#1 2015-11-25 18:08

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Sporto klubas Vilniuje

Labukas,

kurį iš Vilniaus sporto klubų rekomenduotumėt? Kur patys lankotės, kokie +/-? Aš pati lankiau Impulsa, Victoria ir dar pora mažiukų visai seniai, bet vis nerandu to vienintėlio. Dabar žiūrinėjų GET FIT, gal šitą kas lankot?

Neprisijungęs

 

#2 2016-03-22 18:24

prasmes_ieskotoja
Narys
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 220

Re: Sporto klubas Vilniuje

Aš lankau treniruotes Get Fit nuo lapkričio praeitų metų. Žiauriai patinka man ten! Pats sporto klubas įrengtas
moderniai (aš langau Vingio centrą jų), yra visa reikiama įranga. Pati vieta labai smagi, man asmeniškai ir strategiškai patogi, bet šiaip pas juos galima visuose jų taškuose lankytis su tuo pačiu abonimentu. Geri treneriai, tikrai profesionalūs, o kas svarbiausia entuziastingi. Dega savo darbu ir kitus lengvai užkrečia. Turbūt būtent dėl to čia yra ilgiausiai mano išlankytas sporto klubas big_smile

Neprisijungęs

 

#3 2016-04-02 19:17

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Sporto klubas Vilniuje

Aš nesulaukus čia pagalbos šauksmo užsirašiau į tokį nedicką sportklubį netoli namų, bet jaučiu, kad nieko nebus ten. Treniruoklių nedaug, aplinka tokia "asketiška", jei jau taip labai gražiai išsireiškus, o kas labiausiai mane erzina, tai kad trenerio nė su žibusiu nerasi ir neprisišauksi. Taip atmestinai dirba, kad siaubas .. Visą norą sportuot atmuša net... Žodžiu, sprendžiant iš tavo komentaro, tai visiška Get Fit priešingybė ...

Neprisijungęs

 

#4 2016-04-30 23:53

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Sporto klubas Vilniuje

Užsiregistravau pirmai nemokamai treniruotei Get Fit ir nuėjau pasibandyt. Kaip ten faaaaiiinaaa!!! Nepalyginsi su mano klubecu ... Super įrengta viskas, o trenerių fainumas! Žodžiu, metu saviškį ir bėgu pas Get Fit tongue

Neprisijungęs

 

#5 2016-05-30 21:21

prasmes_ieskotoja
Narys
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 220

Re: Sporto klubas Vilniuje

Nu o aš ką sakiau, tikrai geriausias sporto klubas Get Fit dabar big_smile Čia, kam aktualu beje, jie turi labai fainas programas mamytėms - yra viena programa jaunoms mamoms su kūdikiais (nuo 3 mėn.) ir mankštos besilaukiančioms. Pora mano bičilių lanko, tai tiek giria, tiek giria smile

Neprisijungęs

 

#6 2016-06-08 13:11

saltene
Narys
Registravosi: 2016-06-08
Žinutės: 1
Tinklapis

Re: Sporto klubas Vilniuje

O gal kas galit parekomenduoti cross fit sporto klubų Vilniuje? Idealiausia Pašilaičiai-Pilaitė

Neprisijungęs

 

#7 2016-06-29 21:44

giedrusia
Narys
Registravosi: 2009-02-03
Žinutės: 96

Re: Sporto klubas Vilniuje

JO jo, aš jau beveik 2 mėnesiu va Get Fit lankau ir dar neatsibodo ir tik daugau ir daugiau stimulo atsiranda, kai jau rezultatai pradėjo matytis! O svarbiausia, tai kad ne tik atrodau geriau (nume2iau 5 kg!), bet ir  savijauta visai kitokia! Energingos žymiai daugiau, buvau savaitgalį prie ežero išklėkus, tai plaukiojau, kaip prisukta, O anksčiau padusdavau jau po 5 min. ...

Neprisijungęs

 

#8 2016-09-05 17:30

Gambaris
Narys
Registravosi: 2016-06-06
Žinutės: 34

Re: Sporto klubas Vilniuje

Gal kas lankosi Royal Athletics sporto klube šalia Vingio? Aš ten užsirašiau. Būtų smagu susirasti porininkę smile

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson