#21 2007-08-14 17:40

paslaptis
Narys
Registravosi: 2007-07-04
Žinutės: 1319

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

Afroditka, malačius, gerai čia pavarei. Audringi plojimai. Ypač už paskutinį sakinį.smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_82_cu_71_ta_69_t_v_text_svoris.gif

Neprisijungęs

 

#22 2007-08-14 17:55

afrodita
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 2078

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

Ai tesiog prisimeniau-ka isdarynedavau budama 19-ir toliau-bet tikrai ne dietos buvo galvoje...o paskui...Ai...Gana.


http://line.romanticcollection.ru/oth/23_25_4648BFC0_LLLaLiLkLaLuLsLiPLdLiLeLtLoLs_16.gif
http://www.3fatchicks.net/img/purpvinebar/slider-hearts/kg/0/10/10/.png
        *jaigu atrodo,kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok*

Neprisijungęs

 

#23 2007-08-14 21:32

karamele
Narys
Registravosi: 2007-08-03
Žinutės: 65

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

as nuo 6 metu sportavau,kad suplobnet,nes mane seses verte,bet svoris man nerupejo ryjau kaip reikian,o nuo 12 metu pradejau laikitis dietas,maziau valgiau kcal skaiciavau,o 13 jau rimciau viska dariau badavau per diena o buoli tik suvalgidavau,po kiek laiko viska meciau ir gyvenau,bet ko keliu metu vel viska pradejau...hmm


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris2-FF9999.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_70_cu_70_ta_54_t_v_text_pradedu+08+11.gif

Neprisijungęs

 

#24 2007-08-15 09:55

emilijana
Narys
Registravosi: 2007-03-29
Žinutės: 51

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

tik svarbu labai norėti pasistengti ir tikėti smile čia iš tos dainelės....
savęs negailėti, turėti tikslą ne kiek numesti, bet paprasčiausiai mesti (netgi patarčiau pirmą mėnesį net nesisverti ir negadinti sau nervų - as taip dariau), turėti tikslą (pvz berniuką kokį, kuris tikrai tavo nebus, bet vistiek tipo dėl jo tai darai arba tikslas, kad nuėjus į pardą po dietos galėsi apsipirkti pačiais krūčiausiais rūbais ir atrodyti fantastiškai ir nustebinti aplinkinius ), apie savo dietą nereikia skelbti draugams, kalbėti apie tai, lai tai būna siurprzas jiems ir tau (smagu būna ypač tau:), o kitiems net pavydas kyla), be to jei visi zinos būsi tarsi suvaržyta prieš visus įpareigota, kiti tavestebės, jausis nemaloniai, tad kam čia visi turi tai žinoti,-nereikia; ŽODŽIU LABAI SVARBU PSICHOLOGIŠKAI SAVE NUTEIKTI, NEAPGAUDINĖTI IR NEGAILĖTUI SAVĘS, VIDUJE ĮSIVAIZDUOK KAŽKOKIĄ SIENĄ, KURIĄ NEGALI PRALAUŽTI (T.Y. NEGALI PASIDUOTI IR PRISIVALGYTI, NEGALI PASIDUOTI IR APSAMANOTI), ŽODŽIU APLINKA PALAUŽTI TAVĘS NEGALI IR JOKIA REPLIKA TO PADARYTI NEGALI NEI PER NIEKUR, NEŽINAU IŠ KUR BET TURI SUKAUPTI STIPRYBĖS IŠ PASKUTINIŲJŲ (TARKIM ATSIMENI PATYČIAS IŠ KITŲ -PYKTIS KYLA (NEGAILĖK TIK SAVĘS)- GALI ĮSIVAIZDUOT DABAR AS PARODYSIU JIEMS KAS AS ESU, KOKIA AS ESU, KAS APATINIS ŽANDIKAULIS ATVĖPTŲ), TAIGI SVARBU SUKAUPTI VIDINĘ ENERGIJĄ IR KAS NIEKAS NEGALI TAVĘS PALAUŽ (BENT JAU VIDUJE), MAŽIAUSIAI REIKIA GALVOTI KIEK JAU KG NUKRITO, SVARBIAUSIAI, KAD JIE KRENTA IR, KAD TU TAI DARAI TEISINGAI;NUOŠIRDŽIAI  DIDELĖS SEKMĖS JUMS

Neprisijungęs

 

#25 2007-08-15 12:20

Geisha
Pažengęs narys
Nuo: Dublin
Registravosi: 2007-03-26
Žinutės: 825

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

EMILIJANA, TAVO ZODZIUOSE YRA 100% TEISYBES smile PRITARIU TAU.AR IRGI MANAU, KAD VISKAS TIK NUO MUSU NUSITEIKIMO PRIKLAUSO..IR JEIGU NET SKAUDZIOS REPLIKOS MUSU NEPRIVERCIA SUSIMASTYTI, KAD GAL TIKRAI KAZKAS NETAIP, TAI NEPADES NIEKAS... neutral SKAUDU TURET NE TOKIA FIGURA APIE KOKIA SVAJOJI...BET JUK VISI APIE KAZKA GYVENIME SVAJOJAM...O KAS SAKE, KAD SVAJONES NEIGYVENDINAMOS...?KARTAIS JOS TAIP LENGVAI PASIEKIAMOS, TOKIOS ZEMISKOS...AS MANAU, KAD KARTAIS KITI ZMONES IS SALIES MATO MUSU NEPASITIKEJIMA SAVIMI, KURIS GIMSTA DEL SVORIO PROBLEMU, IR TAIP BANDO DAR LABIAU SUGNIUZDYTI...TIK NEZINAU KOKS TIKSLAS...KAM TO REIKIA?AS PVZ NIEKADA SAVO GERIAUSIAI DRAUGEI NESU PASAKIUS, KAD JI PASTAMBEJO...ZINAU, KAD TAI JA IZEISTU, AR PRIVERSTU PASIJUSTI NEMALONIAI... hmm ANSVORIS, YRA IS TIESU RIMTA PROBLEMA, IR KITOM NET SKAUDI...
LABAI DAZNAI MATAU, PAS MUS I PARDUOTUVE ATEINA VIENA LABAI STAMBI MEGINA, SU AKINIAIS, TI=OKIA PILKA PELYE...PILVAS NET KABO KAIP MAISAS...IR JI VISADA VISADA PERKA CIPSUS, SIAIP DAR VISOKIUS GARDUMYNUS...MAN GAILA JOS, NES JI LABAI KOMPLEKSUOTA, TAI MATOSI IS JOS ISVAIZDOS-RUBAI, PLAUKAI, AKINIAI... hmm MAN LABAI GAILA JOS...NEZINAU KODEL...


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/53622/.png
Aš nenoriu būti gražiausia ar geriausia. Aš tik stengiuosi būti geriausia savo pačios versijahttp://s4.rimg.info/c8c07bba9452b75122890ab5dbec0bf9.gif

Neprisijungęs

 

#26 2007-12-05 21:50

krikri
Narys
Registravosi: 2007-12-05
Žinutės: 1

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

na sutinku su daugeliu dalyku del vidinio nusiteikimo tos sienos apie kuria kalbejot, zinoma kiekvienas ta siena isivaizduoja skirtingai. kartais valios tikrai nereikia daug. jei keiti veiksmus - pasikeicia ir rezultatas. o virssvoris kyla nuo musu iprociu. esu tikra. ne tik nuo iprocio daug skaniai pavalgyt, bet daugiau nuo iprocio tinginiaut. daznai save uztinku prie saldytuvo kai nuobodziauju... bet kai uzsiimi megstama veikla net nepastebi kaip vietoj pietu atejo vakariene...

na, o kalbant i tema, tai nereiketu taip sureiksmint pasaliniu ne artimu zmoniu nuomones. priestarauju geisai, tikras draugas kaip tik turetu atsakyti saziningai apie svori kaip ir apie kitus dalykus. suprantu, kai jam svoris nesvarbu, bet kai klausia tiesiai vadinas turi but pasiruoses isgirst visokia nuomone. o draugo pareiga ja tinkamai pateikti.
mane butent drauges zodziai ir priverte susimastyti, nesakau iskaudino, nes ji buvo teisi ir labai graziai tai pateike

Neprisijungęs

 

#27 2007-12-06 13:05

Geisha
Pažengęs narys
Nuo: Dublin
Registravosi: 2007-03-26
Žinutės: 825

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

Turiu labai gera drauga airi, daznai pasikalbam apie viska...Jis mane ragina eit i sporto kluba kartu su juo, jis jau nuo kitos savaites vel prades lankyt...Jauciu, kad eisiu kartu, linksmiau bus big_smile Nors jis man visada sako, kad as nesu stora, kad esu normali...Kartais net patikiu, kai jis tai pasako...Nenoriu saves pradet itikinet, kad neturiu virssvorio, bet man jo zodziai nuosirdus...Tiesiog jo manymu, jei pradeciau reguliariai sportuot, ir rinkciaus kitoki maista( daugiau baltymu) svoris nukristu ir siaip kunas butu ne suglebes o tvirtas smile


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/53622/.png
Aš nenoriu būti gražiausia ar geriausia. Aš tik stengiuosi būti geriausia savo pačios versijahttp://s4.rimg.info/c8c07bba9452b75122890ab5dbec0bf9.gif

Neprisijungęs

 

#28 2007-12-06 16:29

Secret
Narys
Registravosi: 2006-12-08
Žinutės: 684

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

trixee rašė:

tikrai nenoriu nieko izeisti, bet esu girdejusi toki pasakyma, kad jei zmogus nesugeba sukontroliuoti savo svorio ir isvaizdos tai jis gyvenime nieko nesugeba kontroliuoti ir t.t. na manau tiesos tame yra..  roll

aš esu girdėjusi tokią frazę, kad anoreksija dažniausiai suserga žmonės, kurie labai jau nori viską kontroliuoti...nors ties jie tada kontroliuoja tik savo svroį...pasitikrink žinias Trixee wink

Neprisijungęs

 

#29 2007-12-27 18:12

Jurgitaver
Narys
Registravosi: 2007-12-14
Žinutės: 35

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

is manes daznai brolis saiposi na mokykloje visko pasitaikydavo bet as ja jau biagiau o siaip tai reikia nekreipt demesio ir eit i prieki juk zmoniu visokiu buna kas kaip galvoja nenusiminkime lavinkimes ir busim liamingos ir idomios asmenybes:)hmm

Neprisijungęs

 

#30 2008-01-30 13:28

Spinduliukas
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2008-01-28
Žinutės: 631

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

karamele rašė:

as laikiausi dietu lb daug kartu,bet dazniausiai jos baigesi tokiom mintim "yra ir storesniu uz mane,as dar normali", bet po keliu savaiciu vel viskas is naujo.kiek as kartu verkiau del savo svorio,kiek kartu atsisakiau kur eiti,nes bijojau atrodyti kaip begemote,o kai likdavau namuose verkdavau iki galvos sausmo mintyse galvodama "kokia as nesveika" mano santikiai pablogejo su kitais nes atsiskyriau,nenorejau ne su nieko bendrauti.pakui pradejau badauti,bet su sustojimas per kelis menesiu numeciau 5kg,bet prasidejo vasara ir as per 2 menesiu priaugau 6kg,dabar net nezinau kaip as pasirodysiu zmonem po vasaros isstorejus.kartais iki siol pradedu verkti ir kaltinti kitus kad jie man trukdo plonet nors as zinau kad esu kalta TIK AS,bet zinot,lengviausia kaltinti tik kitus!!!dabar ir vel laikausi dietos,bet dabar rimciau i tai ziuru,nes tikrai uzkniso buti tokiai flegmai,nes as sau paciai labai nepatinku.galu gale noriu uzsidet trumpa sijona ir jaustis pilnavertiska tarp kitu,jaustis graziai ir turet puikia figura!
  vaikystej daug kas man buvo ivyke PVZ:mane vadino vienas kur kas vyresnis vaikinas traktorium,klasiokai kai kurie vadino ZIRNAJA,kiti sakydavo tu grazi bet suplonek,nes esi siek tiek per stora.karta eidama kolidoriumi i valgykla(as buvau 2kl) man vaikinas trenke i pilva ir pasake kokia as minksta gal man geriau pasportuot nei eit valgyt,po to ivykio man  kelias dienas skaudejo skrani,zarnos nu nz tiesiok pilva,viduj.as visada svori lb sureiksminau ir iki siol taip darau,nes manau kad visi tik ir laukia,kad griziu po vasaros dar numetus kg,o dabar...
NORECIAU ATRODYTI KAIP MODELIS,BET JAUCIU TAIP NIEKADA NEBUS :'''(  sunku man o kai dar niekas nepalaiko,aki mamos prasai nepirkti to ar to ji atrodo kaip specialiai nuperka ir sako tai nevalgyk jei nenori,atrodo kad visi ir kistu valgi!!!!

siaubas... pasiskaicius net baisu kokie zmones gali buti ziaurus.... sad sad sad
as taip siaip dbr esu normalaus svorio.. bet kazkur 4 ar 5 kl buvau stamboka.. lankiau sokius ir kaip man buvo geda kai mano sokiu mokytoja viena karta mane isvadino storule ir paskunde mamai kad priziuretu mane, kad maziau valgyciau ir pan, nes storuliu cia mat jai nereikia... pamenu kaip verkiau, kai mama po to viena diena is manes ateme kazkoki patiekala kuri valgiau (jis buvo riebiokas) ir pasake kad susiimciau... sad sad sad ka ten as dar vaikas buvau, beto labai jautri tai i viska labai reagavau... baisu buvo, nenoriu net prisimint... sad sad sad dziaugiuos kad dbr esu normali, turiu vaikina, susilaukiu kitu vaikinu demesio.. bet vis dar kartais atsimenu laikus, kai buvau dar vaikas...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_BLUEDOGG_68_68_55_abs.png

Naujas startas 2014.01.29, gražesnio gyvenimo link smile Duomenys: 164 cm; 68 kg; 26 m. smile

Neprisijungęs

 

#31 2008-04-26 15:33

Dziuli
Narys
Registravosi: 2007-05-06
Žinutės: 3219

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

vaikystej vaikai buna labai ziaurus, veliau del tokiu dalyku tolerankiskesni buna, nes proto daugiau igauna.

istikruju pritariu geishai ir emilijanai, kad svorio metimas tai yra labai psichologinis dalykas, nes sekme butent nuo to ir priklauso. man daznai padeda tokia saviitaiga ir kartoju sau, kad maistas man neturi suteikt malonumo jis man tik del to reikalingas kad kunas gautu energijos ir galetu funkciuonuot kai jam priklauso, ir saunausia jog tada suvokiu jog butent taip ir turi but ir yra wink

Neprisijungęs

 

#32 2008-06-25 15:36

miangel
Narys
Nuo: Cork, Ireland
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 206
Tinklapis

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

man skaudziausia buvo ziureti i veidrodi, kaip sveriau 86kg!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/waLoVEY/weight.png

Pesimistai apsidžiaugė supratę, kad šioje žemėje džiaugsmo nėra

Neprisijungęs

 

#33 2008-07-07 15:32

Anabela
Narys
Registravosi: 2008-07-06
Žinutės: 67

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

Sveiki smile As tikrai esu stambi, bandziau visokiu dietu, sportavau, bet galiausiai viskas vel taip pat... O del izeidimu, tai prisiklausiau ju begales, ypac pagrindineje mokykloje! Perejusi i gimnazija net nustebau, kaip visi draugiskai bendrauja, kad ten mano isvaizda niekm nerupi, galvojau, kad va - rimtai jau visi suaugo smile taciau pries savaite atostogavau Sventojoje, ejom su drauge is parduotuves, o pro mus praejo gal 20 metu , o gal ir vyresni vaikinai, pradejo kriukset ir pan...dabar jau taip nebesureiksminu, bet vistiek buvo skaudu nors ir trumpai neutral Vakar uzsiregistravau cia pas jus, ne del to izeidimo, o del to, kad puikiai suprantu kaip as atrodau ir kaip virssvoris, ir nemenkas, kenkia mano sveikatai. Dabar mane palaiko geriausia drauge, labai tuo dziaugiuosi ir galu gale esu tikra, kad man pavyks pasiekti savo tikslo smile


http://www.3fatchicks.net/img/bar-retro6/bear01/kg/110/75/99/.png

Neprisijungęs

 

#34 2008-07-07 15:40

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

mano įvykęs skaudžiausias dalykas tęsiasi iki dabar..  Mane mėto akmenimis, tranko per pilvą, liečiasi prie manęs, vadina lašiniais, bomba, karve, vaikų gimdytoja, klausia kas vaiką užstatė, tranko, bijau praeiti pro kiekvieną žmogų, net ir pro suaugusį. Man šlykštu gyvent, bijau susitikti kokį gražų vaikiną atrodo norėtum pabendraut bet žinai, kad jis kaip ir kiekvienas gali įžeidinėti..
Vengiu internetinių pažinčių, nes kai susitinku būna įžeidinėjimų, žodžiu gyvenu tragiškai, kartais atrodo, kad išvis geriau nami sdt bet juk nuobodu..


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#35 2008-07-07 15:41

Liddy
Narėė
Nuo: Alytus
Registravosi: 2008-06-01
Žinutės: 1139

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

Anabela, sveioka prisijungus. Susikurk savo dienoratį:}


http://www.3fatchicks.net/img/bar098/slide-jump/lb/68/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#36 2008-07-07 19:35

Vanesa
Narys
Registravosi: 2008-07-07
Žinutės: 16

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

sveikutes visos:D na va ir as pagaliau riebi kiaulaite nusprendziau laikytis dietu...big_smilebig_smilebig_smile nes uzlipau siandien ant svarstykiu ir vos nenukritau nuo ju... o siaubalakai:Dbig_smilebig_smile pasirodo dar priaugau...:|ir nemazai... susikuriau cia irgi tokia liniocike ka galeciau ziuret kiek nukrito a kiek ne...big_smile na bandysiu nuo rytojaus ta grikiu dieta. siandien nebegaliu, nes jau prisikirtau mamos kotletu:Dbig_smile argi galima taip... rrrr.... esu ir as patyrusi visokiu pasaipiu fraziu ir kriuksejimu ir nusijuokimu ir pasaukimu judink bulkas ar panasiai... siandien as sveriu 99kg.. ziaurumelis... kaip geriau visokius vaistus buvau daug numetusi,, sveriau 80-85kg. mano ugis 1.80.. kadangi vaistu stebuklingu piliuliu nebegeriu.. (pradejo darytis komplikacijos) tai bandysiu dieta ... esu ir ju laikiusis bet tada ir sportavau.. na namu salygom, ten atsilenkimai.. beje jie labai padejo. tik va ir vel beda namie sportuot negaliu.. namiskiai juokias.. :/na ziauru sakau.. palinkekit man sekmes...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tabsP_CAT1BG_100_97,5_80_abs.png

Neprisijungęs

 

#37 2008-07-07 20:46

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

Liddy rašė:

mano įvykęs skaudžiausias dalykas tęsiasi iki dabar..  Mane mėto akmenimis, tranko per pilvą, liečiasi prie manęs, vadina lašiniais, bomba, karve, vaikų gimdytoja, klausia kas vaiką užstatė, tranko, bijau praeiti pro kiekvieną žmogų, net ir pro suaugusį. Man šlykštu gyvent, bijau susitikti kokį gražų vaikiną atrodo norėtum pabendraut bet žinai, kad jis kaip ir kiekvienas gali įžeidinėti..
Vengiu internetinių pažinčių, nes kai susitinku būna įžeidinėjimų, žodžiu gyvenu tragiškai, kartais atrodo, kad išvis geriau nami sdt bet juk nuobodu..

lygiai tas pats... isivariau, depresija, nebendrauju su zmonemis, tiesiog bijau ju. panikos priepuoliai jau vien kai reikia nueiti parduotuve... visi tie uzgauliojimai, patycios, ir zvilhgsniai man iaugo i krauja. supratau, kad cia ispindeje visi- niekada negalesiu jaustis pilnaverciu zmogumi, kol krisiu i akis kitiems su savo gabaritais... apie meiles fronta- tamsus uzkoboris. ne nezinau, ka reiskia kalbeti su vaikinu.... per daug kartu esu isgirdusi- tu per stora ir pan, kad atrasciau drasos prieiti ir vel nusivilti,,


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#38 2008-07-07 21:45

Anabela
Narys
Registravosi: 2008-07-06
Žinutės: 67

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

Man del vaikinu irgi tas pats, buvau isimylejus begale kartu, bet net nedrisdavau prisipazinti, turiu viena gera drauga, kuris sako, kad nereikia plonet, kad pats turejo stambia panele, kad svarbu ne isvaizda o viud sir t.t, o as jam sakau, kad tokiu vaikinu kaip jis reta ir kitiems savrbu isvaizda ir vidus, o ne atvirksciai...yra vienas vaikinas su kuriuo internetu jau senokai bendrauju, bet iki siol neisdrysau susitikti su juo, jis gyvena toli, taciau progu tikrai buvo, o as pabijojau...jau praejo 7 metai, man keista kaip jis vis dar su manimi bendrauja, o as vis tikiuosi numesti tuos papildomus kilogramus ir su juo susitikti...kas zino, gal sikart pavyks?


http://www.3fatchicks.net/img/bar-retro6/bear01/kg/110/75/99/.png

Neprisijungęs

 

#39 2008-07-07 22:25

cukrrrine;}
Narys
Registravosi: 2008-06-10
Žinutės: 25

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

Na, kažkur skaičiau apie savitaigą, pasąmonės galias ir pan. Na aš tai nuoširdžiai tikiu, kad tau pavyks! Juk svoris tai nra pagrindinė priežastis turėti ar neturėti vaikiną. Svarbiausia būti savimi viduje. Kadangi jau ilgai bendraujate, tu jam tikrai patinki, ir jis bendrauja ne su atvo kilogramais o su vidumi! Visos norime būti gražios ir lieknos ir mum pavyks! ;D o juk svarbausia patikti sau! nes gi sakoma, jei mylėsi save pati, mylės ir kiti ;D na kažkas panašaus  ;D

Neprisijungęs

 

#40 2008-07-08 11:22

Vanesa
Narys
Registravosi: 2008-07-07
Žinutės: 16

Re: kas gyvenime atsitiko skaudziausiai del svorio

na taip del vaikinu sutinku...as vat pries keleta metu draugavau su vaikinu.. tada sveriau 90kg. o jis raumeningas buvo, sportavo. na sako davai pradek sportuot nebevalgyt daug.. as tau padesiu.. na taip padejo.. jis padejo man kontroliuot svori pradzioj viskas buvo gerai.. bet...bet... veliau jis kaip maniakas kaip man sustojo svoris kristi.. sveriau jau (80-82kg) jis sakydavo kad as sukciauju.. bet nesukciavau! pradejo smurtaut mustis tu siokia anokia.. zodziu paciam stogas pavaziavo.. tik pas ji ateidavau reikalaudavo kad lipciau ant svarstykliu.. man trauma padare jis didele.. aciu dievui su juo nebebendrauju.. tokiu vyru niekam nelinkiu...
po jo ne su vienu vaikinu nedraugavau rimtai.. kodel? todel kad jiems visiems as per stora.. lovoj gerai..pasimylet nori ale kad draugaut tai ne. yra ne vienas sakes tu turi tik viena problema-ANTSVORI... jei su ja susitvarkytum.. galetum tureti bet koki vyra..na taip... galeciau:Dbig_smile as sutinku ka zmogus save turi prisiziureti ale kai pats esi lopas (vaikinas) tai nenorek panos ledines:Dbig_smilebig_smilebig_smile zodziu.. tokios tokeles... dabar yra taip.. esu mylima ir mylinti.. radau vyra kur maniau ka tokie isnyke yra.....bet pasirodo tokiu dar esama...smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1tabsP_CAT1BG_100_97,5_80_abs.png

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson