#61 2019-11-21 15:33

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Vovere rašė:

Nagi nustebink mus ir susiimk save i rankas, tu juk gali...atlaikyk naktele nevalgius ir mazink cukruotus produktus

man tas naktinis valgymas, tai pasikartoja,tai dingsta gyvenime; pastebiu,jog tai susije su nervine itampa;jei daugiau itampos patiriu,galiu pradet valgyt naktim; paskutiniu metu stresavau del kojos,del operacijos, del santykiu su artimu zmogum; ir savo valgyma kontroliuoju,o naktim rodos pajuntu kazkoki atitrukima nuo vadziu ir man taip skanu valgyt buna roll cia kazkoks psichologinis dalykas; skaitau knyga "Jusu pasamones galia", mokausi is jos;
vakar atsigulus pries miega sau kartojau "as nenoriu valgyt, as nenoriu",tik uzsnaudziau ir atsipalaidavau ir jau atsirado noras...reikia daugiau su savim padirbeti.

visa gyvenima buvau didele smalize,bet buvo laiko tarpas, kai gyvenau su draugu ( mzdg pries puse metu ),gamindavau valgyt gana sveikai ir visiskai nenorejau saldumynu; jis lieknas,as apvalaina,tai viska kas saldu jam atiduodavau; valgiau sriubas, mesa, darzoves; tik alkoholi daznai pavartodavom, ypac alu; man atrodo, as nuo jo taip ir issipuciau,nors valgiau nedaug; o jau problema buvo su koja, negalejau normaliai judeti;

dabar jau po trecios kojos operacijos grizau pas tevus; alkoholi retai vartoju, bet valgyt daugiau pradejau; svoris pakrito; kol kas nesisveriu,bijau, bet apsziuriu save veidrodyje,jau maloniau i save ziuret; yra proporcijos,na sakyciau labai moteriska figura;
tik,aisku tai dar netenkina,svarstykles parodytu virsvori, nes as nedidele,165 cm,,...


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#62 2019-11-21 15:46

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Siandien valgau :

- 11:30 gera sauja silauogiu,2 sureliai

- 15:20 vakarykscio buljono dubenelis , 1 seklu duonele

ir tikraja ta zodzio prasme isgrudau mama is kambario su kuciukais lol o ji dar zada zemaiciu blynus lyg kepti...nezinau kaip bus,protingiau butu pasirinkt tuna ar grudeta varske veliasniam valgymui...


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#63 2019-11-21 15:51

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

lorjuod rašė:

Tu kaip mažas vaikas big_smile Nori ir valgai naktį big_smile Bet juk tai tik įprotis, ir su juo pakovojus, įmanoma jį pakeisti, reikia noro ir truputį pastangų.  Pamenu, kai mano vyresniukas buvo mažiukas, buvo įpratęs gerti naktį sultis, kai pasiskaičiau informacijos, kaip tai gadina dantis, nusprendžiau sultis pakeisti vandeniu, paverkė vaikas pora naktų, ir nebereikėjo naktį nei sulčių, nei vandens big_smile  Ištemptum vieną naktį nevalgius ( gerk vandenį, jei atrodo,kad norisi valgyti), o ryte kirsi pusryčius kaip didelė big_smile Svarbu nusiteikimas būtų ir pavyks big_smile

Bandysiu,lorjoud, bandysiu smile


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#64 2019-11-22 10:39

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Elzbieta rašė:

Siandien valgau :

- 11:30 gera sauja silauogiu,2 sureliai

- 15:20 vakarykscio buljono dubenelis , 1 seklu duonele

ir tikraja ta zodzio prasme isgrudau mama is kambario su kuciukais lol o ji dar zada zemaiciu blynus lyg kepti...nezinau kaip bus,protingiau butu pasirinkt tuna ar grudeta varske veliasniam valgymui...

vakar buvau uzmigus,per ta laika nevalgiau, o pabudus labai norejau ko nors gaivaus; reziume ,kad susimoviau , vel nakti obuoliukus kramsnojau....roll


-20:15  3  mazi obuoliukai
-21val. 2 sureliai, grudetos varskes 200 gr


dar sedejau ziurejau seriala ir pakramsnojau ryziu trapuciu; jau tikejausi nakti nepabust ir nevalgyt, bet vistiek suvalgiau kelis mazus obuoliukus....tai problema dar neispresta...hmm


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#65 2019-11-22 11:52

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Atrodo rasai, pati supranti ka blogai darai, bet kol kas vistiek tebedarai ta pati. Normalaus maisto minimaliai, o suduku ir naktinio valgymo pilna.Juk suaugus moteris esi, gali savo uzgaidas suvaldyt, tik noro daugiau reikia...Na pabudai nakti, gerk vandeni, gert zoleliu arbata ir valdyk save. Toks mitybos modelis kaip dabar pas tave nei svoriui nei sveikatai negeras

Neprisijungęs

 

#66 2019-11-22 13:43

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Vovere rašė:

Atrodo rasai, pati supranti ka blogai darai, bet kol kas vistiek tebedarai ta pati. Normalaus maisto minimaliai, o suduku ir naktinio valgymo pilna.Juk suaugus moteris esi, gali savo uzgaidas suvaldyt, tik noro daugiau reikia...Na pabudai nakti, gerk vandeni, gert zoleliu arbata ir valdyk save. Toks mitybos modelis kaip dabar pas tave nei svoriui nei sveikatai negeras

sedziu ir galvoju,ka parasyti...na sunku man nevalgyt vakarais, o rytais rimtai pavalgyt nors tu ka...gal turetu totaliai pasikeist dienotvarke, pvz , jeigu eiciau i darba; o dabar ka noriu, ta darau,kiek noriu, tiek miegu; kol koja sugis,toks ir bus rezimas; pamastau apie manksta, bet dar nesugalvoju kokia ja daryti; apskritai,neseniai tik pradejau atsigaudinet po operacijos; antra rimta operacija per metus,stresas organizmui; bet tai nereiskia,kad turiu plaukt pasroviui, drybsot lovoj ir oi aplinkiniai gailekit manes; bet siaip pamascius,nuolaidziauju as sau su tuo valgymu;
mastau,kad na as vakarine naktine valgytoja ir ka jus man...bet nieko as tuo nepagasdinsiu, tik turesiu papildomus kg ant sonu;

siandien susiradau metra ir pasimatavau apimtis; svarstykliu dar bijau....na ,zinant man savo apimciu ir kg istorija, ir dar turint galvoje, kad mazai judu dabar, dar nera baisu, bet norint pagerint vaizda, reikia susiimt roll

buvau prigerus skysciu,rytoj ryte dar persimatuosiu ir gal ant svarstykliu uzlipsiu roll

104/84/105 o vasara per liemeni buvo 100 mad net nezinau,kaip nukrito...ka alus gali padaryt roll


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#67 2019-11-22 13:46

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Siandien valgau:

- 13 val. gera sauja silauogiu,2 sureliai ( reikia mest juos is raciono,norint pokyciu...roll )


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#68 2019-11-22 15:25

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Vovere rašė:

Atrodo rasai, pati supranti ka blogai darai, bet kol kas vistiek tebedarai ta pati. Normalaus maisto minimaliai, o suduku ir naktinio valgymo pilna.Juk suaugus moteris esi, gali savo uzgaidas suvaldyt, tik noro daugiau reikia...Na pabudai nakti, gerk vandeni, gert zoleliu arbata ir valdyk save. Toks mitybos modelis kaip dabar pas tave nei svoriui nei sveikatai negeras

sedziu ir galvoju,ka parasyti...na sunku man nevalgyt vakarais, o rytais rimtai pavalgyt nors tu ka...gal turetu totaliai pasikeist dienotvarke, pvz , jeigu eiciau i darba; o dabar ka noriu, ta darau,kiek noriu, tiek miegu; kol koja sugis,toks ir bus rezimas; pamastau apie manksta, bet dar nesugalvoju kokia ja daryti; apskritai,neseniai tik pradejau atsigaudinet po operacijos; antra rimta operacija per metus,stresas organizmui; bet tai nereiskia,kad turiu plaukt pasroviui, drybsot lovoj ir oi aplinkiniai gailekit manes; bet siaip pamascius,nuolaidziauju as sau su tuo valgymu;
mastau,kad na as vakarine naktine valgytoja ir ka jus man...bet nieko as tuo nepagasdinsiu, tik turesiu papildomus kg ant sonu;

siandien susiradau metra ir pasimatavau apimtis; svarstykliu dar bijau....na ,zinant man savo apimciu ir kg istorija, ir dar turint galvoje, kad mazai judu dabar, dar nera baisu, bet norint pagerint vaizda, reikia susiimt roll

buvau prigerus skysciu,rytoj ryte dar persimatuosiu ir gal ant svarstykliu uzlipsiu roll

104/84/105 o vasara per liemeni buvo 100 mad net nezinau,kaip nukrito...ka alus gali padaryt roll

niekas uz tave nesugalvos tavo dienotvarkes, neteisink saves ir neieskok pasiteisinimu,planuokis pusrycius is vakaro ir valgyk rytais, niekas nesako ,kad bus lengva bet reikia dirbti. Turi mama,ji del taves stengiasi ,gali tau padeti.. pradek rytus nuo lengvu pusryciu, net nuo tu paciu obuoliu kuriuos valgai naktim, nepirk ju, pasistatyk asoti su vandeniu,ar su zalia arbata, ir nakti gerk.. tu gal troskuli nakti maisai su alkiu. Vartojant vaistus, o ypac antidepresantus taip buna. Ir negruzink saves problemom, operacijom, nes patikek yra daug zmoniu kuriems blogiau.. truksta pinigu, vezys..vaikai serga.. ir daug daug visko,ir tas viskas vienu metu.

turi tiksla? pavasari suploneti? tai ir dirbk link to, perziurek savo valgymus, susiplanuok pusrycius, ir t.t. gali judeti daug bet jeigu valgysi slamsta( is patirties sakau) tai tas judejimas nieko neduos...nieko.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#69 2019-11-22 15:34

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Lauryterudnosyte rašė:

Elzbieta rašė:

Vovere rašė:

Atrodo rasai, pati supranti ka blogai darai, bet kol kas vistiek tebedarai ta pati. Normalaus maisto minimaliai, o suduku ir naktinio valgymo pilna.Juk suaugus moteris esi, gali savo uzgaidas suvaldyt, tik noro daugiau reikia...Na pabudai nakti, gerk vandeni, gert zoleliu arbata ir valdyk save. Toks mitybos modelis kaip dabar pas tave nei svoriui nei sveikatai negeras

sedziu ir galvoju,ka parasyti...na sunku man nevalgyt vakarais, o rytais rimtai pavalgyt nors tu ka...gal turetu totaliai pasikeist dienotvarke, pvz , jeigu eiciau i darba; o dabar ka noriu, ta darau,kiek noriu, tiek miegu; kol koja sugis,toks ir bus rezimas; pamastau apie manksta, bet dar nesugalvoju kokia ja daryti; apskritai,neseniai tik pradejau atsigaudinet po operacijos; antra rimta operacija per metus,stresas organizmui; bet tai nereiskia,kad turiu plaukt pasroviui, drybsot lovoj ir oi aplinkiniai gailekit manes; bet siaip pamascius,nuolaidziauju as sau su tuo valgymu;
mastau,kad na as vakarine naktine valgytoja ir ka jus man...bet nieko as tuo nepagasdinsiu, tik turesiu papildomus kg ant sonu;

siandien susiradau metra ir pasimatavau apimtis; svarstykliu dar bijau....na ,zinant man savo apimciu ir kg istorija, ir dar turint galvoje, kad mazai judu dabar, dar nera baisu, bet norint pagerint vaizda, reikia susiimt roll

buvau prigerus skysciu,rytoj ryte dar persimatuosiu ir gal ant svarstykliu uzlipsiu roll

104/84/105 o vasara per liemeni buvo 100 mad net nezinau,kaip nukrito...ka alus gali padaryt roll

niekas uz tave nesugalvos tavo dienotvarkes, neteisink saves ir neieskok pasiteisinimu,planuokis pusrycius is vakaro ir valgyk rytais, niekas nesako ,kad bus lengva bet reikia dirbti. Turi mama,ji del taves stengiasi ,gali tau padeti.. pradek rytus nuo lengvu pusryciu, net nuo tu paciu obuoliu kuriuos valgai naktim, nepirk ju, pasistatyk asoti su vandeniu,ar su zalia arbata, ir nakti gerk.. tu gal troskuli nakti maisai su alkiu. Vartojant vaistus, o ypac antidepresantus taip buna. Ir negruzink saves problemom, operacijom, nes patikek yra daug zmoniu kuriems blogiau.. truksta pinigu, vezys..vaikai serga.. ir daug daug visko,ir tas viskas vienu metu.

turi tiksla? pavasari suploneti? tai ir dirbk link to, perziurek savo valgymus, susiplanuok pusrycius, ir t.t. gali judeti daug bet jeigu valgysi slamsta( is patirties sakau) tai tas judejimas nieko neduos...nieko.

Visu 100 % pritariu Laurytei....Nes kiek cia rasom, bandom patart,kaip kaip zirniai i siena...

Toks ispudis ,kad negali save nei kazkiek paspaust...nu nubuvai valgyt nori, kentek...badu tikrai nemirsi. Pasikansinki karta, du tris, bet pamazu pavyks persilaust.Nera lengva, bet jei nesiimsi nieko nebus...Supranti,kad cukrus negerai, bet va vistiek ryte 2 sureliai ir kam? ......

Gal mes cia gan grieztai, bet ,kad matosi paprasti pavirkavimai neduoda jokios naudos, nes nesimato ne kruopeles bandymo kazka keist...

Niekas uz tave nieko nepakeist, tik pati. Ir gulint lovoj galima turet geresni rezima.

Neprisijungęs

 

#70 2019-11-22 17:08

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Na as prisipazistu merginos, esu didele ozka. Sunku mane ispraust i remus ir laikytis rezimo. Nors megstu tvarka.
Jums nuo to turetu but nei silta, nei salta, as pati ,kaip elgiuosi, ka valgau, kada valgau, tuo tik sau pasidarau geriau ar blogiau. Aisku,cia mano apsisprendimas rasyti meniu viesai. Galiu to ir nedaryti. Ir toliau grauzti obuolius naktim. Bet as taip nenoriu. Noriu daugiau tvarkos,harmonijos.
Turiu dar viena durna iproti - ilgai sedeti su kava ir cigarete ir galvoti...galvoju galvoju,kol visai nusivaziuoju,rodos,su tuo galvojimu...bet ieskau iseities. Tikiuosi zengt bent maza zingsneli - nustoti valgyti naktimis.
Budavo naktu,kad net neatsimenu kaip valgau,kazka migloto tik...

Gerai,kad jus mane pabarat,gal tai ,kiek mane pastatys i vieta.
Tik su tuo valgymo laiku dar sunkoka,kai as pati savo kojom nenueinu ir nepasidarau. Pvz siandien mama ilgai kuitesi virtuveje ir tik po pietu isvire virtu bulviu cepelinu. Man cia nieko tokio, kai linkusi valgyt vakarais. Turiu dar obuoliu ant stalo, bet ju man nesinorejo. O ir vaikyt mama,kad atnesk man ta ar ana nenoriu. Ji ir taip man padeda  ir labai dekinga as jai uz tai. Tokia jau situacija,kad kuris laikas esu priklausoma nuo kitu.


Ir siandien valgymas nusikele i vakara. Na tarkim del sito dar tiek to. Tik kad nakti nesikelciau valgyt, butu bent mazas zingsnelis;)


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#71 2019-11-22 19:31

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

pasistatyk grazu asoti vandens, atsikelsi isgerk stikline o jeigu reikes 2-3 vandens.. ir bus geriau.

jeigu mama turejo laiko isvirti cepelinu, tai turetu tureti laiko ir kokiam olmetui iskepti, ar kiausinius isvirti na plius minus:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#72 2019-11-22 21:00

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Lauryterudnosyte rašė:

pasistatyk grazu asoti vandens, atsikelsi isgerk stikline o jeigu reikes 2-3 vandens.. ir bus geriau.

jeigu mama turejo laiko isvirti cepelinu, tai turetu tureti laiko ir kokiam olmetui iskepti, ar kiausinius isvirti na plius minus:)

turiu visada prie lovos vandens, bet pradedu jo noret tik paryciais; apskritai,daug skysciu geriu, kavos, arbatu,net pavargstu lakstyt i tualeta; na reiks griebt puodeli vandens,o ne obuoli....galejau ir kiausiniu paprasyti, bet ai....
ir taip pavargsta mano mama; mes sodyboje gyvenam, dar lauke darbu atsiranda, o as tik ilgesingai pro langa paziuriu, ziauriai pasiilgstu fizines veiklos grynam ore;


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#73 2019-11-22 22:19

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Mes tave pabaram tik gero noredamos, taip norisi kazkaip tave pastumet i geresnes permainas...tik negrauzk saves , geriau bandyk pasitiket savim, tikek,kad esi stipri, tu gali ir tu tai padarysi....

Neprisijungęs

 

#74 2019-11-23 10:52

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Siandien valgau:

- 13 val. gera sauja silauogiu,2 sureliai ( reikia mest juos is raciono,norint pokyciu...roll )

- 17:30 - 1,5 virtu bulviu cepelino su mesa, be padazo,raugintu kopustu dubenelis;

-18:50 - mazas obuoliukas;

- 21 val. skardine tuno, 1 seklu duonele, raugintu kopustu dubenelis;


ir vistiek apie 1 val nakties buvo 2 mazi obuoliukai...nors buvo ir vandens puodelis ir raudoneliu arbatos;

isvada, kad stengsiuos,jog nakciai ant stalo nebutu jokio maisto, jei as taip nesugebu atsispirt;


siandien dar nezinau,ka valgysiu; zinau,kad vakar mama v. b. cepelinu pridare ir ju dar siadienai yra, bet as ju nelabai megeja, is vis mesos su bulvem nelinkus valgyti; ir net nezinau ,ko yra saldytuve; kiausiniu tikrai yra, varskes...saldus sureliai baigesi ir tegul mama pati sau perkasi , jei nori, as nevalgysiu ju; ai dar yra namines desros,raugintu kopustu;


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#75 2019-11-23 13:27

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

ziurek ELZBIETA, jeigu susiplanuoji vizita pas gydytoja, ar manikiurininke, ar i kirpykla..lauki tos dienosir nueini taip/;D
tai pabandyk su mityba, ir BUTINAI VALGYK PUSRYCIUS, planuokis..nors nedaug. as niekada ju nevalgiau, ir kol nepradejau ju valgyti svoris nepajudejo...
4-5menesius kankinausi, bet kaip susitvarkiau savaitgalius, ir pradejau valgyti pusrycius...islaukiau savo momento, svoris greit pakrito..10kg nukrito per menesi..


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#76 2019-11-23 14:12

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Lauryterudnosyte rašė:

ziurek ELZBIETA, jeigu susiplanuoji vizita pas gydytoja, ar manikiurininke, ar i kirpykla..lauki tos dienosir nueini taip/;D
tai pabandyk su mityba, ir BUTINAI VALGYK PUSRYCIUS, planuokis..nors nedaug. as niekada ju nevalgiau, ir kol nepradejau ju valgyti svoris nepajudejo...
4-5menesius kankinausi, bet kaip susitvarkiau savaitgalius, ir pradejau valgyti pusrycius...islaukiau savo momento, svoris greit pakrito..10kg nukrito per menesi..

pamazu stengsiuos wink siandien nuo ryto toks sujudimas buvo namuose, sveciu...nepavalgiau anksciau,nors norejau jau..tai:


- 13:20 2 virti kiausiniai su trupuciu naminio sviesto, 1 seklu duonele;
mama zada kazkokia sriuba virti, o as noriu ko nors saldaus roll turiu ciulpiamu saldainiuku tongue


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#77 2019-11-23 18:09

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Lauryterudnosyte rašė:

ziurek ELZBIETA, jeigu susiplanuoji vizita pas gydytoja, ar manikiurininke, ar i kirpykla..lauki tos dienosir nueini taip/;D
tai pabandyk su mityba, ir BUTINAI VALGYK PUSRYCIUS, planuokis..nors nedaug. as niekada ju nevalgiau, ir kol nepradejau ju valgyti svoris nepajudejo...
4-5menesius kankinausi, bet kaip susitvarkiau savaitgalius, ir pradejau valgyti pusrycius...islaukiau savo momento, svoris greit pakrito..10kg nukrito per menesi..

pamazu stengsiuos wink siandien nuo ryto toks sujudimas buvo namuose, sveciu...nepavalgiau anksciau,nors norejau jau..tai:


- 13:20 2 virti kiausiniai su trupuciu naminio sviesto, 1 seklu duonele;
mama zada kazkokia sriuba virti, o as noriu ko nors saldaus roll turiu ciulpiamu saldainiuku tongue

cepelinu nevalgau,desros nenorejau,norejau saldziai,pasirodo, dar buvo saldytuve:

- 18 val. varskes desertas su zele gabaliukais 200 gr; o veliau valgysiu pieniska makaronu; na ka pagamino mama, ta ...roll


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#78 2019-11-23 20:42

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Elzbieta rašė:

Lauryterudnosyte rašė:

ziurek ELZBIETA, jeigu susiplanuoji vizita pas gydytoja, ar manikiurininke, ar i kirpykla..lauki tos dienosir nueini taip/;D
tai pabandyk su mityba, ir BUTINAI VALGYK PUSRYCIUS, planuokis..nors nedaug. as niekada ju nevalgiau, ir kol nepradejau ju valgyti svoris nepajudejo...
4-5menesius kankinausi, bet kaip susitvarkiau savaitgalius, ir pradejau valgyti pusrycius...islaukiau savo momento, svoris greit pakrito..10kg nukrito per menesi..

pamazu stengsiuos wink siandien nuo ryto toks sujudimas buvo namuose, sveciu...nepavalgiau anksciau,nors norejau jau..tai:


- 13:20 2 virti kiausiniai su trupuciu naminio sviesto, 1 seklu duonele;
mama zada kazkokia sriuba virti, o as noriu ko nors saldaus roll turiu ciulpiamu saldainiuku tongue

cepelinu nevalgau,desros nenorejau,norejau saldziai,pasirodo, dar buvo saldytuve:

- 18 val. varskes desertas su zele gabaliukais 200 gr; o veliau valgysiu pieniska makaronu; na ka pagamino mama, ta ...roll

- 18:40 varskes deserto 100 gr;

-20:10 pieniska makaronu sriuba;


ir laukia naktele; obuoliu neturiu kambary ,yra vienas virtas kiausinis ir ryziu trapuciu; butu gerai ir uzbaigt pieniska sriuba viska...


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#79 2019-11-24 09:54

Elzbieta
Narys
Registravosi: 2011-05-13
Žinutės: 1831

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Elzbieta rašė:

Elzbieta rašė:

Elzbieta rašė:


pamazu stengsiuos wink siandien nuo ryto toks sujudimas buvo namuose, sveciu...nepavalgiau anksciau,nors norejau jau..tai:


- 13:20 2 virti kiausiniai su trupuciu naminio sviesto, 1 seklu duonele;
mama zada kazkokia sriuba virti, o as noriu ko nors saldaus roll turiu ciulpiamu saldainiuku tongue

cepelinu nevalgau,desros nenorejau,norejau saldziai,pasirodo, dar buvo saldytuve:

- 18 val. varskes desertas su zele gabaliukais 200 gr; o veliau valgysiu pieniska makaronu; na ka pagamino mama, ta ...roll

- 18:40 varskes deserto 100 gr;

-20:10 pieniska makaronu sriuba;


ir laukia naktele; obuoliu neturiu kambary ,yra vienas virtas kiausinis ir ryziu trapuciu; butu gerai ir uzbaigt pieniska sriuba viska...

buvo dar apie 23 val gal 5 trapuciai ir reikia slept ciulpiamus saldainius,nes jau pradedu piktnaudziaut jais;


Niekada nepasiduok

Neprisijungęs

 

#80 2019-11-24 13:52

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Elzbietos sugrizimas/harmonijos link

Isnesk visa maista is miegamojo,kas cia per iprotis miegamajam laikyti maista ,ypac kai pas tave tokie nesivaldymai nakti. Turek tik vandens ir viskas, gal jau nakcia neisi i saldytuva maisto ieskot

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson