#3121 2019-02-18 15:34

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Aciukas Antarkita, kapstausi

Vel pirmadienis, as vel isejau i darbuka, nors teoriskai dar turiu biuleteni,bet nenoriu sedet namie, mano darbu niekas nedaro, poto butu dar sunkiau , gal kiek anksciau namo iseisiu....

Valgau labia skaniai ( na bent jau man)
Pusryciai rieke skrudintos duonos su philadelfija, lasisa, pomidoru on top, bei puse varskines spurgytes su kava
Uzkandukas 2 obuoliukai, irisas, kavyte
Pietus tobulai skanios salotos ( icebergas, morka, agurkas, pomidoras, feta, vistiena)
Popiete 2 morkytes, keli riesutai
Sportas planuose, bet lengvas...vakar gerokai padirbejom su vyru salej, tai siandien mano ducbe ui ui....
Vakariene...jauciu reiks varske su priedais pasidaryt, nes nemazai jos turiu

Neprisijungęs

 

#3122 2019-02-18 21:23

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

O tai kodel tavo bendradarbe laikosi to badavimo,jei sveria kaip as? Man tai nera ne minties mest svorio ir taip daznai kas pasako,kad pagal amziu, ugi esu per kuda

Ji laikosi principo, kad geriau raukšlės ant veido, nei rinkės ant pilvo big_smile  ir visada tvirtina, kad sverdama 51-52 jaučiasi gerai, o jei 2 kilais daugiau- tragedija big_smile Belekiek metų nešioja to pačio dydžio rūbus, ir visada susinervina, jei tie rūbai per daug apsitempia big_smile Tai va. Aš vizualiai tų "lišnų" kilų niekad neįžiūrėdavau big_smile Šiaip dėl maisto, ji labai domisi, kas sveika valgyti, maistas tikrai sveikuoliškas,  bet kalorijų atžvilgiu max pasiekia 1200, ir tai tik tada, kai leidžia sau šokoladus ar pan. big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3123 2019-02-18 22:42

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

lorjuod rašė:

Vovere rašė:

O tai kodel tavo bendradarbe laikosi to badavimo,jei sveria kaip as? Man tai nera ne minties mest svorio ir taip daznai kas pasako,kad pagal amziu, ugi esu per kuda

Ji laikosi principo, kad geriau raukšlės ant veido, nei rinkės ant pilvo big_smile  ir visada tvirtina, kad sverdama 51-52 jaučiasi gerai, o jei 2 kilais daugiau- tragedija big_smile Belekiek metų nešioja to pačio dydžio rūbus, ir visada susinervina, jei tie rūbai per daug apsitempia big_smile Tai va. Aš vizualiai tų "lišnų" kilų niekad neįžiūrėdavau big_smile Šiaip dėl maisto, ji labai domisi, kas sveika valgyti, maistas tikrai sveikuoliškas,  bet kalorijų atžvilgiu max pasiekia 1200, ir tai tik tada, kai leidžia sau šokoladus ar pan. big_smile

Na kaip taip galima? Ir normaliai linksma? Ir dirbasi?
Kaip jos nagai,plaukai ?smile ir speju tas rauksles botoxu tvarkosi:D


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3124 2019-02-19 08:05

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Balansuojam

Voveryte, sveikatos ir tau!

Neprisijungęs

 

#3125 2019-02-21 07:35

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Kaip laikaisi, kaip sveikatėlė?


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3126 2019-02-23 08:50

antarktida
Narys
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 1474

Re: Balansuojam

Kaip laikais? smile

Neprisijungęs

 

#3127 2019-02-24 14:48

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lorjuod, as irgi sveriu 51-52 ir zinok tikrai lycnas kg  jauciasi...na ziurint kokie kiekvienos siekiai ir poziuris i savijauta ir kur tas kg uzsimeta...man asmeniskai iskart i pilvuka...tai tikrai su aptemptais rubais iskart gali pajaust,kad maiso....O ir as turiu toki poziuri,kad kiekviena zinom tik pacios kaip geriausiai jauciames.Kartu ir saunu ,kad zmogus neuzsileidzia, daug lengviau kontroliuot ta 1,2,3 ar 5 kg nei 10 ir daugiau...Tik asmeniskai pasakyciau,kad galima juos islaikyt ir nebadaujant,negaleciau tiek mazai valgyt,as tuoj pradeciau prastai jaustis...

Del rauksliu visos su amzium ju tikrai neisvengsim...botox nezinau,dar neisbandziau, nors visai gal ir noreciau
paziuret kaip , tik siek tiek bijau


Aciukas Mergaites, jauciuosi visai neblogai, pratinuosi prie tu tableciu,kurios turetu but prevencija nuo galvos skausmu.Buvo labai aktyvi savaite, tai nebuvo kada cia uzsukt.

Siandien taip
Ryte kokteliukas ir gym
Velyvi pusryciai ; 1,5 riekes pilnagrudes duonos paskrudintos ir su philadelfija, lasisa, pomidoru on top, vei vienas nuo vakar likes keptas varsketis( man skanus jie ir salti) prie kavos
Pietums bus orkaiteje keptas kumpis su darzovem, bultyvem...dar kepsiu obuoliu pyraga...tai kaip sakant sekmadienis tikrai skanus

Neprisijungęs

 

#3128 2019-02-25 11:11

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Balansuojam

Tikrai skanus savaitgalis!

Neprisijungęs

 

#3129 2019-02-25 19:52

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Vovere rašė:

Del rauksliu visos su amzium ju tikrai neisvengsim...botox nezinau,dar neisbandziau, nors visai gal ir noreciau
paziuret kaip , tik siek tiek bijau

Taip, mano kolegė darosi tas injekcijas, lygtai kas pusę metų roll Bet aš naudos iš tų injekcijų neįžiūriu big_smile kaip ir neįžiūriu numestų tų dviejų lišnų kilų lol


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3130 2019-02-25 20:41

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

As dariausi karta pries pusmeti, ir labai patiko efektas..po menesio eisiu vel.. nes turiu viena rauksle..ir ji mane erzina( didele pykcio) ir ji pas mus visus .tetis turi..visa jo gimine..teko ir man ta laime


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3131 2019-02-25 20:46

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Man gaila tam pinigų big_smile Geriau pakeliausiu big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3132 2019-02-25 23:08

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Lorjuod, tu ir nepamatysi 2 kg pokycio, o ji ,kad juos jaucia as tuo ne neabejoju,kaip ir minejau, pvz aptemptos kelnes ji jau juos jaus, su maudomuku tikrai jei tiek 2 kg pilvo zonoj vel ir matysis ir jausis....tiesiog visi turi sako siekius ir poreikius...
O del injekciju, nezinau,nebandziau, bet gal visai ir noreciau,nes jau keliose vietuose radau parasyta,kad padeda ne tik del rauksliu,bet ir del migrenu.

Lauryt, papasakok daugiau, kaip efektas, kiek ilgai islieka? koks salutinis poveikis? zinau internete pilna info,bet is zmogaus isgirsta patirtis visai kitaip

Neprisijungęs

 

#3133 2019-02-26 22:13

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Žinok pradėsiu nuo pradžiu:
Mano oda labai prižiūrėta, daug investuoju. Naudoju gerus kremus, atlieku valymus, ir kitas procedūras. Tačiau genai negailestingi..+stresas ir tokia mityba kokia matot, duoda savo. Turiu didele pykčio raukšlę, turi puse gimines, ir dar nešioju akių lešius, o namie ne..dažnai raukausi, ypač dabar kaip pastoviai kompe naktinėju..
Daug galvojau or nusprendžiau pabandyti, susiradau gera gydytoja, mačiau jos darbus. Pirmą kartą ėjau birželio pradžioje, dabar eisiu kovo 18d.
Gydytoja pakonsultavo, pamatė kad jos jau gilios ir efekta pamatysiu tik susileidus botoksą, tai 4duriai, 5minutes ir buvo idealu 6men. Nei raukšlelės viska užblokavo:)
O kaina super maža, net nesitikėjau 80€ ( cia net nesiekia puses kainos bent vieno mano kremo) kaina maža,
Nes ne daug to botokso reikejo:)
+ galvos neskauda
+raukšlių nesimato
+makiažai atrodo super

Reik tik gero gydytojo..kosmetologėm nepasitikiu
.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3134 2019-02-27 08:33

Pandike
Narys
Registravosi: 2015-09-29
Žinutės: 1042

Re: Balansuojam

As gal busiu nemadinga, bet man yra sunkiai suprantama ta kiekvienos rauksleles baime. Mano supratimu, amzius atnesa ir duoda kazka savo ir nereikia jo bijoti. Aisku, as nesakau, kad reik nepriziuret saves, bet kazkodel botoksas bent jau kol kas man yra nepriimtina ir pertekline procedura. Aisku, gal po kiek laiko pasikeis viskas ir mastysiu jau kitaip. roll

Neprisijungęs

 

#3135 2019-02-27 10:27

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Aš taip irgi galvojau.. ir šiaip pasidariau dėl saves. Žino tik viena draugė nes pastebėjo, pati mate kaip kankinau su ta pykcio rauksle. Ypac daugiau dazantis.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3136 2019-02-27 12:26

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Aciu Lauryte, uz pasidalinta patirti….

As taip pat labia puoseleju savo oda jau daug metu, negaliu euriuku kremams, kaukems,serumams ir proceduroms..sulaukiu daug komplimetu del grazioso odo, o visgi meteliu man ir ne taip jau mazai...Anksciau ir as buvau labia pries visus botoksus ir pan, o dabar kazkaip pradejau gundytis,ypac kai paskaiciau,kad gali padet del migrenos...oi kaip gundausi…

Beje kaip sekasi su akiu lesiais...as norejau,bet kazkaip man nelabai sekasi...tai mastau apie stiliavus akinukus

Neprisijungęs

 

#3137 2019-02-27 22:33

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Sekasi blogai.. ypac po gimdymo. Sunku sau atitaikyti, sauseja nuolat akys. Persti. Ypac kaip vairuoju. Ziema nuo peciuko, vasara nuo kondicionieriaus. Lesius nesioju gal 6metus. Ir sitie metai paskutiniai tragedija( per juos ir ta rauksle labai isryskejo) nes daznai tenka juos isimti. Planavau akiu operacija daryt, pasidariau tyrimą ir negalima man operuotis per plona ragena. Tai vat planuoju po atostogu ieskoti akiniu.


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

#3138 2019-02-28 08:45

lorjuod
Narys
Nuo: Kaunas
Registravosi: 2015-09-21
Žinutės: 4676

Re: Balansuojam

Apsižiūrėjau ir aš savo raukšles - visos vietoj lol  Ir kaip Pandike, nejaučiu jokios baimės dėl to big_smile Kad norėčiau išbandyti tuos botuksus ar pasitempti veido odą - tai taip, negaliu neigti kad nesinori big_smile Bet pasižiūrėjau į kainas, ypač plastinių operacijų - ir ramu big_smile Dar vaikai nepastatyti ant kojų, laukia mokslai ir pan, norisi ir pakeliauti.. Tai va, arba kadanors..arba niekada big_smile patinku aš sau ir su raukšlėmis, kai svoris normalizavosi big_smile


Pati didžiausia kvailystė gyvenime- diena iš dienos darant tą patį tikėtis permainų.

Neprisijungęs

 

#3139 2019-02-28 22:08

Vovere
Narys
Registravosi: 2014-08-27
Žinutės: 5543

Re: Balansuojam

Labukas....ne maisto tema, bet tiek to moteriska...kad jau pradejom mano temoj apie grozi, tai varom toliau....

Tarp susirinkimu uzlekiau i grozio klinika...pasikonsultavau del botokso ir dar pasiule ,kad netgi daugiau man norimo efekto duotu tai leidimas haliuronines rugsties arba kalogeno...kaina nekukli, tai reiks dar pries apsisprendziant ar daryt ar ne, pasidairyt ir kitur kainu ,o kas svarbiausia patiko daktariuko...va taip as cia vasarai ruosiuosi

Lauryte, gal tu zinai kainas Lt? ebi gera daktariuka Kaunas ar Vilnius nesvarbu....nes vistiek planuoju i Lt kada uzsukt, gal tada Lt daryciau...

O i akiu tema..as tai parsinesiau banduomuosius lesius taip ir guli man jie ant spinteles visa savaite..keliausiu sestad modernesniu akiniu darytis..O operacijos nors man ir galima prisibijau..net keli medikai pasake,kad rizika nors ir maza, ji vistiek yra..ir ji jau negryztamai..

Neprisijungęs

 

#3140 2019-02-28 22:20

Lauryterudnosyte
Narys
Nuo: Vilnius
Registravosi: 2015-04-07
Žinutės: 5880

Re: Balansuojam

Zinau geru tiek Vilniuje tiek Kaune:) imesiu kelias pavardes ir parasysiu pliusus minusus ir ju atliktu darbu. Kainos LT beveik panasios, bet darbo rezultatai skiriasi.
Jeigu vienur pigiau siek tiek proceduros, tai kitos papildomos paslaugos kainuoja ir bendrai kaina gaunasi tokia pat. LT dabar vis daugiau darosi liftinga ir mezo siulus:)


http://www.supermama.lt/liniuote/svoris/line_svoris10-C04103.gif_beg_svoris1-slank.gif_bf_71_cu_59_ta_55_t_v_text_Jau.gif

Neprisijungęs

 

Forumo apačia

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson