#1 2009-04-14 18:04

tundraaa
Narys
Registravosi: 2009-04-14
Žinutės: 4

ar lieknos merginos tikrai grazu?

lol Taip,taip tik nereikia lelia manekenes gražu, storules negražu dietu laikytis tik visiem . Deje esu 1.68 cm ūgio ir mano nelaimei 50kg svorio ...
Kas pasakys ,kad cia šaunu galiu ir akmeny paleisti mielos merginos dietu niekada nesilaikiau ,visada buvau labai smulki ,o jūs laikotes dietu ,kad numestumet svorio.Ar jūs bent isivaizduojat ,kas dedasi mano gyvenime ,repliku,kad esu bulimike , anoreksike, ar aplamai nevalganti esu gražu gražiausiai skeletu esu išvadinta .Aš deje nieko savyje pakeisti negaliu ,kiekvienam aiškinti ,kad aš valgau juk negaliu . Žinokit sakykit ka norit ,bet ar tokie šaukimai gatveje jūsu neatbaide dar nuo dietu.ir patarkite ,ka gi man daryti.

Neprisijungęs

 

#2 2009-04-14 18:48

Ponia.BigAss
Narys
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 2356

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

zinai, kas antra kaip sakalys dabar lietuvoj. ir jau geriau tegu rekia, kad nevalgai, negu kad esi nutukus karve, nes bent gali devet ka nori ir pasigeret savo kunu. taskas


http://squiby.net/view/4078893.pnghttp://www.ticker.7910.org/wg__67__01S000000g41NDJqfDM4N2p8VmlzbyBsYWJvIGxpa28gdGlr.gif

Neprisijungęs

 

#3 2009-04-14 18:57

Lourdes
Narys
Registravosi: 2008-07-28
Žinutės: 2124

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

aš manu,kad abejoms pusėms sunku, ir tai kur kaip šakaliai,valgo duagir nepriauga, ir tai kuri ,stengiasi numesti svorio, bet sunkiai pavyksta,reikia daug pastangu, nervų....
juk visos esam žmonės ir turim jausmus.....


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-2pfoteP_i90P_73_64,9_55_abs.png
168cm.

Neprisijungęs

 

#4 2009-04-15 14:50

klara
Narys
Registravosi: 2008-10-30
Žinutės: 4954

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

Kai neturi lasiniu,atrodo viskas normalu.Taip ir turi but,bet kai ju turi tada pradedi suprast ir kitas apvalesnes paneles . Labiausia nervina kai valgai ir ziuri kaip i laukine,ir toks jausmas,kad tik ir galvoja,kad edi..,o kai ko i burna neimi (turiu omeny sokoladus ,bandeles arba nevalgai vien todel,kad nenori,o ne del dietos !) tada sako,kad dietiniesi. smile Nei vienaip ,nei kitaip neitiksi smile

O tau ka patart ? smile Manau kaip ir kievienai panelei,stenkis nekreipt demesio,pati sakei kievienam nepulsi aiskint,kad valgai,o juolab pati sakei,kad patenkinta esi smile uztat artimi tau zmones tave myli tokia ir zino kaip yra smile

O ir akmenim nepradesi i juos svaidytis,galvoja jie tegul ka nori smile

Cia tas pats patarimas butu ir norincioms numesti svori,nes tai taip pat zeidzia ir kartais zmones nejausdami,tokiu komentaru pasako,kad lupa atsivepia,o po to tie zodziai neiseina is galvos tol,kol nenumeti svorio ir gali pasirodyt jiems ir pagalvot mintyse - ''As tai padariau !''

Negaliu patiket,kad dabar pasauli vos ne pagrindine tema - apkunumas ir liesumas..Tai veda is proto.. Negi tik tame laime,pasakyt kokia tu kuda ar stora .. ?



''Dėl savo kūno labiausiai nerimauja Mančesterio moterys. 97 procentai apie nemėgstamas formas kiekvieną dieną pagalvoja vidutiniškai kas 12 minučių.''


Taip,mes pacios prisiauginam to svorio,bet ar tai normalu jei kas 12 minuciu galvoji kaip atrodai.. Cia greiciau tarp 4 mikstu baltu sienu galima papult..

Paskutinis taisė klara (2009-04-15 14:54)

Neprisijungęs

 

#5 2009-04-18 12:58

koriux
Narė
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2009-02-21
Žinutės: 1935

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

o aš tos nuomonės, kad tom mergičkom, kurios turi tokią problemą, kaip tundros, yra žymiai sunkiau negu mums, kovojančioms su papildomais kilogramais. Juk, jeigu turime valios ir noro , galime įgauti savo išsvajotas linijas ir jas išlaikyti. Tačiau toms, kurios gali per dieną cielus du tortus suvalgyti, ir keliais pokeliais čipsų užsikąsti, bet svoris nė gramu nepadidėja, ką daryti? va čia jau padėtis be išeities.roll

tai vat čia iš vienos pusės.
tačiau kiekvienas medalis turi dvi puses, ši situacija taippat.
galbūt ir nėra lengva,kai tave vadina anoreksike, bulimike - nors valgai visiškai normaliai.tačiau nemanau,kad tai pasitaiko taip dažnai, kaip kad į mus kreivai pasižiūri , replikuoja "mažiau ėsk", nors grauži tik sumautą pirmą kąsnį tądien, o jau kai susirūpinam savimi, tai žiūrėk jau aiškina kad "anoreksija susirgsim"...
ir išties, pernelyg lieknai figūrai daug lengviau susirasti drabužių, į liemenėlę visada gali įsidėti pagalvėles, o pasportavus ir pliaže nesijausi vien kaulais ir oda..
tačiau toms, kurios visdar kovoja su svoriu, dažnai replika "ė, stora karve", kai jau esi nuėjusi pusę kelio lieknėjime, ir pvz. iš buvusių 30, liko numesti vos 15 , tikrai nėra malonios... tada užplūsta tokios mintys, kad "tų kilogramų nė nesimato, kuriuos numečiau", ir panašiai, kad viskas veltui, o emocines valgytojas tai nuveda į šaldytuvą... roll

Na, bet vistik mes , meškutės, galim daug nuveikti tam, kad būtume stirnaitės, tad nepasiduokime ir eikime tolyn..  smile

Paskutinis taisė koriux (2009-04-18 13:05)


Gyvenk taip, kad dėl nieko nesigailėtum.

Neprisijungęs

 

#6 2009-04-18 19:14

astuleee
Narys
Registravosi: 2009-03-30
Žinutės: 23

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

Man valgis-vienas is didziausiu gyvenimo malonumu,tai labai pavydziu toms,kurios gali valgyti tai ka nori ir kiek nori:P

Neprisijungęs

 

#7 2009-04-20 08:13

Zalia_boruze
Gyvenu :)
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2008-06-16
Žinutės: 8249

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

bet kokiu atveju net ir toms, kurios niekas neina į kūną maitintis tortais ir čipsais neišeis į sveikatą smile mitybos visada reikia prisižiūrėti kažkiek smile o aš savo ruožtu pavydžiu toms, kurioms skrandis leidžia valgyti kiek nori ir ko nori smile

o šiaip man asmeniškai negražu per lieknos merginos smile bet ką gamta davė tą reikia ir saugoti, mažiau klausytis ir mokėti save pateikti, turėti ką pasakyti smile ir pasportuoti visos gali wink


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-1reisP_kaeferdunkelP_57.9_57_52_abs.png
lengvesniam žmogui lengviau gyvent smile
www.egzote.lt  atėjus rudeniui - naujos akcijos wink

Neprisijungęs

 

#8 2009-04-21 00:56

pink_flowerx
Narys
Registravosi: 2008-09-03
Žinutės: 3655

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

tundraaa rašė:

lol Taip,taip tik nereikia lelia manekenes gražu, storules negražu dietu laikytis tik visiem . Deje esu 1.68 cm ūgio ir mano nelaimei 50kg svorio ...
Kas pasakys ,kad cia šaunu galiu ir akmeny paleisti mielos merginos dietu niekada nesilaikiau ,visada buvau labai smulki ,o jūs laikotes dietu ,kad numestumet svorio.Ar jūs bent isivaizduojat ,kas dedasi mano gyvenime ,repliku,kad esu bulimike , anoreksike, ar aplamai nevalganti esu gražu gražiausiai skeletu esu išvadinta .Aš deje nieko savyje pakeisti negaliu ,kiekvienam aiškinti ,kad aš valgau juk negaliu . Žinokit sakykit ka norit ,bet ar tokie šaukimai gatveje jūsu neatbaide dar nuo dietu.ir patarkite ,ka gi man daryti.

gal mainytis nori?
aš mielai pasikeisčiau..


http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/52668/.png

reikia dėkoti likimui už tai, ką praradome, nes taip mums gyvenimas suteikia šansą viską pradėti iš naujo, o besiremiant ankstesne patirtimi, galime viską padaryti kur kas geriau...

Neprisijungęs

 

#9 2009-05-04 22:02

Svelni
zaneta
Nuo: Sakiai
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 1135

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

Na ne merginos,nenoriu but kuda kaip daba matau tos paneles befigures ner moterisku formu visos tik istyse,man asmeniskai negrazu. Moters kunas turi but su formom smelio laikrodzio tipo figura,tai moteriska,aisu apkuni,stambi jai paciai nepatogu ir sveikatai,tai save nors kiek tausot. As uz sveika gyvensena valgyk ka nori bet su porcijom ir tuo paciu laiku ir sportas


"/tmp/upload/5ac13b9e05e1333d058f744b00664caaa9fb1204e815b7429975b31ae9cb31ee1/lrg-306-athletic.gif"

Neprisijungęs

 

#10 2009-05-30 22:10

Jennifer
Narys
Registravosi: 2009-05-30
Žinutės: 1

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

Na aš , būdama 166 cm, svėriau 49 kg. Dabar priaugau iki 54 kg. ( nes menstruacijų nebuvo ) , tai mano draugas sako, kad dabar gražiau atrodau , nei prieš tai....o šiaio tai , svarbu sveikatai viskas gerai.

Neprisijungęs

 

#11 2009-05-31 14:06

RosySky
Narys
Nuo: Alytus
Registravosi: 2009-05-30
Žinutės: 46

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

Mano kaimynas sako, kad aš esu durna, jog pergyvenu dėl svorio. Apsikabina mane ir sako, kad jam labiau patinka merginos, kurios yra švelniai minkštos. smile Bet deja, ne visiems...


http://www.ketoforum.de/diet-ticker/pic/weight_loss/62966/.png

Neprisijungęs

 

#12 2009-06-29 10:23

Miglut
Narys
Registravosi: 2009-06-25
Žinutės: 35

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

Na, as vis tik irgi manau kad Tundraa didesne vargse, nei tos kurios turi problemu su svoriu big_smile juk, jei mergina nera apkuni, bet ir ne liesa tai nieks prie jos isvaizdos ir nesikabins! O mes storuliukes turim galimybe taip atrodyti, tikrai visos! Tik cia jau reik valios tureet ir noro daaaug big_smile o va jau jai, tai ir daryt nera ka roll Ir is kitos puses, juk tikrai ne visos, bet didzioji dauguma merginu, del savo virssvorio yra kaltos pacios, o va tundraa hmm Nu zodziu, nelaime tom moterims tas kunas big_smile


http://diaet.abnehmen-forum.com/diet/tickerd/showimg-waldP_i80P_70_70_59_abs.png

Neprisijungęs

 

#13 2009-07-14 23:37

Ruthi
Narys
Nuo: Suvalkija :D
Registravosi: 2009-05-19
Žinutės: 1113

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

na aš manau,a kd lieknos, gražiai lieknos merginos labai gražu, bet tik ne anoreksikės su persišviečiančiais kaulais! smile
aš už viduriuką, bet daugiau link kūdesnių : )


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wdFjX4I/weight.png

Neprisijungęs

 

#14 2009-11-14 15:30

Letta
Narys
Registravosi: 2009-10-29
Žinutės: 809

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

Man labai gražu lieknos merginos, ne tos kur kaulai matosi, bet su gražia figūryte neturinčios lašinukų, bet, kad ir kaulai nebūtų išlindę. smile aš pati tokia noriu būti todėl aukoju saldumynus, bandeles, šokoladus, riebius skanius patiekalus. Nes juk - grožis reikalauja aukų. smile

Neprisijungęs

 

#15 2009-12-19 19:14

pipirėlis
Narys
Registravosi: 2009-12-18
Žinutės: 18

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

visada grazi moteris bus ta,kuri bus energinga, sveika---------o tokios buna tik lieknos,aisku,cia galima gincytis, bet manau,niekam nera estetiski rinkiai apie liemeni neutral

Neprisijungęs

 

#16 2010-06-14 11:34

ievūsikas
Narys
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 13

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

Na mano ūgis 1.72cm. o sveriu 49kg-50kg big_smilebig_smilebig_smile šiaip aplinkiniai sako, kad mano graži labai figūra ir t.t bet mano atžvilgiu aš esu per kūda big_smilebig_smile na man gražiau kaip būna panelės bent turi lašinuko. O mano figūra pagal mane nėra ideali. Visi sako: eik į modelius, turi puikią figūrą. Nu ką, ką, nuėjau aš į tuos modeliu, pakvietė, tipo graži labai figūra, tokių reta,gražus užpakaliukas, lygios kojos, to mum ir reikia. o dar plaukai garbanoti big_smilebig_smilebig_smile išvis lydosi žmonės big_smilebig_smilebig_smilebig_smile ai nu, ir pakvietė. Žodžiu nuvažiavau aš į tą Vilnių, prifotografavo tai ką tu, ką tu. Su visokiais makiažais, drabužiais, jezau, nepaleido gal savaitę namo big_smilebig_smile  Nu va dabar ir laukiam kas bus. Žodžiu daug vargo su tais modeliais. (Uj aš čia labai daug reiškiuosi, sorry už tokius išsireiškimus) big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 

#17 2010-06-14 14:59

z_aneta^^)
Narys
Registravosi: 2009-12-02
Žinutės: 2043

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

big_smile na sekmes kopt karjeros laiptais,jai tave zavi modeliai. Man tai atsiprasau bet ziauru ziuret i palieguses. Bet kiekvienam savo.

Neprisijungęs

 

#18 2010-06-15 13:47

ievūsikas
Narys
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 13

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

smile

Neprisijungęs

 

#19 2010-06-15 18:47

rutuliukas
Moderatoriai
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2007-05-25
Žinutės: 17221
Tinklapis

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

nu jėga smile ievūsikai, o mums nepasirodysi? tongue

Neprisijungęs

 

#20 2010-06-15 19:15

shine
more and less
Registravosi: 2009-06-15
Žinutės: 419

Re: ar lieknos merginos tikrai grazu?

ievūsikas, su tokiais duomenimis modelių pasaulyje toli nenukeliausi tongue wink big_smile


http://i48.tinypic.com/1265r2t.jpg
Life is short, break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably, and never regret anything that made you smile.

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson