#1 2011-11-22 19:38

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

rukymas-jo atsisakymas

manau siais laikais tai populiari tema visgi kaip numesti sita bloga iproti nes kas diena veziu suserga vis daugiau zmoniu ypac kurie ruko:(taigi kokius patarimus galetumete duoti arba gal kuri nors is esanciu cia yra numetusios ir savo sekmes istorija galetu pasidalinti su manimi


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#2 2011-11-23 10:52

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: rukymas-jo atsisakymas

Aš tai nerūkau, bet esu bandžiusi porą kartų... Kiek esu girdėjusi rūkymas tai toks įprotis kaip valgymas, todėl norint jo išvengti reikia turėti daug veiklos. Siūlyčiau paskaityti tą populiarią knygą "kaip mesti rūkyti" berods vadinasi, tai daug kam iš tikrųjų ji padėjo. Sėkmės.


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#3 2011-11-23 12:15

šlaunikė
Narys
Registravosi: 2011-04-05
Žinutės: 4675

Re: rukymas-jo atsisakymas

aš tai sakyčiau kad pirma reikia įvertinti tas situacijas kuriose rūkai. gal tai draugų įtaka? gal tai įprotis prie rytinės kavos? gal pertraukėlės darbo metu? ir tada skirtingas tas metimas yra. jei rūkai su draugais. tai lengviausia, keisti draugus-  ir nesinorės rūkyti. ;D jei rūkai viena ir jauti fizinį poreikį tai bus sunkiau. bet viskas įmanoma jei tik tikrai nori. ir nu iš tikrųjų aš tai kai pažiūriu į žmones sergančius vėžiu, man taip baisu pasidaro. o dabar tiek viskas sukelia tą vėžį.. net raudona mėsa, cukrus, CO2.. tai kam dar papildomai didinti riziką..  o be to juk odos būklė, dantų, pirštų spalva, kvapas.. tikrai daug priežasčių mesti.
ir šiaip jei nori mesti, tai manau, kad būtent žiema ir yra tinkamiausias laikas. kada rūkyti šalta, nemalonu, nepatogu big_smile
Tiesiog paimk ir mesk. sėėkmėės


svoris 54,5kg ūgis 168. tikslas - sportuoti, valgyti, mėgautis gyvenimu. {:

Neprisijungęs

 

#4 2011-11-23 12:42

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: rukymas-jo atsisakymas

Teisingai, paimk ir mesk.. nėr ko laukti big_smile Man tai išviso tas rūkymas tas pats kaip ir svorio metimas...Numeti ir vėl priaugi..tai čia meti rūkyti ir vėl pradedi...Užburtas ratas... Bet gerą čia patarimą davė šlaunikė, kad reikia tiesiog pradėti veikti dabar. O bus kaip bus. smile


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#5 2011-11-25 22:25

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

Re: rukymas-jo atsisakymas

as sakiciau knyga padejo gal kokiom 3 savaitem paskui pleistriukus pirkau nu padejo tol kol klijavau juos omg:(o jau nervai buvo nesvietiski:D


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#6 2011-11-26 18:23

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: rukymas-jo atsisakymas

knyga sios problemos neissprendzia, o tik padeda truputi. Reikia labai noreti mesti rukyti ir vykdyti plana big_smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#7 2011-11-26 21:17

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

Re: rukymas-jo atsisakymas

ale as neesu siaip uz smurta bet jei dar syki pasakys kas kad reik turet tik valios ir imanoma paimt ir mest tai kaip tvosiu:Dnu atsiprasau uz toki vulgaruma:Dbet ner taip paprasta rimtai sakau nerukiau menesy o jezau ir toks jausmas kad visi kaip tycia aplink ir ruko tik as suvokiu kad rukymas negerai kad sukelia vezy bet vos tik metu ir vel uzsinoriu keinciu kenciu dantis sukandusi kol paslystu ir opa is naujo dainele prasideda:(buka boba as negaliu:mad:juk pirkau pleistrus pinigus tik isleidau vejam ir viskas ale nzn nzn ka cia daryt:rolleyes:nieko prisirakinsiu prie lovos ir sedesiu puse metu namie tada dings ne tik noras mest rukyt bet ir valgyt:Danyway cia ka tipo ne viena forume nerukot?ar cia tik del dramatinio efekto aplenkiat sia tema?roll


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#8 2011-11-26 22:59

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: rukymas-jo atsisakymas

tai ir atgal gausi lol Tai yra paprasta. As rukiau ir meciau. o kaip? norejau neberukyt ir neberukau. tongue O kaip dietu laikomes, atsisakom skanestu, nesveiko maisto ir t.t beje rukyma keisk sportu tongue Nepirkau jokiu pleistru, ar dar velnias zino ko. Jau geriau uz tuos pinigus skaniu granatu prisipirkti. lol


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#9 2011-11-26 23:02

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: rukymas-jo atsisakymas

o kiek metu pati rukai, kad taip nesiseka mest? smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#10 2011-11-27 12:01

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: rukymas-jo atsisakymas

visiška tiesa: reikia ne norėt mest rūkyt, o nenorėt rūkyt. Tada ir mesi. Kitaip niekaip.

Neprisijungęs

 

#11 2011-11-27 12:09

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: rukymas-jo atsisakymas

Man žinok tas pats, aš žinau kad blogai, dėl to kenksmingumo norėčiau mesti, bet kažkaip matyt dar pakankamai noro to neturiu big_smile Šeip vienas pažįstamas surūkydavo po pakelį į dieną, ir metė su elektroninėm cigaretėm smile Dabar tik karts nuo karto iš stalčiaus išsitraukia ir papučia dūmą big_smile
O man tai sunku būtų mesti, nes iš mano draugų niekas nerūko, tik aš viena, nu nekas, nes jaučiu fiziologinį poreikį hmm Ir dar jei žiūriu kokį filmą ir jame užsirūko, tai oj oj oj koks noras parūkyt pakyla lol Kiti sako, kad reikia veikla užsiimti, ir neturėsi laiko nei pagalvoti apie rūkymą nei parūkyti negalėsi big_smile Bet visu pirma turi rimtai nuspręsti - aš to nenoriu, man to nereikia ir t.t, nes kol galvosi "nu davaj, pabandom", tas bandymas iš karto baigsis nesekme hmm O kitas nuo šios priklausomybės išgelbėja tik nėštumas lol

Paskutinis taisė evadessert (2011-11-27 12:10)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#12 2011-11-27 12:23

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

Re: rukymas-jo atsisakymas

Kate_30 rašė:

o kiek metu pati rukai, kad taip nesiseka mest? smile

3 metus jau rukau is pradziu budavo kazkaip po 5 cigaretes per diena db po pakeli epr diena suvarau galvojau apie ta procedura su lazeriu ka jus manot?


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#13 2011-11-27 12:26

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

Re: rukymas-jo atsisakymas

evadessert rašė:

Man žinok tas pats, aš žinau kad blogai, dėl to kenksmingumo norėčiau mesti, bet kažkaip matyt dar pakankamai noro to neturiu big_smile Šeip vienas pažįstamas surūkydavo po pakelį į dieną, ir metė su elektroninėm cigaretėm smile Dabar tik karts nuo karto iš stalčiaus išsitraukia ir papučia dūmą big_smile
O man tai sunku būtų mesti, nes iš mano draugų niekas nerūko, tik aš viena, nu nekas, nes jaučiu fiziologinį poreikį hmm Ir dar jei žiūriu kokį filmą ir jame užsirūko, tai oj oj oj koks noras parūkyt pakyla lol Kiti sako, kad reikia veikla užsiimti, ir neturėsi laiko nei pagalvoti apie rūkymą nei parūkyti negalėsi big_smile Bet visu pirma turi rimtai nuspręsti - aš to nenoriu, man to nereikia ir t.t, nes kol galvosi "nu davaj, pabandom", tas bandymas iš karto baigsis nesekme hmm O kitas nuo šios priklausomybės išgelbėja tik nėštumas lol

nestumas sakai?ale sujuokinai:DDDmano brolio zmona ruko ir dzin jai ir dar kad rukytu mazai arba lengvas cigaretes tai dar butu dzin kaip sakant ne mano reikalas bet db ruko pacias stipriausias ir daug ju omg sakau kaip tu nebijai juk paskui gali atsiliept leliaus sveikatai ir t.t o ta karve myrkt myrk akimis ir sako ne kas cia atsitiks nors jai 26 metai bet proto ne per nago juodima pas ja:mad:


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#14 2011-11-27 12:29

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

Re: rukymas-jo atsisakymas

bet gal man nepadeda dar tos mintys kad kai mesiu rukyt kad priaugsiu iki 160 kg svorio ir paskui gulesiu tik lovoj:(


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#15 2011-11-27 13:02

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: rukymas-jo atsisakymas

Na ir beprotė ta tavo brolio žmona, atsiprašant hmm

Neprisijungęs

 

#16 2011-11-27 13:05

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: rukymas-jo atsisakymas

pupa oga rašė:

evadessert rašė:

Man žinok tas pats, aš žinau kad blogai, dėl to kenksmingumo norėčiau mesti, bet kažkaip matyt dar pakankamai noro to neturiu big_smile Šeip vienas pažįstamas surūkydavo po pakelį į dieną, ir metė su elektroninėm cigaretėm smile Dabar tik karts nuo karto iš stalčiaus išsitraukia ir papučia dūmą big_smile
O man tai sunku būtų mesti, nes iš mano draugų niekas nerūko, tik aš viena, nu nekas, nes jaučiu fiziologinį poreikį hmm Ir dar jei žiūriu kokį filmą ir jame užsirūko, tai oj oj oj koks noras parūkyt pakyla lol Kiti sako, kad reikia veikla užsiimti, ir neturėsi laiko nei pagalvoti apie rūkymą nei parūkyti negalėsi big_smile Bet visu pirma turi rimtai nuspręsti - aš to nenoriu, man to nereikia ir t.t, nes kol galvosi "nu davaj, pabandom", tas bandymas iš karto baigsis nesekme hmm O kitas nuo šios priklausomybės išgelbėja tik nėštumas lol

nestumas sakai?ale sujuokinai:DDDmano brolio zmona ruko ir dzin jai ir dar kad rukytu mazai arba lengvas cigaretes tai dar butu dzin kaip sakant ne mano reikalas bet db ruko pacias stipriausias ir daug ju omg sakau kaip tu nebijai juk paskui gali atsiliept leliaus sveikatai ir t.t o ta karve myrkt myrk akimis ir sako ne kas cia atsitiks nors jai 26 metai bet proto ne per nago juodima pas ja:mad:

Jo kas per durnelė... Aš kalbu apie normalias moteris, kurios žino, kad tai kenkia leliukui ir tik sužinojusios kad laukiasi meta cigaretes į šalį roll pvz mano atveju taip būtų big_smile Bet yra geras pasakymas - kuprotą tik grabas ištiesins, tai kai kuriems žmonėms ir su rūkymu taip pat, dėja hmm


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#17 2011-11-27 14:03

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: rukymas-jo atsisakymas

Tik jau nereikia smile Tik 3 metus rukai ir mest negali? As apie 10 m rukiau ir meciau. Tu paprasciausiai dar neapsisprendei, ar nori mest rukyt. smile
O del tavo brolio zmonos, tai dabar mano kaimyne traukia duma, o po 2 men gimdys leliuka mad Fui, nescia ir ruko! Tokiu as negerbiau, negerbiu ir negerbsiu.  mad


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#18 2011-11-27 14:31

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

Re: rukymas-jo atsisakymas

mano brolio zmona gimdys sausio 20 i plesia duma kad jomajo baisi moteris:mad:gal dar ir neatejo tas laikas nzn atrodo noriu o kai metu gailiuosi kad meciau cia kaip karuselej viena syki ilipai buvo baisu o paskui lipi nes nori is naujo to adrenalino;)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#19 2011-11-27 14:32

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

Re: rukymas-jo atsisakymas

Pasaka... rašė:

Na ir beprotė ta tavo brolio žmona, atsiprašant hmm

hmmm beprote tai cia dar lengvas apibudynimas tokio zmogaus kaip ji kad yra ka tu gali zinot paskui gims apsigimes lelius arba ten su ivairiom plauciu ligom o jai dzin:mad:


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#20 2011-11-27 17:19

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: rukymas-jo atsisakymas

pupa oga rašė:

Pasaka... rašė:

Na ir beprotė ta tavo brolio žmona, atsiprašant hmm

hmmm beprote tai cia dar lengvas apibudynimas tokio zmogaus kaip ji kad yra ka tu gali zinot paskui gims apsigimes lelius arba ten su ivairiom plauciu ligom o jai dzin:mad:

Su plaučių ligom negims nes jie nikotiną per placentą su krauju gauna gi vaikutis gimdoj nesinaudoja dar savo plaučiais lol kiek žinau tai vaikas gali gimti anksčiau, mažesnio svorio, galimi širdies ir smegenų pakenkimai, vaikams būna sunkiau susikaupti, būna labai akyvūs ir tt smile

Paskutinis taisė evadessert (2011-11-27 17:20)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson