#81 2008-12-01 00:19

rudene
Narys
Registravosi: 2008-08-12
Žinutės: 519

Re: mokausi valgyti

sveikute medeja wink as jungiuosi noredama ismokti NORMALIAI valgyti ir gal atsikratyti papildomu kilogramu. sekmes mums big_smile nuosirdziai linkiu smile


Su sventem brangiosios :*

Neprisijungęs

 

#82 2008-12-01 10:09

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: mokausi valgyti

laikykis, medėja. Niekada nevėlu, kol supranti, ką darai ne taip ir kaip galima tai pakeisti.

Neprisijungęs

 

#83 2008-12-01 13:45

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

sveikutes smile
na kadangi siandien pasiankstinau vizita pas gydytoja, mokykloj nebuvau beveik, tai grizau anksciau smile
Rudene, ismoksim mes NORMALIAI valgyt, tikrai, as tuom tikiu ir taip pat linkiu sekmes mums smile nukratysi tuos kg po truputi, tikrai smile o as noriu ismok valgyt normaliai tiesiog del sveikatos, del geresnes fizines, o kartu ir psichines bukles smile
Rutuliuk, dekuj, as taip pat manau kad niekad nevelu smile

na siandien buvau pas gydytoja, tai patare valgyt kuo daugiau produktu, kuriuose yra kalio ir magnio:avizos, grikiai, razinos,obuoliai,bananai, riesutai, dar keletas produktu, ir kadangi pas mane per daug laisvuju skysciu kazkokiu, tai reikia liesos varskes, kefyro, na zodziu tokiu liesu baltymu, kurie varo vandeni is organizmo, kavos nepatare atisakyt, nes kraujo spaudimas mazas, maniau kad grieztai uzdraus saldumynus, bet pasirodo reikia daryt iskrovos dienas su obuoliu kompotu su cukrum ir liesa varske wink ir turiu skyscius ribot wink zodziu, gyvensiu smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#84 2008-12-01 13:47

Orchid
Narys
Registravosi: 2007-12-21
Žinutės: 2250

Re: mokausi valgyti

dziaugiuosi, kad viskas gerai smile
o kaip su mityba siandien? roll

Neprisijungęs

 

#85 2008-12-01 13:53

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

dekuj, Orchid, kad vis apsilankai smile
o mityba, tai vat kavos su pienu buvo, na gavos kaip kapucino tokia, nes aparate daryta ir dar tevelis cukraus prikrate, kelis ledinukus per diena suvalgiau, bet jie becukriai,  dabar man pietus gamina, o ryte nevalgiau, nes po vakar ne lb skrandis butu priemes wink mano akimis siandien bus geriau, nes vakar man tie mesgaliai neskaniai suejo, o dar ir skrandis sustreikavo..nusipirkau tokiu jogurtiniu bakteriju, nes kai jas geriau man vaisius ir darzoves (virtas) gerai virskino, tai vel grisiu labiau prie vegetarines mitybos, nes druskos negaliu valgyt, kurios pasirode mesoje ir zuvyje naturaliai yra..jei spesiu nd paruost laiku, tai vakare meniu visa parasysiu smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#86 2008-12-01 13:59

Orchid
Narys
Registravosi: 2007-12-21
Žinutės: 2250

Re: mokausi valgyti

hmmm as irgi masciau apie tas jogurto bakterijas, kad virskinimui geriau butu... sakai, tau jos neblogai padejo? gal reiks ir man ismegint smile o kiek kainuoja? roll

Neprisijungęs

 

#87 2008-12-01 14:05

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

man jos labi padejo, nes iki tol negalejau valgyt vaisiu, darzoviu, nevirskino, pradejau gert, susitvarke smile buvau metus vel negerai buvo..as geru "youghurt" 30 tableciu apie 13lt smile tai cia dar labai pigu palyginus smile esu gerus bifolac kazkoki tj ten 10kartu kainuoja apie 40lt, o poveikio kazkokio tai ir nepastebejau :rolleyes be to ta bifolac man rodos reikejo gert ne karta i diena, o kur dabar geriu, tai viena kart i diena, tai menesiui uztenka smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#88 2008-12-01 14:22

Orchid
Narys
Registravosi: 2007-12-21
Žinutės: 2250

Re: mokausi valgyti

ir as isigysiu pabandyt smile

Neprisijungęs

 

#89 2008-12-01 14:28

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

as ispradziu labai skeptiskai ziurejau i tas tabletes, maniau, kad nepades, bet vistiek pabandziau ir likau patenkinta smile be to ir viduriai niekad neuzkieteja jas vartojant smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#90 2008-12-01 17:46

edituska
Narys
Registravosi: 2008-04-06
Žinutės: 11886

Re: mokausi valgyti

medeja dziaugiuosiu,kad siandienos diena sekmingesne tau smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank8.gif_bf_60_cu_59_ta_54_t_v_text_Dar.gif

Neprisijungęs

 

#91 2008-12-01 18:37

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

taigi siandien parasysiu meniu, na ner lb jau geras, bet kaip svorio nemetanciai, tai ner labai blogai, be to brolis is Brazilijos grizo, tj pas tevus atvaziavo, su seima pasedejau, tai zinot kaip buna wink
ryte kaip ir sakiau nieko nevalgiau, kavos su sauksteliu medaus isgeriau, nes po vakar skrandis ne labai dirbo..
pavadinkim priespieciams buvo kapucino su cukrum ( ten to cukraus tai jautes nemazai, nepati pyliau tai net nzn kiek)
pietus:bananas+mandarinai+obuolys sumaisyti su liesa varske, cinamonu ir trupuciu medaus ir iskepta mikrobangej, cia tetis man padare tai zinokit labai jau skanu buvo smile
vakariene:liesos varskes koki 100g, grudetos varskes panasiai, varskes surio rieke, juoda arbata su pienu
ir dienos blogis siektiek martinio su citrinu sultim(svieziai spaustom), kaip pirmadieniui gal nelabai cia tas alkoholis, bet su seima sedejom, neatsisakiau
+per diena kazkiek becukriu ledinuku, merel keletas saildainiu ir truputis medaus prie arbatu
na nzn, siandien kazkaip negausiai palyginus, seip daugiau visad suvalgau wink dar man siulo kazkokiu sokoladiniu saldainiu, o as ju noriu, tai sprendziu dilema kaip man cia pasielgus roll

Edituska, siandien man tikrai geresne diena smile aisku, gal tai ir neatrodo toms, kurios moka valgyt, bei tai daro tvarkingai, be to maista atnesineja tevai, pati siuo metu del laiko stokos nedarau nieko valgyt ir jei paciai savo galva reiktu maitintis valgyciau siek tiek kitaip, bet yra kaip yra smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#92 2008-12-01 18:38

MUZA
Narys
Registravosi: 2007-12-04
Žinutės: 3403

Re: mokausi valgyti

as kokiu tik nepribandzius va dabar geriu obuoliu sidra, na pliusas tik kad normaliai i tuoleta vaikstau o del svorio nelabai ka jauciu,gal reik ir man tu jogurtiniu pabandyt big_smile big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_1herzzP_80_78,2_60_abs.png

Neprisijungęs

 

#93 2008-12-01 18:46

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

Muza, tos jogurtines tai ne del svorio, o kad zarnynas geriau dirbtu ir dar wc reikalams padeda smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#94 2008-12-01 18:51

MUZA
Narys
Registravosi: 2007-12-04
Žinutės: 3403

Re: mokausi valgyti

tai tada toliau gersiu obuoliu sidro big_smile big_smile kad nemakaluot


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_1herzzP_80_78,2_60_abs.png

Neprisijungęs

 

#95 2008-12-01 18:57

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

na as manau jog nei vienos tabletes neturi dideles itakos svorio kritimui, tik padeda is organizmo pasalint nereikalingas medziagas, kas taip pat yra reikalinga smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#96 2008-12-01 19:24

MUZA
Narys
Registravosi: 2007-12-04
Žinutės: 3403

Re: mokausi valgyti

na taip sutinku smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_1herzzP_80_78,2_60_abs.png

Neprisijungęs

 

#97 2008-12-01 22:52

Orchid
Narys
Registravosi: 2007-12-21
Žinutės: 2250

Re: mokausi valgyti

nusipirkau tu tabletyciu smile tikiuosi, pagerins virskinima wink

Neprisijungęs

 

#98 2008-12-02 14:19

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: mokausi valgyti

Sveika smile kaip šiandien laikais?

Neprisijungęs

 

#99 2008-12-02 20:23

medeja
Narys
Registravosi: 2008-05-21
Žinutės: 1315

Re: mokausi valgyti

labas smile
siandien as valgau roll antradieniais uzimta esu,  bet valgau ne maziau nei sekmadieniais..
pusryciai: kava su pienu, saukstas linu semenu su medumi ir razinomis ( tokia kaip kose gavos)
priespieciai:juodojo sokolado 5 plyteles, seip as juodojo ne lb megstu, bet cia drauge vaisno ir dar kazkokia kava saldoka, tai reiskias su cukrum buvo, bet nzn kiek, nes ne as dariau
pietus: 2 mandarinai, liesos varskes koks 100g, grudetos 3 dideli saukstai, kietojo surio pora riekeliu mazu (dziugo), rieke fermentinio, rieke varskes..cia pietums toks bardakas, nes laiko minimum turejau ir galiu padaryt tokia isvada: daugiau jokiu varskiu, suriu, nes man nuo ju bloga, skauda skrandi ir visas zarnas, nors jei pieno kur pilu arba kokio kefyro isgeriu, tai tada viskas gerai.
vakariene, gan velyva, bet kaloringa kokia, ne tas zodis, tikras pavalgymas, o valgiau ne kad norejau, o skanu buvo: du obuoliai, mandarinas, daug migdolu, daug datuliu ir dar silto pieno puse stiklines

bendra reziume: valgiau nenormaliai ir valgyt nemoku, todel dabar turiu dovana skaudanti skrandi ir issiputusi pilva. taisysimes wink

labai noriu sokoladiniu saldainiu, nors ir valgiau sian sokolado, bet nebuvo skanu, tai to sokoladiniu saldainiu noro nenumalsino, o tu saldainiu pas mane namie kruvos stovi ant akiu, negana to, mama vis siulo ir siulo ir siulo man juos, taigi ryt valgysiu saldainiu, jau apsisprendziau, taip pat nusprendziau ivest viena taisykle: pietum BUTINAI darzoviu troskinys arba kokios salotos su duona, valgyciau su kokia mesa ar zuvim, bet ju nebegaliu prisiverst valgyt, o kokioj rugelio duonoj tj nematau nk bloga..ryt noreciau pragyvent su darzoviu troskiniais, salotom ir keliais saldainiais, ziuresim kaip seksis.

beje, ka manot apie soju padaza? labai megstu jo ant virtu darzoviu uzpilt. ir kecupa taip pat su virtom darzovem labai megstu, kaip manot verta siu dalyku atsisakyt?

dekuj toms, kurios apsilanko smile


Tai buvo kažkas, dabar virtęs nieku.

Neprisijungęs

 

#100 2008-12-02 20:26

Whisper
Narys
Registravosi: 2008-11-17
Žinutės: 254

Re: mokausi valgyti

atsiprasau uz reklama, bet kas noretu pabendrauti gyvai,kvieciu i forumo skilti "Pasiulymai ir pageidavimai" tema "bendravimas" smile


http://www.3fatchicks.net/img/bar03/slider-hearts/kg/72/59/72/.png        Na ka, ir vel is naujo :>

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson