#1 2006-12-09 10:42

Dieta
Administrator
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2006-10-27
Žinutės: 293
Tinklapis

Kiek gali sveikai maitintis?

Žinai, kad savo įpročius pakeisti sunku. Tai tavo gyvenimas, tavo džiazas, tavo tradicijos ir pomėgiai.

Ir staiga, vieną dieną, tu turi visa ko "blogo" atsisakyti vardan sveikos mitybos.. Jokio alkoholio, jokių greitų užkandžių, jokių aštrių, sūrių, riebių ir kt.   Tame tu gali išgyventi dieną, dvi, savaitę, bet... 


Tavo valios išbandymo metas - kiek jis gali trukti? 

P.S. pati esu bevalios ir suprantu tuos, kas nutrūksta nuo virvės ir vienu metu gali paragauti kelių (ar daugiau) draudžiamų dalykų po "sveikos mitybos sezono" roll

Neprisijungęs

 

#2 2006-12-10 12:26

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

si pavasari dariau dieta.Tris dienas nieko nevalgyt,tik gert spec.dietini piena,po to savaite valgyt darzoviu sriuba ir tt.palaipsniui.Istveriau beveik men.,tai yra,tol,kol isvaziavom i lietuva pas mama.Ten taip pat veziausi ta piena,nes galvojau test dieta,bet...neatsilaikiau mamos gamintiems skanumynams.Tai tiek mano valios.big_smile

Neprisijungęs

 

#3 2006-12-10 12:43

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Mano tęsiasi jau beveik 12 metų. Ir jokių problemų. Beje, buvo tų apsivalgymų pirmus metus. Bet, kai prisimindavau, su kokiu vargu numečiau nereikalingus 6 kg, ... Geriausia paskata buvo   wink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#4 2006-12-10 12:54

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

12 metu tai jau sis tas,tu jau per tiek metu issiugdei valia,pripratai taip valgyt ir turbut kitaip nebeisivaizduoji.smile

Neprisijungęs

 

#5 2006-12-10 13:20

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

dali rašė:

12 metu tai jau sis tas,tu jau per tiek metu issiugdei valia,pripratai taip valgyt ir turbut kitaip nebeisivaizduoji.smile

Na taip, aš kitaip gyventi nebemoku. Bet kad parašius paskaičiavau, turėtų būti truputį daugiau nei 12. bet... koks skirtumas, ar ne   hmm
Svarbiausia, kad šeima ir draugai tai suprastų ir neburbtų : "kodėl nevalgai, juk taip skanu" . Kol juos "išsiauklėji" daug pastangų reikia!   roll


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#6 2006-12-10 13:29

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

tai parasyk,ka tu valgai,ko nevalgai,ar saldumynu ir alkoholio atsisakei is viso?wink

Neprisijungęs

 

#7 2006-12-10 15:57

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Valgau daugiausiai daržoves ir vaisius, išskyrus bananus, bet ne todėl, kad jie turi tų kalorijų, man jie neskanūs  hmm  Marmalinu visokias salotas. Per pietus pas mus būna po 3 salotas ir dar marinuotų agurkėlių, be kurių mano vyrelis tur būt pamirtų...   mad
Neatsisakau silkės. Jai paruošti žinau labai daug receptų. Žuvis, sojos mėsytė - sudaro pagrindą. Saldumynai manęs visiškai nedomina, na, gal želė su vaisiais.
Turiu savo daržą, kadangi gyvenu gyvenvietėj, taigi prisiauginu visokių daržovių, prisidarau mišrainių žiemai.
Ypač mėgstu raugintus kopūstus. Bet juos raugia mano geroji anyta. Ir aš tik parsivežu. Tai įdedu svogūnėlių, cukriuko vov-vos ir aliejaus ir su bulvėm, virtom su lupenom - ir vitaminai, ir skanu.
Stengiuosi išpešti naudos ir iš vyro. Jis ūkininkauja. Užsiima pienininkyste. Tai geriu rūgpienį, pasidarau naminio jogurto be nieko.
Beje, bulves valgau retai.
Lyg ir viskas.


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#8 2006-12-10 15:59

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Aha, užmiršau pagrindinį dalyką  tongue  Ne, alkoholio aš neatsisakiau. Bet juo nepiktnaudžiauju. beje, baliuose, man turbūt pakanka kalorijų iš alkoholio, taigi apetitas tikrai nepadidėja. Bent jau nereikia graužtis grįžus namo, kad persivalgiau   wink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#9 2006-12-12 15:46

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

aisku,taip valgant,namini ir naturalu maista,nesunku ir figura islaikyt.As tai viska perku ir viskas su konservantais.Kai gyvenau Lietuvoj,svorio problemu neturejau,nes maistas buvo naminis;darzoves is darzo,pienas,kiausiniai,mesa...ach...skanu prisimint tuos laikus:P

Neprisijungęs

 

#10 2006-12-14 22:00

olivija
Narys
Registravosi: 2006-12-04
Žinutės: 18

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

o as maniau, kad storejama nuo perdaug kaloriju, o ne nuo konservantu rollroll


noreti nezinia ko geriau, nei nenoreti nieko

Neprisijungęs

 

#11 2006-12-15 11:32

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

olivija rašė:

o as maniau, kad storejama nuo perdaug kaloriju, o ne nuo konservantu rollroll

lollol:lol:tai aisku kad nuo per daug riebalu,cukraus ir tt.Bet kai maistas pripumpuotas chemijos tai ir skonis kitoks,o kai skonis kitoks tai ir ragauji ta ir ana ir dar ta...taip ir prisiragauji...rollmadhmm

Neprisijungęs

 

#12 2006-12-28 16:14

Corida
Narys
Registravosi: 2006-11-07
Žinutės: 71

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Oi neišeitų man radikaliai persimesti ant asketiškos sveikos mitybos. Bet ir... ar tikrai to labai labai reikia? Manau, užtenka ir po truputėlį kai kuriuos įpročius keisti. Aš savo sąžinę pamaloninu jau vien tuo, kad pasirenku kiek geresnį variantą iš 2 pusėtinų. Tarkim, jei jau tingiu ką ruošti pietums ir šeimynos prašymu verdu dešrelių, tai prie jų pagaminu ir grikių košės. Dešrelės - nemaistinga, bet grikiai - super, kad ir su geru šaukštu sviestuko lol

Neprisijungęs

 

#13 2006-12-29 11:47

dali
Narys
Registravosi: 2006-11-27
Žinutės: 220

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Nezinau ar man vienai cia taip yra,ar daugeliui-nusprendziu valgyt sveikai,maitinuosi taip kokias 4-5 dienas,o sekancia diena nebegaliu i ta sveika maista ziuret-jau kad prisikertu visko is eiles.O kita diena pradedu save grauzt,kam vakar prisikirtau,ir beveik nieko nevalgau.Manau tai yra nenormalu.madroll

Neprisijungęs

 

#14 2006-12-29 12:13

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Viskas OK. Dar sąžinę turi, džiaukis   wink


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#15 2007-01-30 13:20

Doppleganger
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 23

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Na as galiu papasakoti savo metamorfozes. Budama paaugle buvau gan apvali ir megstanti pavalgyti. Draugai zinojo, kad as valgau beveik viska, mokykloje nebudavo pertraukos, per kuria as su draugem neiciau i valgykla ko nors skanaus. Pora pakeliu cipsu, 4 bandeles ir keli batoneliai Snickers man atrode normalus kiekis uzkandziauti. Negana to, valgydavau ir riebias desras, ir riebius mamos patiekalus, padazus, i siruba dedavau pora saukstu grietines, majoneza kartais tepdavausi ant sviesto, jau nekalbu apie saldumynus.. vakare 400 gramu bulka su aguonom ir pienu prie teliko man budavo pats tas. Veliau dar ir pradejau vartoti alkoholi, be kurio neapsieidavau ne viena savaitgali, o vasara bene ne viena diena.

Bet daug kas pasikeite, kai pradejau sportuoti ir pradejau rupintis savimi. Numeciau siek tiek svorio, dabar tikrai galiu save vadint liekna. Meciau rukyti, visiskai lioviausi vartoti alkoholi, tapau vegetare. Tokiu dalyku kaip grietine, majonezas, riebus padazai, riebus suriai nevartoju jau pora metu. Tiesa sakant, per pora metu galiu ant pirstu suskaiciuoti kartus, kai valgiau kazka itin riebaus. Taip pat niekada nebevalgau vakarais, tai yra griezta taisykle, kuri tapo tokiu stipriu iprociu, jog net nebeturiu kitokiu minciu. Liko vienintele beda - man sunku atsisakyti saldumynu, nes juos be galo megstu. Ta pripazistu, truksta valios. Kai meciau svori, buvo laikas, kad 7 menesius i burna nebuvau paemus nieko saldaus apart javainiu ir vaisiu. Bet kai beliko svori tik islaikyti, prasidejo ivairios uzgaidos. Tad ir dabar laikausi laikausi rezimo, ir vistiek ateina diena ar dvi, kai leidziu sau kur kas daugiau. Svoris negrizta. Jis padideja keliais kg, bet manes tai nebegasdina. Be to, tikiu, kad ilganiui ismoksiu nebevalgyti ir saldumynu.

Neprisijungęs

 

#16 2007-01-30 14:11

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Doppleganger rašė:

Be to, tikiu, kad ilganiui ismoksiu nebevalgyti ir saldumynu.

Patikėk, išmoksi ir viskas bus OK. Aš jau bene 12 metų taip gyvenu, savęs kontrolė tapo gyvenimo būdu, beto, pastebiu, kad jau nebereikia ir kontroliuoti, viskas vyksta savaime.roll Kantrybės ir sėkmės tau smile


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#17 2007-01-30 14:36

Doppleganger
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 23

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Aciu. Tikiuosi, tu teisi. Beje, tu saunuole smile 12 metu... Oho cool

Neprisijungęs

 

#18 2007-01-30 16:06

changer
Narys
Registravosi: 2007-01-22
Žinutės: 217
Tinklapis

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Tiesiog stebinat, zavit, ir verciat raudonuoti:)))
12metu.... saunuole, Ramune!
O as tai irgi su saldumynais turiu problemu, bet taip pat pamazu, stengiuosi save atvesti i "doros" kelia:D


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris5-6699CC.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_63_cu_61_ta_50_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#19 2007-01-30 16:52

Ramunė
Narys
Registravosi: 2006-11-08
Žinutės: 658

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Oi, mergaitės, kokia ten šaunuolė!  Bet vistiek AČIŪ   :)Mano ūgis 158, tai kaip aš atrodyčiau stora?!!! yikes
Kai pajutau, kaip sunku tuos kg numesti ir kaip jie vėl greitai grįžta, nutariau, kad man taip bus geriau   tongue  O tėvai apdovanojo gan stipriu ir užsispyrusiu charakteriu hmm  Be to turiu tikrai gerą vyrą, kuris mane palaikė, o dabar ir neįsivaizduoja, kad galėtų būti kitaip  roll


Gyvenimas - gražus, tai ir gyvenkime gražiai!

Neprisijungęs

 

#20 2007-01-31 12:10

Atėnė
Narys
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 20

Re: Kiek gali sveikai maitintis?

Ramune baltai tau pavydžiu tiek valios,as kaip dali,valgau valgau sveikai,ir po kelių dienų viskas,einu iš proto dėl kokio skanesnio kąsnelio mad
o Ramune kiek sveri jei tavo ūgis 158?

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson