#1 2011-11-06 16:40

eglius20
Narys
Nuo: Šakiai
Registravosi: 2011-11-06
Žinutės: 5

sveiko gyvenimo keliu:)

Sveiki. Aš vardu Egle,man 20 metu. Domiuosiu sveika mityba. Šiuo metu itin renku informacija apie žalia mitybą,kitaip raw food.:)trokštu istoti i šios mitybos propoguotoju gretas. manau tai pati sveikiausia mityba,sio itin uzterstu laikotarpiu siandiena! Tokia mityba susidomejau vardan sveikatos,norisi išsivalyti organizma,atgauti jegas:) taip pat atsikratyti keliu kg..smile ar kas nors domina si mityba?ieskau bendraminciu:)

Neprisijungęs

 

#2 2011-11-06 16:49

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: sveiko gyvenimo keliu:)

šiaip domina mane, žinau daug receptų (radau gerą receotų sveitainę), bet man nepatinka, kad ten maistas nesuderintas tai visiškai ir nepereinu prie jos smile plius mėgstu žuvį. Bet receptų gerų tikrai yra ir skanūs jie beelekaip. O dėl naudingumo... Na pvz žiemą nelabai tarkim daržovių gausi, ko reiktų žaliavalgiškai mitybai ir kartais net kai kuriuos produktu geriau yra apdoroti, kad organizmas medžiagas pasisavintų geriau smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#3 2011-11-06 16:59

eglius20
Narys
Nuo: Šakiai
Registravosi: 2011-11-06
Žinutės: 5

Re: sveiko gyvenimo keliu:)

kokia tai svetaine:)? taip,žiema sunku,bet imanoma:) pati esu tai pabandzius maitintis,bet prieiti prie jos 100 proc.neina,negaliu atsisakyti juodo sokolado:D na bet stengsiuosi prieiti vardan sveikatos:)

Neprisijungęs

 

#4 2011-11-06 18:15

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: sveiko gyvenimo keliu:)

http://www.healthfulpursuit.com/ va čia gana žaliavalgiška ;]


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson