#41 2007-01-26 14:11

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Jooo, prieš sūrį ir aš bejėgė esu tongue  Bet vis pabandau naminiu keisti. Mano draugė juos daro, žino mano gyvenimo "ypatumus", tai ir suslegia, kokio man reikia... hmm


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#42 2007-01-26 19:34

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Oi, o aš kadaise turėjau tokia sūrių pristatinėtoją. Moteriškė kažkokį nediduką cechelį turėjo - tooookius naminius sūriukus gamindavo, kad nemoku apsakyti. Skanumėlis, gardumėlis. Pas draugus paragavom - ir nebegalėjom sustoti. Davė jos telefoną (patys irgi iš draugų buvo gavę), ir kad ėmiau užsisakinėti... Ji į namus pristatydavo. Paskui, kaip pradėjau dirbti, užsisakinėjau į darbą. Kolegės paragavo, irgi ėmė užsisakinėti - moteriškė jau dešimtim veždavo, bet... ėmė, ir dingo vėliau - kaip į vandenį. Sūrių nebeveža, telefonu nebeatsiliepia... Gal mokesčiai kokie užkabino, ar ką? O taip skanu buvo sad Pavydžiu, Ramune, kad tu tokią draugę turi. Ir aš esu sūrių fanatikė... Va tik po tų naminių paskui persimečiau ant Brie...

Neprisijungęs

 

#43 2007-01-26 19:49

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Manoji irgi daug kam tiekia sūrius. Gamina ir varškę, grietinę. Net neįsivaizduoju, kokios kainos ir koks skonis parduotuvėje parduodamų šių dalykų.  hmm   Saldaus pieno sūris su trintais juodaisiais serbentais...! Tikrai ant kelių klupdo  wink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#44 2007-01-26 20:57

changer
Narys
Registravosi: 2007-01-22
Žinutės: 217
Tinklapis

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

ojai kalbat apie mano silpnybe... suris ir kt pieno produktus, isskyrus pati piena:))niam niam... nei dienos negaliu be jo:/


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris5-6699CC.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_63_cu_61_ta_50_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#45 2007-01-28 16:16

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Ramune, o gal ta tavo draugė atsitiktinai kaunietė? Oi norėčiau vėl tokią tiekėją susirasti tongue

Neprisijungęs

 

#46 2007-01-28 16:29

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Corida rašė:

Ramune, o gal ta tavo draugė atsitiktinai kaunietė? Oi norėčiau vėl tokią tiekėją susirasti tongue

Ne, deja, ne kaunietė.  cool  Ji visai netoli manęs gyvena, susitinkame vos ne kasdien wink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#47 2007-01-28 16:31

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Oi, pamiršau  tongue  Aš esu iš Kėdainių rajono cool


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#48 2007-01-29 09:42

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Ką gi, nepavyko susirasti skanių sūrių...

Bet gal tai mano figūrai - tik į naudą? cool

Arba... krosiukas iki Kėdainių raj., nusiperku sūrį ir - krosiukas atgal. Taip papraktikavus kas savaitgalį, nė tie sūriai į kūną neitų lol

Neprisijungęs

 

#49 2007-01-29 15:41

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Jei tik susiruoši, duok žinią smile Nupiešiu planiuką ( Kėdainių siekt nuo Kauno nereikės ), padarysiu arbatos arba kavos ( pagal pageidavimą) ir sūriu pavaišinsiu    wink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#50 2007-01-30 00:00

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

As irgi esu suriu myletoja.Labai megstu pelesinius.Naminio tai net nebeatsimenu kada valgiau:(Ramune,gal ir mane pavaisinsi?winktongue

Neprisijungęs

 

#51 2007-01-30 11:34

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Būtinai.    tongue   Jei tik faksas neužstrigs wink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#52 2007-01-31 12:05

Atėnė
Narys
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 20

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Aš vis ruošiuos ir ruošiuos pradėt svaikai maitintis,prisiperku salotų ir valgau jas kol nepamatau kokio skanesnio kąsnelio yikes arba kol prie kavos kas nors nepasiūlo sausainių kokių yikes kaip atprast nuo to nesveiko maisto???????? hmm

Neprisijungęs

 

#53 2007-01-31 12:26

Doppleganger
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 23

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

O as darzoviu visiskai nevalgau.. man be galo neskanu. iekada ju nemegau, ir gyva, ir sveika smile Ir vaisius ne per labiausiai. Uztai nuolat geriu vitaminus, nes valgyti tai, kas neskanu, man tikra kancia.

Neprisijungęs

 

#54 2007-01-31 19:58

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Man daržovės labai skanu - troškinukai, sriubytės, salotėlės... Ir vaisių gabalėliai su jogurtu ar be jo - vienas mėgstamiausių desertų, bet... turi šie sveiki dalykėliai vieną riebų minusą - juos reikia prieš valgant ruošti... Ir neretai ilgokai: kol nuplauni, supjaustai... Bandelė ar koks pusfabrikatis - greičiau sad

Bet vis tiek sveikatinuosi. Vakar kad nusiaubiau prie namų esantį daržovių kioskelį, tai pardavėja net pasitiravo, kuriam laikui man šitiek daržovių ir vaisių užteks - žinos, kada užsakinėti naujų lol
Išpirkau paskutinius greipfrutus, baklažanus, brokolius, melionus cool

Neprisijungęs

 

#55 2007-02-25 10:48

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Na ką gi, aš - bemaž doros kelyje. Va, šiandien pusryčiams susiplakiau pieno-banano kokteilį su kviečių gemalais, po 2 val. - juoda duona, pagardinta tepamu varškės sūreliu ir apibarstyta jūros kopūstais... Sunkiai numaldomą norą užkandžiauti gesinu sąmoningais ir iš anksto apgalvotais sveikais užkandžiais, "įtrauktais" į valgiaraštį. Va, ir dabar valgyti lyg ir noriu, bet vis lengviau, kai žinau, kad sulaukusi 12 val. "išskirsiu" sau sriubytės su cukinijom ir perlinėm kruopytėm... Štai ką reiškia išeiti į dekretines atostogas - liaujasi gyvenimo chaosas ir pagaliau gali kaip nori susiplanuoti savo dienotvarkę cool

Neprisijungęs

 

#56 2007-02-25 19:18

LIEPAITĖ
Narys
Nuo: Marijampolė
Registravosi: 2007-02-22
Žinutės: 19

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Corida,zaviuosi tokiu ryztu...Taip ir toliau! smile

Neprisijungęs

 

#57 2007-03-10 21:29

LittleAngel
Narys
Registravosi: 2007-03-10
Žinutės: 10

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Sveikutės, norėčiau prisijungti prie Jūsų smile
Nusprendusi neeksperimentuoti nukeliavau pas gydytoją dietologę, ji sudarė valgiaraštį ir stengiuosi sveikai maitintis roll Dar labai mažai laiko teprabėgo, bet kol kas esu laiminga, nes saldumynų nepasigendu visiškai smile  Net per atėjus moteriškai savaitei- tomis dienomis paprastai tiesiog kimšdavau saldainius ar šokoladus... Šįkart nesuvalgiau nieko, bet ir nenorėjau...

Taip pat prisidedu prie pagyrimų Coridai smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1drachP_1okG_65_58_55_abs.png
Pradžia 2007 03 01

Neprisijungęs

 

#58 2007-03-12 20:44

ruta
Narys
Registravosi: 2007-03-11
Žinutės: 111

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

sveikutes,noreciau prie jusu prisijungti,nes maitintis sveikai,viliojanti mintis,o be to ir vasara ne uz kalnu:)


Gyvenimas-naktis,bet jo skliautai zvaigzdeti

Neprisijungęs

 

#59 2007-03-18 11:14

Niliole
Narys
Registravosi: 2007-03-02
Žinutės: 1945

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Siandien, kaip visuomet, baisiausiai tingiu taisyti sasiuvinius ir skaitineju senas zinutes - radau jusu diskusija apie kava, tai noriu pasidalinti sava patirtimi. Taigi, kai laukiausi pirmo, buvau labai pavyzdinga ir kavos visai negeriau, su antru - leidau viena puodeli - nieko neatsitiko, na tai kai laukiausi trecio- isidrasinau ir maukiau, kiek norejau - po 3 ir daugiau, zinoma, ne latte, o smert tarakanam, tai vaikas gime narkomanas. Kai gerdavau kava nuo kvapo pradedavo verkti - isistikinau tuo, kai pradejo lakstyti - tiesiog pribegdavo ir prasydavo - duodavau saukstuka juodos be cukraus, kad nenoretu - tai prasydavo dar. Ir uzeseliai sirduteje liko, nors jai jau 28 m. Taigi kofeinas tai duoda kaip rimbu nuvarytam arkliui per sirdi, jei sirdute stipri gerkit i sveikata, turi ji savo privalumu, bet, jei maskatuoja - gerai pagalvokit. Ir dar is ryto negerai, nes tie slakai, kur per nakti is lasteliu issiskiria, kad pasisalintu is organizmo reikia is ryto vandenelio, sultyciu, ar koki rugstu vaisiuka sugrauzti, o kava - suvaro is kraujo atgal i lasteles - todel ir geriau pasijunti, kad kraujyje tersalu koncentracija sumazejo, bet jie gi nepasisalina...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1snakeP_i104P_90_81_67_abs.png

Neprisijungęs

 

#60 2007-03-18 11:26

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Nuo šiandien maitinuosi sveikai!

Aš irgi sėdžiu forumuose, kad tik nereikėtų sąsiuvinių taisyt.  hmm Oi, kaip negražu  yikes  bet labai rimta priežastis nedirbti  tongue Aš anksčiau visus darbus pasidarydavau penktadienį arba net ketvirtadienį ( jei žinodavau tiksliai, ko reikės), kad turėčiau laisvą savaitgalį  cool  Reikės vėl grįžti prie šito būdo  hmm


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson