#1 2006-12-09 11:59

Secret
Narys
Registravosi: 2006-12-08
Žinutės: 684

Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

big_smile Pagaliau!!!!!!!! Pagaliau tai baigėsi. Žvaigždės atsisakė aptemptų siaurėjančių džinsų ir pakeitė juos bohemiškais ir šiek tiek į apačią platėjančiais arba tiesiais ir lygiais.(Nikole Richie, Paris Hilton, Rachel Bisol) Dar geriau, jei jie juodi ir gruboko audinio.(Kate Moss, Rene Zelveger, Angelina Jolie) Tiesa, siaurėjantys džinsai vis dar šauniai atrodo sukišti į batus, tačiau ir šis bumas pamažu traukiasi. Pavasarį visos save gerbiančios "modistės" turės įsigyti džinsus, kuriuos bus nuodėmė kišti į batus.cool
Galite atsikvėpti aptakių klubų ir kojyčių savininkės - atena jūsų eilė parodyti ka gražaus turite;)
Ka apie tai manote?

P.s. Norėjau įkelti nuotraukų įliustravimui, tačiau niekaip neišeina:/ Gali kas žino kaip?wink

Neprisijungęs

 

#2 2006-12-10 16:25

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Man irgi nepatinka siaurėjančios kelnės. Nešioju ir velvetus ir džinsus, bet visi platėjantys. Beje, esu džinsų fanė : ir sijonai, ir kelnės, ir marškinukai    tongue  Viskas patinka. Atrodo, kad ir tinka   smile


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#3 2006-12-12 07:19

šypsena
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-11-14
Žinutės: 310

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

tonguetonguetongueO aš kaip tik db pamėgau siurėjančius - kelių firmų nusipirkau ir lb patogiai jaučiuosi bei lakstau tonguetonguetongue ... Nelabai tikiu ,kad jų mada taip greit užges roll .... Nors jei ir nebebus madinga - tai kiekwiena juk renkasi pagal sawe kas jai patinka ... Jei jau Britni ar Paris nusiima siaurėjančius tai nereiškia,kad ir aš nusiimsiu lollolloltonguetonguetonguetongue


Moterys be vyrų draugystės vysta, o vyrai be moterų - kvailėja

Neprisijungęs

 

#4 2006-12-12 17:21

Malena
Narys
Registravosi: 2006-11-23
Žinutės: 38

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

O as turiu visokiu:ir siauru, ir siaurejanciu, ir tiesiu, ir platejanciu. Ir zadu visus nesioti tol, kol pati noresiu, o ne tol, kol nesios holivudas. Ot! Mes su Sypsena ir savo nuomone turim !!! coolbig_smilebig_smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris6-CC0066.gif_beg_svoris_slank7.gif_bf_61_cu_56_ta_56_t_v_text_greitai+ir+neskausmingai.gif

Neprisijungęs

 

#5 2006-12-12 18:03

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

as taip pat visokius nesioju ir visokie patinka.Nesu didele madiste,jeigu rubas patinka ir tinka tai ir nesioju,kol atsibosta:)winktongue

Neprisijungęs

 

#6 2006-12-14 08:22

šypsena
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-11-14
Žinutės: 310

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Malena rašė:

O as turiu visokiu:ir siauru, ir siaurejanciu, ir tiesiu, ir platejanciu. Ir zadu visus nesioti tol, kol pati noresiu, o ne tol, kol nesios holivudas. Ot! Mes su Sypsena ir savo nuomone turim !!! coolbig_smilebig_smile

bendramintės lollolwinkwink


Moterys be vyrų draugystės vysta, o vyrai be moterų - kvailėja

Neprisijungęs

 

#7 2006-12-15 15:34

Liuka
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 63

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

aha, girdėjau ir aš, kad Holivudas perkrato spintas iš išmeta siauručius džinsus wink

o man jie visai gražiai atrodo and liesutės mergaičiukės smile na, dabar nicole ricci, dėvinti platėjančius džinsus, man atrodo kur kas baisiau wink


http://www.3fatchicks.net/img/bar-retro4/slider-hedge/kg/83/60/71/.png

Neprisijungęs

 

#8 2006-12-28 16:18

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Kadangi kojų išvaizda negaliu skųstis, siauručiai džinsai man patinka. Labiau laukiu kad pagaliau baigtųsi superžemo juosmens bumas. Nors visam pasaulyje talija jau gerokai šoktelėjo į viršų, Lietuvos džinsų rinkoje padėtis vadinasi "nors nusišauk" sad

Neprisijungęs

 

#9 2007-01-30 13:25

Doppleganger
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 23

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Pavasario/vasaros kolekcijose aukstas liemuo su storu ryskiu dirzu mirguliuoja kaip viena is esminiu top 10 tendenciju.

Neprisijungęs

 

#10 2007-02-05 09:46

Secret
Narys
Registravosi: 2006-12-08
Žinutės: 684

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Pavasario/vasaros kolekcijose aukstas liemuo su storu ryskiu dirzu mirguliuoja kaip viena is esminiu top 10 tendenciju.

ai bet man ziauriai negrazu aukstas liemuo nes esu mazo ugio. Man patinka keletu cm zemiau liemens, bet nepatinka kai tik uzpakali uzdengia. Nu zodziutoks aukso viduriukas, kurio LT padangeje nera. O aukstas liemuo man baisiai nepatogus

Neprisijungęs

 

#11 2007-02-05 14:26

changer
Narys
Registravosi: 2007-01-22
Žinutės: 217
Tinklapis

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

aukstas liemuo "dominavo" ir rudens-ziemos mados kolekcijoje.. Taciau nzn, nesutikau nei vienos merginos-moters turbut, kuri butu nesiojusi....hmm Isvada..?

Man paciai, irgi labai nepatinka:/


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris5-6699CC.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_63_cu_61_ta_50_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#12 2007-02-06 19:10

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Kazkada jaunystej nesiodavau,dar nebuvo trumpo liemens kelniu.Dabar kai pasiziuriu nuotraukas...madlol

Neprisijungęs

 

#13 2007-02-08 15:00

Rychka
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 6
Tinklapis

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Man irgi, pasiziurejus i ntr su aukstu liemeniu hmm mad ... Negrazu :E O bet taciau dabar yra kitoks fasonas, kuris issryskina talija ir klubus (labai blogai mergaitems, neturincioms siu grozybiu). Turi tureti grazius ilinkius ir pakankamai ilga liemeni ir beabejo ugi (zema mergaite atrodytu labai juokingai su aukstu liemeniu ir storu blizganciu dirzu)

Neprisijungęs

 

#14 2007-02-08 15:04

Rychka
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 6
Tinklapis

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Secret rašė:

tiesiais ir lygiais.(Nikole Richie, Paris Hilton, Rachel Bisol) Dar geriau, jei jie juodi ir gruboko audinio.(Kate Moss, Rene Zelveger, Angelina Jolie)

Va situ noreciau, tik (baisu, deja, net negaliu svajoti) Lietuvoja tokiu vargu ar rasiu pirkti. As jau pries metus panasiu norejau gauti, bet visur vienas stampas, net firminese pardese bent jau "i tema" nieko nemaciau sad

Neprisijungęs

 

#15 2007-04-15 00:20

naktis
Narys
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 306

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

yra taip, kol Kate Moss (kuri ir ispopuliarinos cigaretes formos (siaurucius) dzinsus) bus gyva, tol ir siaurjantys dzinsai bus madoje. gal dizaineriai sugalvos kazkokiu nauju detaliu arba isvis nebelabai kurs tokio silueto kelniu, bet mados pasaulyje jos bus, kol Kate gyva. cool

smile roll

Neprisijungęs

 

#16 2007-04-15 09:14

Niliole
Narys
Registravosi: 2007-03-02
Žinutės: 1945

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

Gerai tos mados - yra proga atnaujinti garderoba. Bet vis tiek viska reikia rinktis individualiai, pagal savo figura... Buna rubelis ir nelabai madingas, bet prilimpa ir gana - tu ji pamilsti ir nenori ismesti. As jaunystej turejau tokia ilga melyna suknia - kai tik apsirengiu visuomet gera nuotaika ir pasisekimas garantuotas! Gaila, kad atidaviau sesei ir ji nukirpo pridurkus, po to as jos nebemylejau...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1snakeP_i104P_90_81_67_abs.png

Neprisijungęs

 

#17 2007-07-04 20:07

Halemind7
Narys
Registravosi: 2007-06-21
Žinutės: 51

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

O as pries kelias dienas aprangoj nusipirkau gan neblogus siaurejancius dzinsus(man jie labai patinka) ir ju liemuo normalus keletas cm zemiau bambos tai skaitau yra normalus, bet kad mano figura nepraporcinga liemuo gan plonas o launys storesnes bet ne uzpakalis. Zodziu esu priversta kaip visada i visas kelnes vertis dirza, nes kitaip pamesiu beeidama.smilebig_smile

Neprisijungęs

 

#18 2008-04-16 19:17

aqwmod
Narys
Registravosi: 2008-04-14
Žinutės: 133

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

o man labai patinka siaurejantys dzinsai su paaukstintu liemeniu.... smile wa, sakiau, numesiu kelis kg ir eisiu pirkt... lol
bet... jeigu jau jie is mados traukiasi, tai reiks ko naujesnio paieskoti ... tonguebig_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-snowP_i59P_61_57,5_52_abs.png

Neprisijungęs

 

#19 2009-04-10 12:23

koriux
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-02-21
Žinutės: 1935

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

o man, skirtingai nei daugumai čia, žiaūūūriai patogios kelnės aukštu liemeniu, ir tiesiog negaliu pakęsti platėjančių - jos storina. lol

o beje, tos kurios sakėt, kad esat žemos ir kvailai atrodytumėt aukštu liemeniu..Aukštas liemuo optiškai padaro jus aukštesnėm, tad laikotės visiškai klaidingos nuomonės wink

Na kas kita, kai pilvuko apimtis neleidžia aukšto liemens kelnių nešioti..roll


Gyvenk taip, kad dėl nieko nesigailėtum.

Neprisijungęs

 

#20 2009-04-10 12:36

pink_flowerx
Narys
Registravosi: 2008-09-03
Žinutės: 3655

Re: Siaurėjantys džinsai atia atia!!!!!!!!!

oj, kaip anksciau nekenciau siaurejanciu dzinsu, taip dabar nekenciu platejanciu..
Taaaip man patinka tuos siaurejancius isikist i batus.. mmm...


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/52668/.png

reikia dėkoti likimui už tai, ką praradome, nes taip mums gyvenimas suteikia šansą viską pradėti iš naujo, o besiremiant ankstesne patirtimi, galime viską padaryti kur kas geriau...

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson