks jūsų požiūris į neformalus, kokie patinka, kokie ne, ar patys norėtumėt sekti jų pavyzdžiu? smile

Neprisijungęs

 

#7 2008-10-16 11:18

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Tema - nuomonė

aš pati nepripažįstu daugelio visuomenės normų, man šie laisvi žmonės įdomesni, kas be ko tikrai maloniau leidžiu laiką ne picerijose o maloniuose kabokuose kur paprastai ir publika atitinkama susirenka.

yra "neformalų" rūšis, kurie tiesiog bando vaizduoti kažką, nesigilindami į mąstymą ir filosofiją. būtų "neformalu" - madinga big_smile kas per kvailystė...
tiesą sakant aš net nežinau ką vadinti neformalais, kas tai? tarp kitko aš esu sena užkietėjusi metalistė, na tai kas? ar esu neformalė? turiu tas pačias problemas kaip ir mes visi. turiu savą požiūrį į gyvenimą, savo stilių, kurie džanai prasilenkia su didžiąja visuomenės dalimi. bet man tai nerūpi. priimu visus žmones ir stengiuosi juos suprasti. turiu savus pomėgius ir aš esu aš, ir nespraudžiu savęs į rėmus. nevaikštau apsikarsčius grandinėmis ir taip, turiu kerzus, kuriuos dažnai vartoju žiemą,  bet iš pirmo žvilgsnio tikrai neatrodau neformališkai. so what? man neįdomu kas ką galvoja, mano gyvenimo filosofija, pomėgiai, skonis, grožio supratimas vistiek yra manyje. o tie labai save reklamuojantys jaunuoliai dažnai net nežino ką skelbia ir viską veda į išvaizdą.

man juokinga dabartinė materialistinė kultūra, plastamsės amžius, susikaustę žmonės...

Paskutinis taisė Zalia_boruze (2008-10-16 11:19)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#8 2008-10-16 13:31

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Tema - nuomonė

Man labai gražus unisex stilius, norėčiau tokio roll O apskritai tikrai yra du skirtingi dalykai - neformalus mąstymas ir neformali apranga, kuri dažniausiai yra tik paviršutiniškas požiūris, tik nuoroda kitiems, kad "watch me, I'm different" roll Svarbus originalumas, tik dažnai mums (o gal tik man roll ) pritrūksta drąsos visa tai išreikšti hmm Taigi ir žavimės tais, kurie išdrįsta parodyti savo išskirtinumą, nors kiti priešingai - smerkia tokius žmones, atseit, jei tu nepanašus į mane tai tu mažų mažiausiai keistas, arba dar blogiau... roll Va tokių antžmogių tai nepernešu sad

Neprisijungęs

 

#9 2008-10-16 18:04

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Tema - nuomonė

kažkada maniau, kad esu kitokia: mačiau, kad ir žvelgiu giliau, ir mąstau kitaip. Ir stilius aprangos buvo visai kitoks nei visų. Tiesiog dariau, ką norėjau ir gyvenau taip, kaip jaučiau.
Bet praėjo daug metų, daug kas keitės ir vieną rytą supratau, kad aš - nekitokia. Aš tokia, kaip visi ir visos. Iš čia ir mano nickas.
Taip, galima ginčytis, visi mes kitokie. Bet kai kurie kitokie labiau. Aš, matyt, ne.

Neprisijungęs

 

#10 2008-10-19 11:08

Talija19
Narys
Registravosi: 2008-10-08
Žinutės: 882

Re: Tema - nuomonė

manau visi pereiname ta laikotarpi nerormalai dar visokie kas ka ismano bet ilgainiui tai daugumai praeina,i dbr praeina,dbr panasi i suaugusi nesokiruojanti zmogu.vienoj vietoj visad nestovesi tai ne man-o kazko vaikytis stiliaus ar muzikos-yra svarbesniu gyvenime dalyku mano nuomone,bet kitiems tai gyvenimo budas,mano mastysena kitokia as daug literaturos psichologines griauzusi ir daug ka supratau kaip kodel zmogus elgiasi.supratau ir del saves-bet likau nepastebima,matyt man to ir reikejo :)isreiskiu save kitaip-darbais,kuryba. smile ir dbr niekam kitam ne nesistengiu itikt nei visuomenei nei nerormalams ar dar kam. as esu Talija19(tikro vardo nereikia) ir tuo didziuojuosi,tokiu kaip as ner ir nebus smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tabsP_1tasseP_69_67_55_abs.png
1etapas buvo 78-69kg
2etapas 69-55kg

Neprisijungęs

 

#11 2008-10-24 23:17

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Tema - nuomonė

Šaunuolė Talija19 Gal rekomenduotum kokios psich.literatūros? Aš irgi norėčiau daugiau pasigilinti į tai, kodėl vienokiose ar kitokiose situacijose žmogui būdinga tam tikrai elgtis ir pan. roll Gal kas iš merginų taip pat domisi tokiais dalykais? smile

Neprisijungęs

 

#12 2011-03-06 16:32

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: Tema - nuomonė

Psicologija labai įdomu, nes galima labiau atpažinti kitą žmogų nesiklaidinant, net jei pats ir nepasako, kaip jam kas nors atrodo. O gal žinot, kodėl labai sunku pamiršti įsitikinimą, kad žmogui, kuris tau patinka, neesi svarbi, jis tavęs nemyli ir išvis nėra apie tave apagalvojęs ir tu jam absoliučiai nieko nereiški?? Kaip atsikratyti tokių vilčių, kad gal, nors kieknors patinku jam??

Neprisijungęs

 

#13 2011-08-28 03:11

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Tema - nuomonė

melpomene rašė:

Psicologija labai įdomu, nes galima labiau atpažinti kitą žmogų nesiklaidinant, net jei pats ir nepasako, kaip jam kas nors atrodo. O gal žinot, kodėl labai sunku pamiršti įsitikinimą, kad žmogui, kuris tau patinka, neesi svarbi, jis tavęs nemyli ir išvis nėra apie tave apagalvojęs ir tu jam absoliučiai nieko nereiški?? Kaip atsikratyti tokių vilčių, kad gal, nors kieknors patinku jam??

Manau visi ir visos anksciau ar veliau patiria tai. O kaip patarima ateities kartoms galeciau duoti, kazkuom reikia uzsiimti, kad apie ji/ja negalvoti. As irgi turejau toki, alpdavau paauglystej, kortomis burdavau ar bus ar ne lol Pries gerus metus teko su juo kalbeti, nesuprantu, ka as ten tada maciau tokio nuostabaus lol

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson