#1 2011-08-16 18:51

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Mane paskutiniu metu gan dažnai užklumpa šitas klausimas, nes gyvenu, kaip aš sakau, truputį "pogrindinį" gyvenimą šiuo metu ir turiu užtektinai laiko galvot apie tai, kodėl aš gyvenu, kam, ką turiu nuveikt gero ? Kai dirbau darbą nuo 8 val. iki 17 val. , rodos, tada ir buvo pilnatvė, bet tada nelabai turėjau ir laiko apie tai pamąstyt...
Taigi kaip atsakyt į temos klausimą ? Pilnatvė...ar tai, kai sukamės darbuose kaip voverė rate, ar kai atsikėlę ryte, galim neskubėdami išgert kavą ir ramiai apmąstyt ką veiksim šiandien, o gal neveiksim..gal gulėsim prie ežero ir tai bus pilnatvė?
Gal pilnatvė , kai namuose verdam, kepam per dienas, rūpinamės vaikais, skalbiam, padedam ruošt pamokas ? Ar pilnatvė, kai neturim šeimos, o kopiam karjeros laiptais, kasdien besirengdamos griežtus kostiumėlius ?
O gal pilnatvė , kai viską metam ir nuo visuomenės slepiamės kaime , būnam tyloj su savim , gilinamės į dvasinius dalykus, pamiršdami materialius ?

Na dar daug klaustukų kirba galvoje ...Galų gale, ar reikia gyvenime žygdarbių , kad pajustume pilnatvę ? Ar džiaugtis pvz tuo, kad gražiai padarei sveikinimų atviruką ir dėl to jauti pilnatvę? smile

O gal...reikia sulieknėt maximaliai, išgražėt ir tada jau bus pilnatvių pilnatvė , jausimės viską jau padarę ?smile

Kada Jūs jaučiat gyvenimo pilnatvę ?smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#2 2011-08-16 20:09

ericuute
Narys
Registravosi: 2010-12-13
Žinutės: 1709

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

giliai mąstai, Elžbieta.smile
mano nuomone, gyvenimo pilnatvė susideda iš visų šitų dalių, kurias minėjai. kai randi laiko ir šeimai, namams, ir darbui, ir poilsiui, ir pačiai sau. kai gali tyliai pasidžiaugti savo, kad ir mažyčiais, pasiekimais. kai turi su kuo pasikalbėti, kai turi bent vieną tikrą draugą, ant kurio peties gali išsiverkti. kai nors kartą gali pasakyti- aš TIKRAI padariau viską, ką galėjau. nebūtina būti maksimalistu, reikia paragauti gyvenimo teikiamų malonumų po mažytį kąsnelį. tai man yra gyvenimo pilnatvė.smile


http://swlf.lilyslim.com/tALAp2.png
I Can And I Will
vakare nevalgiau 7 dienas iš 9

Neprisijungęs

 

#3 2011-08-16 20:25

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Gyvenimo pilnatvė... Ją pajusti galime, manau, tik tada, kai būsime nugyvenę didžiąją dalį savo gyvenimo, ir pažiūrėję atgal galėsime sau pasakyti - nugyvenau gyvenima būtent taip, kaip norėjau.
O kaip mes norime nugyventi jį? Na,  kiekvienas skirtingai. Vienas žmogus privalo iššokti iš lėktuvo su parašiutu, kitam gyvenimas neatrodo pilnas be šeimos, vaikų, vyro, be meilės. Kitam amžina meilė - darbas ir karjera. Tik augdami ir bręsdami mes susidėliojam visus taškus, sužinome visus siekius ir norus. Gyvenimo pilnatvė - tų norų, kurie yra aukščiau už elementarius, iškėlimas, galimybių įvertinimas, ir ,galiausia, įgivendinimas. Didi laimė yra žmogui žinoti ko jis nori, nes nieko nėra blogiau, kai tiesiog stovėti kryžkelėj, ir nieko, nieko nedaryti...
Juk mes turime, privalome sau iškelti naujų siekių, naujų gyvenimo tikslų. Įgivendinę vieną, mąstom ką nors nauja.
Taigi, kas yra gyvenimo pilnatvė? Tu tik pati tai gali sau atsakyti. Gal tu ją pajausi mylimo vyro glėby? Gal kai sūpuosi vaikelį ir glausi jį prie krūtinės? Gal kai pakilsi karjeros laiptais ir pasakysi sau "aš tai padariau"? Gal kai įgivendinsi kokį užslėptą svajonę, ech, kas žino... Svarbiausia ieškoti, suprasti visu pirma save, savo vidų, mylėti save, tikėti savimi, o kai surasi save, surasi ir gyvenimo pilnatvę.
Čia mano nuomonė wink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#4 2011-08-16 20:56

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Įdomios jūsų nuomonės, merginos smile Džiugu, kad parašėt smile

Kažkur išgirsta frazė: "gyvenimo prasmės ieškojimas ir yra prasmė".

Ir dar pastebėjau: labai gerai pasijunti, kai kažką duodi KITAM; kai pamiršti save ir padarai bent mažytį džiaugsmą kitam žmogui; tai galima sakyti, duoti kitam - irgi veda prie gyvenimo pilnatvės smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#5 2011-08-17 11:55

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Mane tėvai taip auklėjo, kad visada turiu būt kažkuo užsiėmus. Šiukštu netinginiaut.

Ar jūs jaučiat gyvenimo pilnatvę, kai tinginiaujat ?smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#6 2011-08-17 12:11

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

nu tinginystė tinginystei nelygi big_smile kartais gera pasedėti ir patingėti, bet kai jau kaip sakant "tingi tingėti" tai jau gerai nėra big_smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#7 2011-08-17 12:23

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

oj nezinau kas yra gyvenimo pilnatve. ar imanoma ja jausti? kai jausime, gal nebeliks ko siekti? gal visada turi trukti bent siek tiek, kad augtume, tobuletume vis labiau ir labiau? man tikriausiai gyvenimo pilnatve butu: turint megstama veikla pragyvenimui ir joje tobulejant ir ja vertinant kitiems, nuolatinis mokymasis, pazinimas, nauju dalyku bandymas, pamatymas (ieina keliavimas), santarve su kunu (sveikata ir pajegumas), mylimi zmones salia (ar giminaiciai, ar draugai, vaikai, nesvarbu), mylimas zmogus salia, darymas gera kitiems, nuolatinis kazko kurimas ir ramybe sieloje. ir visu siu dalyku tinkamas suderinimas big_smile o bendrai paemus - gyvenimas dziaugiantis gyvenimu, megaujantis juo ir gyvenimas pagal savo morales normas, neapribojimas saves kompleksais, kaltes jausmais, isigalvotomis pareigomis. o galimybe kartais patingeti taip pat labai svarbi, nes tai man asocijuojasi su sustojimu ir pazvelgimu i save, savo vertybes, pamastymu ar einu norimu keliu big_smilebig_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#8 2011-08-18 04:18

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

tikriausiai viso pasaulio filosofai iesko atsakymo i tai... lygiai taip pat kaip ir nera absoliucios tiesos... o jei ziureti buitiskai man gyvenimo pilnatve bus... kai sedesiu nupezusi ir susiraukslejusi supamoj kedej, lauktuviu man anukai ir proanukiai atves cigareciu.... as uzsirukysiu ir pazvelgusi atgal pasakysiu, kad man negaila nueito kelio, padarytu klaidu ir siektu tikslu.... ir gaila, kad ne visos klaidos padarytos ir ne visi tikslai pasiketi lol
bet kas kas suvirpina sirdies stygas yra zingsnis link pilnatves ir padarytas atvirukas, tegul ir isdziovintas aguonos ziedas priklijuotas prie lapo, ir vaiko pasakytas eilerastis, ir virsininko piktas zodis, ir pravaziuojanti masina kuri aptasko firminius rubus ir nuplauna puse makijazo, aistros akimirkos, krikstolo skambesys, netiketas skambutis ir t.t. viskas kas atsitinka gyvenime ir bloga ir gera yra gyvenimo pilnatve... taip kaip ir spalvu paletej yra ir sviesios ir tamsios spalvos, jei nepergyvensi blogu akimirku nezinosi, kas yra geros akimirkos, nepajusi to skonio, astrumo, gerumo....

Neprisijungęs

 

#9 2011-08-18 04:30

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Elzbieta rašė:

Mane tėvai taip auklėjo, kad visada turiu būt kažkuo užsiėmus. Šiukštu netinginiaut.

Ar jūs jaučiat gyvenimo pilnatvę, kai tinginiaujat ?smile

Tai zinoma... ir dar kaip.... jei dirbti tai dirbti, o jei tinginiauti tai tinginiauti... man kartais taip malonu nedideli atstuma nuvaziuoti masina, o ne dviraciu lol ir isgirsti paskui zodziu ivairoviu tinginystes tema lol lol o kartais malonu siaip sedeti ir nieko neveikti

Neprisijungęs

 

#10 2011-08-25 09:57

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Sudėtingas klausimas. Gyvenimo pilnatvė yra tada, kada TU gyveni, o ne egzistuoji. smile Atsakymas tai lengvas, bet kiek jame tiesos niekas nežino. lol

Paskutinis taisė SeeMee (2011-08-25 09:58)


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#11 2011-08-27 14:16

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

liepziedis rašė:

tikriausiai viso pasaulio filosofai iesko atsakymo i tai... lygiai taip pat kaip ir nera absoliucios tiesos... o jei ziureti buitiskai man gyvenimo pilnatve bus... kai sedesiu nupezusi ir susiraukslejusi supamoj kedej, lauktuviu man anukai ir proanukiai atves cigareciu.... as uzsirukysiu ir pazvelgusi atgal pasakysiu, kad man negaila nueito kelio, padarytu klaidu ir siektu tikslu.... ir gaila, kad ne visos klaidos padarytos ir ne visi tikslai pasiketi lol
bet kas kas suvirpina sirdies stygas yra zingsnis link pilnatves ir padarytas atvirukas, tegul ir isdziovintas aguonos ziedas priklijuotas prie lapo, ir vaiko pasakytas eilerastis, ir virsininko piktas zodis, ir pravaziuojanti masina kuri aptasko firminius rubus ir nuplauna puse makijazo, aistros akimirkos, krikstolo skambesys, netiketas skambutis ir t.t. viskas kas atsitinka gyvenime ir bloga ir gera yra gyvenimo pilnatve... taip kaip ir spalvu paletej yra ir sviesios ir tamsios spalvos, jei nepergyvensi blogu akimirku nezinosi, kas yra geros akimirkos, nepajusi to skonio, astrumo, gerumo....

o kodėl cigarečių?

Neprisijungęs

 

#12 2011-08-27 15:56

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

o kodel ne?

Neprisijungęs

 

#13 2011-08-27 16:10

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

gal čia liepžiedis kaip pavyzdį pasakė tų cigarečių smile nesismulkinkit taip, esmė tame, kad BŪTŲ kam atvežt lauktuvių smile


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#14 2011-08-27 16:22

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Soul rašė:

gal čia liepžiedis kaip pavyzdį pasakė tų cigarečių smile nesismulkinkit taip, esmė tame, kad BŪTŲ kam atvežt lauktuvių smile

Cia tu visiskai neteisi, esme tame, kad butu ka atsiminti ir kuo maziau ivykius vertinti negatyviai...

Neprisijungęs

 

#15 2011-08-27 16:56

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

nu tada biškį kažkaip neaiškiai išdėstei mintis


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#16 2011-08-28 03:34

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Soul rašė:

nu tada biškį kažkaip neaiškiai išdėstei mintis

Kazkaip vis kabinejiesi prie to ka as parasau, pastebejau, ir prie to ka kiti paraso. Jei neptinka, uzvesk galu gale tema, kur paaiskintum kaip visi turi rasyti t.y. isdestyti mintis, tikriausiai baigusi esi lituanistikos studijas, turi kalbotyros ir stilistikos bakalauro laipsni. Tai pirmyn. daug ka vertini paniekinamai kaip is ''auksto''. Suprask, ne visos esancios forume yra snargles ar realaus gyvenimo nemaciusios paaugles...

Tikiuosi, ne tik gerai isdesciau mintis, bet ir tu supratai ka parasiau.

Paskutinis taisė liepziedis (2011-08-28 07:01)

Neprisijungęs

 

#17 2011-08-28 09:29

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

jetus roll baikit jūs tuos pykčius. Diskutuokit į temą ir viskas ok bus.

Neprisijungęs

 

#18 2011-08-28 10:01

Soul
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2009-03-21
Žinutės: 7372

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

liepziedis rašė:

Soul rašė:

nu tada biškį kažkaip neaiškiai išdėstei mintis

Kazkaip vis kabinejiesi prie to ka as parasau, pastebejau, ir prie to ka kiti paraso. Jei neptinka, uzvesk galu gale tema, kur paaiskintum kaip visi turi rasyti t.y. isdestyti mintis, tikriausiai baigusi esi lituanistikos studijas, turi kalbotyros ir stilistikos bakalauro laipsni. Tai pirmyn. daug ka vertini paniekinamai kaip is ''auksto''. Suprask, ne visos esancios forume yra snargles ar realaus gyvenimo nemaciusios paaugles...

Tikiuosi, ne tik gerai isdesciau mintis, bet ir tu supratai ka parasiau.

jezau ko tu putojies amžiais? big_smile aš net nepiktai pasakiau....


You can only live once, but if you do it right, once is enough.

Neprisijungęs

 

#19 2011-08-28 10:08

Kate_30
Narys
Nuo: Italija
Registravosi: 2011-08-14
Žinutės: 9729

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Man gyvenimo pilnatve, kad ir kaip banaliai pasakyciau- myleti ir buti mylimai, tureti namus, kuriuose esi visada laukiama, laukti griztanciu vaiku. O, kai sulauksiu garbingo amziaus, supuoti anukus, eiti susikabinusi uz rankuciu su vyru, valgyti su juo ledus. Man gyvenimo pilnatve- meile, pagarba, grazi seima, jaukus, silti namai. smile


Ugis- 167 cm.

Neprisijungęs

 

#20 2011-08-28 11:47

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Kas yra gyvenimo pilnatvė ?

Kate_30 rašė:

Man gyvenimo pilnatve, kad ir kaip banaliai pasakyciau- myleti ir buti mylimai, tureti namus, kuriuose esi visada laukiama, laukti griztanciu vaiku. O, kai sulauksiu garbingo amziaus, supuoti anukus, eiti susikabinusi uz rankuciu su vyru, valgyti su juo ledus. Man gyvenimo pilnatve- meile, pagarba, grazi seima, jaukus, silti namai. smile

labai graži pilnatvėsmile man irgi labai svarbu tavo išvardinti dalykai smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson