#21 2011-08-28 11:56

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Elzbieta rašė:

Kate_30 rašė:

Man gyvenimo pilnatve, kad ir kaip banaliai pasakyciau- myleti ir buti mylimai, tureti namus, kuriuose esi visada laukiama, laukti griztanciu vaiku. O, kai sulauksiu garbingo amziaus, supuoti anukus, eiti susikabinusi uz rankuciu su vyru, valgyti su juo ledus. Man gyvenimo pilnatve- meile, pagarba, grazi seima, jaukus, silti namai. smile

labai graži pilnatvėsmile man irgi labai svarbu tavo išvardinti dalykai smile

Merginos, nuosirdziausiai jums ta linku tureti

Neprisijungęs

 

#22 2011-08-28 11:59

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

liepziedis rašė:

Elzbieta rašė:

Kate_30 rašė:

Man gyvenimo pilnatve, kad ir kaip banaliai pasakyciau- myleti ir buti mylimai, tureti namus, kuriuose esi visada laukiama, laukti griztanciu vaiku. O, kai sulauksiu garbingo amziaus, supuoti anukus, eiti susikabinusi uz rankuciu su vyru, valgyti su juo ledus. Man gyvenimo pilnatve- meile, pagarba, grazi seima, jaukus, silti namai. smile

labai graži pilnatvėsmile man irgi labai svarbu tavo išvardinti dalykai smile

Merginos, nuosirdziausiai jums ta linku tureti

ačiū, liepžiedi smile aš tai jau galima sakyt nuo vaikystės labai vertinau ir siekiau, kad šeimoje viskas būtų gerai, nuolat taikydavau susibarusius tėvus ir labai išgyvendavau , jei jie ir vėl susibardavo..,


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#23 2011-08-28 12:21

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Jo as irgi nuo 7metu girdejau, kad tevas blogas ir skiriuosi, jau dabar kai turiu savo seima supratau, kad toks mano mamos gyvenimo stilius - skirtis lol, o kai issiskirs nebebus ka veikti...

Meile ir savitarpio pagarba yra labai svarbus dalykas, ir ta suvokti ir islaikyti yra labai didelis darbas.

Neprisijungęs

 

#24 2011-08-28 12:46

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

o man iki pilnos laimės reikia meilės (kalbu apie vyrišką), nes kažkaip kai nėra meilės kažko trūksta. Šiaip turiu viską - šeimą, mylinčią šeimą, draugus, namus, pinigų pakankamai, kad gyvent pasiturinčiai galėtume, bet kai būna meilė tai atrodo daugiau nieko nebereikia. Todėl svarbiausi dalykai gyvenime man - sveikata, meilė, mylimas žmogus, namai smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#25 2011-08-29 20:40

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Soul rašė:

Todėl svarbiausi dalykai gyvenime man - sveikata, meilė, mylimas žmogus, namai smile

visiškai taip.

Neprisijungęs

 

#26 2011-08-31 13:25

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Tikroji gyvenimo pilnatvė – ne pasitenkinimo ramybė, o tikslo siekimo procesas, jo įtvirtinimo akimirka.
                                                                                                                                     Ch.Ortega



Manau tai tiksliausias gyvenimo pilnatves apibudinimas. Visada buna kazkoks tikslas, is pirmo meile, paskui vaikai, vaiku auklejimas, sveikata ir t.t.

siuo metu atrodo, kad svarbiausia uzauginti sveika, protingai mastanti, savarankiska vaika. turiu tik viena, bet gal dar duos Dievas karveli lol . Tuo paciu moketi dziaugtis gyvenimu. Man tai labai plati savoka, nuo patinkancio darbo iki pozityvaus mastymo.

Neprisijungęs

 

#27 2011-08-31 13:37

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Soul rašė:

o man iki pilnos laimės reikia meilės (kalbu apie vyrišką), nes kažkaip kai nėra meilės kažko trūksta. Šiaip turiu viską - šeimą, mylinčią šeimą, draugus, namus, pinigų pakankamai, kad gyvent pasiturinčiai galėtume, bet kai būna meilė tai atrodo daugiau nieko nebereikia. Todėl svarbiausi dalykai gyvenime man - sveikata, meilė, mylimas žmogus, namai smile

"pakankamai pinigu" kiekvienas zmogus ta savoka supranta labai skirtingai. O tu nenori tureti megstamo uzsiemimo is kurio galetum pragyventi su savo mylimuoju, nei ''melzti'' abiems tavo pasiturincius tevus?

Neprisijungęs

 

#28 2011-08-31 13:47

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

pakankamai yra kad užtektų susimokėti mokesčius ir pavalgyti. ir kalbu apie DABAR ir tas ,,melžti" visai netinka, nes dabar neturiu nei draugo su kuriuo galėčiau melžti nei ką ir nėra mano tėvai labai pasiturintys. ateity aišku bus užsiėmimas, bet gyvenu šiuo metu ir žiūriu kas dabar man suteikia pilnatvę


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#29 2011-08-31 15:45

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Mmmmm kazka ne taip supratau toj vietoj kur pakankamai ir pasiturinciai  lol na never mind

Neprisijungęs

 

#30 2011-08-31 17:26

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

pinigų užtenka mokesčiam, maistui ir laisvalaikiui, bet ne taip kad ten galėtume taškytis jais į šalis


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#31 2011-09-01 04:28

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Mmmm

Neprisijungęs

 

#32 2011-09-04 23:19

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

O man tai pinigu visada bus mazai- norai per dideli big_smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#33 2011-09-05 03:18

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Pritariu! Man kiek yra, tiek vis tiek mazai big_smile neveltui jautis big_smile

Neprisijungęs

 

#34 2011-09-05 08:53

kristina19
Narys
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 594

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

del pinigu man ir tas pats:D noris vis daugiau ir daugiau:D


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_86_cu_63_ta_40_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#35 2011-09-05 12:58

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

nu jo pinigai... o tema apie gyvenimo pilnatve....
Gal kam nors gyvenimo pilnatve yra pinigai?

Paskutinis taisė liepziedis (2011-09-05 13:00)

Neprisijungęs

 

#36 2011-09-05 13:45

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

liepziedis rašė:

nu jo pinigai... o tema apie gyvenimo pilnatve....
Gal kam nors gyvenimo pilnatve yra pinigai?

pinigai reikalingi, bet jie tikrai nėra gyvenimo pilnatvės pagrindas; pvz aš šiuo metu nedirbu, neužsidirbu, kaip anskčiau; pokyčiai gyvenime privertė viską mest ir iš didmiesčio grįžt į kaimą pas šeimą' bet. šiuo gyvenimo laikotarpiu kaip niekad gyvenime džiaugiuosi , kad geri santykiai šeimoje, be galo džiaugiuosi, kai aš, mama, sesė visos plepam ir nuoširdžiai juokiamės; džiaugiuosi, kad jaučiu ramybę širdyje, kad nieko neskauda, kad esu sveika;
bet tai nereiškia, kad mane turėjo gyvenimas taip pakratyt, kad pasikeistų mano vertybės; visada labai vertinau ramybę ir gerus santykius su aplinkiniais;
džiaugiuosi, kai galiu su kuo kuo nors pasidalint, padėt; kad ir kai mamai padarau vakare didelį sumuštinį su sojos sūriu, kurio dar ji nebuvo ragavus ir nunešu, kai ji po darbų įsitaiso prie tv;
net ir kai palyginus gan gerai uždirbau, man kažkaip buvo jausmas , kad nelabai žinau, kur dėt pinigus big_smile na neišsvaistydavau jų; bet nevergaunu daiktams; nemėgstu jais apsikraut; man turi būt erdvu namuose; na taip, daug išmetu aš jų ar išdalinu..mama netgi pyksta ant manęs dėl to;
visgi didelis džiaugsmas ir pilnatvė, kai gali kažką duoti kitam; visada duodavau smulkių  pinigų jauniausiai sesei, kai dar mokėsi vid. mokykloje, žinojau jos silpnybes, sakydavau 'nusipirk kokį blizgesį lūpoms big_smile, sukdavau galvą , ką parvežt lauktuvių namiškiams, kuo nudžiugint;
na aš čia negiriu savęs, tiesiog išsakiau, kas man yra svarbu ir kas man teikia džiaugsmą;
o dabar taip viskas pasisuko, kad man ta jauniausia sesė padeda labai smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#37 2011-09-08 00:12

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Pinigu reikia, bet, deja, jais visko nenupirksi. Kas is to, jei keliausi viena, pirksi, ka nori irgi viena, draugai bus salia tik del to, kad turi pinigu... Kas is to, jei negali pasidziaugt jais su mylimu zmogumi, seima... smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#38 2011-09-08 02:32

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

O kas is to, jei dviese, bet nieko negalesi veikti? Tik dviese prie tv visa gyvenima, nes nera pinigu niekam, tik maistui tarkim. Nereikia leistis i krastutinumus, gyvenimo pilnatve ir yra tada, kai visko turi po truputi, nes visko daug - retai kam pavyskta. Kazkokiu dalyku norisi daugiau, kazkokiu maziau, visi pagal save pasiskirsto. Faktas sveika seima ir mylintis artimieji yra pagrindas, svarbu vadovautis protu renkantis savo gyvenimo pilnatve. Ir darbo valandos manau cia ne prie ko. Darbas turi buti mylimas, zmones turedami savo verslus dirba dar daugiau, jei turi supratinga ir protinga antra puse, jie asiekia aukstumu.
Galeciau rasyti ir rasyti smile
Bet zinot, cia gal labiau toms, kas gyvenimo pilnatve sieja su antraja puse: '' Turi zinoti ne su kuo nori gyventi, o kaip nori gyventi''. Labai paprasti ir protingi zodziai smile

Neprisijungęs

 

#39 2011-09-09 10:28

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

na jei be pinigu nera fantazijos ka dviese galima nuveikti, tai cia deja ne pinigu problema smile kiek visko galima nuveikti kas nekainuoja, arba kainuoja minimaliai!
labai pritariu Elzbietos poziuriui. Smagu kai uzdirbi nemazai, kaip ir man buvo. Turiu silpnybiu, smagu kai per daug nesukant galvos gali pasimegauti auksciausios kokybes aliejumi ar kartais nusipirkti vyno buteli, kai gali sau leisti kokybiską nepigu sijona nuspirkti, galu gale pas geresne kirpeja nueiti, susitaupyti kelionei, spontaniskai islekti i kita miesta pas draugus ar pailseti kazkur porai dienu. ir dar gera kai gali malonia smulkmena nudziuginti kazka, pavyzdiui mama, ir be priezasties jei padovanoti kokia idomia smulkmenele. tai tiesiog sioks toks atsipalaidavimas. kai nereikia gyventi nuo algos iki algos, ir sumokejus mokescius vos lieka maistui roll isproteciau, jei reiketu planuoti kiekviena perkama duonos kepala. bet is kitos puses tie poreikiai minimalus. tik truputi laisves ir uztenka... jokio vergavimo pinigams, besaikio vartojimo ir noro kuo daugiau smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#40 2011-09-09 10:35

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Kaip ir minejau, nereikia leistis i krastutinumus wink

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson