#1381 2019-07-29 09:04

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Kaip sekėsi per darbo pokalbius?

Meniukai gražūs cool


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1382 2019-07-29 22:16

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Tik pirmyn!

Oho 3 val interviu....kaip sekesi? tokioj pacioj sferoj darbuko ieskai ar kazka keiti?

Neprisijungęs

 

#1383 2019-07-30 07:43

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Su tortadieniu! Dideliausi sveikinimai!!


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1384 2019-07-30 08:03

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Ačiū,  Lorjuod big_smile

Nu tai va gimtadienio proga darbą pasidovanojau. Vakar sukirtau rankom su nauja valdžia. Ten pat kur 3 val interviavo, su jais turėjau dar 2 susitikimus po 1,5-2 val ir 2 ilgus pokalbius telefonu. O darbo dar net neieškojau, jie mane rado per rekomendacijas big_smile sritis ta pati, bet kažkaip tikiu šita įmone, kad labiau savo darbuotojus myli. Jie taip kruopščiai renkas žmogų, kolektyvas beveik nekinta, iš karto pagal mano profilį dėlioja darbus. Tai gal gerai bus big_smile

Neprisijungęs

 

#1385 2019-07-30 09:23

Oda
Narys
Registravosi: 2016-06-29
Žinutės: 2686

Re: Tik pirmyn!

Su gimtadieniu ir su nauju darbu! Dideliausios sekmes smile

Neprisijungęs

 

#1386 2019-07-30 11:40

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Tik pirmyn!

Sveikinimai gimtadenio ir naujo darbuko proga.....linkiu,kad si karta butu sekmingai, kad nereiketu art kaip darniniam arkliui...dirbti ir kartu jaustis zmogumi bei megautis gyvenimu

Neprisijungęs

 

#1387 2019-07-31 15:06

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Tai su nauju darbu! Gal bus normalesnis darbo grafikas? big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1388 2019-07-31 17:10

Boone
Narys
Registravosi: 2012-03-22
Žinutės: 2388

Re: Tik pirmyn!

Sveikinimai! Visom progom big_smile

Neprisijungęs

 

#1389 2019-08-03 13:19

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Ačiū, damos! Labai normalesnio grafiko nesitikiu, buvau biški apie darbus pasiklausyt, tai jaučiu pradžia bus tragiška, įkrisiu į neblogą katilą, bet gal išsikapanosiu ir susinormalizuosiu su laiku big_smile svarbu neleist sau sporto užmest, nes čia mano išsigelbėjimas - tiek psichologinis, tiek fizinis big_smile

O vakar švenčiau gimtadienį, grilinom visokius dalykus. Nepersivalgiau, atsisakiau torto ir alko, suvalgiau labai saikingą pagrindinį patiekalą, bet kiek padauginau užkandžių. Tiek kad paruošiau sveikesnių užkandžių - humuso su morkom, agurkais, paprika, visokių uogų, karnišoniukų, nu va toks riebesnis buvo keptas brie sūris su duonos lazdelėm. Skrandis mano nelabai patenkintas tuo maisto primaišymu, atsibudau dar soti ir tokia patinus.

Tai šian sportavau tusčiu skrandžiu, buvau crossfit treniruotėj, po to dar kardio pasidariau ant bėgtakio.
Pusryčiai-pietūs gavosi tik 12 val. Valgiau avižų košę su stikline pieno, išgėriau proteino kokteilį (šiandien pirmą kartą per daug laiko, nes matau, kad tikrai nemažai sportuodama gaunu per mažai baltymų)
Užkandžiui bus keli mini mocarelos rutuliukai apsukti prosciuto kumpiu. Naikinu vakar likučius. Laaaaaaabai skanu. big_smile
Vakarienei turbūt bus tortilijos suktinis su daug daržovių, tep sūreliu, kumpeliu.

Šiandien kūdesnė diena nusimato, nes praskipinau pusryčius, o vakar kur kas daugiau kcal suvalgiau, tad jei alkis nespaus, išlyginsiu su kūdesne diena šiandien big_smile

Neprisijungęs

 

#1390 2019-08-03 23:21

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Ačiū, damos! Labai normalesnio grafiko nesitikiu, buvau biški apie darbus pasiklausyt, tai jaučiu pradžia bus tragiška, įkrisiu į neblogą katilą, bet gal išsikapanosiu ir susinormalizuosiu su laiku big_smile svarbu neleist sau sporto užmest, nes čia mano išsigelbėjimas - tiek psichologinis, tiek fizinis big_smile

O vakar švenčiau gimtadienį, grilinom visokius dalykus. Nepersivalgiau, atsisakiau torto ir alko, suvalgiau labai saikingą pagrindinį patiekalą, bet kiek padauginau užkandžių. Tiek kad paruošiau sveikesnių užkandžių - humuso su morkom, agurkais, paprika, visokių uogų, karnišoniukų, nu va toks riebesnis buvo keptas brie sūris su duonos lazdelėm. Skrandis mano nelabai patenkintas tuo maisto primaišymu, atsibudau dar soti ir tokia patinus.

Tai šian sportavau tusčiu skrandžiu, buvau crossfit treniruotėj, po to dar kardio pasidariau ant bėgtakio.
Pusryčiai-pietūs gavosi tik 12 val. Valgiau avižų košę su stikline pieno, išgėriau proteino kokteilį (šiandien pirmą kartą per daug laiko, nes matau, kad tikrai nemažai sportuodama gaunu per mažai baltymų)
Užkandžiui bus keli mini mocarelos rutuliukai apsukti prosciuto kumpiu. Naikinu vakar likučius. Laaaaaaabai skanu. big_smile
Vakarienei turbūt bus tortilijos suktinis su daug daržovių, tep sūreliu, kumpeliu.

Šiandien kūdesnė diena nusimato, nes praskipinau pusryčius, o vakar kur kas daugiau kcal suvalgiau, tad jei alkis nespaus, išlyginsiu su kūdesne diena šiandien big_smile

Aš šiek tiek abejoju ta išsilyginimo nauda,bet jei tau pasiseks pasidalink big_smile man užteko normaliai pusryčių nepavalgyt ir lipau sienom big_smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1391 2019-08-04 09:07

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Nu aš vakar vakare irgi jau stipriai abejojau big_smile

Nu bet viskas pagal planą. O šiandien nesugalvoju, koks tas planas turėtų būt, nežinau, ką valgyt noriu, ką veikt big_smile

Neprisijungęs

 

#1392 2019-08-05 09:06

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Suviliojai tais mocarelos rutuliukais kumpyje big_smile Nesu dar taip ragavusi big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1393 2019-08-05 15:28

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

lorjuod rašė:

Suviliojai tais mocarelos rutuliukais kumpyje big_smile Nesu dar taip ragavusi big_smile

Labai, labai skanu. big_smile

Vakar po kelių mėn užėjo toks ėdimas, tai kiek padauginau maisto, bet visiškai sau nutrūkt neleidau.

O šiandien bandau grįžt į ritmą.
Pusryčiai: avižinė košė su pienu
Pietums tortilijos suktinis su kumpiu, daržovėm, tep. Sūreliu
Vakarienei trys kepti kiaušai su duona, pomidorais
Užkandžiams bananų pora su riešutų sviestu ir cinamonu

big_smile

Neprisijungęs

 

#1394 2019-08-06 07:22

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Gražiai!  Kokie šiandien planai? big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#1395 2019-08-06 11:46

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Tik pirmyn!

Labai sauniai laviruoji, maistas skanus ir ivairus. Baltymu kokteiliuka tai butinai gerk, nes tikrai su maistu nesurenki reikiamo kiekio. Vienu laiku geriau reguliariai, o dabar ir as vis uzmirstu, nors zinau,kad tikrai reikia. As kazkaip pastebejau ,kad kai gaunu gerai baltymu tai ir alkis nekamuoja.

Neprisijungęs

 

#1396 2019-08-06 15:47

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Bandau, bandau laviruot kažkaip. Tikiuos ir pradėjus dirbt gausis. Jau 22 kg pamečiau... Nu dar tiek pat reikėtų, bet man tas svoris labai sunkiai krenta. Tikiuos, kad raumenys čia daugiau sveria tieaiog big_smile

O šiandien tokia išbalansuota jaučiuos, šiandien tokį svarbų susitikimą turėjau, tai va pusę dienos sugaišau ir šiek tiek stresavau, sunkiai miegojau, anksti kėliaus. Vakar tokia išbridudus irgi matyt dėl to buvau, kad užmiršau būrelį, o į sportą sumaišius valandas nuvariau valanda per anksti big_smile bet išėjo visai į naudą, nuėjau dar ir į ankstesnę treniruotę, tai dvi val pasportavau, 1200 kcal sudeginau, tai dar po treniruočių pliusuoju proteino kokteilįbig_smile

O šiandien taip:
Pusryčiai: avižinė košė, pieno stiklinė
Užkandžiai: bananas, ledų nedidelė porcija (nes tarpas tarp pusryčių ir pietų gavos 7 su virš valandų, reikėjo kažkaip greitos energijos)
Pietūs: bulvių - cukinijų kugelis, varškės padažiukas
Pavakariai plius vakarienė: trinta pomidorinė sriuba, geras šliosas arbūzo big_smile
Vėliau sportuosiu, po sporto jei būsiu alkana, tai išgersiu kokteilį.

Neprisijungęs

 

#1397 2019-08-06 22:26

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Bandau, bandau laviruot kažkaip. Tikiuos ir pradėjus dirbt gausis. Jau 22 kg pamečiau... Nu dar tiek pat reikėtų, bet man tas svoris labai sunkiai krenta. Tikiuos, kad raumenys čia daugiau sveria tieaiog big_smile

O šiandien tokia išbalansuota jaučiuos, šiandien tokį svarbų susitikimą turėjau, tai va pusę dienos sugaišau ir šiek tiek stresavau, sunkiai miegojau, anksti kėliaus. Vakar tokia išbridudus irgi matyt dėl to buvau, kad užmiršau būrelį, o į sportą sumaišius valandas nuvariau valanda per anksti big_smile bet išėjo visai į naudą, nuėjau dar ir į ankstesnę treniruotę, tai dvi val pasportavau, 1200 kcal sudeginau, tai dar po treniruočių pliusuoju proteino kokteilįbig_smile

O šiandien taip:
Pusryčiai: avižinė košė, pieno stiklinė
Užkandžiai: bananas, ledų nedidelė porcija (nes tarpas tarp pusryčių ir pietų gavos 7 su virš valandų, reikėjo kažkaip greitos energijos)
Pietūs: bulvių - cukinijų kugelis, varškės padažiukas
Pavakariai plius vakarienė: trinta pomidorinė sriuba, geras šliosas arbūzo big_smile
Vėliau sportuosiu, po sporto jei būsiu alkana, tai išgersiu kokteilį.

Nu jau kugelis nuskambėjo nerealiai... smile o su sportu tokia mityba gera. Atrodo silpnoka ar ne?


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

#1398 2019-08-06 22:40

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Kugelis visiškai sveikuoliškas, per pusę cukinija su bulvėm, tad labai labai sotūs pietūs apie 500 kcal gavos big_smile

O kas silpnoka? smile

Neprisijungęs

 

#1399 2019-08-07 10:01

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Labas rytas!

Šiandien ilsėsiuos nuo sporto, nes skauda net tokius raumenis, kokių nežinojau turinti big_smile

Tik nesugalvoju, ką čia valgyt. Plius vakare su draugem į miestą trauksiu, tai vakarieniausiu ne namie. Bandysiu kažkaip taip:

Pusryčiai: avižinė košė, pieno stiklinė, gabalaitis arbūzo.
Pietums bandysiu kept tris kiaušus, valgysiu su duona, šviežiom daržovėm.
Užkandžiams: humusas su morkytėm
Vakarienei rinksiuos salotas, sriuba, ar kažką sveikiau atrodančio big_smile

Neprisijungęs

 

#1400 2019-08-07 10:26

lamour
Narė
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2012-03-19
Žinutės: 4446

Re: Tik pirmyn!

antarktida rašė:

Kugelis visiškai sveikuoliškas, per pusę cukinija su bulvėm, tad labai labai sotūs pietūs apie 500 kcal gavos big_smile

O kas silpnoka? smile

Kažkaip pasirodė sportuojant mažai baltymų. Ypač vakare. Tik tiek smile


https://swlf.lilyslim.com/bOhxp3.png
Niekas nėra taip skanu, kaip būti lieknai.* [Kate Moss]

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson