#1 2012-02-16 21:29

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Susidūriau su problema, kuri jau, mano manymu, pasiekė jau beveik kritinį tašką...
Dėl to, kad daug kad žino, kas esu, detalių šios istorijos nelabai noriu atskleisti. Taigi trumpai - drūtai: draugas, kuriam jau virš dvidešimt, vis dar nieko gyvenime neturi... Nei specialybės, nei darbo, nei tikslo, net nežino, ko jis nori iš gyvenimo... Jis protingas, labai nagingas žmogus, tačiau jau kurį laiką nei dirba, nei ieško kur studijuoti ar dirbti, aš jo paklausiu, ko jis nori, ir visada nuskamba jau širdį veriantis "nežinau"... Jam jau tėvai išūžė smegenis, bet matau, kad nieko gero tai neduoda... Jau priėjau iki tokios vietos, kurioje slenku į depresiją ir neužilgo verksiu įsikniaubus į pagalvę. Man neramu, nes jau šiais metais baigiu studijas, jau dabar ieškau darbo, o jis nieko, nei noro, nei ambicijų neturi... Sakytumėt mesk jį, bet aš ne toks žmogus, kuris meta kitą dėl nelaimių, aš noriu jam padėti, noriu tai išgyventi kartu...

Gal yra kažko su panašia situacija? Ką man patartumėte? Kaip sakant "sodinimas ant kilimo" nepadėtų, jis kaip mažas vaikas... Gal galit patarti, kaip su juo kalbėti, ką jam sakyti, kad jis PAGALIAU susiprotėtų, kad jis praleidžia tą laiką, kai mes visi statomės savo gyvenimams pamatus, o jis leidžia svarbiausias gyvenimo akimirkas vėjais?...

Paskutinis taisė evadessert (2012-02-16 21:30)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#2 2012-02-16 22:50

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Jaunas dar, susivoks vėliau. Ne visiems tas suvokimas, ko nori iš gyvenimo ateina vienu metu. O iš kur bet kuris jaunuolis gali būti tikras, kad renkasi teisingai? Aš irgi turiu vieną pažįstamą, kuriam jau virš 20 (tai dar tiek nedaug beje!) ir jis nesimoko, nedirba, gyvena iš tėvų ir nežino, ko nori iš gyvenimo.

Neprisijungęs

 

#3 2012-02-16 22:57

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Pasaka... rašė:

Jaunas dar, susivoks vėliau. Ne visiems tas suvokimas, ko nori iš gyvenimo ateina vienu metu. O iš kur bet kuris jaunuolis gali būti tikras, kad renkasi teisingai? Aš irgi turiu vieną pažįstamą, kuriam jau virš 20 (tai dar tiek nedaug beje!) ir jis nesimoko, nedirba, gyvena iš tėvų ir nežino, ko nori iš gyvenimo.

O man netinka. Aš žinau, ko aš noriu iš gyvenimo, jau daugelis 23 metų sulaukęs žino, ko nori... Jau tokių metų apsiženyję būna ir lėliuko laukia, o čia dar sėdi nebrendyla prie kompo prilipęs ir nieko nežino. Aš jau noriu statyti savo gyvenimo pamatus, noriu, kad ir jisai mano gyvenime būtų ir iš jo neišnyktų, ir kas svarbiausia, noriu jam padėti... Tik kaip?

Paskutinis taisė evadessert (2012-02-16 22:58)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#4 2012-02-16 23:00

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Dabar taip:
1. Ar jis klausys taves, kaip patarejos? Cia labai svarbus aspektas, kartais tavo labai geri zodziai, neskamba kaip motyvacija vien del to, kad tu esi jo antra puse ( jei as taip supratau ) jei tu ne jo antra puse, tada gerai!

Turi issiaiskinti koks jis tipas, vieniems reikia grieztos motyvavimo sistemos, kitiems reikia legvesnes, dar kitiems pagal nuotaika. Realiai, dazniausiai tie , kurie verkia ir apsimeta silpnais tikrai laukia spyrio i sikna, o stiprus ir nuosirdus paveikiami geru pokalbiu. Yra labai daug knygu apie tai, viena karta taip motyvavau zmogu, kad jis mete darba ir isvaziavo i Norvegija dirbti verteju, padekojes man, na ka , dabar prisimenu tai , kaip saunu dalyka, nors realiai tada persistengiau ir praradau darbuotojo, mano zodziai jam nuskambejo per daug gerai, ir jis suprato, kad siame darbe svaisto laika big_smile turi zinoti koks tai zmogus, ir sakau, ar jis taves klausysis? Turi buti manau kazkas kitas, ne antra puse.

Neprisijungęs

 

#5 2012-02-16 23:04

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Dar esme, tu neturi jo gelbeti ir traukti, zinau, kad ziauru, bet turi ziureti saves, taip prasedeti galima ir iki 30, ir tikrai zmones sedi ir nieko nesiekia, to, kad laukiasi leliuko, neskaitau , kad protingai, ypac vyrui, kuriam 23, bet tokiu metu ( o tai jau mano metai ) zmones, ir vaikinai jau dirba vadovais, studijuoja magistraturose, perkasi butus ir planuoji butu kazkuo daugiau nei mase. Meile yra meile. Bet zinai yra labai geras posakis: '' Turi zinoti , kaip nori gyventi, o ne su kuo ''

Neprisijungęs

 

#6 2012-02-16 23:05

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Taip. tai mano antroji pusė... Jis manęs klausys, bet tik jeigu aš jam neaiškinsiu ką daryti ir kad jis nesugebąs kažko daryti ir t.t. Šeip visada, kai jam kažkas kažką bando pasakyti, jis sako "nu aš žinau žinau" ir t.t., nusuka galvą ir vaidina neprigirdintį, kame yra didžiausia problema. Ko aš noriu, kad jisai atsisėstų ir klausytų manęs, ir kas svarbiausa, kad išgirstų ir suprastų mane. Aš nenoriu jam teikti jokių ultimatumų ar sakyti kad tu pažėk kiek tau metų o tu vis dar toks nevykėlis. Aš noriu, kad jis su manimi diskutuotų ta tema, kad man atsivertų, pasakytų tikras savo mintis o ne tik amžiną "nežinau"...
P.S. Man irgi jau mažiau nei pusmetis iki 23m liko. O savo gyvenime aš įsivaizduoju, kad jau 25-26 metų būsiu ištekėjusi ir turėsiu arba lauksiu lėliuko, nes to labai trokštu... Jeigu leistų socealinė ir finansinė padėtis, kad ir rytoj galėčiau susirašyti metrikaciniam ir lėliuką bandyti pagaminti roll

Paskutinis taisė evadessert (2012-02-16 23:08)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#7 2012-02-16 23:17

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

nemaloni situacija roll Nepergyvenk, jis dar labai jaunas. Jam manau reikia laiko- apmastys, susivoks, ko nori smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#8 2012-02-16 23:20

aoki
Narys
Registravosi: 2010-10-17
Žinutės: 1220

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

nuskambės žiaurokai, bet jei tu jį mestum, gal tai ir būtų tas spyris...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i74P_60,5_55,2_55_abs.png
ūgis: 164cm.

Neprisijungęs

 

#9 2012-02-16 23:22

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Kate_30 rašė:

nemaloni situacija roll Nepergyvenk, jis dar labai jaunas. Jam manau reikia laiko- apmastys, susivoks, ko nori smile

Tai kad to laiko jis jau keturis metus turėjo, galų gale ne vien aš matau, kad su juo reikia kažką daryti. Nes jis toks yra - kol gero spyrio negauna, aptingsta ir nieko nežino, nieko nedaro.
Na žinau tik viena - greitu metu jo laukia labai ilgas ir sunkus pokalbis, nes aš net neketinu taikstytis su tokiom nesąmonėm, viskas turi savo ribas. Dėl ko nenoriu, kad tai tęstųsi  - mano baisiausias pavizdys motina. Ji jau 15 metų jei ne daugiau nedirba, ir man buvo kažkas baisaus stebėti, kaip ji degraduoja, kaip ji nežino, ko nori iš gyvenimo, kaip ji virš 50metų būdama nieko ant savęs neturi, nieko, ką būtų per gyvenimą uždirbusi, ko būtų nusipelniusi. Dieve šventas, ji net mūsų, savo vaikų, nenusipelnė. Nenoriu, kad tas pats jo lauktų, nelinkėčiau to net savo baisiausiam priešui... Tad negaliu laukti. Turiu, privalau kažką daryti.

Paskutinis taisė evadessert (2012-02-16 23:26)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#10 2012-02-16 23:25

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

aoki rašė:

nuskambės žiaurokai, bet jei tu jį mestum, gal tai ir būtų tas spyris...

Niekada... Tai ne išeitis. Niekados nemaniau, kad tai būtų išeitis. Žinau jį, tiesiog jis įniktų į depresiją. Kaip tik, jam, kaip ir man, reikia palaikymo, reikia, kad kažkas viską išdėstytų jam suprantamais žodžiais. Kaip jau sakiau, nesu tokia, kuri užklupusi sunkumams iš karto šalinas iš situacijos. Man pačiai yra be galo sunku kažką įsileisti į savo širdį, ir kai jį įsileidau, taip lengvai nepaleisiu, nepasiduosiu...
Plius, manau, negražiai atrodytų, jei metu jį, kai jam nesiseka, ir kai sužinau, kad pradėjo sektis, sakau sveikas, gal vėl draugaujam? big_smile Ne, palaikysit mane gal senamadiška, bet kai rimtai pradėjau draugauti, tai tikiu, kad viską ištvesim, jei tik viską bandysim ištverti kartu.

Paskutinis taisė evadessert (2012-02-16 23:30)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#11 2012-02-16 23:31

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Nu tai spardykit ta sikna, cia yra tevu beda, kai isauga toks sunus, tikrai ne tavo, Pagalvok, kaip ja patogu jis gyvena ( kaip suprantu ) su tevais, valgo is tevu, isgeria is tevu, jis tau dovanas dovanoja, i kluba einat, jis nedirba? Pradek spardyt sikna elementariais budais, tevai jam turi pasakyti, kadjis turi issikraustyti per 2 menesius is ju namu ir pradeti gyventi savarankiskai, tu turi pradeti su juo vaikscioti i kavines, klubus, per sventes dovanok jam dovanas, kad ir menkas, jei jis vyras, prades veikti, jei elementarus dalykai jam nepades, reiskia tevu isauginta beda, nes dabar jie jam sukure patogia terpe degradauoti, del mamos nesakyk, ji tave pagimde, isnesiojo 9 menesis, patikek tai sunkiau nei tu manai.

Neprisijungęs

 

#12 2012-02-16 23:49

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Miauska,
Pirma: aš klubų nemėgstu, nevaikštom, į kavines irgi, dovanų nedovanojam, pinigų nėr. Taip, gyvena ir valgo iš tėvų, bet gauna iš biržos pašalpą ir jiš jos jei eina kur, tai iš jų... Tėvų įtaka tikrai nieko nepadarys, nes jis paprasčiausiai jų nebeklauso, net nežinau, nebent kadanors su jais pasikalbėti apie visa tai be draugo, bet jie beveik visada dirba, o jis visada būna namie, tad be jo pokalbis nelabai išeitų...
Antra: dėl motinos nieko nesakyk, nes nežinai, ką reiškia turėti tokią,  kuriai į viską nusispjauti. Na ir kas, kad pagimdė, jei tolimesnis vaiko gyvenimas po**ui, svarbu tik baliai festivaliai. Ir tai, jei ne daktarai, aš nebūčiau šiam pasauly, nes ji net nepasivargino iki 8to mėnesio nueiti pas gydytoją echoskopijai, o kai jau pamatė, kad vaikas ne vienas, o du, ir kad antras vaikas (t.y aš) miršta, tada tik susirūpino. Net pienu nesugebėjo maitinti, kad sustiprėčiau, nors prie mirties slenkščio buvau dar net negimusi, svarbu, kad krūninė nenudribtų. Mes jai buvom visada paskutinėj vietoj, tiek jai tiek tėvui, tad nesakyk, kad aš negalius kažko prieš ją sakyti. Ji yra kalta dėl visų psichologinių problemų ir fobijų, kurias tik turiu, ji iš viso neturi teisės vadintis mano motina.

Paskutinis taisė evadessert (2012-02-16 23:52)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#13 2012-02-16 23:59

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Labai uzjauciu del gimdytojos roll Tiek isgyvenusi, kai pati turesi savo seima, vaikeli, busi pati geriausia mama smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#14 2012-02-17 00:01

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Tu net neisivaizduoji, kaip moteris gali jaustis nescia, o siaip realiai, tai tu vis dar su ja gyveni?

O kas del taviskio, kad nemegsti, nesvarbu, pasitaupai ir eini, kaip tu ruosies ji priverst dirbti, jei jam nereikia niekur pinigu, pokalbiai nepades, tuscias blevyzgojimas. O tevai ji turi varyti lauk, o ne kalbeti su juo, cia suteikta gera terpe sudmaliavimui, maistas tevu, komunaliniai tevu, meta lauk per 2 sav ir tada jis tures mastyt savo galva, kitaip niekaip neatvesi i prota, jam 23, o dievuliau, mes taip sutvarkem mano broli, kai jis vis mesdavo mokslus ir vis gyvendavo is tevu, kai jam buvo 20 metu, pinigeliu automatas issijunge ir jis gavo lygiai 0. Dabar smagiausiai sau dirba Vilniui ir studijuoja, gyvena ant saves, nes kit kas nepades, visada patogiau yra sedeti ir nieko neveikti, eikit i parodas, nebutinai klubus, kazkur kur reiketu pinigu, tada gal susipras, nes kam jam darbas , pinigai ir dar kazkas, jei ir taip pilnai uztenka. Ta pasalpa butu gerai ir , kad dingtu, bet to jau niekaip nepadaryt.

Neprisijungęs

 

#15 2012-02-17 00:13

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Miauska rašė:

Tu net neisivaizduoji, kaip moteris gali jaustis nescia, o siaip realiai, tai tu vis dar su ja gyveni?

O kas del taviskio, kad nemegsti, nesvarbu, pasitaupai ir eini, kaip tu ruosies ji priverst dirbti, jei jam nereikia niekur pinigu, pokalbiai nepades, tuscias blevyzgojimas. O tevai ji turi varyti lauk, o ne kalbeti su juo, cia suteikta gera terpe sudmaliavimui, maistas tevu, komunaliniai tevu, meta lauk per 2 sav ir tada jis tures mastyt savo galva, kitaip niekaip neatvesi i prota, jam 23, o dievuliau, mes taip sutvarkem mano broli, kai jis vis mesdavo mokslus ir vis gyvendavo is tevu, kai jam buvo 20 metu, pinigeliu automatas issijunge ir jis gavo lygiai 0. Dabar smagiausiai sau dirba Vilniui ir studijuoja, gyvena ant saves, nes kit kas nepades, visada patogiau yra sedeti ir nieko neveikti, eikit i parodas, nebutinai klubus, kazkur kur reiketu pinigu, tada gal susipras, nes kam jam darbas , pinigai ir dar kazkas, jei ir taip pilnai uztenka. Ta pasalpa butu gerai ir , kad dingtu, bet to jau niekaip nepadaryt.

Taip, aš su ja vis dar gyvenu, bet jau planuoju viską, kad tik greičiau neršdintis iš jos, nes, tiesą pasakiusi, turėjau nemažą sumą sąskaitoj ant "gyvenimo pradžios", ir, kadangi motina niekuo nesirūpina (pirmą butą teko parduoti, nes susikaupė apie 15 000Lt skola, dabar naujam bute vėl kaupiasi skolos, nors močiutė motinai duoda pinigus apmokėjimams, tik toji daugumą prageria), per 3 metus ant namų ūkio išleidau daugiau nei 7000 Litų, taigi, dabar sėdžiu basa. Ieškau darbo, neskaitant to, kad mokausi. O šeip pati namams perku valgyti nuo maždaug 17 metų (kartu su sese), man "suaugėliškas" gyvenimas atėjo ankščiau nei daugeliui, taip pat ir sesei. Dar mokykloje būdamos su sese jau turėjome mastyti, kaip išmokėti skolas ir kaip nusipirkti valgyti. Toks gyvenimas. Nieko tokio, jau įpratau. Bet matote, man jau nusibodo rūpintis kitais. Aš taip noriu, kad kažkas pagaliau pasirūpintų manimi, užstotų mane, kad aš kažkam rūpėčiau. Gyvenimas nedėkingas, sunkus, purvinas. Bet turi jį praeiti, kitaip nebebus.
   O dėl draugo, tai nenoriu, kad jį išvarytų iš namų , nes jo tėvai labai geri, aš su jais labai gerai sutariu, jie man lyg tėvai kurių niekados neturėjau... Kažkaip noriu "praslysti", kad visi liktų pateiktinti ir niekas neliktų įskaudintas... Kažko mane pirma traukia pokalbis su tėvais...

Paskutinis taisė evadessert (2012-02-17 00:17)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#16 2012-02-17 00:33

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Na, nemanau, kad pokalbis su tevais padetu, jis gi gyvena pas juos, o tai, kad tu manai, jog 23 metu vaikinu gerai gyvent su tevais ir keistas mastymas ( ypac jei jis turi darba ), visi turi gyvent atskirai. As is vis nuo 18 metu gyvenu atskirai ir dirbu prie to pacio nuo 18 metu, nors ir baigiau dieninio skyriaus studijas universitete, kur paskaitu mums nebuvo galima praleidineti, bet galkiekvienas ziuri pro savo prizme. Mano tevai visai kitokie, visada linke padet ir t.t., bet kazkaip net tada as ejau lauk is namu, ir vasaras leisdavau Klaipedoj dirbdama ( o ne namie, kaip daugelis pas tevu gryzus ) ir gyvenau is saves, ir kazkaip man ziauriai keista ir nesuprantama, kam tu tuos sutaupytus pinigus leidai kazkam , o ne issikraustei lauk, nes tau jau 23. Na manau, jei jau cia motyvavimo tema, tai tau ir sus savim reikia dirbti, ne tik su savo draugu, nes tokiu metu zmogeliukai, turi gyvent atskirai nuo tevu, ir taip jie jau turi seniausiai dirbti ( 23 metu zmones ) ir gyventi ant savo sprando. O jei turi lova pas tevus, ir perki maista, tai nereiskia, kad gyveni pas save, tai vis tik patogesnis gyvenimas. Geriau eit lauk ir kurtis savo, plius ir tu pati manau parodytum jam didziuli pvz, jei iseitum gyvent viena, pradetum dirbt, na nejau jis ir toliau sedetu pas tevus, o jo tevai, matyt, per geri, mano ir tokia, bet kaip ir sakiau, kai pinigeliu automatas mano broliui issisuko visos bedos dingo, taip jis is pradziu pyko, o db man raso per fb, kad kaip gerai, kad jie tai padare, nors jiems aisku jis to niekad nepasakys, bet tam esu as smile

Neprisijungęs

 

#17 2012-02-17 00:38

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Miauska rašė:

Na, nemanau, kad pokalbis su tevais padetu, jis gi gyvena pas juos, o tai, kad tu manai, jog 23 metu vaikinu gerai gyvent su tevais ir keistas mastymas ( ypac jei jis turi darba ), visi turi gyvent atskirai. As is vis nuo 18 metu gyvenu atskirai ir dirbu prie to pacio nuo 18 metu, nors ir baigiau dieninio skyriaus studijas universitete, kur paskaitu mums nebuvo galima praleidineti, bet galkiekvienas ziuri pro savo prizme. Mano tevai visai kitokie, visada linke padet ir t.t., bet kazkaip net tada as ejau lauk is namu, ir vasaras leisdavau Klaipedoj dirbdama ( o ne namie, kaip daugelis pas tevu gryzus ) ir gyvenau is saves, ir kazkaip man ziauriai keista ir nesuprantama, kam tu tuos sutaupytus pinigus leidai kazkam , o ne issikraustei lauk, nes tau jau 23. Na manau, jei jau cia motyvavimo tema, tai tau ir sus savim reikia dirbti, ne tik su savo draugu, nes tokiu metu zmogeliukai, turi gyvent atskirai nuo tevu, ir taip jie jau turi seniausiai dirbti ( 23 metu zmones ) ir gyventi ant savo sprando. O jei turi lova pas tevus, ir perki maista, tai nereiskia, kad gyveni pas save, tai vis tik patogesnis gyvenimas. Geriau eit lauk ir kurtis savo, plius ir tu pati manau parodytum jam didziuli pvz, jei iseitum gyvent viena, pradetum dirbt, na nejau jis ir toliau sedetu pas tevus, o jo tevai, matyt, per geri, mano ir tokia, bet kaip ir sakiau, kai pinigeliu automatas mano broliui issisuko visos bedos dingo, taip jis is pradziu pyko, o db man raso per fb, kad kaip gerai, kad jie tai padare, nors jiems aisku jis to niekad nepasakys, bet tam esu as smile

Na neturi jis db darbo smile Taip gavosi, kad negalėjau išeiti, itesiog negalėjau, na asmeniškos priežastys. Kad ir dabar pradėčiau gyventi ant savęs, nelabai kas ką pakeistų, nes dabar jei dirbčiau, tai ne pagal specialybę, nes dar trūksta pusmečio iki diplomo, o va jau kai dirbsiu pagal specialybę ir uždirbsiu, pirmu taikymu mausiu iš namų smile šeip noriu pakalbėti su jo tėvais, kaip jie mato šią perspektyvą, nes mano draugas turi sesę, kuriai jau 25 metai, ir dar gyvena kartu, tik kad atskiram aukšte smile

Paskutinis taisė evadessert (2012-02-17 00:39)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#18 2012-02-17 09:40

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Iš tikro, pritariu panelių pasisakymams.  23 metai - labai nedaug. Kiti 30, nežino ko nori iš gyvenimo ir nieko neturi. Aš asmeniškai tave užjaučiu, nes tikrai matau, kad esi veikli panelė, o jis bus tavo gyvenimo balastas, nors ir turės tą darbą, turės diplomą, bet bus tau kaip kuprinė, kuria tu neši, patikėk... Na bet, jei dėl meilės esi pasiryžusi aukotis, pirmyn!!! smile


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#19 2012-02-17 10:20

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Na as nesutinku su SeeMee nuomone. Juk tam vaikinui tik 23m. Pasakysiu siek tiek savo mylimojo istorija. big_smile Jis mokesi universitete is karto po mokyklos. Baige ta univera, nebepatiko specialybe, tai vel kibo studijuot kitos specialybes. Suzinojo, ko jis nori, sulaukes 25- 26 metu cool O dabar zmogus baiges keturis aukstuosius ir yra labai stiprios firmos direktorius big_smile

evadessert, siuo metu nereikia labai pergyventi, tik blogai tas, kad jis niekur nedirba roll  Tik, galiu pasakyti, jei jis iki 30 metu vis stoves vietoje, nieko nedarys, tai jis niekam tikes. Bet jis dar laiko turi big_smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#20 2012-02-17 17:32

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Padėkite; kaip motyvuoti žmogų???

Kate_30 rašė:

Na as nesutinku su SeeMee nuomone. Juk tam vaikinui tik 23m. Pasakysiu siek tiek savo mylimojo istorija. big_smile Jis mokesi universitete is karto po mokyklos. Baige ta univera, nebepatiko specialybe, tai vel kibo studijuot kitos specialybes. Suzinojo, ko jis nori, sulaukes 25- 26 metu cool O dabar zmogus baiges keturis aukstuosius ir yra labai stiprios firmos direktorius big_smile

evadessert, siuo metu nereikia labai pergyventi, tik blogai tas, kad jis niekur nedirba roll  Tik, galiu pasakyti, jei jis iki 30 metu vis stoves vietoje, nieko nedarys, tai jis niekam tikes. Bet jis dar laiko turi big_smile

kažkaip pritariu.. net labai..

sorry, jei praskaičiau: o tau gal dar ir tas "pjauna", kad baigus studijas eisi dirbt kažkur, o jis iš tavo pinigų gyvens? Nes vis tiek, jei bus šeimos biudžetas, bus ir šita problema.. roll

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson