#81 2011-08-04 20:49

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Buvo laikas, kai aš irgi be makiažo neišeidavau niekur. Bet jau kokia, na net nežinau, trys metai kaip visiškai nesidažau. Naudoju kuo natūralesnes priemones : plaunu veidą mineraliniu vandeniu, žolelių arbata ( čiobrelių gerai nuo spuogų, kartais iškyla ).
Ir kiek pastebėjau, daugumai vyrų patinka natūralumas. Juk visos mes gražiausios ryte susivėlusios, be makiažo big_smile. Visada buvau tamsiaplaukė ilgaplaukė. Na buvau kartą kažkokia ryža pasidarius, mokyklos laikais net violetinė ( na tokia pankelė aš metalistė trpt big_smile ).O dabar natūrali brunetė ar šatenė net nežinau..
Va tik ilgametis draugas pritardavo, kai susinervinus, kad nesusitvarkau su plaukasi, pasakydavau , kad nusiskusiu plikai , jis pritardavo. O rimčiau, tai svajojau nusikirpt trumpai ir nudažyt baltai, jis pritardavo, sakydavo na tai taip ir padaryk, kiek gali kalbėt...O kiti vyrai draugai neleidžia kirpt smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#82 2011-08-05 01:58

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Elzbieta rašė:

Ir manau, kad bereikalo užsipuolėt liepžėdį. Įdomiai žmogus svarsto, tegul smile

koks cia svarstymas jei visos kurios kudinasi yra kvailos ir nieko vertos, pagal ja.... jeigu taip patinka liepziedzio pasisakymai, tai prasau valgom visa suda is eiles ir bunam storos kaip kiaules madmadmadmadmadmadmadmadmadmadmad


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#83 2011-08-05 02:06

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

po sunelio gimimo, mazai laiko praleisdavau prie veidrodzio, tik tiek kiek butina, makiazo priemones buvo kaip ir nereikalingos, tik tai kas higienai, kremas...  na jei jau kur kokia svarbi proga ar i svecius eidavom, tada jau pasigrazindavau.... pasidazau, o vyras stovi ir spokso i mane kelias minutes smile sakau: "kas yra, kad taip ziuri?" jis: "nieko, graziai atrodai smile"as: "o tai ka nepasidazius negraziai atrodau?", ir malonu tada isgirsti: "graziai, bet dabar dar graziau smile"
o siaip i kitu moteru makiaza tai jis kaip ir nekreipia demesio, niu tik tada uzburba kanors, kai jau jam negraziai moteris buna pasispakliavus big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#84 2011-08-05 11:22

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

pantera13 rašė:

Elzbieta rašė:

Ir manau, kad bereikalo užsipuolėt liepžėdį. Įdomiai žmogus svarsto, tegul smile

koks cia svarstymas jei visos kurios kudinasi yra kvailos ir nieko vertos, pagal ja.... jeigu taip patinka liepziedzio pasisakymai, tai prasau valgom visa suda is eiles ir bunam storos kaip kiaules madmadmadmadmadmadmadmadmadmadmad

na ko gi tokia pikta, pantera smile tiesiog gi kiekvienas žmogus laisvas turėt savo nuomonę; o aš jokiu būdu nepritariu, kad reikia valgyt š ..iš eilės, o iš liepžiedžio pasisakymų aš supratau, jog reikia mastyt taip, kad jei liekna, gerai, o jei ne liekna, irgi netragedija..smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#85 2011-08-05 11:42

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Elzbieta rašė:

pantera13 rašė:

Elzbieta rašė:

Ir manau, kad bereikalo užsipuolėt liepžėdį. Įdomiai žmogus svarsto, tegul smile

koks cia svarstymas jei visos kurios kudinasi yra kvailos ir nieko vertos, pagal ja.... jeigu taip patinka liepziedzio pasisakymai, tai prasau valgom visa suda is eiles ir bunam storos kaip kiaules madmadmadmadmadmadmadmadmadmadmad

na ko gi tokia pikta, pantera smile tiesiog gi kiekvienas žmogus laisvas turėt savo nuomonę; o aš jokiu būdu nepritariu, kad reikia valgyt š ..iš eilės, o iš liepžiedžio pasisakymų aš supratau, jog reikia mastyt taip, kad jei liekna, gerai, o jei ne liekna, irgi netragedija..smile

sutinku, kad kiekvienas zmogus turi tureti savo nuomone ir ja issakyti, bet ne ikiriai brukti kitiems.... ir viskas, nusibodo man jau apie liepziedi kalbeti......................................


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#86 2011-08-05 12:05

Miauska
Narys
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 5867

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

pantera13>> tu taip pat gan ikyriai bruki nuomone apie liepziedi, sutinku su Elzbieta, kiekvienas matyt supratom taip, kaip suvokiam gyvenima, as taip pat nemanau, kad reikia jaustis nelaimingai jei turi virssvorio. Nu ok geriau kalbam apie vyrus big_smile Vakar as savo antrai pusei sakau, yra tokia tema, '' ka vyrai mano, kai ju moterys liekneja '', zinot ka atsake, rimtu rimciausiu veidu ? big_smile '' VYRAI, MANO, KAD TAI YRA BLOGAI '' ziurejau nesupratos, bet negvildenom toliau temos, zaidem kortom, jei buciau gilinusis, tikrai buciau pralosus smile

Neprisijungęs

 

#87 2011-08-05 12:28

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Miauska rašė:

pantera13>> tu taip pat gan ikyriai bruki nuomone apie liepziedi, sutinku su Elzbieta, kiekvienas matyt supratom taip, kaip suvokiam gyvenima, as taip pat nemanau, kad reikia jaustis nelaimingai jei turi virssvorio. Nu ok geriau kalbam apie vyrus big_smile Vakar as savo antrai pusei sakau, yra tokia tema, '' ka vyrai mano, kai ju moterys liekneja '', zinot ka atsake, rimtu rimciausiu veidu ? big_smile '' VYRAI, MANO, KAD TAI YRA BLOGAI '' ziurejau nesupratos, bet negvildenom toliau temos, zaidem kortom, jei buciau gilinusis, tikrai buciau pralosus smile

as tik issakau savo nuomone, tikrai nebandau jos kam nors ibrukti. ir tai kad jauciuosi nelaiminga turedama virsvorio, kalbu tik apie save.... tikrai nesakau to apie visas.... Atleiskite, mielosios, jei pasikarsciavau truputeli ir kazkas kazka ne taip suprato smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#88 2011-08-05 13:16

LukrecijaJa
Narys
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 296
Tinklapis

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Ok, ok. Skaiciau tema idomu, viskas gerai, po to opa cat fight. na kam to reikia? jei cia atejome tai reiskia tikslas svorio metimas. eDIETA.lt vadinas tinklapis. Ir as myliu save kokia esu ir mane myli. Ir nesakau, kad mano jaunyste del svorio nors laseli nukentejo. Ne velnio. As ne ka maziau paauglisku nesamoniu ir dalyku pridarius ir isbandzius esu nei kiti. Gal anukam nepasakosiu, kad nedarytu to paties big_smile bet susedus su draugais turiu ka papasakot turim ir ka prisimint. Tikriausiai ir posei dienai buciau gyvenus ta linksma ir miela gyvenima, jei studijuociau (dabar nestudijuoju - dirbu, stosiu siemet i uzsieni, na bet nesvarbu). Bet atejau cia ir nesiginu, kad svoris man trukdo viduje. Kazkur giliai sirdyje knieti nusipirkt ruba kuris gultu geriau, grazesni, o ne viska maskuojanti. Malonu butu tiesiog atsipalaiduot nuo to mastymo, kaip cia atrodau ar neisvirs niekas, ar ne aptemta per daug. Jaustis laisviau savy vidui. Ir nereikia sakyt, kad netrukdo tie papildomai kilogramai turiu ir sakau - trukdo vistiek. Todel nutukimas ir yra liga. Kas liecia seip "apkunima", tai cia greiciau psichine busena, kada jau zmogus atrodo lieknas. Pavyzdziu mano drauge man atrode liekna labai, o vat isgirdau kad nepatenkinta. Na 38 dydzio drabuziais rengiasi, labai moteriska grazi figura ir kame ji mate problema. Kaip jau sakau, cia psichiko bukle greiciau. Pavyzdiziu - geriausi metai praejo su 50 kg, tai va subrendau suaugau pagimdziau - opa 70 kg, o noriu vel 50. Nes is esmes cia skaicius kuris asocijuojasi su kazkuo, o ne figura ideali. O ten "noriu numest 5 kg" tai cia kaip ir toks isitikinimass, kad visada yra ka tobulint.

Paskutinis taisė LukrecijaJa (2011-08-05 13:52)

Neprisijungęs

 

#89 2011-08-07 00:08

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Teisingai suprato Miauska ir Elzbieta, kad tam, kad but laimingam, svoris nemaiso... tai grynai psichologine problema... Tai kas liecia rubus, kaip raso LukrecijaJa, nereikia del to pergyventi, nes kuo labiau pergyvenat, tuo labiau stersuojat, o stresas nieko gero neduoda. As renkuosi gerus audinius, gerus siluetus... tiesa, kostiumu as neperku, nes kiekvienas stambuolio skirtingu vietu nevienodos apimtys. Visus kostiumus ir kostiumelius as siuvuosi, o laisvalaikio rubai tikrai siek tiek laisvesni todel ir nematau labai problemu, nes cia visi vaiksto su besiplaikstanciais rubais, o dar be to kaip jau senai Lietuvoj nebegyvenu, tai tikrai kazkaip nutolau nuo lietuvisku pergyvenimu del visrsvorio.
Skandinavijoj yra labai dideliu zmoniu... na dar didelis dideliu, bet jei ziureti lietuviskai kaip tos dideles nusirengia, tai Lietuvoj tikriausiai dienrasciai spausdintu.....



O dabar apie vyrus mintis:

E.Knispelio apie Palmira smile

Iš pradžių Palmira man net labai nepatiko — perkarusi, daug kalbanti. Be to, pagimdžiusi tris vaikus. Bet su ja buvo įdomu kalbėtis apie viską. Mus siejo nemažai dalykų: pasaulėžiūra, požiūris į toleranciją, pagarbą kitam, mažos algos.

Mano vieno draugelio (lietuvio Svedijoj) - moters idealas - auksta, liekna, bet turi buti uz ko paimti, sviesi, protinga, saikingai pasidaziusi. To idealo jis iesko jau 20 metu, nors pats nera atletas ir jau be plauku.....

Kito draugelio (svedo) ispudziai apie sutikta moteri. She was so opened and so interested in life...full of energy...

Dar vieno (lietuvio is Kauno) -  yra gerai tokia kokia yra.... jei tos nebutu... tai ir vel kai pagalvoji apie pradzia (turima omeny draugystes pirmieji momentai)...

Kito pazistamo (lietuvio Svedijoj) - ''zenysiuos tik su ta, kuri nebus vyresne''. Irgi iesko, tokios, kad tik nebutu vyresne jau daugiau nei 10 metu...

Neprisijungęs

 

#90 2011-08-07 00:17

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Mano buvusi kolegė pasakojo: "valgau vakare lovoj, o jis sako: dar vienas centimetras prisidės...atpasakojau savo draugui, o jis sako: "na būna gi visokių nesveikų...( čia apie tą vyrą, kur cm priaugs smile Arba žiūrėjom su draugu "Nusivylusias namų šeimininkes". Sakau "man šita aktorė graži" ( nepamenu vardo tokia tamsi, rudom akim). O draugas sako "kad nuo dietų pas ją skruostikauliai negražiai išsišokę". O man net nekilo mintis, žiūrint į ją, kad ji laikosi dietų ir todėl tokia liekna...roll


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#91 2011-08-07 02:22

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Mano vyras vakar vos negavo is rankinuko i galva. Koncerto metu ejo nezmoniksai prisisiurbusi alaus moterele. Ejo taip kaip kinuose rodo, smulkiais zingsniais pasibeginedama i sonus, kazka ieskodama rankinuke sustojo, tai vos nenuvirto aukstelnika besiubuodama, na mano gi dzentelmenas, tuoj soko gaudyti lol... O tai pasirode, kad vagis... lol

Mano vyras seno auklejimo, butinai paduos ranka, palaikis duris ir t.t. jam nesuvokiama, kaip moteris viesoj vietoj gali keiktis, rodyti nepadorius zenklus, spjaudytis ir kabinetis prie pardaveju. tokias jis sutinka futbolo varzybose. Siaip jam nepatinka vyriskos moteris...

Neprisijungęs

 

#92 2011-08-07 11:21

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

liepziedis rašė:

Mano vyras vakar vos negavo is rankinuko i galva. Koncerto metu ejo nezmoniksai prisisiurbusi alaus moterele. Ejo taip kaip kinuose rodo, smulkiais zingsniais pasibeginedama i sonus, kazka ieskodama rankinuke sustojo, tai vos nenuvirto aukstelnika besiubuodama, na mano gi dzentelmenas, tuoj soko gaudyti lol... O tai pasirode, kad vagis... lol

Mano vyras seno auklejimo, butinai paduos ranka, palaikis duris ir t.t. jam nesuvokiama, kaip moteris viesoj vietoj gali keiktis, rodyti nepadorius zenklus, spjaudytis ir kabinetis prie pardaveju. tokias jis sutinka futbolo varzybose. Siaip jam nepatinka vyriskos moteris...

na tai puikų vyrą turi smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#93 2011-08-07 15:42

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Jo.... su jumoru toks biski lol tai paliko jis ta moteriske, jos ranka uz siukliu dezes uzkabines, kad laikytusi ir neapvirstu lol dar apsauga perspejo, kad yra nesiorientuojanti.... nu baisu, salia upe dar butu ibegusi i ja...

Neprisijungęs

 

#94 2011-08-07 23:22

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Kiekvienam vyrui deretu bent jau kartais dzentelmu pabuti, deja siais laikais nevisi tokie... Su savo moterimis mandagiai, graziai elgiasi, bet svetimoms vos negatavi ant galvos uzlipt... mano vyras ne visas moteris uzleistu kasoj, ar praleistu praeiti, atsisesti ir pan..... idomu pagal ka jie (vyrai) atsirenka su kuria moterim kaip elgtis????????


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#95 2011-08-08 05:10

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Na sunku pasakyti pagal ka, manau nuo issilavinimo, patirties dar aplamai bendro suvokimo priklauso. Mano tai mandagus be isimties su visomis. tik skersai ziuri i besikeikiancias ir besispjaudancias, bet kadangi liezuvis pas ji iki keliu - tai ir su tom randa ka aptarti lol . privengia babaju moteru, nes babajai vyrai yra nenuprognozuojami.

Neprisijungęs

 

#96 2011-08-08 13:44

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

liepziedis rašė:

...tik skersai ziuri i besikeikiancias ir besispjaudancias...

Vargu ar taip besielgiancias viesumoje is vis galima vadinti moterimis, nezinau ar atsirastu vyras, kuris is vis su tokia mandagiai elgtusi lollollol


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#97 2011-08-08 15:30

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

Nu jo nieko ziauriau ner uz viesumoj esancia girta moteri... dar jei savoj kompanijoj ir visi tokioj stadijoj tai puse velnio, paskui ryte vieni is kitu zvengiam, katram sunkesnis pachmielas lol O maniskis tai mane vis vadina "seksiuke tu mano", "saule" ir tt, tai taip gera ir silta sirdyje pasidaro roll Cia neseniai buvom sventojoj, tai buvo jis mane paemes ant ranku ir bande i jura nunest big_smile tai as jam sakau paleisk mano  stora subine kol rankos nenutruko big_smile o jis graziai pasake man, kad kurioj vietoj stora, paskum pridure, kad labai graziai atrodau ir kad nebandyciau daugiau ne gramo mesti, nes visko yra tiek, kiek reikia... roll nu graziai cia jis, taip dusia pakuteno roll dar yra sakes kad didziuojasi manimi, kad sugebejau valios tureti ir numeciau ta svori tongue


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#98 2011-08-08 18:44

pantera13
Narys
Registravosi: 2011-02-22
Žinutės: 794

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

evadessert rašė:

Nu jo nieko ziauriau ner uz viesumoj esancia girta moteri... dar jei savoj kompanijoj ir visi tokioj stadijoj tai puse velnio, paskui ryte vieni is kitu zvengiam, katram sunkesnis pachmielas lol O maniskis tai mane vis vadina "seksiuke tu mano", "saule" ir tt, tai taip gera ir silta sirdyje pasidaro roll Cia neseniai buvom sventojoj, tai buvo jis mane paemes ant ranku ir bande i jura nunest big_smile tai as jam sakau paleisk mano  stora subine kol rankos nenutruko big_smile o jis graziai pasake man, kad kurioj vietoj stora, paskum pridure, kad labai graziai atrodau ir kad nebandyciau daugiau ne gramo mesti, nes visko yra tiek, kiek reikia... roll nu graziai cia jis, taip dusia pakuteno roll dar yra sakes kad didziuojasi manimi, kad sugebejau valios tureti ir numeciau ta svori tongue

Kaip miela smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-4pfoteP_CAT1BG_80_76_70_abs.png
I etapas 80-->70kg II etapas 70-->65kg III etapas 65-->60kg

Neprisijungęs

 

#99 2011-08-08 19:30

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

pantera13 rašė:

evadessert rašė:

Nu jo nieko ziauriau ner uz viesumoj esancia girta moteri... dar jei savoj kompanijoj ir visi tokioj stadijoj tai puse velnio, paskui ryte vieni is kitu zvengiam, katram sunkesnis pachmielas lol O maniskis tai mane vis vadina "seksiuke tu mano", "saule" ir tt, tai taip gera ir silta sirdyje pasidaro roll Cia neseniai buvom sventojoj, tai buvo jis mane paemes ant ranku ir bande i jura nunest big_smile tai as jam sakau paleisk mano  stora subine kol rankos nenutruko big_smile o jis graziai pasake man, kad kurioj vietoj stora, paskum pridure, kad labai graziai atrodau ir kad nebandyciau daugiau ne gramo mesti, nes visko yra tiek, kiek reikia... roll nu graziai cia jis, taip dusia pakuteno roll dar yra sakes kad didziuojasi manimi, kad sugebejau valios tureti ir numeciau ta svori tongue

Kaip miela smile

aha zinok tikrai labai miela roll


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#100 2011-08-09 09:21

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Ka galvoja vyrai?????????????

as tai nesuprantu, kodel liepziefdis isivaizduoja kad cia visos visuomenes spaudimo aukos, stresuojancios del svoriu istisai, nelaimingos, ir daugiau nieko gyvenime nematancios? jei nori reguliuoti svori tai butinai del kitu nuomones ir visuomenes stereotipu lol o tai kur del saves, del geros savjautos, del komforto? as pvz gyvenu laiminga, smagu, puiku gyvenimeli ir esu per daug uzsiemusi kitais nuostabiais dalykais, kad kazkoks svoris man kvarsintu galva roll bet jeigu pasidaro kazkoks sijonas per siauras, tada naturaliai ima stresas, nes (pavyzdys) 1. sijonas per siauras ir nepatogu 2. sijonas man patinka ir gaila 3. neturiu uz ka pirkioti nauju sijonu kai senas dar puikus, nes kokybiskas ir siaip tingisi lakstyti po parduotuves, be to ir siaip per daug visko pavartojam ir ismetam. nu tada manau kad tikrai grazus gyvenimas to streso nevertas ir susiimu smile ypac kad tikrai neturiu pinigu ant siuveju ir kitu dalyku, kurie labai brangus. taigi gaunasi, kad tiesiog neturiu lesu buti labai nestandartiniu kuno formu ane big_smilebig_smile geriau jau pakeliausiu uz tai

o siaip tie svoriai mitybos kazkur belekurioj tolimoj vietoj gyvenime, tik cia forumas toks smile zodziu jeigu prisiziuriu fizine forma ir svori, tai darau del savo patogumo, sveikatos, geros savijautos, pinigeliu ir ramios galvos roll

o  tesiant apie vyrus, kad ir for fun pliurpiam smile vat maniskiui labiausiai patinka raudonplaukes tonguetongue o is tikruju tokios kurios tiesiog su ta plauku spalva atrodo savimi, ir kuriom tinka prie fainos asmenybes ir sukuosena ir plaukuciai smile na tiesiog standartinis lietuvaiciu modelis arba juoda arba balta jam ne ne ne. na ne tas skonis zmogaus ir ne tos vertybes. mane palaiko visais klausimais, ir jei eziuku nusikirpciau (ir labai ikalbinejo, bet supratau kad uzsiknisciau juos tvarkydama) ir jei tureciau ilgus raudonus plaukus ir naturalius ir patamsintus. deja, daugiau ne vienas vyras trumpu plauku idejos is mano pazistamu nepalaike sad lietuviai vyrai kazkokie visai siauro mastymo, visa laime kad yra neformalu big_smile

del dazymosi maniskis o ir daugelis kitu draugu tikria negali suprasti prisimaliavojimo, naturalus bruozu pabrezimas kodelgi ne. bet nera butinas. o maniskis isvis nesupranta kam tas vargas big_smile na bet nedaug dazausi, esu taip pripratusi ir del saves pacios tik tai ir darau smile pudros kaip daikto isvis neturiu lol


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson