#81 2012-07-03 15:01

Bridget
Narys
Registravosi: 2012-07-03
Žinutės: 1

Re: Blakstienu priauginimas

As jau koks daugiau kaip pusmetis su blakstienom, pakeiciau kelias meistres, bet pakolkas apsistojaus pas viena, man labai patinka jos darbas. Ji dirba Kaune. Galiu palikti kontaktus: tel.860745424. Ir kaina labai maza, audines blakstienos tik 60lt uz pilna priauginima, o dabar moku uz korekcija kas kartas po 40 smile

Neprisijungęs

 

#82 2012-08-09 16:51

Kristi55
Narys
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 21

Re: Blakstienu priauginimas

Tos merginos, pas kurias ir siaip blakstienos patrupancios, retos, tai pasisaugokite tas blaktienas augintis, ypac ilgesniam laikui. As nepasizymiu labai tankiom ir ilgom blaksienom, na bet kai po triju menesiu nuolatinio nesiojimo dirbtinu nusiemiau, isvis nera i ka ziureti, puoliau dabar i panika, ieskosiu kuo gaivinti savas blakstienas, nes jos aptrupejo visai, isbyrejo.


Aš šiandien blogesnė nei vakar, bet geresnė, nei būsiu rytoj...

Neprisijungęs

 

#83 2013-02-11 19:44

ritulytis
Narys
Registravosi: 2012-03-05
Žinutės: 53

Re: Blakstienu priauginimas

Sveikos damos

kiek žmonių, tiek nuomonių. Aš visada pas mane atėjusioms merginoms patariu savo nuožiūra kaip augintis. Jei yra natūralios silpnutės blakstienos, tai jei pati klientė sutinka - dedu ilgesnes bet ne visai storas, kad neapsunkinti savųjų blakstienyčių. Beabejo, kai akys įpranta prie ryškaus ir ilgų blakstienų vaizdo, po nuėmimo pačios blakstienos automatiškai atrodo dar plonesnės ir trumpesnės. Siūlau jas tepti ricinos aliejais.

Žinoma, tai kažkiek kenkia, juk bet kuriuo atveju naturali blakstiena yra padengiama klijais ir prie jos tvirtinamas sintetinis pluoštas, bet jei pačios blakstienos trumpos, kasdien jas dažai, o dar pasitaiko ir makijažo nenuvalymas prieš miegą, tai gal visgi geriau priauginti blakstienas, bet nedaryti "vėduoklės", o pasirinkti natūralesnį vaizdą


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris9-229A3E.gif_beg_svoris_slank9.gif_bf_63_cu_59_ta_50_t_v_text_.gif

Ugis 155
Pradžia nuo 2012-03-05

Neprisijungęs

 

#84 2013-02-18 13:01

radza
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2012-05-03
Žinutės: 189

Re: Blakstienu priauginimas

O aš va kelios dienos kaip pasidariau cheminį blakstienų užrietimą...Mano blakstienos tiesios ir potrumpės...tai po užrietimo, net ir nesidažiusiai matosi kad akys pagražėjo, ir žvilgsnis pagylėjo:) Kiek ilgai laikysis nežinau, bet dabar visai gražu ir nieko priauginti nereikėjo wink

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson