#1 2011-03-12 11:31

Savimyla
Narys
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 22

Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Sveikutes! Norejau pasidometi ar esate buvusios pas burejas, ar bandete suzinoti savo ateiti? Nes as visuomet tikejau siais dalykeliais ir labai smalsauju. Mano sesuo turi kortas burimui, ji megsta paburti, bet tai daugiau del malonumo. Kas keisciausia visada ka burdavo, viskas tiesa, net menku nukrypimu nebudavo. Atvedziau paburti pora draugiu, galvoju gal ten visad tos kortos taip kris. Ir ka jus galvojat, visikai kitaip viskas krito, bet irgi absoliuti tiesa smile Na, o dabar radau savo miestelyje tokia ale moteriske mokancia paburti, tai sutariau nueiti kita savaitele idomu ka pasakys big_smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_66_cu_68_ta_55_t_v_text_Tobulumo+link.gif

Neprisijungęs

 

#2 2011-03-12 12:10

Pasaka...
Moderatoriai
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-03-09
Žinutės: 6998

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Manau yra tikrų aiškiaregių, bet dauguma tik apsišaukėliai, sunku numatyti, ar jie tik pagal tavo reakciją sako viską, kas gali atitikti, ar iš tikrųjų "regi" kortose tiesą smile Esu buvus, nusivyliau bobele big_smile

Neprisijungęs

 

#3 2011-03-12 12:34

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

aš tik neseniai pagalvojau apie tai.. gal ir įdomu būtų roll

Neprisijungęs

 

#4 2011-03-12 12:41

nothing
Narys
Registravosi: 2011-01-26
Žinutės: 67

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Bet va, kaip žinoti, ar nepakliūsi ant kokio šarlatano roll

Neprisijungęs

 

#5 2011-03-12 14:54

Savimyla
Narys
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 22

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Taip, istikro labai baisu, kad neapgautu;] O jei labai rimtai tiki tokiais dalykais tai taip pat baisu, kad neprikalbetu ar nepriburtu ko nereikia;D bet smalsumas daro savo;]


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_66_cu_68_ta_55_t_v_text_Tobulumo+link.gif

Neprisijungęs

 

#6 2011-03-13 15:30

melpomene
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 62

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Tikiu tokiais dalykais, nes kartais pati galiu atspėt kas bus, be to išsiburiu ir iš karto pamirštu. Labai norėčiau pas būrėją, kuri man tiksliai pasakytų, kas toliau mano gyvenime bus. Bijau nžinios, todėl VISKĄ išsiaiškint noriu.hmm

Neprisijungęs

 

#7 2011-03-13 18:46

Savimyla
Narys
Registravosi: 2011-03-06
Žinutės: 22

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

melpomene rašė:

Tikiu tokiais dalykais, nes kartais pati galiu atspėt kas bus, be to išsiburiu ir iš karto pamirštu. Labai norėčiau pas būrėją, kuri man tiksliai pasakytų, kas toliau mano gyvenime bus. Bijau nžinios, todėl VISKĄ išsiaiškint noriu.hmm

As taip pat siuo metu priejau tokia gyvenimo kryzkele..daugybe sprendimu, daug dvejoniu ir baimes. Todel tikiuosi, kad tai turetu bent siek tiek padeti arba bent nuraminti;]


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank10.gif_bf_66_cu_68_ta_55_t_v_text_Tobulumo+link.gif

Neprisijungęs

 

#8 2011-04-11 21:50

ruteliomagijaa
Narys
Registravosi: 2011-04-11
Žinutės: 1

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Nebrangiai buriu  taro kortomis, internetu, man yra nebutina matyti jusu, kad galeciau jums padeti arba atsakyti apie jus:)
Daugiau informacijos [url]http://www.wix.com/rutelio/magija

Neprisijungęs

 

#9 2011-04-14 19:30

Rene
Narys
Registravosi: 2011-04-13
Žinutės: 6

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Teko burtis. Laukiausi, pasakė kad bus sūnus. Neatspėjo. tongueO juk šansas atspėti 50%. Kiekvienoj kortų kaladėj yra 4 bartukai. Tai visus ir išvardija: čirvų myli, kryžių myli, bet tyli, būgnų- lauk dovanų ir t.t. Tai kyla klausimas, kur jau turimą dėt, kai tiek "eilėje" prie mano širdies surikiuoja. tongue

Paskutinis taisė Rene (2011-04-16 00:25)

Neprisijungęs

 

#10 2011-04-24 17:38

Karamelė.
Narys
Registravosi: 2011-03-27
Žinutės: 1160

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Man tai baisu pas visokias būrėjas eiti. Nors būtų labai įdomu smile tačiau kiek girdėjau, bažnyčia yra labai prieš visokius tokius dalykus ir čia skaitosi labai didelė nuodėmė.

Neprisijungęs

 

#11 2011-04-25 00:41

pupa oga
Narys
Registravosi: 2007-08-12
Žinutės: 786

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

as esu buvusi ir daugiau  nebeeisiu nes viska ka pasake taip ir atsitiko rrrrrrrrrrrrrrrr o galejo but kitaip:Dbet juk kas butu jei diedukas butu bobute:D


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1strumpP_1schneemannP_100_76_65_abs.png

Neprisijungęs

 

#12 2011-09-24 14:10

Ekotina
Narys
Registravosi: 2011-09-24
Žinutės: 1

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Na nieko tame baisaus tikrai nera. Jei esate gyvenimo kryzkeleje, tai rasykite man. Kartais buna tikrai sunku, kai nerandi atsakymu i tam tikrus gyvenimo klausimus..

www.taroburimai.webs.com

Neprisijungęs

 

#13 2011-09-27 17:59

kristina19
Narys
Registravosi: 2010-03-09
Žinutės: 594

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

o as noreciau issiburti:) nes buvau viena karta ir man tiesa pasake:) ir daba norisi bent kazka suzinoti kai vis kas nors atsitinka negero neutral kaip bus toliau...ar tai kazka galetu reiksti ir pan...


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_86_cu_63_ta_40_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#14 2011-10-03 15:42

Sakurra
Narys
Registravosi: 2011-08-25
Žinutės: 192

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

lol Lengvatikiams

Neprisijungęs

 

#15 2011-10-24 19:14

Betty
Narys
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 319

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

galbut kasnors zino kokia bureja is panevezio, patikrinta ?
labai noreciau nueiti nes buvo cigone kuri man varazyjo, tiesa uz dyka tai taip pagalvojus gali buti ir tiesa...
isvarazijo graziu dalyku bet ir apie praeiti pasake tiesa labai apstrakciai, galejo pataikyti tai noreciau nueiti patikrinti tuos dalykus...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wFUtZcS/weight.png
Ūgis-1,69~ pradinis svoris-80kg~ Spyris sau į rura, štai lieknėjimo formulė!

Neprisijungęs

 

#16 2012-08-25 11:42

Svajokle 68
Narys
Nuo: Vokietija
Registravosi: 2012-08-23
Žinutės: 18
Tinklapis

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Ir as turiu ka papasakoti...buvau pries daug metu(pries 23m.) Kaune pas viena rusakalbe bureja,buvom ka tik susituoke su vyru,laukiausi...tiesiog sumanem idomumo delei paklausyti,ka pasakys...Isbure tokia juoda ateiti...pasijuokem,kad viskas-nesamones.Deja,viskas per keleta metu issipilde.Tai va,manau,kad buna tikru bureju,ne visos-apsisaukeles.Beje,pati taippat buriu kortomis,tik sau mesti,kazkaip nesinori...hmm

Neprisijungęs

 

#17 2013-03-17 12:17

ingaluksnenai
Narys
Registravosi: 2013-03-17
Žinutės: 1

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Sveikutes merginos,as norejau taip pat papasakoti istorija apie burejas. Skyresi mano brolis su zmona,ji nuvaziavo pas kazkokia bureja i seirijus alytaus raj. gavusi kazkokio stebuklingo grybo daug misiniu,zoliu ir skystymeliu susigrazino mano broli namo. Tuo metu jis jau turejo kita moteri vaika su ja,jis nesuprato kas jam pasidare kuo ji trauke buvus zmona,grizo pas ja nemastydamas,jam atrode ka ji daro kad ji daranti gerai,paliko esama drauge su vaikuciu sad sad sad mes visi ji atkalbinejom,bet jis nieko nemate tik ja. Praejo gal puse metu jis labai gailejosi norejo kad griztu jo drauge isaiskejo jo ex zmonos kerai,bet jau ji turejo kita vyra,kankinosi zmogus,nerado savyje vietos,kankino nemiga,depresija,zlugo zmogus akyse,kol pasikore sad bukit malonios nedarykit zmonems problemu su tomis burejomis. Veliau issiaiskinau kad niekas negali atkereti tu zmoniu tik ta pati bureja arba jis pats turi buti labai stiprus zmogus,nors mano brolis buvo toks,mes jo neatpazinome.

Neprisijungęs

 

#18 2013-03-23 22:58

liepziedis
Narys
Nuo: Švedija
Registravosi: 2011-05-05
Žinutės: 2005

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

As irgi buvau pas viena moteri, siaip mane labai nustebino, ji ne is kortu bure, o siaip kazkur ziuredama virs galvos, ir ta ka pasake viskas kaip pirstu i aki, ir apie sunu, ir apie labai asmeniskus dalykus, ir ka pasake apie ateiti taip ir pildosi, net apie S. pasake, mazdaug taip, ''uzsienyje laukia vyresnis vyras su usais'' dar tada net negalvojau apie joki uzsieni ir jokia emigracija, gyvenau lietuviska gyvenima ir tiek. tik pasijuokiau koks vyras, dar vyresnis ir su usais, feeee.... man patinka pliki vyrai o ne su usais tuo labiau vyresni. O gal cia tai tik apstraktus zodziai, kuriuos kiekvienas prisitaiko sau? Nezinau kaip yra.
bet jei kas paklaustu ar tikiu, tikrai nea, tik po kiek laiko karts nuo karto atsimenu ir pagalvoju ''va koks sutapimas''.

Paskutinis taisė liepziedis (2013-03-23 23:50)

Neprisijungęs

 

#19 2013-09-14 12:46

MAja321
Narys
Registravosi: 2013-09-14
Žinutės: 2

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Sveikutes, man tai labai patiko internete, pas viena issiburt https://www.facebook.com/pages/Rutelio- … 72?ref=hl, kadangi esu uzsienyje ir neplanavau grizti. PAsake daug tiesos, nuramino, pasake tokius dalykus apie kuriuos tik pati pamastydavau tyliai, tas ypac nustebino. Dabar jau puse dalyku issipilde. ir laukiu kitos puses:D paziuresim kada cia ateis nors ir laika pasake tongue tokia labai maloni moterele:)

Paskutinis taisė MAja321 (2013-09-23 18:06)

Neprisijungęs

 

#20 2014-04-01 15:43

Moonlight
Narys
Registravosi: 2014-04-01
Žinutės: 1

Re: Burejos, burtai, ateities spejimai ir truputis magijos;]

Sveikos merginos,

esu pradedacioji dirbti taro kortomis roll Jeigu kartais turit kokiu klausimu, ar rupesciu, i kuriuos noretumete gauti atsakyma is salies bei  turit nora isbandyti mane, kreipkites el pastu wink Nemokamai, mainais i tikra "nevyniota i vata" atsiliepima man apie gauta atsakyma  roll 

man reikia praktikos, o jus turit galimybe apipilti mane klausimais yikes

jeigu susidomejote mano el pastas: [email protected]


Iki smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson