#1 2012-08-23 19:36

dotamu
Narys
Registravosi: 2012-08-23
Žinutės: 9

Aš galiu maitintis sveikai.

Sveikos,

jau anksčiau dalyvavau šiame forume, kartais pasiekdavau šiokių tokių rezultatų, kartais mesdavau viską po kelių dienų. Dabar aš tikrai jaučiu didelį susirūpinimą savo mityba - iš norėjimo sveikai ir mažiau (kad sulieknėčiau) valgyti išeina priešingai: valgau nelaiku, ne tai, ką rekėtų ir daug.

Stengsiuosi kuo daugiau sportuoti, tačiau kol kas, mano prioritetas - susitvarkyti mitybą. Noriu valgyti sveikai. Kad suprastumėte, kas su mano valgiu negerai, parašysiu šiandieninį savo "meniu":

8:00 šiek tiek pasukų su pirktine granola (musli)
10:00 bandelė
11:00 dar viena bandelė
14:00 truputis keptų grybų su bulvėmis, šaukštas mišrainės ir baronka su nutella
16:00 - 18:00 ištisai užkandžiavau kažką, kas turi daug kalorijų ir angliavandenių

Tai va. Reikalai tikrai prasti ir aš tą suprantu, todėl ir noriu tvarkytis. Pats baisiausias laikas man: 15:00 - 18:00. Nežinau, kas tada nutinka, bet be proto norisi saldumynų. Gal įpratusi, gal kaip - nežinau, bet jei ir suklumpu per iškrovos dienas ar panašiai, tai būtent tuo metu. Apskritai, tos kelios valandos pasižymi pačiu prasčiausiu valgiu.

Turbūt galiu pastebėti vieną dalyką - nors ištisai suklumpu, bet niekuomet nepamirštu savo noro ir vis iš naujo sakau "viskas, nuo dabar - jokių nesąmonių". Kažkada buvau valinga ir taip laikytis savo užsibrėžtų tikslų buvo labai lengva, bet dabar... nežinau, kodėl taip pasikeičiau.

Rašysiu čia savo meniu net ir tuomet, kai jie bus tragiški ir tikėsiuos jūsų gėdinimo, galbūt tai mane paveiks ir privers susiimti.

Po tokios dienos vakarienės, žinoma, jau nebeimsiu į burną (ar bent jau stengsiuos nebeimti...).

Beje, jūs turbūt norėtumėte žinoti mano amžių, svorį ir ūgį: 18m, 171cm, 64kg.

Tikiuosi susidraugausime ir gero vakaro jums! smile

Neprisijungęs

 

#2 2012-08-23 19:45

Švininė.plunksna
Narys
Registravosi: 2010-02-03
Žinutės: 3529

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

Sveika prisijungusi, dotamu!
Nuo 3 iki 6 stenkis užsiimti kokia veikla, būti kuo toliau nuo virtuvės ir skanėstų, o geriausiai, jei yra galimybė, tiesiog nebūti namuose. smile Manau, po kelių dienų turėtum nebenorėt privalgyt 'negerumų' tokiu metu. smile
Sėkmės Tau!


http://swlf.lilyslim.com/kaKYp2.png

Neprisijungęs

 

#3 2012-08-23 20:48

Apokalipse
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2011-07-02
Žinutės: 4328

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

Sveika prisijungusi wink Pritariu Švininei. Plunknai, kad tuo sunkiuoju metu reikėtų užsiimti kokia nors veikla wink O šiaip daug sėkmės, ištvermės ir kantrybės tau wink Beje, kas tau perka nutelą, barankas ir kitą šlamštmaistį? Nebepirk jų ir viskas bus tvarkoj wink


Ūgis : 1,84m
Nelaimingais būti paprasta, kad būtume laimingi, turime stengtis.
  http://lines.nadietah.ru/ves/ln93/ves931455_82,0.png

Neprisijungęs

 

#4 2012-08-23 21:03

dotamu
Narys
Registravosi: 2012-08-23
Žinutės: 9

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

Ačiū už palaikymą smile
Aš neperku, perka tėvai, gyvenu dar su jais (paskutiniai metai), turiu seses, todėl visokio visokiausio šlamšto būna...
Kai pati perkuosi maistą, tai visada stengiuosi varškes visokias, vaisius ir t.t.

Neprisijungęs

 

#5 2012-08-23 21:06

Rutelia
Narys
Registravosi: 2010-07-28
Žinutės: 7222

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

sėkmės tau smile o kiek nori sverti,nelabai matau big_smile

Neprisijungęs

 

#6 2012-08-23 21:21

dotamu
Narys
Registravosi: 2012-08-23
Žinutės: 9

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

Kaip ir minėjau - dabar mano pagrindinis tikslas: susitvarkyti mitybą.
Nemanau, kad pavyks numesti svorio, jei galvosiu tik apie kalorijas ir kilogramus, manau, kad galėčiau lengviau tobulinti savo figūrą, pirmiausiai turiu pilnai susikoncentruoti į sveiką maistą.
Kai sveikas maistas sudarys bent 80% mano raciono, tada bus galima galvoti ir apie svorio metimą, nors kažkiek kilogramų nutirpti turėtų ir kelyje į mano pirmąjį tikslą, nes visa tai glaudžiai susiję smile

Neprisijungęs

 

#7 2012-08-23 21:23

Rutelia
Narys
Registravosi: 2010-07-28
Žinutės: 7222

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

labai geri tikslai,šaunuolė wink

Neprisijungęs

 

#8 2012-08-24 12:16

dotamu
Narys
Registravosi: 2012-08-23
Žinutės: 9

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

Labas rytas,

šiandien kol kas taip:

pusryčiai
~300ml pasukų su sėlenom (parduotuvėj pirktų) + 2 v.š. granolos (na, ten labiau dribsniai su džiovintais vaisiais, musli)
priešpiečiai
morka
4-5 gab. džiovinto mango


Labai vis norisi lįsti į virtuvę ir ką nors išsitraukt iš šaldytuvo, bet va, užkaičiau kept pietus, tai po valandos geros bus, o dabar arbatos pasidarysiu...

Paskutinis taisė dotamu (2012-08-24 13:45)

Neprisijungęs

 

#9 2012-08-24 12:47

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

na aš tai pasiūlysių variantą, kuris labai padėjo man: derink maistą smile atsisakyk mišrainių (jei tik jos su majonezu), nevalgyk mėsos su bulvėm, košėm, žuvies ir mėsos ir t.t. (pasiskaityk google apie derinimą jei įdomu) ir bandelių atsisakyk visokių smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#10 2012-08-24 13:50

dotamu
Narys
Registravosi: 2012-08-23
Žinutės: 9

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

Ačiū, pasistengsiu, bet maisto derinimas manęs niekuomet pernelyg nežavėjo... big_smile Nežinau kodėl. Galbūt verta smile

Pietūs
~5 nedideli pomidoriukai su oreganu ir keliais užpurškimais alyvuogių aliejaus
4 gab juodos duonos

Laukiau pietų, iškepė, o galų gale pasirinkau vis tiek pomidorus big_smile Vėliau gal mėsos valgysiu tos, kur iškepė.
Nežinau, kas traukė mane už liežuvio valgyt tiek tos duonos, bet labai skani buvo, o gabalėliai neitin dideli...

Paskutinis taisė dotamu (2012-08-24 13:50)

Neprisijungęs

 

#11 2018-09-27 11:41

simonita
Narys
Registravosi: 2018-05-25
Žinutės: 54

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

Kai gyvenau nuomuotame bute tai ten buvo labai netvarkingi virtuvės baldai ir gaminti net nesinorėdavo. Tada su svoriu neturėjau jokių problemų. Dabar kai jau turiu savo nuosavus namus, gražią man patinkančią virtuvę ir jos baldus: http://www.leojar.lt/89-virtuves-baldai Dabar virtuvėje praleidžiu nemažai laiko ir turbūt todėl pradėjo kilti svoris. Sakiau reikės pradėti gamintis sveikesnius patiekalus.

Neprisijungęs

 

#12 2018-10-17 13:47

salotike
Narys
Registravosi: 2018-04-30
Žinutės: 191

Re: Aš galiu maitintis sveikai.

Skaičiausi ir apie spalvas, aišku po to, kai jau užsisakiau baldus iš https://admodum.lt/type/nestandartiniai-sprendimai-lt/ ir pasirodo mano pasirinkta oranžinė spalva kelia apetitą. Bet nežinau, man tai tikrai neveikia. Aišku daug maloniau būti ten kur jauku, švaru, gražu, nauja, bet dėl to daugiau valgyti tikrai nepradėjau. Aplamai man kažkaip yra, kad kol pagaminu, gal nuo kvapų pasisotinu, bet pati nė nebenoriu valgyti.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson