#1 2010-09-06 12:16

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

Labukas, iskilo man tokia problema ar geriau pasiskaitineti internete ir pasidaryti plaukam kaukiu, aliejuku paciai? ar geriau pirkti profesionale kosmetika, kuri kaunuoja nemazai:) kaip jus elgtutes:) Ir ar galvoje pirktines kosmetikos poveikis geresnis ar namines:)

Neprisijungęs

 

#2 2010-09-06 13:37

z_aneta^^)
Narys
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 2043

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

Kiek pati pastebejau pagal save kad ar as pirkciau ar namu salygom daryciau skirtumas panasus,man net geresnis efektas namu salygom. Aisku isbandyt reik nes niekad nesuzinosi kas tinka,as pabandziau ir man namie pasidarius kaukes daug geresnes.

Neprisijungęs

 

#3 2010-09-06 20:38

BettyBoop
Narys
Registravosi: 2010-06-08
Žinutės: 118

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

kai pradėjau naudoti šampūną ir kondicionierių be chemijos, aliejaus kaukes, plaukai labai atsigavo, greičiau augti pradėjo, mažiau riebaluojasi ir galiukai nesišakoja ir nebeskilinėja.


Galima, aš Tau retkarčiais sapnuosiuos?

Neprisijungęs

 

#4 2010-09-06 23:01

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

Na pas mane beda yra tokia, as is juodu plauku persidaziau i varine(raudonai ryza), aisku ne pati, pas stiliste, daze man juos naturaliais dazai, viena karta eme su 1 % peroksido, ir nusieme geltonai geltonai, man juos daze palaipsniui, bet tai gavosi 8 dazymai. Kad plaukams labai pakenke, tai nepasakyciau, aisku jauciasi, kad nebetokie, bet isliko blizgesys ir jie man neissisausausejo labai, gal jauciasi ant galiuku siektiek. Bet kadangi tokia spalva pasirinkau tai noriu, kad jie isliktu sveiki(aisku del to reikes nemazai pasistenkt)tokie pat grazus ir ryskia spalva, kaip kad buvo juodi:)))  Nes kiek esu maciusi po tokiu dazymu, nelabai kas lieka is plauku, buna nusiure, issisakoje(nesveiki), o jei dar ju nepriziuri, tai nera net ka ir kalbeti:)
Ps. po ilgo auginimo, as juos uzsiauginau iki juosmens:) tai geriau priziureti dar daugiau, nei kas menesi eiti i kirpykla, pakirpti:))) ir netori ilgu graziu plauku:)
Ir dar manau, kad tamsus plaukas sveikiau atrodo, sviesus irgi, bet jei jis buna naturalus:)))

BettyBoop -- >gal gali parasyti koks tai smapunas, aliejaus kaukes ir tt?smile Aciu

Neprisijungęs

 

#5 2010-09-13 19:30

jYnaj
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-03-25
Žinutės: 472

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

laba, vis delto nusipirkau as priemoniu, ne pati dariausi:) na plaukai nuostabus:) svelnus, blizga ... patenkinta:) kada reikes pabandyti ir savo pacios pasigamintu:)

Neprisijungęs

 

#6 2011-03-16 22:44

saulele25
Narys
Nuo: panevezys
Registravosi: 2011-03-16
Žinutės: 15

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

as tai tingiu gamintis, labai daug priemoniu esu isbandziusi, dabar galiu patarti, kad geriausia kuo naturalesnis sampunas ir balzamas, ju yra ir tikrai nebrangiu, ir arganu alieju plaukams 100proc naturalus, tik jis man padejo sutvarkyti savo sausus plaukus, istepu plaukus, supinu kasa ir per nakti palaikau, po menesio nerealus plaukai, net mano kirpeja pagyre, kad neatpazystamai pasikeite, klause ka naudot pradejau:) arganu aliejus labai maitina, pirkau kosmada parduotuveje 150ml ir kainavo 55lt. bet jo gal puse metu uzteks. o plaukai isplovus labai svelnus ir nesiriebaluoja.

Neprisijungęs

 

#7 2011-09-24 23:01

Auksule
Narys
Registravosi: 2011-09-24
Žinutės: 7

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

jYnaj rašė:

Labukas, iskilo man tokia problema ar geriau pasiskaitineti internete ir pasidaryti plaukam kaukiu, aliejuku paciai? ar geriau pirkti profesionale kosmetika, kuri kaunuoja nemazai:) kaip jus elgtutes:) Ir ar galvoje pirktines kosmetikos poveikis geresnis ar namines:)

čia kiekvienam pagal save, jei turi laiko, gali gamintis, jei nelabai tai geriau pirkti kosmetiką, aišku gerą smile

Neprisijungęs

 

#8 2011-10-19 20:51

Auksule
Narys
Registravosi: 2011-09-24
Žinutės: 7

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

beje, jei jau pirkt, tai rekomenduočiau http://www.topbeauty.lt/loreal-professi … pair-kauke, neseniai pati išbandžiau, ką tu, plaukai plizga, tik gluostinėju, neatsidžiaugiu smile

Paskutinis taisė Auksule (2011-12-10 17:56)

Neprisijungęs

 

#9 2011-10-20 14:40

tesle26
Miss T. dienorastis
Registravosi: 2011-10-05
Žinutės: 1554

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

na,paskutiniu metu as naudoju viska pirktini,bet anksciau,kai ir laiko,ir noro daugiau buvo tai man namines grozio priemones labai patiko smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris_slank8.gif_bf_68_cu_60_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#10 2011-12-10 18:00

Auksule
Narys
Registravosi: 2011-09-24
Žinutės: 7

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

įdomumo dėliai pasibanžiau plaukų kaukę su kiaušinio tryniu ir brendžiu (girdžiau plaukus big_smile), visai nieko, bet ne toks vistiek efektas kaip L'oreal Professionnel Absolut Repair kaukė, kuris mėnuo jau naudoju smile

Neprisijungęs

 

#11 2011-12-16 14:48

IEwwA
Narys
Registravosi: 2011-12-16
Žinutės: 4

Re: Kaip manote, geriau pirktine kosmetika ar savo pasigaminta(plaukam)?

Mielos moteris, pasidalinsiu puikiu receptu plaukams:)))! as myletoja esu naturalios medicinos, taigi kaukiu niekad neperku, jei perku nebent papildus paukams nagams stiprinti, nes isties jauciu gera ju poveiki. Receptukas plaukams: brendzio 2 saukstai, alyvogiu aliejus, 2 saukstai, majonezas 2 saukstai, pas ka plaukuciai linke riebaluotis, daugiau brendzio;) palaikykite bent valandziuke:)
O va vietoje duso zeles ju muiliuka Cytovital:) esu laiminga ji radusi, anturalus ir labai fainas odytei:)smilesmile! dar jei viena karta i savaite kavos tirsciu pilingas ir jega:) taip dingo man spuogeliai nuo peciu ir nugaros:lol:

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson