#61 2016-07-11 21:03

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Oi siandien kokia gera diena tai negaliu smile Turbut pirma karta pirmadienis toks geras smile Pykit nepykit, bet dabar tai jau girsiuosi big_smile
1.Nuo pat ryto savo a le veganisku tortuku patenkinau saldumynu poreiki taip, kad net nezinau, ar ryt noresiu big_smile bet turbut noresiu smile smile Ir atradau puikia alternatyva pasmalyziauti sveikai smile Ir dar, atsisakiau parduotuvinio torto be jokio sirdagrauzio smile
2.Siandien baigiau savo kursus, testuka parasiau puikiai, net norisi testi smile
3.Apsimoviau seniai nenesiotus dzinsus - atrodo puikiai ir niekur niekas neverzia big_smile
4.IR siandien prabegau geru 20min.krosiuka + prasiejimas pries ir po!!! Primeciau, kad begau po 10 metu smile
5.Na ir meniu siandien visai patenkinta smile

9.00 Pusryciai - gabaliukas "torto" (migdolai, anakardziai, datules, avietes, medus, kokosu pienas, cia seklos)
11.30 Priespieciai - didelis puodelis kavos su pienu
14.30 Pietus - 30g makaronu (nevirtu), v.s.tarkuoto surio, agurkas, 2 pomidorai, puse avokado, v.s.seklu misinio, v.s.graikisku riesutu aliejaus, citrinos sultys
16.00 Pavakariai - 2 nektarinai
20.30 Vakariene - ryziu traputis su varske. Buvau pasidarius 2, bet po begiojimo visai nenorejau valgyti, tai ir ta viena is reikalo sukrimtau.

Neprisijungęs

 

#62 2016-07-11 21:50

butke
Narys
Registravosi: 2012-02-15
Žinutės: 1330

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Oi siandien kokia gera diena tai negaliu smile Turbut pirma karta pirmadienis toks geras smile Pykit nepykit, bet dabar tai jau girsiuosi big_smile
1.Nuo pat ryto savo a le veganisku tortuku patenkinau saldumynu poreiki taip, kad net nezinau, ar ryt noresiu big_smile bet turbut noresiu smile smile Ir atradau puikia alternatyva pasmalyziauti sveikai smile Ir dar, atsisakiau parduotuvinio torto be jokio sirdagrauzio smile
2.Siandien baigiau savo kursus, testuka parasiau puikiai, net norisi testi smile
3.Apsimoviau seniai nenesiotus dzinsus - atrodo puikiai ir niekur niekas neverzia big_smile
4.IR siandien prabegau geru 20min.krosiuka + prasiejimas pries ir po!!! Primeciau, kad begau po 10 metu smile
5.Na ir meniu siandien visai patenkinta smile

9.00 Pusryciai - gabaliukas "torto" (migdolai, anakardziai, datules, avietes, medus, kokosu pienas, cia seklos)
11.30 Priespieciai - didelis puodelis kavos su pienu
14.30 Pietus - 30g makaronu (nevirtu), v.s.tarkuoto surio, agurkas, 2 pomidorai, puse avokado, v.s.seklu misinio, v.s.graikisku riesutu aliejaus, citrinos sultys
16.00 Pavakariai - 2 nektarinai
20.30 Vakariene - ryziu traputis su varske. Buvau pasidarius 2, bet po begiojimo visai nenorejau valgyti, tai ir ta viena is reikalo sukrimtau.

ŠAUNUOLĖ cool


Mano ūgis 172
Svajonė – tai žmogaus veržimasis pirmyn, tai visos jo viltys, visos jo paslaptys.

Neprisijungęs

 

#63 2016-07-11 22:44

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Aciu smile Galvojau, ar nors kas nors su manimi pasidziaugs big_smile

Neprisijungęs

 

#64 2016-07-12 00:05

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Nauja_oda

Džiaugiuosi ir aš tik vakarienei galėjai dar vieną traputį sukišti big_smile,bet šiaip viskas šaunu smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#65 2016-07-12 17:59

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Suo labiau apsidziauge trapuciu big_smile
Siandien tai valgau belekaip, pietus lievi buvo, tai kazkaip ismuse mazumele kitus valgymus... Ryt butinai gaminsiu ka nors is bulviu, labai noriu roll
8.30 Pusryciai - arbuzo rieke, nektarinas, bananas
10.30 Priespieciai - kava su pienu
12.00 Pietus - darzoviu apkepas, panasu, kad su suriu ant virsaus, valdiska porcija. Zodziu buvo neskanus ir nesotu.
15.00 Pavakariai - gabaliukas vakarykscio "torto", raudoneliu arbata, didele sauja kepintu nelukstentu saulegrazu
17.45 Vakariene - ryziu kose (150g virtu ryziu, v.s.lydyto surio, 2 v.s.liesos grietineles, 32g fermentinio surio, didelis pomidoras, ciobrelis)
Veliau turbut dar bus traputis su varske, nes vakariene nors ir netikus, bet ankstyva.

Neprisijungęs

 

#66 2016-07-12 18:03

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Nauja_oda

Visai neblogai smile Bet tas apkepas iš aprašymo turėjo būti fui smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#67 2016-07-12 19:11

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Ir buvo fui, tik nebuvo kaip nevalgyti jau hmm

Paskutinis taisė Oda (2016-07-12 19:12)

Neprisijungęs

 

#68 2016-07-13 19:26

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

15-oji diena.
10.00 Pusryciai - 2 virti kiausiniai, 75g bemieles juodos duonos, puse avokado, po valandos kava su pienu
13.30 Pietus - 2 ryziu trapuciai uztepti varske, agurkas
16.30 Pavakariai - obuolys, nektarinas
40min.elipsinio treniruoklio - jetus kaip as galus atiduodu su tuo bandymu sportuoti...
19.00 Vakariene - 2 virtos blauzdeles (be odos), 2 dideli pomidorai, a.s.graikisko jogurto
Pietus su vakariene gal ir butu buve geriau sukeisti vietomis, bet po tokiu sociu pusryciu net ir sitie pietus buvo labiau is reikalo.

Neprisijungęs

 

#69 2016-07-13 19:53

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Nauja_oda

Tikrai pietus su vakariene keisčiau. Visai tie pusryčiai normalūs,nepavadinčiau sočiais :)Nepatinka sportuoti? Man irgi lol


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#70 2016-07-13 20:29

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

lauricka rašė:

Tikrai pietus su vakariene keisčiau. Visai tie pusryčiai normalūs,nepavadinčiau sočiais :)Nepatinka sportuoti? Man irgi lol

Kai tu tokius pusrycius suvalgysi, tada galesi man sakyti, kad nesotus (akylai seksiu tavo meniu) big_smile Mano santykiai su sportu idomus... Kadaise sportavau, ir su malonumu, ir po 10km nubegdavau... kai baigiau visa ta reikala, daugiau nei 10 metu bandau ji vel prisijaukinti big_smile Bet tu bandymu nebuvo daug big_smile Dabar tai nei patinka nei nepatinka, sunku tik labai. Suvokiu, kokia suaugusi i viena kaula esu, ir graudu ir juokinga smilesmile O blogiausia tai, kad tvirto kuno be sporto neturesi, todel arba arba smile

Neprisijungęs

 

#71 2016-07-13 21:33

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Nauja_oda

Pas mane su pusryčiais labai įdomūs santykiai,nesvarbu kiek jų suvalgau galiu nors ir kepsnį,vistiek greitai išalkstu smile
O su sportu panašūs santykiai kaip pas tave šiuo metu jo nekenčiu kažkada labai mylėjau smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#72 2016-07-13 22:31

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

lauricka rašė:

Pas mane su pusryčiais labai įdomūs santykiai,nesvarbu kiek jų suvalgau galiu nors ir kepsnį,vistiek greitai išalkstu smile
O su sportu panašūs santykiai kaip pas tave šiuo metu jo nekenčiu kažkada labai mylėjau smile

Tai pabandyk sita derinuka, ne pirma karta valgau ir labai soti ilgai jauciuosi smile Ir super skanu smile

Neprisijungęs

 

#73 2016-07-13 22:58

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

lauricka rašė:

Pas mane su pusryčiais labai įdomūs santykiai,nesvarbu kiek jų suvalgau galiu nors ir kepsnį,vistiek greitai išalkstu smile
O su sportu panašūs santykiai kaip pas tave šiuo metu jo nekenčiu kažkada labai mylėjau smile

Tai pabandyk sita derinuka, ne pirma karta valgau ir labai soti ilgai jauciuosi smile Ir super skanu smile

Pabandyčiau bet niekaip negaliu pamėgti avokado smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#74 2016-07-13 23:03

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

lauricka rašė:

Oda rašė:

lauricka rašė:

Pas mane su pusryčiais labai įdomūs santykiai,nesvarbu kiek jų suvalgau galiu nors ir kepsnį,vistiek greitai išalkstu smile
O su sportu panašūs santykiai kaip pas tave šiuo metu jo nekenčiu kažkada labai mylėjau smile

Tai pabandyk sita derinuka, ne pirma karta valgau ir labai soti ilgai jauciuosi smile Ir super skanu smile

Pabandyčiau bet niekaip negaliu pamėgti avokado smile

Normaliai prinokusi ji valgai ir neskanu? smile

Neprisijungęs

 

#75 2016-07-13 23:14

lauricka
Narys
Registravosi: 2013-10-31
Žinutės: 7515

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

lauricka rašė:

Oda rašė:


Tai pabandyk sita derinuka, ne pirma karta valgau ir labai soti ilgai jauciuosi smile Ir super skanu smile

Pabandyčiau bet niekaip negaliu pamėgti avokado smile

Normaliai prinokusi ji valgai ir neskanu? smile

Nežinau ar jie ten normaliai sunokę ar ne bet kiek teko skanauti labai nepatiko smile,vis sakau reikia dar kartą pabandyti,bet kažkaip ir be jo man gerai smile


Iki Kalėdų lieknesnė smile

Neprisijungęs

 

#76 2016-07-14 08:54

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

lauricka rašė:

Oda rašė:

lauricka rašė:


Pabandyčiau bet niekaip negaliu pamėgti avokado smile

Normaliai prinokusi ji valgai ir neskanu? smile

Nežinau ar jie ten normaliai sunokę ar ne bet kiek teko skanauti labai nepatiko smile,vis sakau reikia dar kartą pabandyti,bet kažkaip ir be jo man gerai smile

As kazkada irgi nemegau, dabar valgau daznai smile Bet pvz. tokiu ikru turbut taip ir nepamegsiu, nes toks jausmas, kad buozgalvius valgau big_smile Ner bedos manau, visada galima rasti kiekvienam skaniu ir sveiku alternatyvu smile

Neprisijungęs

 

#77 2016-07-14 13:16

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Mano savaitgalis prasideda siandien smile
8.30 Pusryciai - 63g kvietinio paplotelio, mazas pomidoras, puse agurko, didelis kiausinis, puse avokado, kupinas a.s. lydyto surelio, kava su pienu
11.30 Priespieciai - riekute arbuzo
13.00 Pietus - didelis dubuo sriubos (vistienos sultinys, morkos, zirneliai, ryziai, a.s. graikisko jogurto). Vis dar valgau...
Daugiau meniu si savaitgali nebus smile Bukit geros, graziai valgykit ir negerkit kaip as big_smile Sakiau, kad retai geriu, o cia dabar kaip savaitgalis taip proga smilesmile Bet pasistengsiu saikingai wink

Neprisijungęs

 

#78 2016-07-14 14:42

gedzius11
Narys
Registravosi: 2016-07-14
Žinutės: 1

Re: Nauja_oda

Sveiki,

turiu gana nemažą viršsvorį ir pradedu nuo šiandien kūdintis. Gydytoja parinko man grikių dietą. Jau žinau, kaip bus blogai, nes esu įpratęs valgyt daug ir riebiai. Nežinau kaip ištversiu. Taipogi, jau porą savaičių užsiimu sportu - plaukioju baseine.

Linkiu visiems kantrybės ir sėkmės savo kelyje

Neprisijungęs

 

#79 2016-07-18 19:33

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

gedzius11 rašė:

Sveiki,

turiu gana nemažą viršsvorį ir pradedu nuo šiandien kūdintis. Gydytoja parinko man grikių dietą. Jau žinau, kaip bus blogai, nes esu įpratęs valgyt daug ir riebiai. Nežinau kaip ištversiu. Taipogi, jau porą savaičių užsiimu sportu - plaukioju baseine.

Linkiu visiems kantrybės ir sėkmės savo kelyje

Ir kaip sekasi keista dieta uzsiimti?

Neprisijungęs

 

#80 2016-07-18 23:41

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Na va, pargrizau. Daug valgiau, truputi maziau geriau, dabar geda, ryt sverimosi diena, turbut nesisversiu. Biski susidirbau, bet opa opa ir vel suoliuosiu i rezima iki kito savaitgalio big_smile
Siandienos meniu:
11.00 Pusryciai - didelis bananas, 30 tresniu, kava su pienu
16.00 Pietus - 6 mazos virtos bulvytes, troskinti grybai, apie 5-6 v.s. Tiksliai nezinau, kas jiems daryta, bet kad su grietine ir svogunais tai tikrai.
19.00 Vakariene - dubenelis liesos varskes, apie puse puodelio saldytu braskiu (su cukrum).
20.00 Kazkoks valgymas - desertas (anakardziai, migdolai, saulegrazos, datules, kokosu pienas, kakava). Lyg ir nesuvalgiau daug, bet buvo per daug... vistik riesutai.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson