#1 2013-11-06 18:55

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Nauji valgymo iprociai

Laba visoms ir visiems. Esu cia tam, kad nepaluzciau. Man 26m, ugis 173cm, svorio nzn, nes bijau lipti ant svarstykliu. Aplinkiniai replikas uzmeta, kad priaugau apie 20kg svorio per VASARA! taip butent per ja. negaliu pakesti karscio, tada tik valgau ir guliu. Atejo ruduo, ir ka? o gi i jokius rubus netelpu, ne tai kad apsitempe, bet tiesiog netelpu. Kaip vakar draugas pasake, nevalgiau, o edziau, o svoris akyse augo, siaip priaugus, bet netrudo man tavo lasinukaiis jo kaip is runkelio nulis palaikymo, tad bandysiu cia ieskot bendraminciu ir protingu minciu. mano drauges it smilgeles ne viena daugiau 52kg nesveria tai joms tai nesuprantama.

siandien yra septinta diena kai prisilaikau. kiekviena diena valandai skiriu mankstai na, pvz 40min minu elipsini treniruoli numindama apie 12km ir tada po jo 20min suku lanka, kuris sveria 1.2 kg. Mano dienos meniu: 8val stikline obuoliu sulciu,9val trinta moliugu sriuba(moliugas, svogunas, morka, cesnakas, be jokiu bulviu ar grietiniu)du samciai, apie 12val kriause, 12.30-13.30manksta (mankstintis galiu tik antros dienos pusej, nes antraip pykina), 14.30 vel ta pati sriuba, 17val pasuku 330ml.

tad lauksiu jusu pasisakymu


NamineKate
Narys prisijungęs
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti redaguoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2013-10-14 09:26

Na, kaip matau kolkas man dar niekas nenori palaikyti kompanijos. tad bandysiu dar cia siek tiek parasyt, gal ka sudomins. siandien 8diena. nakti nelabai noris miego, nes mintys vien apie kugelius, karbonadus sukasi. ryte isgeriau stikline obuoliu sulciu. svertis nesisveriu, tiesiog ziuresiu kada pradesiu tilpti i savo buvusio dydzio drabuzius.


Ilona
svečias
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti


2013-10-18 17:56

Uzsirasyk i sporto kluba, paprasyk kad sudarytu mitybos plana, nes maitiniesi neteisingai, taip gali numesti svorio, bet veliau priaugsi dvigubai su tokiom savo mitybom


Namine Kate
svečias
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti


2013-10-19 11:17

As neturiu galimybes sporto klubo lankyti, juk kaime gyvenu iki artimiausio sporto klubo man apie 30km. Sian 13diena. vakar dienos meniu 6:20 1proc pienas300g su 20g medaus.9:20 plovas100g, 13:20 ananasas450g. 75min myniau elip.treniruokli, daugiau neteko valgyt, nes reikejo isvaziuoti, o velai grizus jau nenorejau nieko tik miegoti. man tenka anksti keltis, nes darbai laukia. sian kolkas spejau 05:30 1proc pienas250g ir 20g medaus. zadu dar sian sriubos tos pacios moliugu valgyt ir pagert pasuku, siaip labai noreciau vyno taures smile


Korni
svečias
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti


2013-10-19 16:19

siūlau pakoreguoti mitybą.. ir stipriai.... nes organizmas turi gauti visko: angliavandenių, baltymų, riebalų, vitaminų ir pan.... t.y. žuvis, neriebi mėsa, pieno produktai, daug vaisių ir daržovių, grūdinių kultūrų produktai. Ryte patarčiau valgyti daugiau košių (grikių, avižų ir pan.) jose daug naudingų vitaminų, maisto medž. Skonis neypatingas bet sveikatai didelis pliusas! mėsą geriau valgyti virtą, bet tik jautieną ir paukštieną ( be odos)- jos liesenės. Priešpiečiams ir pavakariams rinktis vaisius smile mityba turi būti pilnavertė, nes kitaip svoris grįš, organizmas nusilps, kibs ligos, o jau nekalbant apie savijautą....
taip pat siūlyčiau "payoutubint" wink ten daug įvairių treniruočių, rinkis ramesnes treniruotes skirtas kūno stiprinimui, jokių šuoliukų, itin aktyvaus judėjimo, gal pabandyk tiesiog mankštas daryti, nes jei Tavo svoris padidėjo taip kaip sakai tai reiškia, kad apkrova sąnariams ir širdžiai itin padidėjo. Jei užsiimsi labai aktyviom treniruotėm "suėsi" sąnarius ir kraujotakos sistemai padarysi negrįžtamos žalos. Roma nebuvo pastatyta per dieną.... suprantama, kad nori kuo greičiau svorį numesti, bet nepamiršk jei labai aktyviai sportuoji turi gauti tinkamą kalorijų kiekį. Laikytis dietos su stipriai sumažintu kalorijų kiekiu gali jei nesportuoji.
Mano patarimas būtų į sporto dienotvarkę įtraukti lengvą 10 min mankštelę ryte, kuri apšildytų sąnarius ( lengvi sukamieji judesiai, lanstymai), bei raumenukų pratampymai. Svorio metimui ir medž apykaitos greitinimui primigtynai siūlau gerti DAUG vandens wink stiklinė vėsaus vandens ryte tik atsikėlus prieš maistą ir po stiklinę 20-30 min prieš kiekvieną valgį ir 1sktikl prieš einant miegoti. "Sujudinus" medž apykaitą, kuri užmigo per vasarą, svoris turėtų pats palengva kristi.


Korni
svečias
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti


2013-10-19 16:29

taip pat siūlau "apsimatuoti", jei bijai lipti ant svarstyklių. Pagr. juosmenį, klubus, žasto ir šlaunies apimtį, nes sportuojant ir tikintis svorio numesti "svarstyklės meluoja". Raumenukai pradeda augti ir nors riebalinis sluoksnis mažėja svorio skirtumo net nesimato, kai kuriais atvejais gali būti pastebimas svorio didėjimas, todėl apimčių matavimas tikrai parodys rezultatą wink


NamineKate
Narys prisijungęs
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti redaguoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2013-10-21 08:34

Vandeni stengiuosi gerti. kruopu as nevalgau, nes nemegstu. buvau nusipirkus grikiu, bet nei medus nei pienas negelbsti, nepatinka man tie grudai. jau trecia para, kai nustojo pylint nuo nedavalgymo big_smile sioki toki jauciu lengvuma. vakar meniu: ryte trinta moliugu sriuba(200g moliugas, 100g morka,50g svogunas, sultinio kubelis, 50g kelmuciai, 30g olandisko surio isitarkavau). diena vel neteko valgyti tik isgerti per piet ekspreso kavos, o vakare 250g teko ragauti saldaus raudonojo vyno. teks labiau sian save pakankinti uz ta vyna.

siandien mano 15diena. tik dziaugiuosi, kad per si laika tikrai nk kepto, riebaus nevalgiau. nors draugui pacius riebiausius karbonadus gaminu, bet nk tuo metu neragauju, aklai gaminu. aplamai pastebejau, kad laikantis dietos, as kitiems daug gaminu big_smile as nemegstu varskiu, jogurtu taip pat, keptos zuvies, tik rukyta man skani.


Korni
svečias
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti


2013-10-21 21:58

Kam klausti konsultacijos jei vistiek darai savaip? nenustebk jei greitu metu alpti pradėsi....


NamineKate
Narys prisijungęs
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti redaguoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2013-10-22 08:30

tai as vat ir klausiu ka tokiu atveju daryti, ka valgyti jei nemegstu tam tikru produktu, negi dabar butinai juos valgyti ir valgant slykstetis?

vakar dienos meniu: 9:30 rauginti kopustai200g, sultinio kubelis, 11:00 kriauses 250g, 13:40 pasukos,15:00 pienas 1proc 330g, medus 30g, kivi 250g.

pastebekau, kad nuo 13:00 iki 16:00val man yra didziausias noras persivalgyti tuo metu nors ir isgeriu 1 ar daugiau vandens, bet kramsnoti noris, nes kiek rasausi savo meniu dienorasti, tai pastebejau, kad tuo metu daugiausiai suvalgau. jokio silpnumo nejausciu, jau nebepykina, bet vistiek ilgiuosi cepelinu, karbonadu. maistas, kuri tikrai megstu.vakar kaip tik cepakus viriau, teko tenkintis, tik uosle, kol visi valge, sedejau kitam kambari ir kefyra geriau, visi palaiko, kad svori mesciau-mintimis.




NamineKate
Narys prisijungęs
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti redaguoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2013-11-04 18:46

Na, stai siandien mano yra 29diena, kai laikausi dietos. jau susideliojau kaip, ka ir kada valgyti, tad jauciuosi puikiai. na, pvz kaip dabar atrodo mano diena 08:00 kisieliaus stikline, 9-9:40limfodrenazas (o taip pradejau lankyti, sian buvo trecia diena), 12:00 moliugu sriuba, be bulviu ir grietines 0.5 L, 13-14.30 manksta 70min myniau el.treniruokli, ir 20min sukau lanka. 16:00 0.5proc. varske, 35g medus ir 250g mandarinu. stai tokia mano diena. kai labai valgyt noriu, tai prisikemsu raugintu kopustu arba 2kriauses suvalgau, nes ananasai jau pabodo. dar nesisveriau, bet jau po truputi jauciasi lengvumas, taciau io dar darbo daug su mano kunu. savaitgaliais nesimankstindavau, buvo iseigine, bet nuo sio pradejau ir judint celiulita, sekmadieni 105min myniau treniruokli. nuo visur noriu apimtis dar 10cm sumazinti. limfodrenaza sakiau lankysiu savaitej2-3kartus. geras pojutis po jo buna smile


NamineKate
Narys prisijungęs
   

cituoti Cituoti atsakyti Atsakyti redaguoti trinti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2013-11-05 17:56

30diena, pusrycius teko praleisti, nes skubejau i lomfo masaza ir pedikiura. pietus 13:40 moliugu sriuba(puse sultinio kubelio, moliugas 200g, morka 100g, svogunas100g, cesnakas20g). turiu svarstykles maistines, tai masita sveriu. 15:00 uzsimaniau 200g obuoliu, 16:00 vakariene varske 0.5proc 100g, medaus 35g, pienas nugriebtas 220g. 70min myniau el.treniruokli. idomu kiek kcal turi saperuotas pienas?


STAI TAIP ATRODO MANO SITAUCIJA, KADANGI BUVAU NE TAME FORUME UZSIREGISTRAVUS, KAD NETEKTU VISKO KARTOTI PERDEJAU VISKA I CIA.

Neprisijungęs

 

#2 2013-11-06 19:05

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

31 diena. sian valgyti laaabai norejau zuvies, tad si nora teko patenkinti. 11:00 200g lasisu nugareliu ir 35g grynos mases kisieliaus. velai teko valgyti, nes skubejau i limfo masaza.12:30 200g obuoliu-lupti.14:10 lasisu nugareles100g, juros lydeka100g, po to viska sumakalojau, uzgeriau pienu 440g saperuotu, varskes 0.5proc 100g ir medaus a.s. aisku, tada valanda palaksciau pas dede tualeta. o veliau 75min myniau el.treniruokli.
ne, ne, ne...dar nedristu svertis. kai tilpsiu i 38d dzinsus gal tada uzlipsiu, o db baisiai bijau. matavausi apimtis nuo visur reik 10cm dar mazint, nu nuo krtutines5cm uztektu smile

Neprisijungęs

 

#3 2013-11-06 19:08

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Nauji valgymo iprociai

Gyveni kaime, kur nėra sporto klubo, bet masažų salonų tai yra?


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#4 2013-11-06 19:16

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

yra sporto klubas, bet ten eina skustagalviai, tai aciu ne. kai studijavau, tai puse metu lankiau sporto kluba, bet nusivyliau, pakeiciau i kita ir labai neptiko.iseidavau is sporto klubo be visisku jegu.

Neprisijungęs

 

#5 2013-11-06 19:17

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

ten seimos klinika, o ne salonas, tai joje visko yra smile

Neprisijungęs

 

#6 2013-11-06 19:20

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Nauji valgymo iprociai

O jie (tie skustagalviai) prie tavęs kabinėjasi, ar kaip? Visur juk tų skustagalvių pasitaiko. big_smile Pažįstu keletą žinomų ir padorių skustagalvių (verslininkų, aktorių, sportininkų...) big_smile Bet gal tu kalbi apie tuos blogiečius degradus?
O iš sporto klubo ir reik išeit be jėgų. Tada aišku būna, kad sportavai ir bus gerų rezultatų. Reikia tik išlaukt. Nors ir nuo nusiteikimo kažkiek priklauso...


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#7 2013-11-07 10:47

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

Na, kai atejau pirma karta, visai nesportavus, parode viena karta kaip ka daryti, dave lapa ir pagal ji mankstinausi, bet ten jau gerokai pazengusiems. ejau kartu su drauge, drauge po pirmo karto veme, tiesiog perkrova buvo. jo, tam sporto klube kur prie musu yra, tai tik degradai renkasi, ten aplamai panu nera, nebent tos kurios ateina blogiuku kompanijos ieskoti.

Neprisijungęs

 

#8 2013-11-07 10:49

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

prisipirkau sian persimonu. radau kas papigia parduoda, o as juos laaabai megstu. pusryviai 05:00kapucino puodelis, 07:00 persimonas 300g. dideli smile jie.

Neprisijungęs

 

#9 2013-11-07 10:54

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Nauji valgymo iprociai

Namine Kate rašė:

Na, kai atejau pirma karta, visai nesportavus, parode viena karta kaip ka daryti, dave lapa ir pagal ji mankstinausi, bet ten jau gerokai pazengusiems. ejau kartu su drauge, drauge po pirmo karto veme, tiesiog perkrova buvo. jo, tam sporto klube kur prie musu yra, tai tik degradai renkasi, ten aplamai panu nera, nebent tos kurios ateina blogiuku kompanijos ieskoti.

tch... Davė programą neišanalizavę, kiek gali ištverti ir ar stipri tavo širdis? Jokio testo nedarė? Na, ir klubas... roll

Paskutinis taisė Cerera (2013-11-07 10:56)


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#10 2013-11-07 10:55

Cerera
Narys
Registravosi: 2012-05-23
Žinutės: 18943

Re: Nauji valgymo iprociai

tai kiek tu čia tu persimonų pusryčiams suvalgei? Vieną? hmm


163cm
29m.

Neprisijungęs

 

#11 2013-11-07 12:29

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

taip viena persimona jie sveria 300g ir daugiau. bet sotis buvo iki 11val. pietus 11:40 100g lasisos, pavaikstinejau po to galvoju noriu baltymu, tai 100g varskes 0.5proc (istikro as jos nemegtu, bet medus ir pienas gelbsti), 1a.s. medaus ir pieno 300g. vakariene planuoju apie 15-16val. vel persimonas laukia smile esu pries du metus ypac grieztos dietos laikiusi per 45d numeciau 15kg, bet balta kaip drobe vaiksciojau. daugiau taip nedarysiu. numestas svoris laikesi gerus metus. siaip labiausiai talija sulieknint noriu. pas mane visada buvo slaunys pilnos. o jei uzsiimu pratimais iskart ant koju raumenys darosi. draugo nelaimei, nes jis tirspta, kai tarp koju yra didelis tarpas.
nieko del sirdies neklausinejo ir testo. po menesio pakeiciau kluba ir ejau i moteru, bet ten isvis apuokes, o ne treneres dirbo. paklause ar lankius sporto kluba, sakau menesi. ai,tai viska zinai, vel lapas i rankas, o pratimus daryk kiek pajegi ir iseina:/hmm lankius ir aerobika ir apie puse metu. nesamone, atejo treneris atsistojo ant galvos, pradejo rodyti koks lankstus ir pan. lb aiskiai parode, kad jam storules nepatinka. visada stambesnes i gala sustatydavo, kad priekyje jam butu grazesnis vaizdas tik lieknos.

Neprisijungęs

 

#12 2013-11-07 12:38

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

tai db namie manksta, turiu elps.treniruokli, svarekliu, lanka ir sokdyne. man uztenka. buvo, kad cia taip susipazinau su viena pana ir pasakojo, kad dietinas. klausiau koks ugis, svoris ats 175 svoris apie 70kg. rasemes rasemes, kol nusprendem susitikti, susitikuios nustebau ugis ne daugiau 168, o svoris apie 85kg, nu galvoju man dzin ne mergos ieskau big_smile tik kai vaziuot pas mane, tai nusipirko 500g riesutu mirkytu meduje, sidro bambali, fermentinio surio, nors pas mane vaisiu buvo, bet manau per daug dietiskos iskart pasiruose, ir viska per pora valandu suvalge. pana smagi, tik labiau tikejausi, kad viena kita palaikysim, o ne susitikusios kimst reiks belenka.
si savaitgali brolio gimtadienis vaisiu neprivalgysiu, bet va geriau ragauti, sampana ar vyna? vyno sauso pakesti negaliu, fui fui fui.

Neprisijungęs

 

#13 2013-11-07 12:55

Sunflower
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-12-07
Žinutės: 809

Re: Nauji valgymo iprociai

Tai nori pasakyt čia bus visas tavo meniu: pusryčiam/vakrienei po persimona, gabalėlis lašišos ir 100 gr. varškės? Žiauru biški hmm

Neprisijungęs

 

#14 2013-11-07 13:31

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

bet paskaiciavus kcal ne tep jau ziauriai atrodo, vien is persimonu gausiu 360kcal, is medaus is kcal nemaziau, is pieno apie 180, is zuvies 150 ir varske 100. gal atrodo, kad ne daug maisto, bet pakankamai jie kaloringi. as negaliu veliau vakarienes valgyti, kiek teke manzetis svori, jei tik valgau po 5val, nu viskas niekaip svoris nekrenta, be to mano vakaras nera aktyvus. tai ir nera ko cia tiketis.

Neprisijungęs

 

#15 2013-11-07 13:32

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

turejo buti medus 100kcal. tai gaunasi  1000kcal gal net daugiau

Neprisijungęs

 

#16 2013-11-07 13:39

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

ai, beje esu pasidarius maisto netoleravimo testa.pirmoje vietoje negaliu nk vartoti kas su pienus susije ir sokolado. sokolada galiu mazint, siaip kai pradejau mazint porcijas, tai isvis jo atsisakiau, bet PIENO!? negaleciau, atsigeriu ir man gera: as per savaite isgeriu siaip nuo4iki7L pieno.isvis jei piena vien gerciau, kuriam laikui galeciau pamirsti kramtoma maista. uztat galiu valgyti kiauliena, bet tureciau atsisakyti ar maziau valgyti vistienos, paskutiniu metu aplamai nenoriu mesos. pagal ideja visko ten negalima valgyti big_smile

Neprisijungęs

 

#17 2013-11-07 18:05

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

vakariene 14:00 persimonas 300g. ir iki db daug vandens geriau. nuo 16:30 75min myniau el.treniruokli. pastebejau, kad db mankstinantis daug daugiau prakaituoju, nei kai vos buvau pradejus pirmas dienas. man pilvas vistiek ispampo. ryt noretusi kokia lengva iskrovos diena padaryti, bet zesiu kaip iseis.

Neprisijungęs

 

#18 2013-11-07 18:41

šmėkla
Narys
Registravosi: 2010-09-03
Žinutės: 1835

Re: Nauji valgymo iprociai

tavo vakarienė 14.00? mažai valgai dar ir iškrovos nori, negerai...


ūgis - 163 cm

Neprisijungęs

 

#19 2013-11-07 18:53

Namine Kate
Narys
Registravosi: 2013-10-13
Žinutės: 653

Re: Nauji valgymo iprociai

veliausiai galiu kaip minejau 16:00valgyti, bet ir tai man pilvas ispamsta. na, netiek jau ir mazai. paskaiciavus sios dienos kalorijas gaunas 1100.vakar ir tiek pat. bet ka reiks daryt su savaitgaliniu sampano gerimu? as galiu ragauti sampe ir nk nevalgyti, tik galvoju juk tada skaidysis ne riebalai, o alkoholis. bus viena diena prarasta.

Neprisijungęs

 

#20 2013-11-07 19:37

Aiste20
Narys
Registravosi: 2010-02-05
Žinutės: 1161

Re: Nauji valgymo iprociai

Juk minejai,kad 17 veliausiai gali valgyti. Man atrodo ankstinsi tol kol isvis nebebus kada valgyti roll


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1puzzleP_i80P_70,5_65,8_60_abs.png

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson