#81 2018-02-18 10:53

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

lorjuod rašė:

Aš tai nebumbėsiu dėl cukraus lol Nes pati taip gerdavau, ir nieko neklausydavau, kas man bumbėdavo lol Ateis laikas, ir lauricka nustos, kai pati norės to wink

Priminei mano trecia pokyti - po kokiu 15m. kava pradejau gerti su cukrum big_smile

Neprisijungęs

 

#82 2018-02-18 17:21

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Oda rašė:

lorjuod rašė:

Aš tai nebumbėsiu dėl cukraus lol Nes pati taip gerdavau, ir nieko neklausydavau, kas man bumbėdavo lol Ateis laikas, ir lauricka nustos, kai pati norės to wink

Priminei mano trecia pokyti - po kokiu 15m. kava pradejau gerti su cukrum big_smile

Nu aš tiek neištvėriau, po 5m. vėl pradėjau, irgi su cukrum lol

Lauricka?? roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#83 2018-02-20 11:53

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Laurička neturi kuo pasigirti ir ką gero papasakoti,tiesiog tiek streso kad negaliu galvoti apie svorio metimą. Kitą penktadienį turėčiau keliauti į darbą,gal tada atsiras rėžimas. Kadangi neketinu gaminti dirbdama tai manau valgysiu visokius šudukus,na bus dar matyt kas ir kaip. Dar nežinau nei kokiu grafiku dirbsiu nei kokios bus darbo valandos,kiek turėsiu laisvų ir t.t. Svoris auga kaip ant mielių... Nu žodžiu nieko gero,o dar šalčiai ateina brrrr....


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#84 2018-02-20 20:32

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Linkiu kuo greičiau įeiti į normalias vėžes ir nustoti stresuoti wink Pasistenk ramiau, iš kito kampo pažiūrėti į savo problemas, gal tada pasirodys, kad jų ir nėra smile O jei stresas ima viršų, nenuostabu, kad svoris nesireguliuoja, pirmiausia su mintimis savo reikia susitvarkyti.
O kaip su darželiu reikalai?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#85 2018-02-21 11:20

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

lorjuod rašė:

Linkiu kuo greičiau įeiti į normalias vėžes ir nustoti stresuoti wink Pasistenk ramiau, iš kito kampo pažiūrėti į savo problemas, gal tada pasirodys, kad jų ir nėra smile O jei stresas ima viršų, nenuostabu, kad svoris nesireguliuoja, pirmiausia su mintimis savo reikia susitvarkyti.
O kaip su darželiu reikalai?

Pritariu Lorjuod, ramiau i viska ziurek, bandyk spresti problemas, o ne kad problemos imtu virsu...Dabar paskaicius tavo posta tai grynai stresas perimes viska ir tu ne nenori bandyt sprest ...iskarto tik neigiamas poziuris, nusistatymas;NEGAMINSIU, SVORIS AUKS, NEZINAU KAIP DIRBSIU....viskas juk susidelioja, ne tu pirma ir ne tu paskutine mamyte ,kuri po dekreto grizta i dabra. Visos dirba ir nieko nenutinka, pradzioj gal sunkiau kol rutina nauja susidelioja ,poto viskas vel savo ratu...ir gaminam ir, tvarkomes ir visa kita...

Neprisijungęs

 

#86 2018-02-21 12:34

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Aš į darbą labai noriu,bet kol kas dar labai daug klaustukų ir tiek visokių reikalų kuriuos reikia spėsti išpręsti per trumpą laiką. Į darželį vaikas eis nuo pirmadienio,dabar leidžia tik pratintis,šiandien buvo 2,5 val,per tas valandas tiek nusilaksčiau,kad vos vaiką užtysiau į 4 aukštą big_smile Gerai tik tiek kad šį ryt jau ėjo be ašarų,nes pirmadienį man tokią isteriją sukėlė prie darželio kad nežinojau kaip jį suvaldyti,pirmą kartą jis man taip viešoj vietoj.
Dėl gaminimo tai tikrai negaminsiu nesiruošiu savo kelių laisvo laiko valandų praleisti virtuvėj,mano planai tokie žinau kad dirbsiu iki 6 val vakaro,tada norėčiau nors kas antrą vakarą pabėgioti,tik nežinau kaip daryti su vakariene,nes prieš bėgimą nelabai noriu valgyti,nes bus sunku,o po visko labai vėlu,nes miegoti eisiu 10 val vakaro (nes dirbsiu nuo 7 ryto,keltis reikės apie pusė 6 val). Dar tikiuosi kad turėsiu bent vieną dieną laisvą vidurį savaitės.
Nu žodžiu nėra ko planuoti kol nieko nežinau,pasikalbėjau su savim lollollollol


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#87 2018-02-22 11:04

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

Vovere rašė:

Visos dirba ir nieko nenutinka, pradzioj gal sunkiau kol rutina nauja susidelioja ,poto viskas vel savo ratu...ir gaminam ir, tvarkomes ir visa kita...

As suprantu, kad cia normalu ir didzioji dauguma zmoniu taip gyvena, bet... bet kaip padaryti, kad rutina dar ir dziaugsma teiktu?

Neprisijungęs

 

#88 2018-02-22 13:20

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

Oda rašė:

Vovere rašė:

Visos dirba ir nieko nenutinka, pradzioj gal sunkiau kol rutina nauja susidelioja ,poto viskas vel savo ratu...ir gaminam ir, tvarkomes ir visa kita...

As suprantu, kad cia normalu ir didzioji dauguma zmoniu taip gyvena, bet... bet kaip padaryti, kad rutina dar ir dziaugsma teiktu?

Cia jau kiekvienam savo......nuo rutinos pilnai tikrai nepabegs nei vienas, nes darbas/namai/vaikai ir pan visus supa......Tiesiog paivairinimui itraukti sau megiamus dalykus kaip pvz sportas, kinas, retsykiais isejimas ne namie pavalgyt ar uzsisakyt take away , savaitgalio isvykos, atostogos ir  t.t.....
Nes na sorry,bet man toks pasakymas,kad as jei jau dirbu tai sakes negaminsiu  ir pan.....Na jei kisene leidzia kasdien 3 kart i diena valgyt restorane, tuomet gal ir liuks....o kist i save s.....cia jau ka as zinau....

Tiesiog reikia planuotis savo laika, seimos meniu ir kitus darbus....viskas tikrai imanoma, jei yra noras....As suprantu permainos sukelia sioki toki chaosa, bet tai tik itin trumpam....kai noras yra viskas pasuderinama....Kad ir pagimti pvz porai dienu ir pan....priedus pakeisti...pasitart su vyru kas ka ir kaip sau pasilengvint...Juk buna ir su keliais vaikais, su pora darbu ir tai zmones viska speja....Viskas yra musu galvelese.....

Neprisijungęs

 

#89 2018-02-26 20:24

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Kaip sekėsi vaikinukui darželyje? Išbuvo visą dieną?

Nuo rutinos niekur mes nepabėgsime, bet kasdienybę pasiįvairinti galime kokiais nors mėgiamais pomėgiais. Labai sveikintinas tavo nusiteikimas bėgioti cool


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#90 2018-02-27 08:21

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

lorjuod rašė:

Kaip sekėsi vaikinukui darželyje? Išbuvo visą dieną?

Nuo rutinos niekur mes nepabėgsime, bet kasdienybę pasiįvairinti galime kokiais nors mėgiamais pomėgiais. Labai sveikintinas tavo nusiteikimas bėgioti cool

Šiandien tik pirma diena,kaip bus visą dieną. Aš čia tik dabar nusiteikus bėgioti ,bet kiek pamenu po darbo būdavau labai pavargus,o ir dirbau mažiau,dabar padarė labai ilgas valandas,dirbsiu ir savaitgalį. Šeštadienį buvau suplanavus vaiko gimtadienį 15 val,o pasirodo dirbsiu iki 15 val,teko nukelti 18 val tik nežinau kaip teks viską suspėti. Sekamadienį irgi dirbsiu,o šiokiadieniais sakė gali būti kad iki 19 val teks dirbti,tai nežinau kaip bus su tuo bėgimu,gal tik laisvom dienom palakstysiu smile. Bet svoris manau tikrai kris,nes visą dieną ant kojų smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#91 2018-02-27 09:03

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Noriu būti liekna :)

Kris tikrai:)

svarbiausia tik darbe nepadauginti kokiu kavuciu,bulkuciu,cukriuko;D


As i darba sau nesiuos sveikus uzkandukus, nauja porininke storulka,tai taip nemotyvuos kaip senoji:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#92 2018-02-27 11:52

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Mano viena kolegė nuolat laikosi kokių nors dietų,tai manau mane pamotyvuos smile Manau reikės pagalvoti ką pasiimti užkandžiams prie kavutės smile Kol kas tik javainis šauna į galvą arba koks bananas smile

Buvau nuvarius į darbą pasiėmiau grafiką,tai kitą savaitę net 3 dienas turėsiu laisvas. Tik bijau kad neatleistų,nes ten nelabai dabar daug darbo yra,bet veju tokias mintis lauk.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#93 2018-02-28 20:00

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Mano kolegė irgi nuolat laikosi įvairių dietų, bet dėl to man visiškai nesusimotyvavo big_smile O dirbam kartu aštuonis metus big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#94 2018-03-07 07:56

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Noriu būti liekna :)

Lauryterudnosyte rašė:

svarbiausia tik darbe nepadauginti kokiu kavuciu,bulkuciu,cukriuko;D

Beveik neimanoma misija big_smile

Neprisijungęs

 

#95 2018-03-07 11:50

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Darbe nėra kada kavintis,vos kažką įmesti į burną buna laiko,apie normalius pietus tik pasvojoti,bent kol kas....


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#96 2018-03-11 15:24

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

lauricka rašė:

Darbe nėra kada kavintis,vos kažką įmesti į burną buna laiko,apie normalius pietus tik pasvojoti,bent kol kas....

Bandau išmąstyti,kas pas tave per darbas big_smile Vienu postu anksčiau sakei, kad nelabai daug darbo yra, paskui rašai, kad nėra laiko kavintis big_smile Niekaip nesugalvoju, ką dirbi big_smile
Kaip šiaip nuotaikos, kaip darbe kolektyvas, kaip mažajam sekasi?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#97 2018-03-11 19:23

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Ateinu pasivaidenti smile Nėra laiko rašyti.  Nestorėju,bet ir nelieknėju,gal po mano dienų palieknėsiu big_smile Darbe valgau visokį š..,nes nenoriu normalaus maisto,nežinau kas man yra,jau geriau nevalgau,nei ką nors normalaus suvalgyčiau roll,nu visiškai nenormali aš roll Darbo tikrai nėra labai daug,nors buvo kelios dienos ir sunkesnės,bet aš labai pavargstu. Visą dieną ant kojų,jokių prisėdimų,valgau irgi stovėdama ir dažniausia prabėgdama. Keliuosi 5 ryto ir jau nuo tada prasideda lakstymas,gaminu valgyti vyrui(sakiau kad negaminsiu,bet vis dar tą darau roll),ruošiuosi į darbą,po to keliu šeimyną,ruošiu vaiką į darželį,tada bėgte ten ir bėgte į darbą,darbe pirma valanda visada būna bėgom,po to jau lengviau. Patikėkit 6 valandą vakaro jau vos velkuosi namo big_smile Einu miegoti 9 valandą vakaro  visada,kartais jei vaikas užmiega anksčiau einu ir aš miegoti.  Tačiau nevisada pavyksta naktį pamiegoti,nes mano pipirui kartais norisi pabendrauti naktį su mama. Viena kolegė visai nieko su ja man anksčiau labai trumpai teko dirbti,ji mane išleido į dekretą,kita mane nervina jos ir anksčiau nemėgau,su ja ypač sunku dirbti,nes tada dar jaučiuosi ir psichologiškai pavargus.
Tai tiek naujienų. Labai tikiuosi atrasti fizinių jėgų pabėgioti laisvomis dienomis,orai jau šyla. Galvoju gal bėgimas mane atves į doros kelią ir padės pagaliau atsitokėti,nes kitu atveju manau per vaiko krikštynas teks maišą rengtis smile Bet šeip pastebėjau kad pilvas tikrai pasitraukė per savaitę,ir kojos man lyg gražesnės,juk judu daug gal  viskas bus gerai tongue Ai darbas man padeda paiilsėti nuo šeimos,nes jau buvau pervargus nuo rutinos,psichologiškai jaučiuosi geriau,nėra kada su vyru pyktis,nes ryte tiesiog nespėju,o vakare jau nepajėgiu lol


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#98 2018-03-11 22:35

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Noriu būti liekna :)

Viskas bus gerai....pamazu isisuksi i ritma pradesi geriau jaustis...o jei darbukas nelabai patinka, ar nenori kokio kitokio pasidairyt?

Neprisijungęs

 

#99 2018-03-12 11:45

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Noriu būti liekna :)

Brūkštelėk, kokį š valgai roll Tau skrandis normaliai reaguoja į tokį maistą?

Dėl darbo, nieko keisto,kad pavargsti, juk reikai vėl įprasti prie režimo, gal ir įtampą jauti šiokią tokią darbe, o dar jei reikia naktį keltis, tai ko norėti.. Įjunk ir vyrą į darbus namuose, naktinius kėlimųsis, nebūk supermama, dalinkis pareigomis wink


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#100 2018-03-14 08:10

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Noriu būti liekna :)

Sveikos,šiandien laisva valio smile

Voveriuk pas mus miestelį darbų nėra,o kadangi nevairuoju tai džiaugiuosi kad aplamai turiu darbą smile Nėra ten jau taip blogai,gal priprasiu smile Šeip jei ne ta bjauri kolegė tai viskas būtų gerai,na dar viena iš valdžios nervuoja,ji manęs ir anksčiau nekentė,nežinau ką jai padariau. Vakar buvo atvarius tai tiek prinervavo,kad sakiau nafik geriau eisiu į maximą dirbti big_smile

Lorjuod nestreikuoja man skrandis big_smile bet labai tinstu. Vakar dienos meniu tragiškas: Pusryčiai namie apie 6 ryto buvo,sumuštinis (juoda duona,sviestas,dešra)kava su cukrumi,snikeris (4 ryto pabudau reikėjo energijos),po to darbe per visą dieną: 5 sausainiai,apie 100 g dešros,riekė juodos duonos,2 skardinės monsterio)Vakare  10 koldūnų su grietine ir arbata. vakar palyginus jau mažai valgiau,nes prasidėjo dienos apetitas sumažėjo.

žodžiu lieknėjimu nekvepia,negaliu susikaupti,darbe tik visokių šudukų norisi,normalus maistas manęs visai netraukia,nežinau kaip susiimti roll
Dar reikia mesti lauk tuos energetinius gėrimus ech kaip pagalvoju baisiai maitinuosi nieko keisto kad nuolat silpna ir pavargus esu. Jaučiu vėl kraujas bus nusėdęs. Gerai kad vaikas priprato darželį ir su mielu noru keliauja į jį,bet pirmas savaitės buvo sunkios,visokių virusiukų buvo prisigaudęs,net gimtadienio nešventėm,nes sirguliavo,bijojom kitus užkrėsti.


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson