#2041 2018-09-04 17:55

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Pandike rašė:

Oda rašė:

antarktida rašė:

Ar išgyvenai šiandieną? Jei čia nuolatinė būsena, gal laikas darbą keisti?

Išgyvenau, tarsi butu iš ko rinktis:))
Darbas ir pats turėtų siek tiek keistis kazkada apie naujus metus, jei ne tai tada jau reikes imtis kažko. Plius, dabar nelabai laikas butu sau leist finansini nestabiluma, dar skolos ciut liko negrazintos:))
Vakar taip pasišnekėjom su savim, ir graziai ir negražiai, pavirkavom, pavalgem (extra) ir nusprendėme kad life goes on. Daug dalyku dar neįgyvendintų, mėnuo į prieki jau suplanuotas, tad susirinkom kario dvasios likučius ir bandysim toliau judėti pirmyn:)

As irgi pastaruoju metu sitaip su savim kalbuosi big_smile nu dv, dar viena diena neisdurnek, pabuk zmogum ir po to jau daryk viska normaliai. Tik negaliu su saknu ileidimu i sofa sindromu susitvarkyt. iseinu is darbo, atrodo viskas normaliai, griztu namo, atsisedu ir pz pz, visa vakara ne is vietos hmm

Prisigalvok veiklos po darbo, kirpyklos, manikiūrai, masažai, susitikimai su draugem, zodziu kažką, ko lengvai neatsauksi wink Aš jei sunu neturėčiau, tai namo grįžčiau tik pernakvoti big_smile

Neprisijungęs

 

#2042 2018-09-04 18:07

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Siandiena visai ne pagal plana, tik pusryciai buvo tokie, kaip sumanyta. Ir rekordas - 4 kavos.
Pusryciai - 2 lietiniai su varske (su pilno grudo miltais), liesa grietine, juoda kava
Priespieciai - kava su pienu, didelis obuolys, surelis (100m nevalgiau)
Pietus - tokie idomus, vaises darbe buvo - bulve kepta folijoje, kiaulienos kumpio gabaliukas su kazkokiu padazu, misraine (agurkas, pekino kopustas, morka, ziedinis kopustas, saulegrazos, majonezo-jogurto padazas), porcija nedidele bet pati kombinacija tai uztaisas...
Pavakariai - ta pati kiauliena su padazu, keli kasniai - skanu, labai, bet kiaulienos ir vel ilgai nevalgysiu, 6 migdolai, 2 kavos su pienu
Vakariene - turiu issivirus 2 kiausinius, bet nezinau ar valgysiu. Kol kas nenoriu

Neprisijungęs

 

#2043 2018-09-04 18:16

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

antarktida rašė:

Ar išgyvenai šiandieną? Jei čia nuolatinė būsena, gal laikas darbą keisti?

Išgyvenau, tarsi butu iš ko rinktis:))
Darbas ir pats turėtų siek tiek keistis kazkada apie naujus metus, jei ne tai tada jau reikes imtis kažko. Plius, dabar nelabai laikas butu sau leist finansini nestabiluma, dar skolos ciut liko negrazintos:))
Vakar taip pasišnekėjom su savim, ir graziai ir negražiai, pavirkavom, pavalgem (extra) ir nusprendėme kad life goes on. Daug dalyku dar neįgyvendintų, mėnuo į prieki jau suplanuotas, tad susirinkom kario dvasios likučius ir bandysim toliau judėti pirmyn:)

Blogi dalykai ir nuotaikos turi savybę praeit.  Banalu taip sakyt, bet viskas bus gerai. Ypač kai yra kario dvasios likučių. Tu man tokia kieta motera atrodai, tai tikrai pajudėsi! smile

Neprisijungęs

 

#2044 2018-09-04 18:22

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Nauja_oda

Vovere rašė:

Pandike rašė:

As irgi pastaruoju metu sitaip su savim kalbuosi big_smile nu dv, dar viena diena neisdurnek, pabuk zmogum ir po to jau daryk viska normaliai. Tik negaliu su saknu ileidimu i sofa sindromu susitvarkyt. iseinu is darbo, atrodo viskas normaliai, griztu namo, atsisedu ir pz pz, visa vakara ne is vietos hmm

Ismesk sofa:Dbig_smilebig_smile( juokauju)....tiesiog apeik ja....kazka nuveik pirma ir tik veliau jau sesk....as pvz savo sporto tase pasiimu i masina ir po darbo pirma i gym, tik poto namo...o  jei pirma namo,tai reiskia eisiu pabegiot...gryzau, sast i apranga, kedus ir i trasa...ir tik poto jau sofa....

Man ir taip gaunasi, jei tik prisėdu, visada atrodo kad tik trumpam, o gaunasi ištižimas. Todėl jau eidama iš darbo namo nusiteikiu, ką norėsiu ar ką reikėtų padaryti, ir nesėdu ant sofkės, kol nepasidarau.


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2045 2018-09-04 18:23

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Siandiena visai ne pagal plana, tik pusryciai buvo tokie, kaip sumanyta. Ir rekordas - 4 kavos.
Pusryciai - 2 lietiniai su varske (su pilno grudo miltais), liesa grietine, juoda kava
Priespieciai - kava su pienu, didelis obuolys, surelis (100m nevalgiau)
Pietus - tokie idomus, vaises darbe buvo - bulve kepta folijoje, kiaulienos kumpio gabaliukas su kazkokiu padazu, misraine (agurkas, pekino kopustas, morka, ziedinis kopustas, saulegrazos, majonezo-jogurto padazas), porcija nedidele bet pati kombinacija tai uztaisas...
Pavakariai - ta pati kiauliena su padazu, keli kasniai - skanu, labai, bet kiaulienos ir vel ilgai nevalgysiu, 6 migdolai, 2 kavos su pienu
Vakariene - turiu issivirus 2 kiausinius, bet nezinau ar valgysiu. Kol kas nenoriu

Kaip skaniai pietūs skaitosi big_smile niam niam big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2046 2018-09-05 00:20

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

Orkaiteje kepta bulve...ummmm kaip skanu....priminei , reiks kada pasidaryt....man labai patinka taip iskepta bulve ir ant virsaus tunas su siek tiek majonezo ,bei salia salotu

Neprisijungęs

 

#2047 2018-09-05 06:56

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

antarktida rašė:

Oda rašė:

antarktida rašė:

Ar išgyvenai šiandieną? Jei čia nuolatinė būsena, gal laikas darbą keisti?

Išgyvenau, tarsi butu iš ko rinktis:))
Darbas ir pats turėtų siek tiek keistis kazkada apie naujus metus, jei ne tai tada jau reikes imtis kažko. Plius, dabar nelabai laikas butu sau leist finansini nestabiluma, dar skolos ciut liko negrazintos:))
Vakar taip pasišnekėjom su savim, ir graziai ir negražiai, pavirkavom, pavalgem (extra) ir nusprendėme kad life goes on. Daug dalyku dar neįgyvendintų, mėnuo į prieki jau suplanuotas, tad susirinkom kario dvasios likučius ir bandysim toliau judėti pirmyn:)

Blogi dalykai ir nuotaikos turi savybę praeit.  Banalu taip sakyt, bet viskas bus gerai. Ypač kai yra kario dvasios likučių. Tu man tokia kieta motera atrodai, tai tikrai pajudėsi! smile

Tu teisi, viskas praeina smile

Neprisijungęs

 

#2048 2018-09-05 06:58

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Vovere rašė:

Orkaiteje kepta bulve...ummmm kaip skanu....priminei , reiks kada pasidaryt....man labai patinka taip iskepta bulve ir ant virsaus tunas su siek tiek majonezo ,bei salia salotu

Taip, orkaitėje smile Skanu, bet dėl manes tokio maisto gali ir nebūti. Nors apie bulve su tunu esu jau ne karta girdėjusi, gal kada prisiruosiu ir pabandyti smile

Neprisijungęs

 

#2049 2018-09-05 07:17

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Vovere rašė:

Orkaiteje kepta bulve...ummmm kaip skanu....priminei , reiks kada pasidaryt....man labai patinka taip iskepta bulve ir ant virsaus tunas su siek tiek majonezo ,bei salia salotu

Taip, orkaitėje smile Skanu, bet dėl manes tokio maisto gali ir nebūti. Nors apie bulve su tunu esu jau ne karta girdėjusi, gal kada prisiruosiu ir pabandyti smile

Man irgi šitie pietūs egzotiškai nuskambėjo. Toks buitekas, bet skanu big_smile
Yra Vilniuj kavinė Fabai, kur tokius dalykus, ir apskritai visus grilio dalykus, taip skaniai paruošia... Užsimaniau žiauriai big_smile

Neprisijungęs

 

#2050 2018-09-05 13:22

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

antarktida rašė:

Oda rašė:

Vovere rašė:

Orkaiteje kepta bulve...ummmm kaip skanu....priminei , reiks kada pasidaryt....man labai patinka taip iskepta bulve ir ant virsaus tunas su siek tiek majonezo ,bei salia salotu

Taip, orkaitėje smile Skanu, bet dėl manes tokio maisto gali ir nebūti. Nors apie bulve su tunu esu jau ne karta girdėjusi, gal kada prisiruosiu ir pabandyti smile

Man irgi šitie pietūs egzotiškai nuskambėjo. Toks buitekas, bet skanu big_smile
Yra Vilniuj kavinė Fabai, kur tokius dalykus, ir apskritai visus grilio dalykus, taip skaniai paruošia... Užsimaniau žiauriai big_smile

Tokia lietuviška lietuviška egzotika big_smile

Neprisijungęs

 

#2051 2018-09-05 13:23

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Kaip noriu saldumynų ir miego yikes Merdeju ant stalo

Neprisijungęs

 

#2052 2018-09-05 17:42

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Visa diena kaip isprotejus lakstau, tik atsisėdu ir pagatava užmigti... Siandien kabinu sau medali už 2 puodelius kavos, tik 2!
Pusryčiai - 5 bulviniai blynai, kefyras, arbata, vėliau juoda kava
Priespieciai - bananas
Pietus - šaltiena, pomidorai, vėliau 6 migdolai, nes mazai pietų buvo
Pavakariai - vieno kąsnio plikytas pyragėlis, orinis toks, idomus reikalas, kava su pienu, obuolys
Vakariene - 2 virti kiaušiniai (vakar taip ir nebesuvalgiau), 2 kukuruzu trapuciai, majonezas. Mielai dar 1 toki sumuštinuka suvalgyciau roll

Neprisijungęs

 

#2053 2018-09-05 18:01

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Oda rašė:

Visa diena kaip isprotejus lakstau, tik atsisėdu ir pagatava užmigti... Siandien kabinu sau medali už 2 puodelius kavos, tik 2!
Pusryčiai - 5 bulviniai blynai, kefyras, arbata, vėliau juoda kava
Priespieciai - bananas
Pietus - šaltiena, pomidorai, vėliau 6 migdolai, nes mazai pietų buvo
Pavakariai - vieno kąsnio plikytas pyragėlis, orinis toks, idomus reikalas, kava su pienu, obuolys
Vakariene - 2 virti kiaušiniai (vakar taip ir nebesuvalgiau), 2 kukuruzu trapuciai, majonezas. Mielai dar 1 toki sumuštinuka suvalgyciau roll

Pliusuoju dar 1 kiaušinį, 1 truputi, majoneza

Neprisijungęs

 

#2054 2018-09-05 20:32

Pepa
Narys
Registravosi: 2018-08-26
Žinutės: 464

Re: Nauja_oda

Gerai laikotės, panele. smile


https://swlf.lilyslim.com/AK5jp3.png

Neprisijungęs

 

#2055 2018-09-05 21:09

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Pepa rašė:

Gerai laikotės, panele. smile

Neee, pilvas išpūstas, ištinus ir nelaiminga jaučiuos sad

Neprisijungęs

 

#2056 2018-09-05 21:35

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Nauja_oda

Man patinka tik vakariene:) o siaip viska kita keisciau:) bet as irgi pradejau eiti klyskeliais, todel tyliu:)))


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#2057 2018-09-05 21:39

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Nauja_oda

Lauryterudnosyte rašė:

Man patinka tik vakariene:) o siaip viska kita keisciau:) bet as irgi pradejau eiti klyskeliais, todel tyliu:)))

Aš tai nieko nekeisčiau, nebent saldumynų pridėčiau:))

Neprisijungęs

 

#2058 2018-09-06 07:16

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Nauja_oda

Tie bulviniai blynai man vėl seilėtekį kelia big_smile

Neprisijungęs

 

#2059 2018-09-06 07:50

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Nauja_oda

Daugių  daugiausiai išsikepu bulvinių blynų kartą per metus, nes saiko ant jų neturiu big_smile pavarau jų tada  ir karštų, o po to ir šaltų vieną po kito, kol nelieka big_smile  Pavydu skaityti, kaip galima saikingai su jais elgtis big_smile  Bet jų kaip pusryčių maisto - nu niekaip neįsivaizduoju big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#2060 2018-09-06 11:57

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Nauja_oda

Man visai nieko meniukas, nors ir as bulviniu blynu ryte nepraryciau,va pietums su kokia obuoliene gal karta i metus ir sueitu. Po tokios vakarienes ir man butu mazoka, eiciau dar kazko ieskot

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson