#61 2015-09-27 21:15

Bounce_B
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 216

Re: Tik pirmyn!

Šauniai valgai smile Man PMS'o banga nusimato greitai. Nepatinka PMS, uoj nepatinka. Laikykis smile
Tau ir Tavo blog'ui žeriu gausybę komplimentų smile Labai patinka paskaityti, o ir receptus kai kuriuos žadu išbandyti smile

Neprisijungęs

 

#62 2015-09-28 08:10

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Labas rytas big_smile šiandien leidau kiek ilgiau sau pamiegoti, tai nieko nespėju - prisiduodu ir šaunu big_smile

Cerera - nieko blogo tame kokteilyje nėra, man jis reikalingas baltymų kiekiui surinkti, grįžtu į sportą padoriu krūviu, labai reik raumenis atstatyti po intensyvių treniruočių, o su maistu nesurenku nė 1 g baltymo kūno kilogramui. O reiktų bent 1,2 gauti.. big_smile

Bounce, ačiūūūūū.  Man pačiai malonu rašyti, tokia savirealizacija, ko man trūksta labai labai big_smile
Mergaitės, turiu prisipažinti, vakar vakare mane pms kiek palaužė. Žliumbiau, juokiaus, žliumbiau, juokiaus. Šokolado pakapojau. Bet vistiek po šio savaitgalio savim džiaugiuosi, nes nebuvo savaitgalinės maisto puotos, palūžau porai valandų ir dabar be problemų varau toliau.

Šiandien:
Pusryčiai: avižinė košė su stikline pieno.
Pietūs: salotos - aisbergas, pomidoriukai, agurkas, špinatai, višta, pora crispy duoniukų.
Pavakariai: kriaušė.
Vakarienė: sūrūs varškėčiai su graikišku jogurtu.
Sportas
Po: kokteilis.

Gražios smile

Neprisijungęs

 

#63 2015-09-28 08:55

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Gražus meniukas, jei nenumažinai wink  O kodėl tu varškėčius sūriais vadini? Aš jų niekad su cukrum nedarau roll Šeimyna kas nori barstosi cukraus, pasirinkimo reikalas gaunasi roll


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#64 2015-09-28 09:46

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Tik pirmyn!

Labai graziai kovoji su pms, saunuole.
Meniukas grazus, tik man atrodo kiek  kudokas

Neprisijungęs

 

#65 2015-09-28 13:30

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Tik pirmyn!

Patikti viskas. Tik ir man kazkaip kudokai susiskaite meniukas.
O pms'as baisus reikalas. Pati vakar asara nubraukiau, tik net nebepamenu del  ko lol


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#66 2015-09-28 13:33

Bounce_B
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 216

Re: Tik pirmyn!

Skaniai, gražiai smile

Neprisijungęs

 

#67 2015-09-28 13:51

Challenger
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 624

Re: Tik pirmyn!

Giriu meniukus ir giriu tavo blog'a, vis ir laukiu pastaruoju metu, kokį naują receptuką užmatysiu wink

Neprisijungęs

 

#68 2015-09-29 20:11

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Antarktida, kur vėl prapuolei? Ką skanaus nemniojai šiandien? smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#69 2015-09-29 21:34

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Labas, damos big_smile
Lorjuod pas mus kepti varškėčiai tik saldūs būna, o virti tik sūrūs. tai kai kepu sūrius ir dar su kmynais - visiems mistika big_smile
Voveryt, Užsispyrus, baisūnas, baisūnas tas PMS, bet po sekmadienio daugiau duobių nėra. Meniu nėr kūdas, beveik visad surenku minimum 1800 kcal. Pasiskaičiavau, kad mano bazinis kalorijų lygmuo iš ties yra apie 1800 kcal, tai stengiuos tiek surinkti visad big_smile
Bounce, ačiū lol
Chalenger, dar didesnis ačiū. labai man gera kai mano vaiką giria big_smile

Kad jau Lorjuod užklausė trumpam perbėgu. Aš kiek užsikasus šiomis dienomis. Direktorius mane chalenge'ina kaip tik įmanoma. Ryt vesiu renginį. Aš, ta tylioji, ramioji, dėmesio centre neapkenčianti būti vesiu didelį renginį. Patikėkit, kiek man streso, reikėjo pasiruošt tam nemažai, plius dar dalyvauju daugybėje firmos dalykų. Žiauriai gera, kad mano nuomonę labai vertina, kita vertus aš užsivertus. Žodžiu, ryt vakare laikom už amne visos kumščius. Neoriu susimauti prieš visus klientus big_smile O šiaip tai šiandien ant visko dėjau ir parašiau kitai savaitei atostogų prašymą. jei išleis, tai kitą savaitę aš čia tik ir sedėsiu big_smile Nes dabar man sarmata...į savo temą dar šiaip ne taip atsikabaroju, o JŪsų jau neikaip neina apskaityti. O dar koks pagausėjimas ir koks plepumas big_smile Nebesugaudau galų niekaip, epizodiškai kišti nosies nesinori.
O krūva darbų, jaučiuos devyndarbe... Šiandien atidirbau, pasportavau, apsipirkau, dabar vienu metu gaminu rydienai maistą, dažausi plauku ir čia rašau, po to dar reik nagus susitvarkyt ir sugalvot, kuo ryt puoštis. Žodžiu.... cool

Šiandien valgiau taip:
Pusryčiai: du sumuštiniai su juoda grūdėta duona + liesa mocarela + agurkas.
Pietūs: dvi naminės pilno grūdo tortilijos su vištiena, vos sūrio, paprika, pakepinta prese, šalia aisbergo-agurko salotos.
Pavakariai: bananas.
Vakarienė: moliūgų trintasriubė, keli crispy duoniukai.
Sportas
Po: proteino kokteilis.

Rytoj planuojama:
Pusryčiai du sumuštiniai su mocarela ir juoda duona, kokia nors daržovė, nežinau, ką rasiu.
Pietūs: moliūgų trintasriubė, crispy duoniukai.
Pavakariai: bananas.
Vakarienė: varškė su medum.
Po to jau stengsiuos nešudeliaut savo tam renginy. Bet turint omeny kokiu šaltu veidu šiandien nužiūrėjau kanelių lėkštę darbe, man pavyks big_smile

Neprisijungęs

 

#70 2015-09-29 21:38

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Tik pirmyn!

Barbe devyndarbe, save pasaugok wink

Neprisijungęs

 

#71 2015-09-29 22:26

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Tik pirmyn!

Pavaryk ryt! Nors as tai jauciu nei miegot negaleciau, nei juo labiau ryt kazka valgyti. Nekenciu - mirtinai bijau visokiu viesu kalbu ir t.t. big_smile
Valgai labai graziai. Tas sakinys apie kaneles nuzude lol


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

#72 2015-09-29 22:30

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Tik pirmyn!

Puikiai varai

Sekmytes tau rytoj....nusfotkint kaip issipustysi ir mums pasirodyk:),o vakare lauksim ispudziu;)

Neprisijungęs

 

#73 2015-09-30 00:00

daivulytė
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 283

Re: Tik pirmyn!

Sėkmės ryt, antarktida, meniukai superiniai wink

Neprisijungęs

 

#74 2015-09-30 09:44

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Tik pirmyn!

Superiskai atrodai:) dideles sekmes tau;)

Neprisijungęs

 

#75 2015-09-30 16:34

Challenger
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 624

Re: Tik pirmyn!

Vajei vajei kokia apsukruolė tu pas mus, respect pats didžiausias cool

Sėkmės!

Neprisijungęs

 

#76 2015-10-01 08:20

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Nu tai jau laukiam pasakojimo, kaip praėjo renginys, ar pavyko atsilaikyt prieš vaišes? big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#77 2015-10-02 21:51

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Tik pirmyn!

Nesąžininga taip pradingti winkbig_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#78 2015-10-02 21:55

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Tik pirmyn!

aha tikrai....mes gi dziustam is smalsumo:D

Neprisijungęs

 

#79 2015-10-05 19:58

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Tik pirmyn!

Labas, labas, moteriškaitės mieliausios big_smile

Man atostogos, vavavyva big_smile Ta proga keliuos... 8 ir tvarkau namus big_smile Ir laukiau vyro su vakariene ir pyragu. Šiaip tiesa, sergu. Užpuolė kažkoks biesas, bet baigiu išvaryti tą velnią iš savęs big_smile

Kaip man tada sekės... Gerai, tik bais jaudinaus. Nemėgstu kalbėti viešai. Tai kol neatkalbėjau, negalėjau niekaip atsipalaiduoti. Šiaip visus labai nustebino, nes aš tas žmogus kolektyve, iš kurio niekas nesitikėtų kažko panašaus. Gal dėl to direktorius taip vis mane stumia į priekį.. Bet manau jis liko patenkintas, kitą dieną gavau komentarą, kad atrodžiau profesionaliai  cool

Ir šiaip visus nustebinau, nes niekas nežinojo šito plano, buvo dar kolektyvo apdovanojimai, tai tokia dviguba staigmena. Aš iš ties visada esu tas žmogus, kuris geriau patyli. Vadovaujuos moto, kad jei neturi kažko protingo pasakyti - geriau patylėti. Tad tikrai nesu pliurpalas, gana intravertiška, labiau stebėtoja, negu dalyvė, tenka lipti per save tokiais atvejais, gerai, kad sėkmingai big_smile

O šiaip tai gyvenu neblogai. Tik baisiai nenoriu rašyti meniu. Rimtai labai labai nenoriu. ir šitas forumas man niekaip neprilimpa, nesijaučiu čia sava. Nu va keistai skamba, bet nesijaučiu. Skaitau visas, bet rašyti ranka nekyla nors tu ką roll

Neprisijungęs

 

#80 2015-10-05 20:27

Uzsispyrus33
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 3735

Re: Tik pirmyn!

As siandien lygiai ta pati pagalvojau. Nepatinka man cia. Neber tos dvasios, kuria ten buvom susikure.
Biski paliudejau ir tiek smile
O tu saunuole! Nesirk ir nepabek kaaaaaa smile


Coffee keeps me busy until it's acceptable to drink wine!

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson