#1 2014-01-20 21:17

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

life is too short to be fat

Labas!
Atejau cia del to, kaip ir kiekviena - bandyti numesti svorio su kitu pagalba.
As galbut ne tik, kad noreciau numesti svorio, bet ir atgauti gyvenimo dziaugsma, pasveikti nuo savo susigalvotos depresijos. Mano gyvenimas virto kancia jau labai seniai. Visiskai niekuo nebegaliu dziaugtis, nepasitikiu savim, daug valgau zinoma, kad konpensuoti.
Anksciau buvau energinga paaugle, visur lekianti, veikianti, neuzsisedinti vietoje. Dabar nebenoriu nieko, tik sedeti prie kompo, kuo daugiau ziureti serialu, valgyti ir kuooo daugiau miegoti. Taip begyvendama gerus metus, ir prisiauginau 20kg "dziaugsmo". 20kg... galvoje netelpa, bet tokia tiesa.
Turiu vaikina, jau beveik antri metai ir zinau, kad jis mane labai myli, bet vis jauciuosi jam per prasta, negrazi, didele. Jauciuosi, lyg jam daryciau geda pries kitus, nors jis gyvenime nera man daves jokios pastabos. Niekur nebenoriu eiti, nes vis neturiu ka apsirengt, viska "isaugau". Kitu pastabos, kuriu daznai susilaukiu, manes nei kiek nemotyvuoja, tik dar labiau veda prie apsirijimo. Taigi, vis sakau sau gana, metas pradet dziaugtis, esu jauna, ir buna ir zymiai didesniu problemu nei man, bet tas pasisakymas sau vis nueina ta pacia linkme... todel gal man pades pasakymas gana ne tik sau, bet ir jums.
Gal kas esate susidure su kazkuo panasiu? Gal noretumete padiskutuoti, ar siaip tiesiog pabendrauti? As visada uz.
Esu organizuotas ir planuotas zmogus, kai netingiu. Todel man lengviausi veikti pagal plana, statistika, lenteles. Pabandysiu pradziai viena metoda. Mano geriausios drauges gimtadienis - uz 58 dienu. Skaiciuosi atbuline tvarka, ir meginsiu nesusimauti siuo laikotarpiu.
Taigi, GANA.

58 DIENA

Valgiau nedaug, taciau nereguleriai, ir maistas buvo tik antroj dienos daly. 15val troskinti kopustai su bulvem, 19val varske 200g su druska ir prieskoniais, du sumustiniai su pastetu, obuolys, morku su majonezu misraine

Mano tikslas - 58 dienas neapsiryt. Ne butinai laikytis stipriu dietu, daug ko atsisakyt, tiesiog stengtis vengti persivalgymu ir numojimu ranka.
Aciu uz demesi. :*

Neprisijungęs

 

#2 2014-01-20 21:25

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

Didžiausios sėkmės tau! O kiek metų? Koks ūgis? Kiek dabar sveri?


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#3 2014-01-20 21:58

jolaz
Narys
Registravosi: 2012-02-14
Žinutės: 6855

Re: life is too short to be fat

reikia tik labai norėti ir tau pavyks, blogai, kad maistas antroj dienos pusėj, reikalingas režima, nusistatyk maždaug kelintą valandą valgysi, ne daugiau ar mažiau 5 kartų, sėkmės, o beja, dėl to, kad jautiesi per prasta, žinok, ką pati apie save galvosi tą ir kiti galvos, neleisk sau šito, mylėk save:)


pradžia 2012.02.13  76 kg ūgis 158cm
  http://lines.nadietah.ru/ves/ln113/ves1139433_57,6.png

Neprisijungęs

 

#4 2014-01-20 22:04

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

Re: life is too short to be fat

Cerera, man tuoj 18, 175cm, o svarstykliu skaiciais nelabai pasikliauju, as geriau apimtis matuoju, kurias parasysiu laikui begant. Bet bus kazkur 80kg

jolaz, neee, noreti jau nebeuztenka big_smile reikia ideti daug darbo, stop wishing, start doing:) cia tik siandien taip ne visai skemingai gavosi, maitinimosi taisykles as daugmaz zinau, pasitaisysiu kitom dienom smile

Neprisijungęs

 

#5 2014-01-20 22:15

Hug
Narys
Registravosi: 2010-09-27
Žinutės: 1590

Re: life is too short to be fat

Didžiausios sėkmės! Esi ganėtinai aukšta, tai tikrai ne tragiškas svoris, kaip tu galvoji, pozityvumo ir pirmyn.wink


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w6sTC1x/weight.png
Ūgis: 1,65m        Amžius: 21m.

Neprisijungęs

 

#6 2014-01-20 22:23

Gyvenanti
Narys
Nuo: Sostine
Registravosi: 2010-10-21
Žinutės: 222

Re: life is too short to be fat

jei tau padeda visokios lentelės ir panašiai, tai susidaryk dienos meniu ir jo laikytis stenkis. Savaitei gali būti nepatogu ar per ilgas laikotarpis, tai išvakarėse pamastyk, ko norisi, kuo ir kada skanausi. Jei per sunku, tai bent kas 3-4val. stenkis valgyt, kas antra valgymą rimtesnį.

sunku ištrūkti iš susikurto apgaulingo saugaus pasaulėlio, bet kai jis tik kenkia, tai reikia imtis priemonių. Kai vyrauja depresinės nuotaikos, tai pradžioje reikia tiesiog save versti. gaila, bet tai tiesa, bent jau man taip buvo.


67kg iki 60kg, 175cm, vėjavaikė (29m)

Neprisijungęs

 

#7 2014-01-21 19:13

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

Re: life is too short to be fat

Hug, aciu. wink
Gyvenanti, kartais darausi rytdienos meniu, bet ne visada tik nuo manes priklauso. wink Depresines nuotaikos laikui begant apleidzia mane, vos tik pradedu jausti, kad galiu tai padaryti ir nueiti iki galo. Tikiuosi kazko panasaus greitu metu, bent jau siandien iskart jauciuosi geriau.

57 dienos.

Siandien meniu vel nebuvo ispudingas, sunku istoti i vezes, nesu pratusi.
Pusryciams bulviu kose is pakelio bei du sumustiniai su pastetu.
Pietums misraines riebios 300g ir kokie 200g juros lydekos
Pavakariams obuolys
Vakarienei misraine - pusantro pomidoro, penktadalis svoguno, du saukstai grietines, druska, pipirai; sumustinis su pastetu ir daug trapuciu.

Neprisijungęs

 

#8 2014-01-21 21:27

Alatheia
Narys
Registravosi: 2013-11-07
Žinutės: 1447

Re: life is too short to be fat

Patarčiau atsisakyti sintetinės košės. O kokia ta mišrainė riebi? smile


https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w8TCfIw/weight.png

Neprisijungęs

 

#9 2014-01-21 22:43

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

Re: life is too short to be fat

Alatheia, kodel atsisakyt? Man asmeniskai soti ji visai, ir labai skani. Jei cia del to, kad nesveika...tai nezinau, manau siais laikais viskas yra daugiau ar maziau nesveika. O misraine tai krabu ir ryziu..kesta majoneze, bet cia mano silpnybe. hmm

Neprisijungęs

 

#10 2014-01-21 22:45

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

Jei viskas daugiau ar mažiau nesveika, tai velniop, valgykime viską, kas nesveika ir nesirūpinkime savimi. wink Arba viskas, arba nieko. wink Krabų lazdelės... Vėlgi... Atrodo, kad tu ir stengiesi kuo nesveikiau. smile


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#11 2014-01-21 22:58

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

Re: life is too short to be fat

Taip, butent, stengiuosi kuo nesveikiau. lol
Nezinau, nesureiksminu to sveika-nesveika, kol kas kreipiu demesi, kad nebutu per daug kaloringa. smile

Neprisijungęs

 

#12 2014-01-21 23:02

Alatheia
Narys
Registravosi: 2013-11-07
Žinutės: 1447

Re: life is too short to be fat

Tai nesvarbu, sveika ar nesveika, svarbu, kad daug ir mažai kcal? O kam tu svorį meti? Dėl sveikatos ar dėl grožio? Ir apskritai, ar kadanors susimąstei, kokia brangi yra sveikata?


https://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/w8TCfIw/weight.png

Neprisijungęs

 

#13 2014-01-21 23:14

limitless
Narys
Registravosi: 2014-01-20
Žinutės: 8

Re: life is too short to be fat

Per jauna esu, mastymas mano siauras, kol kas metu del to, kad gerai jausciausi. Sveikata zinoma yra brangi, bet turbut kol kazkas neatsitinka, tol nesusivokiame. Na, bent jau as.

Neprisijungęs

 

#14 2014-01-21 23:21

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

Jei meti, kad gerai jaustumeis, tai taip ir daryk. smile Valgydama tokį maistą gerai nesijausi ilgai... roll Pabandyk mesti svoriuką renkantis sveikesnius produktus, kad aprūpintum kūną reikiamomis medžiagomis bei būtum sveika, graži ir liekna. Taip bus lengviau net lieknėti! Naudingas maistas suteikia daugiau sotumo.


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#15 2014-01-21 23:40

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: life is too short to be fat

limitless rašė:

Per jauna esu, mastymas mano siauras, kol kas metu del to, kad gerai jausciausi. Sveikata zinoma yra brangi, bet turbut kol kazkas neatsitinka, tol nesusivokiame. Na, bent jau as.

lol lol puikus humoro jausmas !!!!! saunuole... patinka man tavo rasymas

Sveika prisijungusi... permeciau tavo ''prisistatyma''. Tu esi visiskai normali, puikiai ir originaliai mastanti mergina. Zinoma, tas kultas, kad turi buti plona, grazi ir jauna duoda per smegenine. Nepasiduok masavuhai.  Tu gerai galvoji, kad matuotis pagal apimtis.  dar prie to kad kazkaip valgai dar ir pasisportink kazkaip lol

Paskutinis taisė liepziedis (2014-01-21 23:42)

Neprisijungęs

 

#16 2014-01-21 23:57

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: life is too short to be fat

del to sveika-nesveika. Kazkur rasyta diskutuota, nera tokio dalyko kaip sveikas ar nesveikas maistas. Tas kas sveika vienam, kitam gali buti visiskai nesveika, tai kas tinka vieniems kitiems  gali sukelti dideliu nepatogumu. Nu kaip nera vienodos sveikos batu ismieros visiems. Cia sparnuota fraze is U.Polmerio... Yra tik sveika mityba, tai tokia mityba, kuri zmogui nesukelia diskomforto. Jei tau gerai yra krabu lazdeles, nu tai ir valgyk jas, bet zinoma kadangi tai jau daug maz pusfibrikatis, privarytas konsrevantu, stabilizatoriu, dazu, stirpikliu, geriau vietoj to valgyti  zuvi.

Neprisijungęs

 

#17 2014-01-22 00:01

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

liepziedi, panelė kadangi jau pasidavė 'masavuhai' dėl lieknumo, tai reikia bandyti sudominti sveikesne mityba, kad nebūtų po to sveikatos ir išvaizdos bėdų dėl to lieknėjimo. Sumažinti maistą nepakanka... Sakau iš patirties. Pati prieš keletą metų maitindamasi nesąmonėm mažais kiekiais liekninausi kurį laiką, bet nieko iš to gero nebuvo ir nesijaučiau gerai.
Nors vienas žmogus pasakojo bajerį, kad kažkoks asmuo maitindamasis vien čipsais kurį laiką kažkaip sugebėjo gauti tų keletą beveik nesamų naudingų medžiagų savo organizmui iš jų. Bet jis valgė tuos čipsus milžiniškais kiekiais, todėl ir gavo. big_smile


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#18 2014-01-22 00:02

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: life is too short to be fat

Cerera rašė:

Jei meti, kad gerai jaustumeis, tai taip ir daryk. smile Valgydama tokį maistą gerai nesijausi ilgai... roll Pabandyk mesti svoriuką renkantis sveikesnius produktus, kad aprūpintum kūną reikiamomis medžiagomis bei būtum sveika, graži ir liekna. Taip bus lengviau net lieknėti! Naudingas maistas suteikia daugiau sotumo.

Naudingas suteikia daznu atveju diskomforta. Pavalgai kalna kopustu ir gatava, pilnas pilvas duju lol lol

Riebus suteikia sotumo! Pavalgai kotleta su riebiu padazu ir jautiesi sotus ilgai lol lol

Neprisijungęs

 

#19 2014-01-22 00:04

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

liepziedis rašė:

del to sveika-nesveika. Kazkur rasyta diskutuota, nera tokio dalyko kaip sveikas ar nesveikas maistas. Tas kas sveika vienam, kitam gali buti visiskai nesveika, tai kas tinka vieniems kitiems  gali sukelti dideliu nepatogumu. Nu kaip nera vienodos sveikos batu ismieros visiems. Cia sparnuota fraze is U.Polmerio... Yra tik sveika mityba, tai tokia mityba, kuri zmogui nesukelia diskomforto. Jei tau gerai yra krabu lazdeles, nu tai ir valgyk jas, bet zinoma kadangi tai jau daug maz pusfibrikatis, privarytas konsrevantu, stabilizatoriu, dazu, stirpikliu, geriau vietoj to valgyti  zuvi.

Tai ir kalbame mes su Alatheia apie pusfabrikačius ir jų pakeitimą kažkuo sveikesniu, kaip ir tu sakai, liepziedi, žuvimi ir pan. Ten tose krabų lazdelėse ar užpilamoje košėje nėra maisto. Tas pats, kas plastmasę graužtum...


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#20 2014-01-22 00:07

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: life is too short to be fat

liepziedis rašė:

Cerera rašė:

Jei meti, kad gerai jaustumeis, tai taip ir daryk. smile Valgydama tokį maistą gerai nesijausi ilgai... roll Pabandyk mesti svoriuką renkantis sveikesnius produktus, kad aprūpintum kūną reikiamomis medžiagomis bei būtum sveika, graži ir liekna. Taip bus lengviau net lieknėti! Naudingas maistas suteikia daugiau sotumo.

Naudingas suteikia daznu atveju diskomforta. Pavalgai kalna kopustu ir gatava, pilnas pilvas duju lol lol

Riebus suteikia sotumo! Pavalgai kotleta su riebiu padazu ir jautiesi sotus ilgai lol lol

Tai reik žinoti limitą ir kiek tų kopūstų gali suvalgyti. Aš tai išsiaiškinau jau kiek. wink
O dėl riebaus maisto irgi tas pats: truputį per daug jo suvalgius galima griebtis vaistų, kad sumažintų skrandžio skausmą.
Bet mes juk čia ne apie ląstelieną ar riebalus kalbame, o apie natūralesnio maisto pasirinkimus, kuris yra naudingas žmogui.


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson