#1 2012-08-22 00:43

nafertite
Narys
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 6

Patarkite, kaip sulieknėti.

Sveiki.
Noriu atsikratyti dešimties kilogramų.
Dėl kurių savęs nekenčiu, nemyliu, esu irzli, nervota, pikta, palikau isterikė, nebesidžiaugiu gyvenimu, labai gėdijuosi savo kūno.
Turiu vaikiną ir jis man sako, kad nesvarbu kokia bebūsiu jis mane mylės, jam aš atrodau gerai ir patinku.
Bet aš noriu patikti sau ir atrodyti gerai SAU. Aišku patikti jam dar labiau.
Na žodžiu prieisiu prie to, kad noriu paprašyti jūsų pagalbos.
Mielosios patarkit, padėkit, sulieknėti.
Esu gana žemoka 164cm
O svoris 58,7kg
Na ne taip baisiai. Bet visgi noriu sverti iki 50kg arba 49kg.
Tada man būtų daug lengviau, nueiti didelius atstumus, lipti į kalna, užlipti laiptais, bėgti greičiau, nešti ką nors ir nepavargti.
Išties maitinuosi labai nesveikai : bolkutės, šokoladai, ledai, picos, sultys, kapučinas, guminukai...
Štau mano įprastos dienos meniu:
Pusryčiai: NIEKO
Pietūs: Borukėlių sriuba su dešrelėmis. dvi porcijos.
PO pietų: kapučinas ir saldainiai.
Vakarienė: pica ar blynai.
Ir vėl kava su saldumynais, bandelės guminukai ir pan.
Vakar valgiau jogurto aktivia ir net nustebau jog isakrto isvare i vc. Siaip labai retai tustinuosi. Taigi ryt sau prisiekiau, kad pusryčiams valgysiu koše sus uogomis. O paskui jogurto ir zaliosios arbatos. Jai išeis pietums sriubos kokios.
Na lauksiu jūsu patarimu ir dietu.

Paskutinis taisė nafertite (2012-08-22 01:03)

Neprisijungęs

 

#2 2012-08-22 10:35

EgluteN
Narys
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 11

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Asmeniskai as tau galiu pasakyti,kad tavo vaikinas teisus ir as nesuprantu ka tu nori numest......daugiu daugiausiai iki 54kg,nebent nori visisku skeletu pavirsti....mano pacios ugis 165cm,sveriu 65kg,esu 10dydis uk.noriu numesti iki 57kg max,tai bet tikrai ne daugiau.Esu buvus tokio svorio, tai yta tikrai kuda,net rubu vaikiskuose parduotuvese teko ieskoti.tik mityba tai tikrai siulyciau susitvarkyti pradedant sveikais pusryciais ir mazinant nereikalingu anglevandeniu kieki vakare.Sekmes!

Neprisijungęs

 

#3 2012-08-22 13:11

nafertite
Narys
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 6

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Ačiū labai už patarima. smile
Iki 54kg sulieknėti man būtu įdealu. cool
Bet norėčiau patarimo. Nuo ko man pradėti, sveikai maitintis. roll
Kaip ir kada? hmm

Neprisijungęs

 

#4 2012-08-22 14:40

nafertite
Narys
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 6

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Didžiausia mano problema yra šlaunys ir klubai.
Ankščiau svėriau 61kg.
Tada nusprendžiau nusipirkti masažuoklinį lanką, sukau dvi savaites.
Kasdien iki 20minučių. Nukrito trys kilogramai. Išties daug nuo klubų ir užpakalio.
Bet šlaunys liko tokios pačios kaip ankščiau.
Dabar ir vėl norėčiau sukti lanka. Bet šiuo metu nėra vietos kur jį sukti. Nes namie daromi remontai. Na jai labai norėčiau sukčiau lauke. Bet esu labai smarkiai pasitempusi raiščius. Dėviu langete. Ir sunkiai vaikštau. Gydimas truks 1mėn gal, net 2.
Šiaip į nauda, kad esu ligonis. Mažiau lendu prie šaldytuvo. big_smile
Bet vistiek atsiranda patarnautojų kurie betkada man gali atnešti ko užsigeidžiu.
Kai labai ko noriu, tai būtinai ir turiu. Net negalvoju apie pasekmes.
Visada save raminu, nu viskas čia gi paskutinis saldumynas. Nuo rytojaus laikysiuosi dietos. O varge...
Žiūrėk rytojaus diena vėl tas pats. Tie patys saldainiai ir ta pati frazė galvoje...
Jau kartais nebekenčiu savęs.
Sunku pabėgti, lipti į kalna, lipti laiptais nešant kąnors...
Greitai pavargstu, susinervinu, esu pikta.
Dabar net labai depresuojanti.
Nebežinau ko imtis.
Jaučiuosi visiška bejėge, nevykelė...

Neprisijungęs

 

#5 2012-08-22 18:29

EgluteN
Narys
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 11

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Prasom ,nera uz ka smile
Man toks itarimas kyla,kad del suvarzytos laisves,neveiklumo pradedi isivaizduoti neesamas problemas wink Del slaunu ir klubu nieko nepadarysi,jei  tai tavo figura.Tiesiog pasveikus daugiau judek,pabegiok ryte arba vakare,kad tavo apvalumai butu stangrus ir grazus smile Juolab nezinau kas per grozis,kai panele aplamai yra lenta tiek svorio tiek figuros atzvilgiu.
Mityba:pusrycius butinai reikia valgyti,jie turi sudaryti 45% viso dienos raciono kadangi tai pagrindinis dienos kuras.Pietus 35% ir vakariene 20%.Kazkur panasiai taip buvau labai seniai radus,bet tikrai zinau,kad tai tiesa.Valgyk rupia duona.idek salotos lapa,kose su uogom,dribsnius su liesu pienu,kiauinius,tik ziurek norma.Kapucinus patarciau taip pat mazinti wink Pitums darzoviu,zuvies,mesos,be visokiausiu riebiu padazu,o vakare savo nuoziura,kad ir ta pacia avizine kose.

Neprisijungęs

 

#6 2012-08-22 23:25

nafertite
Narys
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 6

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Sportuoti deja negaliu. Prieš trejeta metų labai daug bėgiojau. Bet turėjau avarija. Korioje patyriau galvos sutrenkima. Tai po to laiko daktaras uždraudė begioti. Karta nepaklausiau jo. Ir išejau su vaikinu pabegioti. Bet pasidarė labai bloga. Žodžiu prasidėjo kažkoks tai priepolis.
Na bet galiu daryti kažkokias tai mankštas. Kurios man padėtu, patobulinti kūno linijas.
Mityba išties reiktu susitvarkyti.
Na, bet šiandien sau mažiau nuolaidžiavau.
Ryte suvalgiau viena, jogurto indeli.
Per pietus valgiau vištienos filė su ryžiais, triškintais pomidorais ir cili paprika.
O vakare, grybu su virtom bulvėm.
Po vakarienės puodeli kavos.
Jaučiuosi persivalgiusi...
Dabar kiauras dienas guliu lovoje. Niekur negaliu pajudėti...
Rytoj planuoju diena pradeti su avizine koše ir uogomis.
Per pietus bulvių košė.
Vakarienei jogurto.
Tarp valgymu žaliosios arbatos.
Per diena turėčiau išgerti tris puodelius...

Neprisijungęs

 

#7 2012-08-23 11:18

EgluteN
Narys
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 11

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Suprantu,tada nebegiok.Manksta,pratimai,dviracio minimas turetu padeti apvalesnes vieteles sutvirtinti.Galu gale sveikata-svarbiau visko.O meniu visai neblogas,tik vakare bulviu nevalgyk,jose daug krakmolo ir todel sunkiau virskinama,jauciamas sunkumas.Visus sunkesnius produktus vartok pusryciams ir pietums,nes turesi pakankamai laiko sudeginti,pries miega geriau pasirink lengvesnius produktus,o pusryciams daugiau nei VIENA JOGURTO INDELI  big_smile na ir kava pries miega ne labai jau geras dalykas.

Neprisijungęs

 

#8 2012-08-23 13:23

nafertite
Narys
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 6

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Bulvės bus pietums.
O su jogurtu ir kava, na jau vakar taip išėjo. Kad mano pusryčiai buvo 13val. O pietūs 15val. Tai jau pirma valanda nebenorėjau virt košiu. Ka radau šaldytuve ta suvalgiau. Visgi ne tuščias pilvas ir ne piragas. smile
Šiaip jau antra diena kaip burnoje neturėjau saldumynu. Ir šiaip cukraus niekur nedėdavau nei į arbata nei į kava. Nuo pat mažens. Todėl matyt ir norisi tų saldumynu. Bet nieko. Su laiku juos apribosiu.
Štai viena istorija galiu papasakoti.
Mano močiutė prieš 10mėn. svėrė 113kg. Ji yra 160cm ūgio.
Jai buvo išties blogai. Ir štai ji viena diena sugalvojo atsisakyti cukraus. Jokių saldumynų, pyragų, bulkučių, saldintu kavų.
Ir štai dabar ji numetė 21kg.
O cukraus ji gauna iš kitų maisto produktų.
Aš cukraus visiškai nežadu atsisakyti, tik apriboti.

Neprisijungęs

 

#9 2012-08-23 15:28

Audėja
Narė
Registravosi: 2011-03-17
Žinutės: 2202

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Pusryčiams NIEKO arba jogurto neužtenka, pietums bulvių košės neužtenka. Užkandžių išvis nėra, o vandens, kaip suprantu, irgi daug negeri. Tai kur tu dažnai tuštinsies? Juk nėra iš ko. Ir tie pusryčiai 13 val...visą jaunystę pramiegosi smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wQNAVyB/weight.png
Vėžliuko kelionės pradžia-2011/03/14 Ūgis-1,74
Liniuotės duomenys-2013/02/25
Be maisto po 18 val - 12 dienų

Neprisijungęs

 

#10 2012-08-24 02:56

nafertite
Narys
Registravosi: 2012-08-22
Žinutės: 6

Re: Patarkite, kaip sulieknėti.

Būna dienų kai nueini miegoti trečia nakties iš po kelionės.smile
Tai jau skaitykim ankščiau ir nebeatsikelsi.
O jaunystės tikrai nežadu pramiegoti.
Kaip matot stengiuosi sau ja patobulinti.
Kad nebūtu kompleksu ir pan. smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson