#1581 2017-11-28 10:41

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: Aš noriu būti graži

1,5 kg pliusas dar nieko baisus, pusė iš jų bus skysčiai. Pasilaikysi gražiai ir nukris wink


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#1582 2017-11-29 10:22

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Aš noriu būti graži

O ką vakar?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1583 2017-11-29 23:46

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Aš noriu būti graži

lorjuod rašė:

O ką vakar?

vakar dienos meniu
pusryčiai
keturi duoniukai užtepti varškės užtepėle
priešpiečiai
trys mandarinai
pietūs
dvi šviežios dešrelės su raugintais kopūstais
pavakariai
trys mandarinai
vakarienė
220 gr virtos mėsos , salotos( kopūstas , pomidoras , jogurtinė  grietinė)
sportas 1 val aerobikos
šiandienos meniu
pusryčiai
keturi duoniukai ažtepti lašišos užtepėle
priešpiečiai
nomedos saldainis, du mandarinai
pietūs
200 gr virtų makaronų  su padažu (likusiu nuo vakar,dienos guliašo), salotos ( tokios kaip vakar)
pavakariai
trys mandarinai
vakarienė (susimoviau)
apie 150 gr rukyto karpio , pomidoras
sportas vienos valandos treniruotė baseine


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#1584 2017-12-04 23:23

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Aš noriu būti graži

Sveikos ,ana savaitė buvo bloga , bet ne dėl maisto ,nežinau tokia nusivylusi pasijutau , kad net baisu sad , nu tikiuosi , kad ši savaitė būus geresnė
šiandienos meniu
pusryčiai
du sumuštiniai su paštetu ir duona , kava su puse šaukštelio vanilinio cukraus (ačiū ,lorjuod)
priešpiečiai
mandarinas , saldainis
pietūs
virtas nugarinės gabaliukas , burokėlių mišrainė
pavakariai
didelė morka
vakarienė
du nedideli balandžiukai , viena bulvė
sportas šokau valandą pagal muziką(laksčiau , šokinėjau , visai patiko, gerai , kad kaimynų šale nėra, nes pagalvotų , išprotėjo)


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#1585 2017-12-05 09:57

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Aš noriu būti graži

Nu nereikia man dėkoti už blogą pavyzdį lol Bet skaniai kvepia tokia kava, ane? big_smile

Nu ir dėl ko dabar tas nusivylimas? Grįžk normaliai su meniukais, ir savaitgaliniais būtinai, jei tik darbo dienom tvarkingai maitinsies, o savaitgaliais ne, tai ir nejudės svoris, plius minus efektas tik gausis, užburtas ratas.


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1586 2017-12-05 11:44

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Aš noriu būti graži

lorjuod rašė:

Nu ir dėl ko dabar tas nusivylimas? Grįžk normaliai su meniukais, ir savaitgaliniais būtinai, jei tik darbo dienom tvarkingai maitinsies, o savaitgaliais ne, tai ir nejudės svoris, plius minus efektas tik gausis, užburtas ratas.

Va va big_smile

Neprisijungęs

 

#1587 2017-12-06 00:12

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Aš noriu būti graži

lorjuod rašė:

Nu nereikia man dėkoti už blogą pavyzdį lol Bet skaniai kvepia tokia kava, ane? big_smile

Nu ir dėl ko dabar tas nusivylimas? Grįžk normaliai su meniukais, ir savaitgaliniais būtinai, jei tik darbo dienom tvarkingai maitinsies, o savaitgaliais ne, tai ir nejudės svoris, plius minus efektas tik gausis, užburtas ratas.

kavytė , tai nuostabi ir labai kvapni , o jeigu į kavą įdėti vanilės ankštį ir palaikyti , gal irgi kvapas būtų ? tongue
nusivylimas tas , kad daug kam užkliuvo mano išvaizdos trūkumai (čia ne dėl svorio ),tokia bjauri pasijutau sad , bet nieko pakeisti negaliu  , o visiems taip smagu pirštais parodyti ir pasišaipyti ,gal jiem nuo to geriau ?  Gerai pabandysiu rašyti ir savaitgalių meniukus , su visomis savo nuodemėmis smile
šiandienos meniu
pusryčiai
du  sumuštiniai su duona ir varškės užtepėle , kava su puse šaukštelio vanilinio cukraus
priešpiečiai
2 apelsinai , saldainis nomeda
už valandos ,sauja kūčiukų (daugiau nepirksiu per didelė pagunda)
pietūs
vienas balandžiukas , viena bulvė
pavakariai
bananas
vakarienė
varškės pakelis su šaukštu uogienės
sportas 1 val aerobikos


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#1588 2017-12-06 07:00

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Aš noriu būti graži

Daug ka gali pakeisti, o pradek nuo pasitikejimo savimi. Darbas cia, bet labai verta smile

Neprisijungęs

 

#1589 2017-12-06 20:51

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Aš noriu būti graži

Teisingai Oda sako, daugiau pasitikėjimo savimi wink Juk ne pacankė esi, kai būna pasaulio pabaiga, jei kas ne taip kažką pasakė. Turi vyrą, turi šaunius vaikus, kuriems tikrai esi pati pati pačiausia. Taigi neprisigalvok, nekreipk dėmesio į prieglušius, o geriau imkis savęs, judink tuos gramus, o su kiekvienu gramu savivertė didės dvigubai. Tad pirmyn!


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1590 2017-12-06 23:42

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Aš noriu būti graži

šiandienos meniu
pusryčiai
trys trapučiai su varškės užtepėle
priešpiečiai
obuolys, apelsinas
pietūs
daržoviųų troškinys su mėsa
pavakariai
obuolys
vakarienė
varškės pakelis su šaukštu uogienės
sportas 1 val aerobikos baseine
lorjuod, supranti , kad tai būtų vienas kartas ,  bet  atrodo žmonėms malonu matyti kitų tūkumus  ir būtinai reikia psakyti , nes jiems atrodo , kad aš veidrodžio neturiu  . ai nesvarbu eina jie visi velniop su savo nuomone cool
Oda, žinau . kad reikia save mylėti , bet man tas sekasi labai sunkiai smile


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#1591 2017-12-07 07:07

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Aš noriu būti graži

butke rašė:

ai nesvarbu eina jie visi velniop su savo nuomone :cool

Teisingai, nes protingi zmones taip nesakys, o kvaili lai eina savais keliais wink

Neprisijungęs

 

#1592 2017-12-07 08:22

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Aš noriu būti graži

Žinai, žmonės kalba ir kalbės smile Aš irgi ilgai pergyvenau dėl tokių dalykų, bet tai nu ai big_smile Galiausiai supratau, kad tik aš pati sau faina ir visi kiti tą savo nuomonę/kritiką gali pasilaikyt sau cool

Neprisijungęs

 

#1593 2017-12-07 09:31

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Aš noriu būti graži

Nežinau, kokius tu trūkumus turi, bet savo makaulėje gali paversti juos privalumais, ir galvoti, kad esi išskirtinė wink  Kai vaikai buvo maži, turėjau auklę, žvairą ir šlubuojančią (nuo gimimo, dėl gimdymo traumos), niekados nemačiau jos nelamingos, depresuojančios ar kalbančios apie savo akivaizdžius trūkumus, ji buvo laiminga ir tiek. Vėliau sukūrė savo šeimą, augina tris dukrytes, labai aktyviai reiškiasi fb, net per daug aktyviai lol Bet ji jaučiasi sau graži, graži savo vaikams, ir visiškai nesuka galvos, kas ką pasakys smile

Meniukas gražus vakarykštis. Tik pusryčiai atrodo silpnoki, visa kita, jei pietų porcija nenumažinta - liuks cool


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1594 2017-12-08 01:14

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Aš noriu būti graži

ačiū, mergaitės ,už palaikymą, reikia susiimti ir pradėtis save mylėti ir stengtis į kalbas nekreipti dėmesio smile
šiandienos meniu
pusryčiai
keturi trapučiai su varškės užtepėle
priešpiečiai
puse Mars šokoladuko, sauja migdolų riešutų (10 vienetų)
pietūs
kepta žuvis,  pupelių mišrainė su grybais
pavakariai
du apelsinai
vakarienė
dvi blauzdelės keptos po orkaite ,  pupelių mišrainė su grybais
sportas 1 val aerobikos


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#1595 2017-12-08 08:54

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Aš noriu būti graži

Gerai varai cool

Neprisijungęs

 

#1596 2017-12-08 11:48

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Aš noriu būti graži

lorjuod rašė:

Nežinau, kokius tu trūkumus turi, bet savo makaulėje gali paversti juos privalumais, ir galvoti, kad esi išskirtinė wink  Kai vaikai buvo maži, turėjau auklę, žvairą ir šlubuojančią (nuo gimimo, dėl gimdymo traumos), niekados nemačiau jos nelamingos, depresuojančios ar kalbančios apie savo akivaizdžius trūkumus, ji buvo laiminga ir tiek. Vėliau sukūrė savo šeimą, augina tris dukrytes, labai aktyviai reiškiasi fb, net per daug aktyviai lol Bet ji jaučiasi sau graži, graži savo vaikams, ir visiškai nesuka galvos, kas ką pasakys smile

Meniukas gražus vakarykštis. Tik pusryčiai atrodo silpnoki, visa kita, jei pietų porcija nenumažinta - liuks cool

Pritariu, pritariu, pritariu.....Taip,kad tik pirmyn, visos mes esam grazios ir nepakartojamos, tik nevisiems lemta tai suprasti....

Neprisijungęs

 

#1597 2017-12-08 20:24

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Aš noriu būti graži

Nu neblogai vakar wink Kaip šiandien dienelė?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1598 2017-12-09 01:16

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Aš noriu būti graži

lorjuod rašė:

Nu neblogai vakar wink Kaip šiandien dienelė?

ačiū

šiandienos meniu[
pusryčiai
du kepti kiaušiniai , vynuoginiai pomidorai
priešpiečiai
obuolys , kriaušė
pietūs
du virtų bulvių cepelinai su grybais , šaukštas jogurtinės grietinės
pavakariai
apelsinas,10 migdolo riešutų
vakarienė
2 šviežios dešrelės , vynuoginiai pomidorai
sportas 1 val ant treniruoklio
Boone,Vovere, ačiū

Paskutinis taisė butke (2017-12-09 01:17)


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#1599 2017-12-10 18:22

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Aš noriu būti graži

Žadėjai meniukus ir savaitgaliais rašyti winktongue


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1600 2017-12-11 01:44

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Aš noriu būti graži

lorjuod rašė:

Žadėjai meniukus ir savaitgaliais rašyti winktongue

atėjau išpažinti nuodemių , dirbau prie namelių , vaiko  kalėdinei mugei
šeštadienio meniu
pusryčiai
keturi trapučiai su lašiša , du naminiai pyragaičiai
priešpiečiai
bananas
pietūs
dvi šviežios dešrelės ,kopūstų salotos
vakarienė (pirtelėje)
du sumuštiniai su kumpiu ,picos vienas gabaliukas , keli skrandukai , puse alaus skardinės
sekmadienio meniu
pusryčiai
du sumuštiniai su lašiša ir duona
priešpiečiai
gretinietis ( išbandžiau receptą)
pietūs (svečiuose)
du cepelinai su padažu ( dar du vakarienei įdėjo , bet palauks rytojaus pietų)
vakarienė
varškės pakelis su sutrintu bananu
tik gaila , kad neturėjau laiko pasportuoti ir tų namelių nepabaigiau , nes cukraus pūdros pritrūkau  roll , nu va nuodemės išpažintos  , laikas gult

Paskutinis taisė butke (2017-12-11 01:46)


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson