#41 2011-03-18 20:42

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

matai, aš jau ir taip jau į trečią mokyklą perėjau(dabar aš "gimnazijoj"), nebe daug gi liko iki pabaigos. jau atsibodo tas mokyklas kaitaliot. Jei aš jose nesijaučiu laiminga, tai turbųt dėl to kalta tik aš ir kažką savyje reik keisti, bet kiti sako(pasiskaitau), kad reikia būti savimi, tačiau ne visi pritampa būdami savimi. o kaip Tau pasisekė taip greitai numesti svorio ir dar sveikai? Matai, aš darželyje lankiau gimnastiką, o po to visai kūno kultūra pradėjo atsibosti ir nepatikti, o dabar kai liūliuoja lašiniai, tai net negražu , kai bėgu. bandau visaip nuo kuncės atsiriboti. Kažkaip  namuose norėčiau formas kūnui suteikti, bet rįžto nėra, be to visą laiką močiutė namuose, tai trankytis nenoriu garsiai..

Neprisijungęs

 

#42 2011-03-18 20:50

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

as ne greitai, cia buvo triju menesiu darbas big_smile ir dar nebaigtas big_smile pradzioj tik mazinau maisto kiekius, nevalgiau nuo 18val, pradejau eiti i sporto kluba, bet ten ejau tik menesi laiko, nes baiges atostogos ir reikejo kibti i studijas. paskui tiesiog ziurejau ka valgau, vengiu riebiu, miltiniu patiekalu ir maistu, jau nebepamenu, kada valgiau batona ar kokia bulkute smile paskui pradejau skaiciuoti kalorijas, tas gal labiausiai ir itakojo ta svorio metima smile taipogi labaiu kreipiu demesi i sveikus uzkandzius - vaisius, darzoves smile aisku buna tokiu paslydimu, ir tokiu labai dideliu big_smile bet svarbiausia - saves nealinti, nes per daug sumazintas kcal (kaloriju) kiekis nera gerai tiek sveikatai, tiek medziagu apykaitai smile seip as tau visus punktukus, kuriu laikiausi, suriasiau pirmam puslapy sios temos smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#43 2011-03-18 20:56

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

Kaip norėčiau susitikt su tokiu žmogumi kaip Tu, kad mane pamatytų ir rimtai pasikalbėtų su manimi, ką man reikia daryti..roll ... O gal žinai kokių pratimų, kuriuos namuose galima daryti, kuriuos gal darei ir Tau padėjo, sakykim, suformuoti užpakaliuką, nuriebalint kokias nors vietas?

Neprisijungęs

 

#44 2011-03-18 21:07

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

na "nuriebinti" tai geriausiai sokiai, daug judejimo, sokiai ant stepo, zodziu tai, kas privercia tave prakaituoti, "degti", kitaip sakant smile bet as trumpai ten lankiau, pati nelabai ka pamenu smile jei esi is Kauno, turi laiko ir pinigeliu, siulau pabandyti sporto kluba "fankas" (www.fankas.lt), ten as ejau, labai man ten patiko smile grynai suformuoti uzpakaliuka tai nezinau tokiu, o pas mane ir yra didziausia problema kojos ir subinukas hmm stangrinimui raumenu jau reikia daugiau jegos, istvermes pratimu smile o seip tam sporto kklube jei nueini, tai gali uz 35 lt paprasyti kad tau sudarytu sporto plana, tai ten tave ir pasvers, ismatuos kiek riebaliuko turi, per kiek laiko ir kokiais budais pasieksi savo rezultatu, sudarys individualu plana smile as buvau situo susigundziusi, bet paskui ejau seip pati, kaip numaniau smile bet jei tau reikia "vedlio", ir kada nors sumastysi eit i sporto kluba, tai tokia paslauga visai nieko, manau, pasinaudoti smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#45 2011-03-18 21:16

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

Ačiū už pasiųlimą. Bet negaliu eit į sporto klubus, nes: 1. man per mažai metų; 2.esu kompleksuota ir visko gėdijuosi; 3. kai intensyviai ką nors veikiu - labai išraudonuoju; 4. greitai pavargstu, visai ištvermės neturiu, sunkiai atgaunu normalų kvėpavimą.  Štai dėl ko noriu tik namuose sportuot. Turiu tą tokį mankštos didelį kamuolį, bet ant jo tik pasiartau, kad nugaros skausmą numalšinčiau. Beje, dar vieną problemą turiu: aš labai susikūprinus ir jaučiu jau ataugų užaugę, todėl kai bandau išsitiesti arba "tiltelį" padaryti, tai taip suskausta, net kartais sutraukia tą nugarą..

Neprisijungęs

 

#46 2011-03-18 21:27

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

tai eik pas daktarus, toki itvara turetu israsyti, ir, jei gerai pamenu, jis nepilnameciams buna nemokamai smile tau ne per mazai metu, i sporto kluba priimami ir nepilnameciai, tam sporto klube net nuolaidos moksleiviams big_smile as pati ilga laika sirgau bronchitu, ir sportavau pirma karta gyvenime, tad patikek manim, vaizdas irgi nekoks buvo big_smile irgi israustu, nes pas mane yra kuperoze (kai nuo kraujagysliu raudoni zandai buna), tai irgi bunu raudona kaip burokas. o ten patikek kartu su tavimi "lasinius krato" ir kur 100 kylu sveria panos, ir lygiai taip pat kompleksuoja del savo isvaizdos, del to i kitas net nesidairo big_smile dar plius ten yra toks uzsiemimas pilvo presui, bet i ji apsimoka eiti, nes labai fajna trenere ir per ji ismokina, kaip reikia sportuojant taisyklingai kvepuoti smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#47 2011-03-18 21:45

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

negaliu pas daktarus eit, nes turiu dar vieną problemą susijusią su psichika, nuo kurios kūnas visas nukentėjęs, net mama nažino, ir Tau turėčiau nesakyti. Nes kaip žinau, tai pas tuos pediatrus ar kaip ten, reikia iki patinių nusirengt, vieną kartą buvau, kai dar tos problemos neturėjau, tai negalėjau nusirengt, nes labi gėdyjausi net prie mamos nesaugiai jaučiausi, o dabar kai turiu tą problemą jau visam gyvenimui, tai stengsiuos neišsiduot, nepakliūt į ligoninę ar pas daktarus, ir su baime laukiu vasaros, kai trumpos rankovės, karšta ir pan...

Neprisijungęs

 

#48 2011-03-18 21:51

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

zinau apie ka tu kalbi, nesijaudink, tikrai zinau, nes pati turiu nevykusios paauglystes priminimus ant ranku, kurie man visa gyvenima primins, kokia paika ir silpna buvau... o cia egzistuoja paciento ir daktaro konfidencialumas, ir jei tu pageidauji, kad daktaras nieko nesakytu, tai jis turi ir tyleti kaip grabas. ir zmones nera labai pastabus, jis gali net ir nepastebeti, o pastebejes, nieko ir nesakyti. sveikata juk svarbiau smile tai va, matai, as issikapsciau, ir tu issikapstysi wink

Paskutinis taisė evadessert (2011-03-18 21:52)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#49 2011-03-18 21:53

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

bet pas mane ANT VISO kūno ... be to turiu dar baisinį celiulitą ir strijas ant kojų..

Neprisijungęs

 

#50 2011-03-18 21:58

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

tai mergyt, tai negali daugiau testis... keisk savo gyvenima, savo mastyma, nes jis tave sues sad


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#51 2011-03-18 22:05

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

Žinau pati tą puikiai, bet vis atidėlioju ir raminu save, kad vistiek dėl nieko nereikia stengtis, nes niekam manęs nereikia, niekam aš neįdomi, nieks manęs nemyli(beje mama sako, kad aš graži, bet ji senokai manęs tikrosios nemačius), o dėl savęs tai nusispjut, nors. aišku, kyla inercijos valandėlių ką nors keist, bet kai pamatau kitų žvilgsnius , greit visi savęs tobulinimo norai pranyksta ir toliaus sėdžiu prie kompo, teliko ar tiesiog sėdžiu ant lovos su ausinėmis ausyse ir sumuštiniu ar sausainiu rankoje...hmm Beviltiška čia taip apie mane skaityti. Soriukas, kad sukūriau šitą temą..sad

Neprisijungęs

 

#52 2011-03-18 22:10

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

ne beviltiska, jokiu budu smile net negalvok mastyt, kad tai darai del kitu. viskas del taves, del taves, ir vien del taves smile tau truksta dvasinio stabilumo, vidines hormonijos, tau reikia susitvarkyti siela smile jei nenori gydytoju pagalbos, patariu kreiptis pagalbos, na, kad ir labai banaliai nuskambes - baznycioj. nes dievas atleidzia visiems, kas atgailauja. ten gali isgirsti gyvenimo tiesu, ispazinti savo jausmus, ieskoti pagalbos siuo klausimu. siulau apsvarstyti sita galimybe smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#53 2011-03-18 22:16

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

Jo. ir ypč kai tas dievas man nieko gero nedavė. Netikiu aš dievu. Aš svajoju apie tikrą meilę, kurios nėra, o dievas man paskutinėj vietoj. Nemėgstu prieš nesamą dalyką keliaklūpsčiauti. Žinau, kad vėliau pasigailėsiu sakius šiuos žodžius, bet dievas man nepadeda ir išvis nesuprantu kodėl man davė tokį sunkų charakterį.. man niekas negali padėti per pačią mane. Klausyk, labai atsiprašau, kad tau teko su manim susidurti..

Neprisijungęs

 

#54 2011-03-18 22:24

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

ne kiek nesigailiu su tavimi susidurus wink tiesiog vis tiek matau tavyje geri, matau vilti, ir tavim tikiu, kad tavo gyvenimas susitvarkys wink tik reikia tiketi, reikia laukti smile dar jauna esi, ir dabar, mano manymu, tau yra pats nestabiliausias ir nemegstamiausias gyvenimo laikotarpis. as paaugle budama buvau tikras bjaurusis anciukas, o uzaugus viskas pasikeicia wink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#55 2011-03-18 22:31

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

Ir aš ištikrųjų taip kiekvienam pasiutaikiusiam nesipasakoju paslapčių ar pan. ,kaip Tau, bet kadangi čia galiu išlikt nežinoma, tai stengiuosi kažko išsiaiškinti. Taip sako: palauk ir viskas ateis su laiku, viskas susitvarkys. O jeigu aš nenoriu laukt? Jeigu aš noriu dabar būt graži ir plona, o ne po 10 ar 20 metų, kai jau bus per vėlu? Jei gu noriu , kad dar būdama vaikas gražiai nuotraukose atrodyčiau? Niekus negaliu savo nuotraukos dėtis, nes esu baisiai ne fotogeniška.. tragedija kažkokia. Ir išvis visos bėdos prasidėjo ir tęsiasi nuo to, kad aš esu susireikšminusi mažvaikė..hmm

Neprisijungęs

 

#56 2011-03-18 22:35

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

butent! tu nori buti dabar grazi, dabar liekna? tai ir daryk kazka "dabar", ne rytoj, ne poryt, ne nuo pirmadienio. pradek keistis dabar, pradek mastyti kitaip dabar, pradek kitaip matyti pasauli dabar! kaip gali noreti, kad tave myletu, jei tu pati nemyli saves? pradek myleti save dabar, pradek keistis dabar... smile

Paskutinis taisė evadessert (2011-03-18 22:37)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#57 2011-03-18 22:41

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

Kokie optimistiški žodžiai, net pavydas kyla, kaip žmonės gali taip kalbėti.. Man ryžto nėra. Be to dar negaliu pvz. nuo rytoj pradėt kažkaip sportuot ar pan., nes reiks tortą valgyt po 18val..(atšvesiu gimtadienį, ta nelemtą šešioliktą..). Tinginys per didelis - slopina ryžtą.. Ačių Tau už patarimus, gal pasinaudosiu.. [reiktų, kad jau ištrintų moderatoriai šitą temą..] Sėkmės Tau gyvenime.

Neprisijungęs

 

#58 2011-03-18 22:42

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

Dekui, sekmes ir tau, ir nepamirsk, kad visi sugebam daug, tik reikia mums prisiversti pasiryzti ir zengti pirmaji zingsni wink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#59 2011-03-18 22:44

evadessert
Narys
Nuo: Bodø, Norway
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 2523

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

Beje, kaip tik noreciau, kad sios temos neistrintu, gal kas pasiskaitytu ir pasisemtu jegu wink


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_70_cu_58_ta_53_t_v_text_Jau.gif
      1 etapas: 70-60 kg (completed!)
    2 etapas: 60-53 kg (in progress)

Neprisijungęs

 

#60 2011-03-19 11:00

makavaka
Narys
Registravosi: 2010-12-15
Žinutės: 86

Re: PADĖKIT MAN NUMEST 10KG KUO GREIČIAU..

melpomene - kai buvau 12os, galvojau kaip Tu. nieks manęs nemyli, niekam nereikalinga, esu gyvenime be reikalo ir panašiai. bet savo požiūrį pakeičiau. atrodžiau kaip burbulas ir visi p-irštais badė, ir netgi nepažįstami bernai mano lašinius graibaliodavo ir šlykštėdavosi. bet aš baigiantis mokslo metams sugalvojau, kad būsiu lieknesnė ir gražesnė ir pradėjau savimi rūpintis. birželio 1 diena buvo mano startas. ir labai puikiai per vasarą numečiau 12kg. tai kas, kad negalėjau karštą vasaros dieną valgyt ledų, bet bent jau laimingesnė buvau. ir draugų ratas praplatėjo ir bernai kibo ir mokykloj populiaria tapau. taip, kad jeigu tu visą gyvenimą sakysi nuo šiandien negaliu sportuot, nes ryt tortą valgysiu, negaliu bėgiot, nes lašiniai kratosi kai bėgu ir negaliu sveikai maitintis, nes močiutė kepa blynus, tai tu nesvajok būti tuo, apie ką svajoji.  nes mes tau riebalų neištirpdinsim, tai gali padaryt tik tu pati. eik į baseiną, į sporto klubą arba galų gale bėgiok ir mažiau kreipk dėmesį į kitus. jeigu kiti matys kaip Tu sakai „drebančius lašinius“, manau tikrai nepeiks o kaip tik sakys, va mergaitė stambi, bet nors stengiasi bando. o patikėk koks geras jausmas kai kiti tau sako, kaip tu suplonėjai. taip kad mergaite, pirmyn. smile


http://swlf.lilyslim.com/QynSp2.png

Ūgis 172,5 cm

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson