#81 2007-05-12 15:46

aistute192
Narys
Registravosi: 2007-05-11
Žinutės: 15

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Aciu tau lore.


http://www.3fatchicks.net/img/bar013/slider-dinner/kg/77/68/73/.png

Neprisijungęs

 

#82 2007-05-12 20:57

Niliole
Narys
Registravosi: 2007-03-02
Žinutės: 1945

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

naktis rašė:

sveikos vel wink

taigi, pasakoju kaip sekasi man. siuo metu sveriu 59kg. bet nuo snd siek tiek apriboju maisto ribojima big_smile (gerai skamba) nes reikia nenusiplti pries egzaminus.  ir kad netruktu jokiu medziagu TIKRAI. taigi, toliau maitinsiuos sveikai, bet ne pagal jokia dieta, o pagal savo susidaryta meniu. kita karta, jei bus idomu, parasysiu, kas ten per "Mano meniu" big_smile

o siaip, visoms sekmes ir istvermes. zinokit, as su jumis wink megaukites geriau salotomis, nei sokoladais, arbatomis, o ne kapucino cool

iki smile

Sveikinu Tave, Naktie, kad pasiekei savo tiksla ir linkiu  islaikyti pastovu svori. Stabilizacija irgi nelengvas dalykas... Sekmes egzaminuose!


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1snakeP_i104P_90_81_67_abs.png

Neprisijungęs

 

#83 2007-05-12 21:30

naktis
Narys
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 306

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Niliole rašė:

naktis rašė:

sveikos vel wink

taigi, pasakoju kaip sekasi man. siuo metu sveriu 59kg. bet nuo snd siek tiek apriboju maisto ribojima big_smile (gerai skamba) nes reikia nenusiplti pries egzaminus.  ir kad netruktu jokiu medziagu TIKRAI. taigi, toliau maitinsiuos sveikai, bet ne pagal jokia dieta, o pagal savo susidaryta meniu. kita karta, jei bus idomu, parasysiu, kas ten per "Mano meniu" big_smile

o siaip, visoms sekmes ir istvermes. zinokit, as su jumis wink megaukites geriau salotomis, nei sokoladais, arbatomis, o ne kapucino cool

iki smile

Sveikinu Tave, Naktie, kad pasiekei savo tiksla ir linkiu  islaikyti pastovu svori. Stabilizacija irgi nelengvas dalykas... Sekmes egzaminuose!

aciu. siaip dar nepasiekiau tikslo, yra nereikalingu kilogramu dar, bet kolkas sustapdziau svorio metima, nes egzai ant nosies.

Neprisijungęs

 

#84 2007-05-17 20:24

nika
Narys
Registravosi: 2007-05-07
Žinutės: 22

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Sveikos, as sugrizau, tai ar laikosi kas nors japoniskos dietos? Kaip sekasi? Maciau pasiulyta  ta pacia tema, tik labai mazai bendraujanciu.Sikart as rimtai,nuo pirmadienio pradedu laikytis sios dietos,nes savaitgali dar noriu pavalgyti saslykeliu ir atsigerti sampaniuko.PASIZADU ! Jeigu kas ljau laikosi, ar planuoja, prisijunkyte, bus smagiau.Is ankso dekinga!

Neprisijungęs

 

#85 2007-05-18 16:17

aistute192
Narys
Registravosi: 2007-05-11
Žinutės: 15

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Sveikos.Taigi rasau kaip man sekasi.Skaiciavau kolorijas  ir per beveik dvi sav.nukrito 2kg.Dabar noreciau labiau matomo rezultato,taigi nuo siandienos grikinuosi.Gal kas zino,ar galima gerti kava(be cukraus ir pieno) sios dietos metu.Nes be kavos-dienos ne vienos!


http://www.3fatchicks.net/img/bar013/slider-dinner/kg/77/68/73/.png

Neprisijungęs

 

#86 2007-05-18 23:14

Judita
Narys
Registravosi: 2007-04-25
Žinutės: 32

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Turiu prisipažinti man geda roll Tikrai žadejau laikytis japoniskos dietos,bet niekas neisejo.Dabar pykstu,kad neisejo ir dar daugiau valgau.Bet nuo pirmadienio bandysiu susemti visus valios likucius ir pradeti laikytis.Man matyt butinai reikia kompanijos,vakarais duoti lyg ir ataskaita kaip sekesi,tai jauciuosi isipareigojus pries kitas ir daug lengviau issilaikau.Kai delcios dietos laikemes nemaža kompanija,man buvo visai lengva.Tai nika nuo pirmadienio smile

Neprisijungęs

 

#87 2007-05-19 00:28

cigone
Narys
Registravosi: 2007-05-19
Žinutės: 10

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

sveikutes, turbut mane priimsit i savo rata, as labai noriu sukust, bet nelabai turiu valios ir nelabai iseina,gal galit padet smile

Neprisijungęs

 

#88 2007-05-19 16:57

naktis
Narys
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 306

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

sveika cigone. zinai, kas manyje sukaupe valia, kai pradejau likytis dietos. ogi graziu moteru figuros. rimtai. nuejau i youtube.com ir pazejau keleta graziu filmuku, kur dailiu figuru moteru foto. ir supratau, kad noriu but panasi. ta prasme is figuros. kad fizinis grozis irgi miela, ir kad as galiu tokia buti. tada seke atradimas, kad saltos ir kopustai - labai skanu ir neina i kuna.

jei nuspresi imtis ko nors realaus ir noresi patarimo, rasyk. jei turesiu minciu pasidalinsiu.

sekmes surenkant visus valios likucius savyje wink

Neprisijungęs

 

#89 2007-05-19 17:45

cigone
Narys
Registravosi: 2007-05-19
Žinutės: 10

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

na labai noreciau kad parasytum, kaip pakeitei savo mityba:)naktie,

Neprisijungęs

 

#90 2007-05-19 18:15

naktis
Narys
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 306

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

pirmiausia padariau organizmo valyma.

pirma lieknejimo diena siek tiek sumazinau porcijas.

sekancia diena geriau tik vandeni, bet jo tikrai daug. ne litra ir ne du.

trecia-ketvirta diena valgiau salotas ir kopustus (praktiskai vien juos), aisku vanduo irgi. taip po keturiu dienu zarnynas, skrandis ir organizmas issivale (na bent jau mano tikrai, pasijuto kazkaip).

po to seke dieta, kuria pati susidariau. siaip visada skaiciavau kalorijas, kad butu per diena apie 1000kcal (ne daugiau). didziaja dali sudare sviezi vaisiai ir darzoves (be bananu ir bulviu) ir dar koses ivairios(ne bulviu). mazdaug per 2-3sav. numeciau 6kg.

reikia ir sporto, kad kristu lasinukai. bet su mano dieta, tai ne per daug intensyvus turi buti sportas. dar po 18h nevalgiau (jei nori valgyti-stikline vandens, arba arbatos be cukraus ir pieno)

siaip arbatu galima varijuoti daug ir ivairiu, atrasti nauju skoniu. cia dalykas, kuriuo galima megautis.

beje, pamirsau pamineti - nuo lieknejimo pradzios JOKIU saldumynu (sokoladu, sausainiu, saldainiu ir pan.) taip pat iki minimumo sumazinau kramtomos gumos (nes turejau tokia problema, kad daug kramciau),nebent iskart po valgio ir ne ilgiau 15min.kramtymo. vietoj jos suciulpdavau viena tic tac, jei labai noredavau.

beje, ryte - stikline vandens, pries miega stikline vandens. pries ir po valgio stikline vandens (bet darant maziausiai 0,5h pertraukas po ir pries valgi) mazdaug taip: vanduo, 0,5val, tada maistas, vel 0,5-1val(priklausomai nuo maisto sunkumo) ir vel vanduo.



tarp kitko, as jau metus buvau vegetare, todel vegetarine dieta manes nestebina. jei tu mesede, tada manau geriau pasistenk pereit prie daugiau zuvies ar baltos mesos (paukstienos). jei norisi mesos, aisku

wink

jei kokie klausimai rasyk.

p.s.siaip tuo maitinimusi kur as tai netinka maitintis jei dirbi aktyvu fzini darba, nes mazas kaloringumas jos. cool

Neprisijungęs

 

#91 2007-05-19 19:18

aistute192
Narys
Registravosi: 2007-05-11
Žinutės: 15

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Norejau paklausti nakties,ar kada laikeisi grikiu dietos?Nes va,as tik viena diena teistveriau,pasijutau labai silpnai,o ir sona pradejo kazko durt.Manau man geriasias budas skaiciuoti kolorijas ir nuo 6,ne kasnio.


http://www.3fatchicks.net/img/bar013/slider-dinner/kg/77/68/73/.png

Neprisijungęs

 

#92 2007-05-19 21:20

Spirgute
Narys
Registravosi: 2007-05-19
Žinutės: 9

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Sveikutes:) noreciau prisijungti prie jusu, nes va jau nuo siandienuos pradejau draugauti su grikiais;) tikiuosi jusu palaikimo, bei stengsiuos pati patarti ir palaikyti;)


http://www.3fatchicks.net/img/bar061/cartoonapple01/lb/66/58/64/.png

Neprisijungęs

 

#93 2007-05-19 22:18

naktis
Narys
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 306

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

aistute192> laikiausi grikiu, bet grieztai istveriau tik 3 dienas. po to vis pridedavau ko nors. dar po keliu dienu meciau visai ta reikala.

siaip kaloriju skaiciavimas ir po 18h nevalgymas tikrai gera iseitis. ir siaip riebiu produktu neprisikirtimas (net ir ryte) lol

Neprisijungęs

 

#94 2007-05-19 22:21

naktis
Narys
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 306

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Spirgute> laikykis ir kantrybes tau cool

Neprisijungęs

 

#95 2007-05-20 15:06

nika
Narys
Registravosi: 2007-05-07
Žinutės: 22

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Sveikutes,aciu Judita, kad palaikysi kompanija, kuo daugiau tuo smagiau.Tai nuo pirmadienio pradedam! Saunuole, Naktie, kad tiek valios turi,sveikintina. Kiekvienas zmogus renkasi jam priimtiniausia varianta.Sutinku su tavimi,kad tavo organizmo valymas ne visiems tinkamas, ir dar labai svarbu,neprarasti sveiko proto,neperlenkti lazdos.Siaip,net medicina pataria retkarciais valyti organiza.Visoms sekmes,ko tik nepadarai vardan grozio!smilesmilebig_smiletongue

Neprisijungęs

 

#96 2007-05-20 15:48

aistute192
Narys
Registravosi: 2007-05-11
Žinutės: 15

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Labas visoms.Sunkiausias dietos periodas-tai savaitgaliai!Ar as neteisi?Visokie gimtadieniai,saslykeliai,alus.Bet as atsilaikiau!Gal ir ne geriausias budas,bet nuejau miegot,kai vyras su draugais kepe saslykus!Ir kodel buni toks piktas ir suirzes nuo maisto ribojimo?Tikiuosi jusu palaikymo,nes toks jausmas,kad tuoj pulsiu prie saldytuvo!SOS!!!!!!!


http://www.3fatchicks.net/img/bar013/slider-dinner/kg/77/68/73/.png

Neprisijungęs

 

#97 2007-05-20 17:31

naktis
Narys
Registravosi: 2007-04-14
Žinutės: 306

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

aistute192> laikykis, jei tavo tikslas grazus kunas ir reikia butent dabar pasilaikyti dietos, tada: sukaupk visa valia ir pirmyn wink  mes su tavimi cool

Neprisijungęs

 

#98 2007-05-20 19:57

Judita
Narys
Registravosi: 2007-04-25
Žinutės: 32

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Pradedam,nika,nuo rytdienos ,buuutinai:) Siandienos bandymas apsirengti baltomis kelnemis dar labiau sustiprino mano pasiryžima.aistute192 laikykis ir saldytuva laikyk savo didžiausiu priesu,nas del gražiu liniju ir geros savijautos verta susilaikyti.Sekmes smile

Neprisijungęs

 

#99 2007-05-21 19:02

nika
Narys
Registravosi: 2007-05-07
Žinutės: 22

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Labas, pirma japoniskos dietos diena,pasakyciau nebuvo lengva.Labai jau norisi valgyti,ypac iki pietu. Nes kavos puodelis 7 val.ryte iki pietu (13 val),labai ilgas laiko tarpas.Esu ypratusi dar ko nors suvalgyti pvz. jogurto.Manau kaip nors nugalesiu savo yproti. hmm Sekmes visoms ir dideles kantrybes!roll

Neprisijungęs

 

#100 2007-05-21 19:33

Spirgute
Narys
Registravosi: 2007-05-19
Žinutės: 9

Re: Lieknejanciuju klubas! -10kg ;)

Lubutis, na o as jau 3 diena kaip nesiskiriu su grikiais:) is tikruju maniau bus sunkiau, ypac sunki buvo vakar diena, taciau atsilaikiau big_smile cool rezultatai jauciasi, pati geros nuotaikos, tik ryte silpnoka buvo, bet nieko, kaip nors...pasiryzus kovot iki galo loltonguecool

nika> sekmes ir istvermes tau mes su tavim, laikykis winksmile

na , o as parasysiu po poros dienu kaip sekasi man;) vaje...bus jau 5oji diena lol


http://www.3fatchicks.net/img/bar061/cartoonapple01/lb/66/58/64/.png

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson