#21 2011-07-07 14:24

ausra30
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2010-05-26
Žinutės: 6071

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

(ne)Spurga rašė:

Sveiki as ziva cia rasykite visokius prieparatus, kosmetika, kuri padedu naikinti ar paslepti spuogus ir inkstirus. Is anksto nuosirdziai dekoju:lol:smilebig_smile

visu pirma nera geriausios priemones nuo spuogu o turi buti kompleksas nuolatines prieziuros, kas padeda islaikyti oda svaria ir gaivia. pirmiausia kas ryta ir vakara turi valyti oda, tai gali buti pienelis, losjonas orausimuisi, prausiklis. geriausia pasirrinkti nekenksminga neutralia priemone, kuri nepakenktu, geriausia rinktis kuo lentgvesne, be jokio alkoholio ir be jokiu kvapu, alieju. po veido prausimo ar valymo dar tonizuoti  veida su vatos diskeliu suvilgytu toniku. po to butinai turi buti naudojamas tavo veido odai pritaikytas kremukas. po kremo dienos metu yra butina veido kremine pudra, nes ji padeda isvengti gatves dulkiu, kompiuterio dulkiu ir kitu nesvarumu, kurie uzkemsa poras. Kremine pudra leidzia odai kvepuoti, bte ji neuzaklina jo. vakar kruopsciai ja nuvalant, galima islaikyti tobula oda. Dar svarbus momentas - gilesnis odos valymas, cia priklausomai nuo odos tipo ir porblemos patartina oda valyti rudeni ir pavasari, tai padeda sulyginti oda, parinkti priemnones pritaikytas sezonui bei gauti naujo tonuso.
beto viso to pageidauti odai kaukes bei pylinga, taciau viso to reiktu saikingai. i savaite karta yra per akis


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/97850/.png
Ūgis 155cm

Neprisijungęs

 

#22 2011-07-23 20:50

saules23
Narys
Registravosi: 2011-07-22
Žinutės: 7

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

medeku tinktura naikina spuogus smile ir, tikrai, efektyviai smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_i90P_65_63,5_55_abs.png

Neprisijungęs

 

#23 2012-02-19 15:45

Eta
Narys
Registravosi: 2012-02-19
Žinutės: 17

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

Mane nuo spuogu gelbeja savaiminis st tropez idegis + garu voneles veidui, oda issilygina, greiciau pranyksta spuogeliai, bet nuo idegio atsiranda inkstiru, bet jau geriau taip.big_smile Ramuneles ramina oda. Pati esu alergiska sokoladui, negaliu valgyti riestutu, riebesnio maisto, o jei dar sustresuoju smile jei esu ant dietos ir sportuoju oda lygut  lygutele. Buvau pas kosmetologe prirase man priemoniu uz 200+ is kuriu suveike tik vienas, oda is ties nustojo bert, atrodo, vadinosi  "noreva duoskin" melyna pakuote; drekinantis kremas. Su drekinamaisiais kremais irgi vargstu spuogeliu tik padaugeja, db jau 2k perku sebamed drekinamaji krema jautriai odai, man jis tinka, bet galetu nebut toks riebus, uztepus ant veido blizga, bet daugiau eksperimentuot nebenoriu, tai pasilieku ties juo. Tai va tokia mano patirtis, kol kas:)

Neprisijungęs

 

#24 2013-01-30 11:24

SeeMee
BULLSHIT!
Nuo: Neverland
Registravosi: 2011-01-13
Žinutės: 1735

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

Pradėjau naudoti "Margaritos" firmos gaivinamąjį veido toniką su alavijais. Nusivalius makiažą ir nusiplovus veidą pasitepu šiuo losjonu prieš einant miegot ir atsikėlusi ryte. Veido oda pradėjo gražėti, tapo šviesesnė, kur buvo spuogeliai (jų pas mane beveik nėra, tačiau atsiranda karts nuo karto pavieniai) liko tik dėmės, kurios taip pat pradeda nykti. Siūlau pabandyti. smile


Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau prastus daiktus, o ir gyvenimas per trumpas, kad gerčiau pigų vyną.

Neprisijungęs

 

#25 2013-01-30 12:20

fragola
Narys
Registravosi: 2013-01-20
Žinutės: 68

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

sveikos. man irgi buvo atsiradusi problemele su veido spuogais, issigydziau per savaite. nusipirkau pacio geriausio , auksciausios klases alyvuogiu aliejaus ir savaite laiko kiekviena ryta ant tuscio skrandzio po arbatini sauksteli.viskas dingo kaip per stebukla. Juk oda ne is isores o is vidaus reikia gydyti.smile


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris6-CC0066.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_73_cu_73_ta_60_t_v_text_Pasirinkite.gif

Neprisijungęs

 

#26 2013-10-01 12:57

laimoote
Narys
Registravosi: 2013-10-01
Žinutės: 1

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

Tu tikra, kad alyvuogių aliejus padėjo? Įdomus receptas nuo spuogų smile Jei tikrai padeda, reiktų išmėginti ir man smile
Kažkur skaičiau apie svogūnų arba bulvių kaukes nuo spuogų, gal kažkas iš čia esančių mėginot?

Neprisijungęs

 

#27 2013-10-08 22:18

Juozas
Narys
Registravosi: 2013-10-08
Žinutės: 1

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

Geriausia su spuogais kovot paprastom priemonem. Reiktu gerti daug vandens, nevalgyt nesveiko maisto (sokolado, traskuciu).Sportuot gerai- susiaktyvina kraujotaka, issivalo visos kenksmingos medziagos per prakaita.  Bet kai neretai pamirsti tuos dalykus, tai jau tenka gydyt pasekmes sad Man geriausiai padejo salicilio spiritas ir  Herbline Acne kremas- abu dezinfekuoja ir dziovina spuogus. Mieliu tabletes geras dalykas dar- valo krauja. As del siu priemoniu spuogu nebeturiu, tai ir jum turetu padet. Sekmes wink

Neprisijungęs

 

#28 2013-11-05 13:33

Laumė
Narys
Registravosi: 2013-10-28
Žinutės: 8

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

Na mielių tabletės odai gal ir gerai, tačiau asmeniškai man negalima mielių dėl kitų dalykų... Sutinku, kad reikia sveikai maitintis, daugiau judėti. Bet taip norisi kokio nors super greitao stebuklingo recepto ir stebuklingai greito poveikio smile

Neprisijungęs

 

#29 2018-10-02 22:36

vikim
Narys
Registravosi: 2018-09-24
Žinutės: 1
Tinklapis

Re: Sveiki, padekit! As spuogas!

O kuo tos mielės gerai odai sakykit?

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson