#1 2013-01-06 15:03

dreambody
Narys
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 51

MAC COSMETICS?

ar yra naudojančių šią kosmetiką?

nesenai nusipirkau.. tiesą sakant kainos labai didelės! jeigu verčiant į litus (mokėjau svarais) už 3 produktus sumokėjau 70 svarų! tai yra: 294LT!

pirkau: foundation, sausa pudra, ir vienos spalvos mažą akių šešeli...

tačiau, produktai yra labai geros kokybės! verti kainuoti tiek daug!

kokia jusų nuomonę apie šią kosmetikos linija?


you really can lose weight.
you can be 'that girl'.
the only thing thats stopping you is yourself.

Neprisijungęs

 

#2 2013-01-06 16:52

bubble
Narys
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 117

Re: MAC COSMETICS?

Sveika, esu profesionali visaziste, tad galiu pasakyt kad sita kosmetika yra labai gera, bet nebutinai is geriausiu! Kaina didele todel kad moki uz kokybe plius varda! Man labai patinka ju seseliai. Del foundation tai as niekad neperku ju, nes beveik neimanoma isgaut naturalaus efekto. Bet cia priklauso nuo kokio rezultato tu ieskai. Del foundation vertos demesio yra Bobbi Brown ir YSL. As esu isbandzius beveik kiekvienos firmos, bet sitos mano megstamiausios. Mano manymu verta investuoti i gerus seselius (pvz is Mac), gera foundation ir pudra. Kiti dalykai kaip piestukai (akiu,lupu), lupdaziai nebutinai turi buti lb brangus, ir pigesnes firmos daro gerus. Ai, turiu viena megstama blusheri is MAC smile

Neprisijungęs

 

#3 2013-01-06 17:25

dreambody
Narys
Registravosi: 2013-01-06
Žinutės: 51

Re: MAC COSMETICS?

BOBBI BROWN mano viena iš mėgstamiausių firmų taip pat! smile labai gražūs blizgiai iš jų kolekcijos...


you really can lose weight.
you can be 'that girl'.
the only thing thats stopping you is yourself.

Neprisijungęs

 

#4 2013-01-16 21:44

Vikulia123
Narys
Nuo: United Kingdom
Registravosi: 2012-02-01
Žinutės: 1023

Re: MAC COSMETICS?

Visada uz MAC smile Labai patenkinta ju seseliais ir ypac patinka man ju antakiu piestukas smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_i69P_80_80_52_abs.png

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson