#1 2011-08-15 20:10

fille
Narys
Nuo: Marijampolė
Registravosi: 2009-06-26
Žinutės: 381

Emotional/binge eating

Taigi merginos. Sukūriau temą, kuri liestų labiausiai paplitusį valgymo sutrikimą (taip, taip, tai ne anoreksija ar bulimija) - emocinį valgymą arba persivalgymą. Pati turiu šitą problemą, suvokiu jos rimtumą, bet kolkas nieko nedarau ir toliau pamačius save norisi bėgt į virtuvę, išsikept blynų ir su mėgstamiausiu tv serialu juos sukimšt. Matyta galybė video šita tema, skaityta pora knygų, bet priemonių vis dar nesugebu imtis. Kiekvienas bandymas sveikai maitintis paskutiniu metu baigiasi vakaro fiasko, kai grįžus namo nieko kito nesinori, tik prisikimšt kažko saldaus ir užmigt kaip paršeliui.

Tikrai žinau ne vienai man tokia problema, todėl norėjau suburt visas į vieną vietą, kad pasidalintumėm patirtim. Gal jau yra atsikračiusių šio baisaus įpročio? Gal kurios jau juda gera linkme ir kokių priemonių imatės? Žodžiu nesigėdinam ir pasakojam.


Vieniems žmonėms duota, kad visą gyvenimą save smaugtų saldumynais. Aš visą gyvenimą save smagiau, o, jei tu nori gražios figūros, turėsi daryt tą patį.

Neprisijungęs

 

#2 2011-08-28 23:15

ericuute
Narys
Registravosi: 2010-12-13
Žinutės: 1709

Re: Emotional/binge eating

aš irgi kovoju su šia problema. deja, nesėkmingai. mano manymu, tai baisi liga.. roll
būtų šaunu, jei atsirastų aktyvesnių, kurios galėtų pasidalinti savo patirtimi..


http://swlf.lilyslim.com/tALAp2.png
I Can And I Will
vakare nevalgiau 7 dienas iš 9

Neprisijungęs

 

#3 2011-08-29 14:21

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Emotional/binge eating

uzimtumas uzimtumas gelbsti nebent. kokia nors nauja veikla, uzsidegimas kuo nors... siaip labai sunkiai valdomas dalykas...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson