#21 2010-01-27 22:51

pink_flowerx
Narys
Registravosi: 2008-09-03
Žinutės: 3655

Re: Plauku tiesinimas! :)

o mano plaukų žnyplės nebeima hmm


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/52668/.png

reikia dėkoti likimui už tai, ką praradome, nes taip mums gyvenimas suteikia šansą viską pradėti iš naujo, o besiremiant ankstesne patirtimi, galime viską padaryti kur kas geriau...

Neprisijungęs

 

#22 2010-01-28 01:29

Vikusia
Narys
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 36

Re: Plauku tiesinimas! :)

beto man tuo to tiesinimo ir plaukai susigadino hmm aksciau budavo lb jau stori visi klausdavo ka darau su jiais,bet tiesindavai beveik kas antra diena,ir su tikrai geru tiesintuvu,taciau nusidegina plaukas kad ir koks geras bebutu tas tiesintuvas...kazkuri sakek ka dievas dave ta jau dave,pritariu siam poskiui smile ir kodel gi dazniausiai tiesiaplaukes nori garbanu o garbanes tiesiu big_smile roll

Paskutinis taisė Vikusia (2010-02-11 02:32)

Neprisijungęs

 

#23 2010-01-28 17:21

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Plauku tiesinimas! :)

Vikusia rašė:

beto man tuo to tiesinimo ir plaukai susigadino hmm aksciau budavo lb jau stori visi klausdavo ka darau su jiais,bet tiesindavai beveik kas antra diena,ir su tikrai geru tiesintuvu,taciau nusidegina plaukas kad ir koks geras bebutu tas tiesintuvas...kazkuri sakek ka dievas dave ta jau dave,pritariu siam poskiui smile ir kodel gi dazniausiai tiesiaplaukes nori garbanu o barbanes tiesiu big_smile roll

pritariu dėl to, kad vis tiek, kokios bebūtų geros priemonės, jei mechaniškai veiki plauką, jis gali būt tuo nepatenkintas..
o dėl antro - irgi visom keturiom smile aš va visada buvau garbanė, vis norėjau tiesių, nusikirpau plaukus, vis tiek garbanojosi, o va kartą kai grįžau iš kirpyklos, nežinau, ką ten man padarė, kaip nebesigarbanojo taip gal pusę metų nesigarbanojo.. roll

Neprisijungęs

 

#24 2010-01-30 11:46

Vikusia
Narys
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 36

Re: Plauku tiesinimas! :)

vau,butu idomu ka ten su tavim padare roll big_smile

Neprisijungęs

 

#25 2010-01-31 18:36

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Plauku tiesinimas! :)

kad nieko smile nukirpo ir tiek.. o kad nesigarbanojo tai faktas.. nežinau, būna visko turbūt šiam pasauly big_smile

Neprisijungęs

 

#26 2010-03-19 20:13

Betty
Narys
Registravosi: 2009-10-30
Žinutės: 319

Re: Plauku tiesinimas! :)

Pagal viska tai nukirpus plaukus  turi jie labai garbanotis nes svori praranda, o kai ilgi tai kaskiek sveria tuos plaukus ir jie tiesiasi nuo garbaneliu, siaip pati esu pusta tokia vupi golberg gryna ;D (nu gal biski maziau) lyginu kasdien plaukus  na galiukai nudega bet as juos tiesiog nukarpau  kirpeja sakytu visa sprindi nukirpt reikia uztata db neinu i kirpykla , noriu ilgesniu plauku


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wFUtZcS/weight.png
Ūgis-1,69~ pradinis svoris-80kg~ Spyris sau į rura, štai lieknėjimo formulė!

Neprisijungęs

 

#27 2010-03-21 14:04

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: Plauku tiesinimas! :)

o man negaila tų plaukų. Norėsiu ilgų - prisiauginsiu lol ir tegul zyzia kiek nori tie, kurie nori, kad aš su ilgais būčiau. Nesąmonės kažkokios dėl kitų atrodyt taip, kaip nenori.

Neprisijungęs

 

#28 2010-03-22 08:40

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: Plauku tiesinimas! :)

aš dabar trumpesniais daug labiau patenkinta o nusiržiau gerokai big_smile kol kas noriu tik dar trumpint lol o gabanotus plaukus galima labai gražiai sutvarkyt kad kritį garbanom o nebūtų pasipūtę, tiesinimas norint ilgų plaukų tai jau tikria nepadės big_smile nes greitu metu jie greičiau nubyrės nuo galų nei augs big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#29 2010-06-27 18:58

Piccolo
Narys
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 196

Re: Plauku tiesinimas! :)

O mano plaukai yra tiesūs, tik galiukai truputį riečiasi. Tai gal žinote kokių priemonių tiesinimui, kad nei žnyplių, nei feno nereikėtų?  Nes sakau, vien dėl galiukų neapsimoka.
Aš taip pat labai labai noriu garbanų!!! big_smile  Bet nieko, džiaugiuosi ir tiesiais plaukučiais smile


Gyvenu, ką išgalvojau, todėl mokausi galvoti kitaip smile

http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris1-33CC33.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_62_cu_62_ta_55_t_v_text_.gif

Neprisijungęs

 

#30 2010-06-27 23:22

ievūsikas
Narys
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 13

Re: Plauku tiesinimas! :)

Oj mano plaukai tikras siaubas!!! Esu garbanė smile žiauru. Jie ploni,bet labai garbanoti ir pasipūtę big_smile big_smile :Dna ir kaip juos ištiesint??? išeini iš namų, 2 žingsniai ir vėl susigarbanoja,jeigu šlapia lauke tai išvis šakės big_smile vieni sako kad mano plaukai gražūs ir t.t bet aš norėčiau tiesių plaukų. Mann taaaip gražu, ir jeigu dar tie tiesus plaukai stori,lygūs .... tirpstu big_smilebig_smilebig_smile na ir kaip tuos garbanotus susitvarkyti? aš tai einu pasiputus visada,buvau ir gavus pravardę - pudelis big_smilebig_smile na kartais susitepu kondicionierium ir tos garbaneles atsiskiria ir graziiai sukrenta smilesmilesmile bet esu grazius ir graziu garbanų,tokios graziai susisukę, sukrite graziai,o mano tai vienas sonas susisukes, kitas tiesus big_smilebig_smilebig_smile siaubas,padėkit. big_smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson