#161 2018-03-28 06:54

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

Aš tai apskritai forumo administratoriams siūlyčiau forumo dalį puslapyje (dienoraščius) padaryti matoma tik nariams ir tik prisijungus.

Neprisijungęs

 

#162 2018-03-28 08:14

Plepytė
Narys
Registravosi: 2009-08-20
Žinutės: 1220

Re: Noriu būti liekna :)

Na tai prametykit, kas admino teises turi, is grupes plyz, nes ten tikrai makalose. Uzsispyrus, gal tu gali?


Sunkiausias sportinis pratimas - suimti save į rankas
https://swlf.lilyslim.com/42mLp3.png

Neprisijungęs

 

#163 2018-03-28 13:09

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Noriu būti liekna :)

Lauricka, nu tai ir paklausinet kas ji per viena, is kur, kokiu tikslu cia tave "tvarkyt" nori.  Ziurek gal visai i nauda viskas iseis wink Juk bet kada gali ja svelniai pasiusti, jei kazkas paciai tau netiks ir nepatiks.
lorjuod nevarauuuu gi, tiesiog, na megsti tu lol
plepyt nea, as negaliu. Migles reik prasyt, net nezinau kas ten tiksliai administruoja ta musu grupele.


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#164 2018-03-28 14:49

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Užsipyrus nepatiko man jos būdai su manim susisiekti,pasijutau nesaugei.

Na o aš ant biuletinio,apsirgo mano sūnelis,tai iki balandžio 6 galėsiu ramei pagyventi. Buvau jau pamiršus nuolatinį bardaką,kurį jis sukelia lol,yra ką veikti smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#165 2018-03-29 15:51

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

O tau parase cia sitam forume zinute ar facebooke? jei cia tai juk sita foruma gali skaityt praktiskai bet kas, kas tik prisijungia...ir gali tau parasyt  ,bet tai nereiskia,kad zino tavo tikrus duomenis , bei kaip tu atrodai...facebooke tai jau kitas reikalas, ten tikrai daug pasyviu nariu musu grupej.... Tikrai reiktu ten siek tiek apvalyt .Pamenat budavo cia tokia gydytoja vis komentuodavo,bent jau save kaip gydytoja pristatydavo, nepamenu kokiu nick'u ji cia buvo...bet senai nemaciau jos komentaru...arba dingo arba tyliai skaito?!

Neprisijungęs

 

#166 2018-03-29 20:01

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Vovere rašė:

O tau parase cia sitam forume zinute ar facebooke? jei cia tai juk sita foruma gali skaityt praktiskai bet kas, kas tik prisijungia...ir gali tau parasyt  ,bet tai nereiskia,kad zino tavo tikrus duomenis , bei kaip tu atrodai...facebooke tai jau kitas reikalas, ten tikrai daug pasyviu nariu musu grupej.... Tikrai reiktu ten siek tiek apvalyt .Pamenat budavo cia tokia gydytoja vis komentuodavo,bent jau save kaip gydytoja pristatydavo, nepamenu kokiu nick'u ji cia buvo...bet senai nemaciau jos komentaru...arba dingo arba tyliai skaito?!

Man į facebooką parašė,todėl labai nustebau iš kur tikrus duomenis sužinojo,mūsų grupėj tokios nėra.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#167 2018-03-29 20:50

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

lauricka rašė:

Vovere rašė:

O tau parase cia sitam forume zinute ar facebooke? jei cia tai juk sita foruma gali skaityt praktiskai bet kas, kas tik prisijungia...ir gali tau parasyt  ,bet tai nereiskia,kad zino tavo tikrus duomenis , bei kaip tu atrodai...facebooke tai jau kitas reikalas, ten tikrai daug pasyviu nariu musu grupej.... Tikrai reiktu ten siek tiek apvalyt .Pamenat budavo cia tokia gydytoja vis komentuodavo,bent jau save kaip gydytoja pristatydavo, nepamenu kokiu nick'u ji cia buvo...bet senai nemaciau jos komentaru...arba dingo arba tyliai skaito?!

Man į facebooką parašė,todėl labai nustebau iš kur tikrus duomenis sužinojo,mūsų grupėj tokios nėra.

Tada tikrai kazkuri is grupes tyleniu bus nagus prikisus...oi kaip nekenciu tokiu tyleniu, slapukiu....

Bet kai ji tau parase, tai negi tu nematai kuri is nariu? nerodo jos vardo? facebook profilio?juk nera galimybes facebooke anonimiskai rasyt zinutes...ar yra tik as nezinau?

Neprisijungęs

 

#168 2018-03-30 11:40

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Vovere rašė:

lauricka rašė:

Vovere rašė:

O tau parase cia sitam forume zinute ar facebooke? jei cia tai juk sita foruma gali skaityt praktiskai bet kas, kas tik prisijungia...ir gali tau parasyt  ,bet tai nereiskia,kad zino tavo tikrus duomenis , bei kaip tu atrodai...facebooke tai jau kitas reikalas, ten tikrai daug pasyviu nariu musu grupej.... Tikrai reiktu ten siek tiek apvalyt .Pamenat budavo cia tokia gydytoja vis komentuodavo,bent jau save kaip gydytoja pristatydavo, nepamenu kokiu nick'u ji cia buvo...bet senai nemaciau jos komentaru...arba dingo arba tyliai skaito?!

Man į facebooką parašė,todėl labai nustebau iš kur tikrus duomenis sužinojo,mūsų grupėj tokios nėra.

Tada tikrai kazkuri is grupes tyleniu bus nagus prikisus...oi kaip nekenciu tokiu tyleniu, slapukiu....

Bet kai ji tau parase, tai negi tu nematai kuri is nariu? nerodo jos vardo? facebook profilio?juk nera galimybes facebooke anonimiskai rasyt zinutes...ar yra tik as nezinau?

Grupėj pas mus tokiu vardu nėra,kaip metu į paiešką irgi tokios neranda tik per mesendžerį galiu užeiti ant jos profilio,bet ten nieko nėra viskas užslapstyta.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#169 2018-03-30 18:45

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

Uzsispyrus33 rašė:

Lauricka, nu tai ir paklausinet kas ji per viena, is kur, kokiu tikslu cia tave "tvarkyt" nori.  Ziurek gal visai i nauda viskas iseis wink Juk bet kada gali ja svelniai pasiusti, jei kazkas paciai tau netiks ir nepatiks.
lorjuod nevarauuuu gi, tiesiog, na megsti tu lol
plepyt nea, as negaliu. Migles reik prasyt, net nezinau kas ten tiksliai administruoja ta musu grupele.

ar ne Astukas admine? bet ir ji pasyvus narys ten....

Gal reiktu susikurt atskirasavo tada grupele?!Turet be tu tyleniu slapukiu

Neprisijungęs

 

#170 2018-03-31 20:12

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Šiandien išlėkiau pabėgioti,ir be bėgdama nusprendžiau bėgti virš 8 km,kelias veda per mišką,tad išnirus iš miško neaiškiam vyriškiui supratau kad ir aš galiu bėgti greitai lol Aišku pabaigoj bėgau jau labai lėtai kaip pavojus buvo praėjęs lol Nežinau man tam miške kartais baisoka būna,kartais visai nepavojinga atrodo roll Jaučiu kol neatšils nekelsiu ten kojos,kaip šilta daugiau žmonių būna smile

Gražių švenčių smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#171 2018-04-02 16:16

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Man ir kartais miške būna tokių baimių lol Kartą su savo damute ėjau mišku ir labai greit apsisukau, kai pamačiau vienišą vyriškį vidury miško. Nu nejauku tokie susitikimai big_smile Bet šiaip einu dažnai, tik tolimesnių atstumų vengiu big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#172 2018-04-04 18:34

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Kaip gyvenasi, kaip šventės? Ar susitvarkė darbo reikalai? Gal šiandien prasibėgai tokiu gražiu oru? smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#173 2018-04-04 18:46

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Nebėgiojau,o planavau,bet tokia dienelė buvo kad uch,užteko lakstymo,o per tą lakstymą net ir valgyti nelabai buvo kada. O dėl darbo tai žinau tik tiek kad šeštadienį ir sekamdienį dirbsiu ir daugiau niekas man nieko į priekį nesako,pabodo skambinėti jiems.
Ryt tikiuosi pabėgiosiu.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#174 2018-04-04 18:52

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Aš atvirkščiai, užsidirbau darbe, neradau laiko pasivaikščioti per pietų pertrauką, tai planuoju po valandėlės su savo princese eiti pablūdyti, gal net po miškelį pavyks, jei nebus tamsu. Noriu nors tuos 10t susirinkti žingsnelių big_smile
O sekmadieniui labai norėčiau dviratį lauke paminti, nusimato geras oras, reiktų išnaudoti big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#175 2018-04-06 20:13

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

lorjuod rašė:

O sekmadieniui labai norėčiau dviratį lauke paminti, nusimato geras oras, reiktų išnaudoti big_smile

Ir as tokia minti rezgu, jeigu tik su dviracio padangom viskas bus ok smile

Neprisijungęs

 

#176 2018-04-06 20:14

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

lauricka rašė:

Nebėgiojau,o planavau,bet tokia dienelė buvo kad uch,užteko lakstymo,o per tą lakstymą net ir valgyti nelabai buvo kada. O dėl darbo tai žinau tik tiek kad šeštadienį ir sekamdienį dirbsiu ir daugiau niekas man nieko į priekį nesako,pabodo skambinėti jiems.
Ryt tikiuosi pabėgiosiu.

Kantrybes, nepasiduok.

Neprisijungęs

 

#177 2018-04-08 11:30

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Oda rašė:

lorjuod rašė:

O sekmadieniui labai norėčiau dviratį lauke paminti, nusimato geras oras, reiktų išnaudoti big_smile

Ir as tokia minti rezgu, jeigu tik su dviracio padangom viskas bus ok smile

Mano padangų niekas nesiteikė patvarkyti, tai dviračių sezono neatidariau roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#178 2018-04-08 20:47

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

lorjuod rašė:

Oda rašė:

lorjuod rašė:

O sekmadieniui labai norėčiau dviratį lauke paminti, nusimato geras oras, reiktų išnaudoti big_smile

Ir as tokia minti rezgu, jeigu tik su dviracio padangom viskas bus ok smile

Mano padangų niekas nesiteikė patvarkyti, tai dviračių sezono neatidariau roll

As net iki rusio nebuvau nuejus paziureti big_smile

Neprisijungęs

 

#179 2018-04-09 13:55

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Noriu būti liekna :)

As tai garaze pora ratuku apsukau lollollol
Paskui apsimeciau, kad padangas reik pust ir baigesi mano vaziavimas


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#180 2018-04-09 15:39

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

Vos ne dviratinkiniu klubas cia pas mus:Dbig_smilebig_smile
Oi kaip laukiu saulutes ,kad galima butu mint laukais smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson