#1 2010-01-14 10:33

Juste__
Narys
Registravosi: 2009-06-01
Žinutės: 72

AUSKARAI

Na  taip. Dabar svajoju apie auskarą į bambą . jei jau skaitet ankstesne mano tema, zinote, kad badauju. Kokius jūs turit auskarus? kokius norit isiverti?lol


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris4-009966.gif_beg_svoris4-slank.gif_bf_56_cu_54_ta_48_t_s_text_Man+pavyks%21+%3A%29.gif

Neprisijungęs

 

#2 2010-01-14 14:27

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: AUSKARAI

vajetus jetus, aš kai užsimaniau auskaro į bambą, man buvo gal 16m. Tada buvau liesa panelė, bet kažkokį pilvą mačiau pas save big_smile tai sakiau, kai sulieknėsiu, tada versiuos lol nors man nebuvo kur lieknėt net. Tai va, sakiau per vasarą sukūsiu ir tada, bet neiškenčiau - prasivėriau ir iki šiol patenkinta. Kas tas svoris, jei nori?
Pati turiu 18. Po vieną nosy, liežuvy, bamboj, visi kiti įvairiose ausų vietose. Šiaip mąstau gal jau laikas apsiramint big_smile tai daugiau gal jau nea, bet išsivert irgi nenoriu. Ir taip jau du išsivėrus.

Neprisijungęs

 

#3 2010-01-14 14:46

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: AUSKARAI

aha svajojau svajojau ir įsivėriau į antakį smile akip ir būčiau patenkinta bet jau turbūt bus 5 mėnesiai kaip neužgyja nors tu ppasikark, jau buvau išvis į juodą neviltį puolus. gali būt kad galų gale išsks kantrybė... jei būčiau naudojus purškaliuką kurį liepė nusipirkt meistras būtų turbūt antakis nupuvęs, tai po kelių mėnesiu supratau kad nieko nebus ir pradėjau ištisai dezinfekuot su spiritu.. bent rimtesnių bėdų nuo tada neturėjau.. be pūliuoja ir pūliuoja sad sad kad irką bedaryčiau.. ir metalą geriausią vėriaus... nu ir jau tikria nesu kokia terla, labai prižiūriu sad

jei ir versiuos tai jaučiu tik į  ausis toliau.. ten bent plaukais užsidangstyt gali jei problemelė iškyla..


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#4 2010-01-14 16:19

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: AUSKARAI

Virs lupos. Bet irgi skausmingai uz ji atkentejau- sutino akimirksiu, supuliavo, joks auskaras netiko- visi per trumpi suputusiai pusei veido per trumpi buvo.. Iseme jiji, atsileidus patinimui dure is naujo roll per naktis zliumdavau, vaistu bei ledo kompresu nuo veido neatitraukdavau- kazkas siaubingo buvo lol tad daugiau tikrai nebenoreciau jokiu auskaru roll


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#5 2010-01-14 16:27

Anziuke
Narys
Registravosi: 2009-12-11
Žinutės: 295

Re: AUSKARAI

O as bamboj turiu, jau seniai veriaus pries kokius 4-5 metus, tada dar plokscia pilva turejau, kai veriaus skaudejo, bet, kadangi, esu lb kantri ir nebijau skausmu, tai nk. Bet lb dziaugiaus, patiko ir db patinka,. Ar db verciaus tai nzn, nebet, kai vel plokscias pilvikas pasidarytu, bet pripratau as prie jo ir niekada ciuju neissiversiu. Kazkada issiemiau ir paziurejau kaip be auskaro, tai kazkaip nelb man, dar mano bamba man nelb grazi, tai su auskariuku super. Zodziu as patenkinta labai big_smile Jei nori, patariu vertis ir nebijot roll


Kunas-tai sodas, kurio savininkas musu valia...Tikiuosi mano sodas prazys
http://s12.rimg.info/6a0e61a9a4fe457e869563dc77d10aa3.gif

Neprisijungęs

 

#6 2010-01-14 16:52

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: AUSKARAI

Zalia_boruze rašė:

aha svajojau svajojau ir įsivėriau į antakį smile akip ir būčiau patenkinta bet jau turbūt bus 5 mėnesiai kaip neužgyja nors tu ppasikark, jau buvau išvis į juodą neviltį puolus. gali būt kad galų gale išsks kantrybė... jei būčiau naudojus purškaliuką kurį liepė nusipirkt meistras būtų turbūt antakis nupuvęs, tai po kelių mėnesiu supratau kad nieko nebus ir pradėjau ištisai dezinfekuot su spiritu.. bent rimtesnių bėdų nuo tada neturėjau.. be pūliuoja ir pūliuoja sad sad kad irką bedaryčiau.. ir metalą geriausią vėriaus... nu ir jau tikria nesu kokia terla, labai prižiūriu sad

jei ir versiuos tai jaučiu tik į  ausis toliau.. ten bent plaukais užsidangstyt gali jei problemelė iškyla..

man mano piersingo meistrė sakė, kad negalima valyt su spiritu. Sakė plaut su vaikišku muilu paprasčiausiai. Juokinga buvo iš pradžių, bet kai pagalvojau, kad prieš tai auskarai verti gydavo labai ilgai, kai kurie daugiau nei pusę metų yikes o su šituo metodu užgydavo puikiausiai ir greičiausiai, tai..

Neprisijungęs

 

#7 2010-01-15 02:29

Vikusia
Narys
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 36

Re: AUSKARAI

As taip pat turiu bamboje auskara,bet man be jokiu problemu jis uzgijo per kokias 2-3 savatites,nusipirkau ta purskaliuka tj kelias diena spapurskiau ir viskas.turejau senai dar ir nosi tj buvo vargu kai pameciau auskariuka ir bandziau vel ivert(nes nosi lb greit uzgyja),tj sakes kai buvo nosis istinus big_smile maniau radas liks,bet aciu dievui nk neliko big_smile manau cia nuo organizmo priklauso,kai cia kazkuri raset kad lupa visa uzpuliavo,tj mano drauges kelios turi tj irgi lb gerai jom viskas uzgijo smile o siaip tie geriausiai valyti idurtas vietas su suriu vandenuku wink

Neprisijungęs

 

#8 2010-01-15 08:20

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: AUSKARAI

rutuliukas rašė:

Zalia_boruze rašė:

aha svajojau svajojau ir įsivėriau į antakį smile akip ir būčiau patenkinta bet jau turbūt bus 5 mėnesiai kaip neužgyja nors tu ppasikark, jau buvau išvis į juodą neviltį puolus. gali būt kad galų gale išsks kantrybė... jei būčiau naudojus purškaliuką kurį liepė nusipirkt meistras būtų turbūt antakis nupuvęs, tai po kelių mėnesiu supratau kad nieko nebus ir pradėjau ištisai dezinfekuot su spiritu.. bent rimtesnių bėdų nuo tada neturėjau.. be pūliuoja ir pūliuoja sad sad kad irką bedaryčiau.. ir metalą geriausią vėriaus... nu ir jau tikria nesu kokia terla, labai prižiūriu sad

jei ir versiuos tai jaučiu tik į  ausis toliau.. ten bent plaukais užsidangstyt gali jei problemelė iškyla..

man mano piersingo meistrė sakė, kad negalima valyt su spiritu. Sakė plaut su vaikišku muilu paprasčiausiai. Juokinga buvo iš pradžių, bet kai pagalvojau, kad prieš tai auskarai verti gydavo labai ilgai, kai kurie daugiau nei pusę metų yikes o su šituo metodu užgydavo puikiausiai ir greičiausiai, tai..

nu tep man irgi kažką panašaus sakė... nusipirk purškaliuko, po prausimosi bet kokio pasipirkšk. aš tai mielai sad bet kad galiausiai tokie siaubai pradėjo darytis... kad spiritas ir samagonas buvo išsigelbėjimas. tam kartui bet ką būčiau užsipylus kad tik mačytų lol bent atsirado viltis kad išvis užgis. dabar jau reikės dar kažką galvot turbūt. antra vertus vienoj ausy vien standartinėj vietos gydžiausi pravertą vietą metus yikes, nors kitoj puikiai ir greitai užgijo, tai verčiu kaltę netikusiam organzimui sad arba galų gale bent peroksido gal nuspirkt nzn. šiais neįsivaizduoju kaip antakį plaut vaikišku muilu big_smile o dabar jau pripratęs prie agresyvios dezinfekcijos. bjauri vieta, tai plaukai kokie užkrenta tai dar kas ir užtenka bakterijai kokiai įsitaisyt sad


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#9 2010-01-15 11:28

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: AUSKARAI

O man buvo patare medetkomis tepinetis wink

Paskutinis taisė Ponia.BigAss (2010-01-15 11:40)


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#10 2010-01-15 17:07

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: AUSKARAI

Ponia.BigAss rašė:

O man buvo patare medetkomis tepinetis wink

aha, tas irgi padeda smile

Neprisijungęs

 

#11 2010-01-19 12:49

honey
Narys
Registravosi: 2009-06-21
Žinutės: 2169

Re: AUSKARAI

as tik liezuvy ir ausyse turiu smile sekantis etapas bus tattoo big_smile o laukti kol nukris svoris ir tada kazka daryti - beprasmiska big_smile bent man tokia motyvacija neveikia


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1gurtP_CAT1BG_63,6_62,2_57_dif.png


Akimirka prie lūpų,amžinybė ant klubų

Neprisijungęs

 

#12 2010-02-04 11:39

oras_
Narys
Registravosi: 2010-02-03
Žinutės: 52

Re: AUSKARAI

aha Tatoo gerai.. ypac kokio dramblio... mazas dramblis.. paskui tampa didelis.. vel mazas smile)

Neprisijungęs

 

#13 2010-02-06 17:00

heartb.
Narys
Registravosi: 2010-01-09
Žinutės: 27

Re: AUSKARAI

turiu kelis ausyse ir 1 bamboje.
kai sugalvojau prasiverti i bamba,visu pirma nusprendziau sulieknet,kai tikslas buvo pasiektas isiveriau,maniau bus daug baisiau,kad veria jauciau,bet nepasakyciau,kad skaudejo taip jau...galvojau dar tik sugnybe,o tas veriantis jausmas pasirodo ir buvo perverimas,o ne sugnybimas big_smile greitai ir kai labai nori jokiu blogu prisiminimu nelieka,bet antra karta nenoreciau,visgi bijojau smile antakart irgi tas pats butu big_smile

gijo ilgokai,dabar jau daugiau nei metai praeje ir tai buna supuliuoja truputi...saziningai gydziau tik pacioje pradzioje,o paskui kada atsimindavau,ar matydavau kad supuliavo.auskara pasikeiciau greitai po 3men,nes senaji pameciau...

o kiek bedu buvo pradzioj,karta begau i kolidoriu i spinta ir uzsikabinau uz spintos papuosimu auskara maniau mirsiu big_smile tokio skausmo dar neteko patirti,maniau issiplesiau su geru odos gabalu,susirieciau ant grindu is skausmo nei pajudet neina ir baime,kad ten dabar ziaurus vaizdas...na bet nieko labai baisaus maza gabaliuka issiplesiau,skylutes viduj po to vales koks milimetras atplestos odos...ziauru...labai reikia saugotis,as po to karto jau kaskart atsimenu ir saugausi.

o dar buvo pusdieni pravaiksciojau pametus auskara tai ivert nebeiseina,atrodo uzgijo skylute,tai vel per didziausius skausmus puse valandos vargau kol iveriau...veriant nieko,bet kai pati veri po kiek laiko...brrr...
viska surasiau,kad mano klaidu nekartot smile) kaskart tikrint auskariuko kamstuka ir labai saugoti auskara,o kuo jis ilgesnis tuo blogiau...as gydomaji sugebejau uzkabint...
  o gydziau octenisept purskalu,jei gerai parasiau pavadinima.nors mergina,kuri vere man liepe tepti,berods,baneocin  tepaliuku,kuris man nepatiko,tai naudojau octenisept purskala ir patogiau...

Paskutinis taisė heartb. (2010-02-06 17:02)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris_slank5.gif_bf_65_cu_54_ta_55_t_s_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#14 2010-02-08 23:42

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: AUSKARAI

heartb. rašė:

o gydziau octenisept purskalu,jei gerai parasiau pavadinima.nors mergina,kuri vere man liepe tepti,berods,baneocin  tepaliuku,kuris man nepatiko,tai naudojau octenisept purskala ir patogiau...

man abu labai geri. Baneocin iki šiol naudoju, kai ką susižaloju ar dar kokios bėdos su auskarais..

Neprisijungęs

 

#15 2010-02-09 08:28

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: AUSKARAI

o man jis kaip nepadejo taip nepadeda... nzn ne ka bedaryt smile atviros zaizdeles ar siaip suzeidimai neikad nepūliuoja, o čia.. pasaka be galo


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#16 2010-02-09 19:53

olla_lapla
Narys
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 559

Re: AUSKARAI

Turiu tik vieną aukarą- liežuvy. Kai vėrė visiškai neskaudėjo (daug labiau kai kraują ima ar katinas įdrėskia skauda), nors mane buvo prigąsdinę, kad labai skauda, kai veria seilėjiesi, o po to bala žino kiek valgyt negali:D Porą dienų patinęs man liežuvis tik buvo ir tai valgyt galėjau, aišku biški nepatogiai, bet nieko baisaus:)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wfcLgKL/weight.png

Neprisijungęs

 

#17 2010-02-09 22:39

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: AUSKARAI

Zalia_boruze rašė:

o man jis kaip nepadejo taip nepadeda... nzn ne ka bedaryt smile atviros zaizdeles ar siaip suzeidimai neikad nepūliuoja, o čia.. pasaka be galo

o tai tikrai ne alergiška nikeliui? ar iš ko ten tas auskaras..roll

Neprisijungęs

 

#18 2010-02-10 08:27

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: AUSKARAI

kad nikelinis jis. kokius ten veria pirmą kartą? galima rintkis pigesni medicininį plieną ir brangesnį.. užkrito smile na bet turėtų būt tobulai toleruojamas sad nikelinio ar isvis kitokio neturiu net progos isivert, nes pirma reikia uzsigydyt zaizdele, o tas nepavyksta

Paskutinis taisė Zalia_boruze (2010-02-10 08:28)


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#19 2010-02-10 13:24

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: AUSKARAI

labai keista.. nors.. mano auskarai pirmieji irgi gijo labai ilgai.. bet dabar [tpfu tpfu tpfu] momentaliai gyja viskas..

Neprisijungęs

 

#20 2010-02-10 13:27

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: AUSKARAI

na visgi į antakį per daug odos gan veriasi gal valant nepasiekiu giliausiu sluoksniu sad gal nepadejo tai kad verta du kartus ir deja meistras tobulai antra karta nepervere per ta pacia vieta, vis koks pulinys susidaro. fu. o taip patinka man yikes

antra vertus jei vieną ausį sugebėjau metus gydytis, tai...


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson